Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Spalio 13'tos studentų protesto akcija. Vilnius ;)

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Spalio 13'tos studentų protesto akcija. Vilnius ;)

    Nežinau ar kam ši tema yra aktuali, tačiau pirmą kartą per 15 metų studentai išėjo į gatves kovoti dėl geresnės ateities

    Protesto akcija prasidėjo prie prezidentūros (kur šiaip šnekėjo kažkokia prazidento atstovė ir perdavė studentams, kad prezidentas juos palaiko )).

    Taigi pirmojo dalis, veiksmas prie prezidentūros. PS: sorry už nuotraukų kokybę.









































    Šiek tiek vėliau sudėsiu likusias nuotraukas (protestas prie seimo ir vyriausybės bei eisena Gedimino prospektu )

    #2
    O, ačiū už nuotraukas Visiškai palaikau dėl mokslo kokybės gerinimo, nes po 3 metų esu pakankamai jais nusivylęs
    Mano galerija Flickr'yje

    Comment


      #3
      Tikrai nemazai isejo ir pasirenge, beveik visi po plakata . O gal zinai ko reikalavo is prezidento?? Geresniu mokymosi salygu ar kazko specifinio??

      Comment


        #4
        Parašė taimis
        Tikrai nemazai isejo ir pasirenge, beveik visi po plakata . O gal zinai ko reikalavo is prezidento?? Geresniu mokymosi salygu ar kazko specifinio??
        Visi reikalavimai čia:

        http://www.spalio13.lt/lt.php

        Beje ką tik pažiūrėjau žinias ir bent TV3 tai nieko gero neparodė, matyt neišdrįso parodyt kaip tas ministras buvo nušvilptas, todėl padarė atskirą intervių su juo Buvo nemažai juoko kai ministras skaitė pažadūs iš "špargalkės"

        Comment


          #5
          Dekui uz foto


          Tūkstančiai studentų reikalavo kokybiško mokslo
          http://www.delfi.lt/news/daily/educa...php?id=7702401
          Westside is the best ! :jura:

          Comment


            #6
            Parašė Geex
            PS: sorry už nuotraukų kokybę.

            Nuotraukos, kaip reportazines, tikrai puikios Gali ir neatsiprasineti

            Comment


              #7
              Tikrai daug pasiruosimui pastangu ideta, vien ka toki originalus sukiai plakatuose gerai ziuris :chachacha:

              Mano Flickr nuotraukos : http://www.flickr.com/photos/ezziukas/sets/

              --------------------------------------------------

              Kiek rovė - neišrovė. Kiek skynė - nenuskynė. Todėl, kad tu - šventovė, todėl, kad tu - Tėvynė !!!

              Comment


                #8
                Čia likusios nuotraukos.

                Nuotraukose prie seimo matosi dūmai = ašarinės dujos, gerai kad man neteko paragaut. Šio gėrio gavome už WC popieriaus mėtymą į seimą (per žinias dar pasakojo, kad mėtė ir tarą, tačiau to tikrai nemačiau ir abejoju ar buvo taip).

                Apskritai lietuvos visų TV žinios visiškai pasišiko ir sugebėjo sukūrt neigiamą įvaizdį apie šį mitingą (beto neparodė ir svarbiausių dalykų). Štai jūms ponai ir "demokratija" Kas buvo ir matė žinias supras apie ką aš.























































                Comment


                  #9
                  Parašė Cursor
                  Nuotraukos, kaip reportazines, tikrai puikios Gali ir neatsiprasineti
                  Tikrai, nuotraukos tiesiai i pirma puslapi!

                  Tikiuosi kad sis moksleiviu issireiskimas nenueis veltui ir kazkas bus daroma stambiu mastu pagerinti mokslo kokybe iLietuvoje.

                  Comment


                    #10
                    Man teko dujų ragaut. Ale ten neasarines. Nene. Bet nemalonu

                    Comment


                      #11
                      Parašė farbrom
                      Man teko dujų ragaut. Ale ten neasarines. Nene. Bet nemalonu
                      Vadinasi stovėjom kažkur netoliese, nes mes pasitraukėm iš ten beveik prieš pat šių "dujų" paleidimą Beje jei ten buvai ir paleidžiant tuos "ferverkus", tai gal matei už ką policija suėmė studentus?

                      Beje po šių žinių (LNK, TV3, whatever) apie studentų protestus galutinai įsitikinau, kad demokratijos Lietuvoje yra (išskyrus kalbas apie ją) nulis.. Matosi kaip ir kam žurnalistai dirba..

                      Comment


                        #12
                        http://www.delfi.lt/news/daily/educa...php?id=7702401

                        Yra ir video.

                        Comment


                          #13
                          Geex, paskui suiminėjo visus grynai dėl statistikos. Vienas numetė obuolio graužtuką, tai nusitempė iki automobilio, o kas ką valdo jau seniai visiems žinoma, tik nieks nieko nepastebi. Viešos paslaptys. "Visi gyvuliai lygūs tik kai kurie lygesni". Tai taip ir gyvenam. Beje, išėjus seimūnam ir pradėjus kalbėti su studentais, viena moteris priėjusi piktinosi:"ko jūs čia protestuojat. Aš gyvenu blogai, gaunu tik 300lt pensijos..Ko dar jūs norit? Važiuokit visi į užsienį ir džiaukites".

                          Comment


                            #14
                            Mitingavę studentai sumušė Seimo rūmų apsaugininką

                            http://www.delfi.lt/news/daily/crime...php?id=7709038
                            Westside is the best ! :jura:

                            Comment


                              #15
                              lopu akcija

                              Comment


                                #16
                                Lietuvos pedagogai svarsto streiko galimybę

                                http://www.delfi.lt/news/daily/educa...php?id=7728992

                                Comment


                                  #17
                                  sita studentu protesto akcijos ideja isities grazi. reikalaukim to, kas priklauso studentams, kad galetume pasakyti: as universitete gavau viska, ko reikejo mano kokybiskoms studijoms. deja, siuo metu toli grazu iki tokio lygio...

                                  Comment

                                  Working...
                                  X