Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Eurovizija 2017. Kijevas

Collapse
X
 
 • Filtrai
 • Laikas
 • Show
Clear All
new posts

  Parašė senasnamas Rodyti pranešimą
  Lietuva tą Euroviziją nuolat sureikšmina, vaikosi madų vėluodama keliais metais ir dažniausiai nusvyla. Dar kompleksuoja, jei atlikėjo angliška tartis bloga, nes juk dainuoti būtinai reikia angliškai, kad Europa suprastų. O čia atėjo paprastas vaikinukas, nuoširdžiai be jokių efektų ir blizgučių padainavo savo gimtąja kalba (!) ir laimėjo. Mąstymą reikia keisti, kartu su Lietuvos atrankos rengėjais, tebeskirstančius dainas į eurovizines ir ne eurovizines pagal dešimtmečio senumo šablonus. Ir dažnai atrodo, kad deleguojamas ne pats geriausias variantas iš tų, kurie yra. Jei siunčiamas žalias atlikėjas, jis turi kažkuo ypatingai išsiskirti. Pvz., reikėjo kuriais nors metais duoti šansą Pilvelytei vien už pastangas ar kokiam A. Chošnau. Kaip rodo patirtis, Eurovizijoje aukščiausias vietas Lietuvai iškovojo patyrę atlikėjai (Skamp, LT United, Montvydas), o ne tokie, apie kuriuos sužinoma, tik kai laimi atranką.

  „Eurovizijos“ istorija 1999–2017: kas galėjo atstovauti Lietuvai, bet liko antri
  Skaitykite daugiau: https://www.15min.lt/vardai/naujiena...ri-1058-796606
  Truputi prieštaraujat pats sau. Montvydas, kai dalyvavo pirmąkart tai ne toks ir patyręs buvo...O Fusedmarc vokalistė irgi ne tokia jau nepatyrus, su Saulės kliošu dainuodavo ir atrankoj berods trečią vietą buvo užėmus, toj atrankoj kur Bavarus po to paskundė savi broliai lietuviai bet va sugalvojo tokiu stilium dainuot Eurovizijj nelabai kokiu.. Ddėl Pilvelytės, tai ko gero būtų ne ką žemiau nei Fusedmarc, tos pačios jaunos atlikėjos, iš kurių man labiausiau įsiminė Kotryna Juodzevičiūtė, ko gero būtent geriau pasirodžiusios

  Comment


   Truputi prieštaraujat pats sau. Montvydas, kai dalyvavo pirmąkart tai ne toks ir patyręs buvo
   Buvo sakinys :
   Jei siunčiamas žalias atlikėjas, jis turi kažkuo ypatingai išsiskirti.
   Aišku, visada susideda daug veiksnių: kas iš viso konkrečiais metais dalyvauja atrankoje, kokio gerumo dainą atlikėjas turi, koks kieno prodiuseris ir pan.
   Taip, gaila, kad tais metais neišvažiavo Bavarija. A. Stepukonis kažin ar labai mėgsta savo "šlovę" prisiminti.

   Comment


    Tikra ir bent kiek įdomi Eurovizija buvo tais laikais kai dar nebuvo spalvotos TV
    https://www.youtube.com/watch?v=Utd9cHBPfRA
    Dabar gi kažkokios nesąmonės. Niekas net melodijų nesugeba parašyti.

    Comment

    Working...
    X