Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Gražiausia sostinė

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    #41
    Parašė music
    Kalėdų senelis
    Aha

    Comment


      #42
      Man tai Berlynas, Stockholmas
      Tauro apygarda (Stirnos rinktinė)| 立陶宛

      Comment


        #43
        1. Londonas (gražus, tvarkingas miestas, neabejotinai Europos sostinė);
        2. Viena (tiesiog miestas su savita dvasia, o dar ir pasižymintis dinamiškumu);
        3. Maskva (nežinau kodėl, turbūt tai vienintelis galingai atrodantis miestas Europoje, be to dar ir pasižymi Stalinistine (socrealistine) architektūra, kuri man yra graži... ).

        Comment


          #44
          Iš Baltijos valstybių sostinių pirmenybę teikčiau Talinui - miestas yra pakankamai tvarkingas ir jaukus bei jame galima pamatyti gražių panoraminių vaizdų.
          Ryga man patinka, tačiau kelis kartus teko patirti nusivylimą ir pamatyti miesto pilkumą.
          Vilnius gražus ir labai džiugu, jog mūsų sostinė turi šarmo, ko gero, daugiausiai tarp šių trijų miestų.
          Iš kitų miestų patinka Stokholmas. Tai miestas paslaptis, kurio architektūrą apibūdinčiau kaip įvairių architektūros tendencijų, vyravusių Europoje kelis šimtmečius, atspindį.

          Comment


            #45
            1. Roma - labai subjektyvi nuomonė, nes mane traukia pats miestas. Tačiau tos siauros gatvelės, ir kiekviename kampe besimėtantys architektūros perlai verčia mane žavėtis...
            2. Viena - miestas su savita dvasia, modernus, gražus, o senovinė architektūra puikiai susilieja su modernia. Tikras perlas. Taip ir nebūčiau nors trumpam susipažinęs, jeigu nebūtų paaiškėję, kad Viena, b***, taip ir neturi aplinkelio D.
            3. Liuksemburgas - tiesiog labai gražus, nors ir nelabai didelis nelabai didelės šalies miestas. Aplinka tiesiog gniaužia kvapą...

            Comment


              #46
              Esu buves tik Rygoje, Maskvoje ir Vilniuje. Maskva isties grazus miestas, labai patiko. Sakyciau man Maskva, bet ir Vilnius su Ryga ne ka prastesni.

              Comment


                #47
                Kažkaip tema nukrypo nuo pagrindinės minties
                Parašė buozgalvis Rodyti pranešimą
                Po simts pypkiu,nebegaliu gyvent Pareiskit savo nuomone,ar musu sostine ziurint objektyviai jums atrodo

                grazesne,patrauklesne,ispudingesne uz kitu baltijos saliu(estijos,latvijos) sostines?
                Nepatinka dirbti už mažai? Dirbk už daug.

                Comment


                  #48
                  Parašė bebop Rodyti pranešimą
                  Kažkaip tema nukrypo nuo pagrindinės minties
                  Niekas čia nenukrypo, paskaityk tolimesnius pranešimus.

                  Comment


                    #49
                    Parašė LC. Rodyti pranešimą
                    Niekas čia nenukrypo, paskaityk tolimesnius pranešimus.
                    Į kokius konkrečiai? Permečiau akim, tai kažkur ties Krokuva jau krypstama į šonus...nebent kažką praleidau
                    Nepatinka dirbti už mažai? Dirbk už daug.

                    Comment


                      #50
                      Pavadinimas "Gražiausia sostinė". Tai ateinam, ir sakom savo subjektyvią nuomonę, kuri čia sostinė gražiausia. Ir do lampački, kokiu tikslu šita tema buvo sukurta. Arba reikia mikliai keisti pavadinimą, pavyzdžiui į "Ar Vilnius jums atrodo gražus?" . Bet visiškai neverta.

                      Comment

                      Working...
                      X