Parašė R.D.
Rodyti pranešimą
Skelbimas
Collapse
No announcement yet.
Varlamov, Čeliabinsk ... Варламов, Челябинск ...
Collapse
X
-
info iš portalo, kuriame visi šiknas matuojasiParašė SoulMulticast Rodyti pranešimą
is kur tokia info?
Comment
-
tiksliai, nepagalvojau apie Instagrama. Bet ten ne Karoliniskiu kiemai buvo, panasiau i LazdynuParašė Milwaukee Rodyti pranešimą
info iš portalo, kuriame visi šiknas matuojasi
Comment
-
Aha tiksliai, ten Lazdynai. Spėju darys reportažą būtent apie juos, nes tai kaip ir geriausias Sovietinis mikrorajonas Vilniuje.Parašė SoulMulticast Rodyti pranešimą
tiksliai, nepagalvojau apie Instagrama. Bet ten ne Karoliniskiu kiemai buvo, panasiau i Lazdynu
- 2 patinka
Comment
-
O kur būtent Instagrame? Jo pačio varlamov puslapyje nieko nėra.Parašė SoulMulticast Rodyti pranešimą
tiksliai, nepagalvojau apie Instagrama. Bet ten ne Karoliniskiu kiemai buvo, panasiau i Lazdynu
Comment
-
Spausk ant Varlamovo avataro ir ten bus trumpos stories.Parašė Resutas Rodyti pranešimą
O kur būtent Instagrame? Jo pačio varlamov puslapyje nieko nėra.
Comment
-
O kad jis į Krymą važiavo su Ukraina nesuderinęs, už tai būtų jam reali bausmė pagal BK, ar tik administracinė?Parašė liutass Rodyti pranešimąGal ji reikia suimti ir perduoti Ukrainos ambasadai, del atsakomybes uz nelegaliai kirsta Ukrainos siena? Pas mus tokius arba sulaiko, arba apgrezia atgal. Idomu, Ukrainos ambasada zino, kad jis cia valkiojasi?
Aš tai manau, kad jis įstatymus paskaitęs. Kažin ar taip drąsiai važinėtų po pasaulį, tame tarpe ir Ukrainos sąjungininkus, jeigu jam grėstų kažkas realiai rimto. Nors gal?
Tai aš ant Nausėdos irgi nevarau. Tai jau gaunasi, kad aš už Nausėdą? Iš tikrųjų tai man jis kažkaip visai vienodai, turiu gyvenime svarbesnių reikalų.Parašė Stadionas Rodyti pranešimąbet tiesiogiai ant Putino beveik nevaro (žaidžia pagal taisykles).
Varlamovas yra ne politikos, bet architektūros ir urbanistikos blogeris, ir kritikos jis žeria tiek, kiek liečia miestų aplinką. Putinas netvarko Voroneže kiemų, už tai atsakingi pirmoje eilėje "činovnikai". O jiems kritikos tikrai negailima, nepriklausomai nuo to, kad jie dažniausiai Putino partijoje.
Varlamovo vienas didesnių susikirtimų su oficialia Rusijos politika yra tas, kad jis palaiko LGBT. Be to, jo požiūris į TSRS yra netgi labai skeptiškas (nors komunistų partija yra opozicijoje Putinui ir kai 2011 metais buvo protestai prieš naują Putino kadenciją, komunistai su Ziuganovu buvo vieni iš aktyviausių protestuotojų - vienose gretose su Pussy Riot)
Paskutinis taisė Tomizmas; 2021.10.12, 07:52.Snowflakes will attack U <3
Comment
-
Parkavimax Vilniuje ir Kaune nesiskiria nuo bet kokio Rusijos miesto (gal jau išskyrus Maskvą arba nemažą dalį Maskvos).Parašė Gator Rodyti pranešimą
Kuo parkavimas Voroneže skiriasi nuo bet kokio kito Rusijos miesto?
ПТН ПНХ
«Русский военный корабль, иди нахуй!»
- 2 patinka
Comment
-
Džiūgauja ne dėl to, iš kur atvažiavo, o dėl to, kas atvažiavo. Vis dėlto, forumas čia pirmoje eilėje apie architektūrą ir urbanistiką, o atvažiavo vienas labiau žinomų ir išmanančių šios srities blogerių. Maniau, kad bent jau šiame forume sugebama spręsti apie žmogų ne pagal jo(s) kilmę, bet kaip matau, ne visada. Daug kas ieško sliekų ar trigerinasi realiai vien dėl to, kad iš Rusijos. Būtų jis pvz. iš Lenkijos, su panašiu kontentu - nebūtų taip kapstomasi.Snowflakes will attack U <3
- 3 patinka
Comment
-
Jeigu jau nerado niekur grubiau prisikabint, tik prie kažkokių dangčių - tai čia kaip ir gera naujiena. O ką atsakyt - mes, kauniečiai, žvengiam aukštyn, o ne žemyn į dangčiusParašė John Rodyti pranešimąRodo šulinių dangčius Kaune su "Lit. CCP" ir sako, kad Kaune desovietizacija nesibaigė iki galo. Kas išdrįs apginti Kauno šlovę ir pastatyti į vietą šitą KAUNO niekintoją?
- 2 patinka
Comment
-
Būtent, atvažiavo ne koks nors žinomas architektas, o kažkoks blogeris iš Rusijos, kurio apart sovietinių respublikų tam tikrų forumų daugiau niekas nežino. Na dabar žinosim, kad šuliniai Kaune blogi, nes prieš tai tikrai galvojom, kad geri, nuostabus atradimas.Parašė Tomizmas Rodyti pranešimąDžiūgauja ne dėl to, iš kur atvažiavo, o dėl to, kas atvažiavo. Vis dėlto, forumas čia pirmoje eilėje apie architektūrą ir urbanistiką, o atvažiavo vienas labiau žinomų ir išmanančių šios srities blogerių.
Paskutinis taisė Lettered; 2021.10.12, 13:20.
- 1 patinka
Comment
-
Būkim objektyvūs – už rusakalbės biomasės ribų Varlamovas yra mažai kam žinomas. Ir jo veiklą aktyviai seka arba tie, kurie nemoka kitų užsienio kalbų, arba tie, kurie nori pažvengti iš vaizdingų Rusijos „glubinkos“ realijų aprašymo.Parašė Tomizmas Rodyti pranešimąVis dėlto, forumas čia pirmoje eilėje apie architektūrą ir urbanistiką, o atvažiavo vienas labiau žinomų ir išmanančių šios srities blogerių.
It's just a circle of people talking to themselves who have no f—ing idea what's going on
- 3 patinka
Comment
-
Ironiška tai, kad konservatorių siautėjimo laikais tada dar kažkiek gyva Kauno ketaus liejykla siūlėsi išlieti miestui naujus šulinių dangčius su herbais ir kitom miesto regalijom. Buvo pasakyta, kad ką čia išsigalvojo, herbo kojomis trypti negalima. Taip ir liko „sdelano v lssr“.Parašė Lettered Rodyti pranešimąNa dabar žinosim, kad šuliniai Kaune blogi, nes prieš tai tikrai galvojom, kad geri, nuostabus atradimas.
It's just a circle of people talking to themselves who have no f—ing idea what's going on
- 1 patinka
Comment
-
Dangtį keist, nebent jei blogas, o vien ssrs pavadinjmas and dangčio nėra tas dėl ko išlaidauti.Parašė John Rodyti pranešimąRodo šulinių dangčius Kaune su "Lit. CCP" ir sako, kad Kaune desovietizacija nesibaigė iki galo. Kas išdrįs apginti Kauno šlovę ir pastatyti į vietą šitą KAUNO niekintoją?
- 1 patinka
Comment
-
Tai vat tą ir norėjau pasakyt, pasirinko Voronežą, kad ale pašiepti, nors taip pat galėtű sakyti parkavimas kaip Sankt peterburge.Parašė manometras Rodyti pranešimąParkavimax Vilniuje ir Kaune nesiskiria nuo bet kokio Rusijos miesto (gal jau išskyrus Maskvą arba nemažą dalį Maskvos).
Bet va pašiepimo nesigautų, nors tokia pati teisybė būtų.
Comment
Comment