Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Išgalvotas miestas

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Išgalvotas miestas

    O dabar šiek tiek fantazijos

    Jeigu turėtumėt galimybę Lietuvoje pastatyt naują miestą, kurioje vietoje jis stovėtų ir kaip vadintųsi? Jei turite dar ką pridurti apie savo miestą - prašom
    Mano galerija Flickr'yje

    #2
    Taigi mano variantas: Tilžė. Aišku nesiūlau atimt Sovietską iš rusų, o siūlau pastatyt kitoje Nemuno pusėje (konfrontacija D), beje, galėtų būti trečioji ar ketvirtoji n-miesčio grandis. Be abejo, miestas turėtų nemažai dangoraižių
    Mano galerija Flickr'yje

    Comment


      #3
      Kazhkaip taip atsitiko, kad ash negalvojau apie savo miesta Taigi as savo miestu pasilieku Vilniu ir manau, kad jeigu jisai butu buves pastatytas prie juros, sakykim ten, kur Klaipeda, tai ishvis butu nerealus

      Comment


        #4
        Parašė Alone
        Kazhkaip taip atsitiko, kad ash negalvojau apie savo miesta Taigi as savo miestu pasilieku Vilniu ir manau, kad jeigu jisai butu buves pastatytas prie juros, sakykim ten, kur Klaipeda, tai ishvis butu nerealus
        O tai SimCity nežaidęs gal ?
        Mano galerija Flickr'yje

        Comment


          #5
          Nors as zaidimu nelabai zhaidzhiu, bet dabar kazhkaip pradejau SimCity zaist O jeigu ash kurchiau miesta, tai jis turetu buti moderniausias,grazhiausias ir visoks kitoks -iausias pasaulio miestas kas bishkuti neimanoma Lietuvoje

          Comment


            #6
            Parašė Alone
            Nors as zaidimu nelabai zhaidzhiu, bet dabar kazhkaip pradejau SimCity zaist O jeigu ash kurchiau miesta, tai jis turetu buti moderniausias,grazhiausias ir visoks kitoks -iausias pasaulio miestas kas bishkuti neimanoma Lietuvoje
            Kaip tik įmanoma, juk Lietuvoje viskas pigiau! Kitaip tariant, viskam mažiau mokėt reiktų
            Mano galerija Flickr'yje

            Comment


              #7
              Kazkodel as nejauciu didelio poreikio naujiems miestams Lietuvoje, kai kurie sako, kad ir taip per daug turim - bent 3 tikrus miestus (kai latviai ir estai tik po 1), plius 2 pretendentai i tikrus miestus - Siauliai ir Panevezys. Todel statyti dar viena miesta butu nelabai samone, geriau prapleskim Vilniu

              Comment


                #8
                Parašė John
                Kazkodel as nejauciu didelio poreikio naujiems miestams Lietuvoje, kai kurie sako, kad ir taip per daug turim - bent 3 tikrus miestus (kai latviai ir estai tik po 1), plius 2 pretendentai i tikrus miestus - Siauliai ir Panevezys. Todel statyti dar viena miesta butu nelabai samone, geriau prapleskim Vilniu
                Per daug jūs čia racionaliai mąstot
                Mano galerija Flickr'yje

                Comment


                  #9
                  kazkada Crazyserbas rase apie Slobomiro gyvenviete Serbijoj http://www.slobomir.com/english/default.htm ten, kaip suprantu, netgi kazkokie statybu darbai vyksta. Bet siaip as labai skeptiskai ziuriu i tokius miestus kuriamus "is niekur", ypac, kai populiacija mazeja. Pas mus tai butu absoliuciai nerealu. Geriau palikim tai kinams

                  Comment


                    #10
                    tai jei kas losia simcity, tai gal imeskite savo miesto screenshot'a idomu paiuret butu nors jei ten ir nebutu jokio skyline'o. Snekant apie savo svajoniu miesta, tai tikriausiai ikurciau ji ant kaliningrado ir lietuvos sienos ir pavadinciau Kontrabandsky Raj

                    Comment


                      #11
                      Miestas be senamiescio is karto pasmerktas netureti dideles sarmo dalies. Teoriskai imanoma pastatyti nerealu ateities miesta, bet jame labai jauku nebus, jis netaps traukos centru kulturai ir menui. O tai irgi svarbu.

                      Comment


                        #12
                        Parašė singing tram
                        Miestas be senamiescio is karto pasmerktas netureti dideles sarmo dalies. Teoriskai imanoma pastatyti nerealu ateities miesta, bet jame labai jauku nebus, jis netaps traukos centru kulturai ir menui. O tai irgi svarbu.


                        Kad netaps kulturos ir menu traukos centru, tai jo, bet ekonomikos, tai taip, nes didziausius pinigus uzdirbti galima tik saliai kuriantis arba bankrutuojant

                        Comment


                          #13
                          As pati noreciau gyventi tokiame miestelyje kaip Birstonas. Labai grazus ir jaukus ir dar koks nors stadionas turetu atsirasti, ta prasme traukos centras is kurio miesteciai $ pasidaro, nors ten tai gydyklos yra

                          Comment

                          Working...
                          X