Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Eurovizija 2016. Stokholmas

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Prisivežtų dyzelinių generatorių
    kk3

    Comment


      Pristatymo filmukas – negi negalime be Trakų pilies ir krepšinio? Būtina vis tuos pačius dalykus kišti?
      Lietuva visiems.

      Comment


        Šiemet Eurovizija kažkoks flegmų laukas.

        Comment


          Parašė Sula Rodyti pranešimą
          Rusija laimėjimo atveju neorganizuos konkurso kur nors Jaltoje?
          Tikiuos pasirinks Piterį.

          Comment


            ruso dainos ilgiau kaip 2 dienas per radiją niekas negros bet šou įspūdingas

            Comment


              Parašė Egiuxz Rodyti pranešimą
              Šiemet Eurovizija kažkoks flegmų laukas.
              Jei nepastebėjai, jau daug metų kažkoks nevykėlių šou, bent jau mano perspektyvoje.
              kk3

              Comment


                Australijos pasirodymas per pusfinalį buvo daug geresnis, deja.

                Laimėtojas bus Russia

                Comment


                  Parašė Haski Rodyti pranešimą
                  Jei nepastebėjai, jau daug metų kažkoks nevykėlių šou, bent jau mano perspektyvoje.
                  Karts nuo karto išlįsdavo gerų kūrinių, šiemet - pffff... Klausau visų pirmą kartą, tai tik rusas kol kas kažką įsimintinesnio parodė.

                  Comment


                    Parašė bato_usai Rodyti pranešimą
                    Negalėtų, nesaugi teritorija, be to kaip tu įsivaizduoji energijos aprūpinimo užtikrinimą konkursui?
                    Super saugi, gal net branduoliniu ginklu, ir krūva "žaliūjų žmogeliuku", dėl elektros - Putinas prieš savaitę jungė "rubilniką".

                    Comment


                      Parašė Globalus Rodyti pranešimą
                      Tikiuos pasirinks Piterį.
                      Chabarovską

                      Comment


                        Parašė Sula Rodyti pranešimą
                        Super saugi, gal net branduoliniu ginklu, ir krūva "žaliūjų žmogeliuku", dėl elektros - Putinas prieš savaitę jungė "rubilniką".
                        Šiaip imu visai norėti, kad laimėtų Ukraina ir būtų pasirinktas kuris iš Krymo miestų. Pasižiūrėtume kaip tada reaguotų Rusija

                        Comment


                          Uzmėtykit mane neigiamais komentarais, bet aš visiškai nesuprantu už ką ukrainietės daina yra vertinama taip aukštai - melodija sunki, neįsimenama, o daina dar su politiniu prieskoniu.
                          You might surprise yourself.

                          Miestai.net FB

                          Comment


                            Man Latvija, Australija, Vokietija ir Prancuzija super.
                            Paskutinis taisė Eisinas; 2016.05.14, 23:30.

                            Comment


                              Parašė spirit Rodyti pranešimą
                              Uzmėtykit mane neigiamais komentarais, bet aš visiškai nesuprantu už ką ukrainietės daina yra vertinama taip aukštai - melodija sunki, neįsimenama, o daina dar su politiniu prieskoniu.
                              Man visos trys "ale topinės" dainos yra eilinės, neišsiskiriančios ir neįdomios, kurių ausys nenori girdėti. Kalbų apie Rusiją, Ukrainą (daugiau raudojimo) ir Australiją. Iš principo jei už Rusiją daug balsuos, tegu jau laimi Ukraina, ir tegu surengia ji tą Euroviziją, kad ir kiek kainuotų, vien dėl to kad sulauktų daugiau dėmesio.
                              kk3

                              Comment


                                Išsiunčiau sms už Australija, kaip manote ar prabalsuot už Rusiją?

                                Comment


                                  Man geriausi Olandija, Australija, Latvija, Ukraina.
                                  Flickr

                                  Comment


                                    Dabar J.Timberlake dainuoja naują dainą.

                                    Comment


                                      Parašė rat
                                      Ne, nebent norite, kad pas jus namuose rastų neapskaitytus 106 000 aurų.
                                      O prie ko čia?

                                      Comment


                                        Sakyciau, kad ruso prasciausia daina, bet pasirodymas geras

                                        Comment


                                          Asmeninis Top 4: Belgija, Lenkija, Australija ir Švedija

                                          Comment

                                          Working...
                                          X