Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Architektai prieš. nearchitektus

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė pjero
    architektura irgi juodas verslas, o negrazu ar negrazu. Sprendima priims ne tik architektai bet ir verslininkai.
    O verslininkai žiurės kad statinys patiktų pirkėjams, eilinems piuliečiams

    Comment


      Mosk> Čia buvo atsakymas į pjero pranešimą
      Mano galerija Flickr'yje

      Comment


        tai gal pasakei, kad apvaliu ir nori ;ppp

        Parašė tech
        Man turi patikt, kaip atrodys. Jei jis tuos kambarius padarys apvalius. Man nepatiks. Aš jam pasakau, kaip maždaug aš noriu matyt, o jo reikalas, ką jis sumastys ir kaip tai atliks.

        Comment


          reikti architeko ar nereikti ant sio svieto?

          Parašė Mantaz
          Mosk> Čia buvo atsakymas į pjero pranešimą

          Comment


            Parašė tech
            Man turi patikt, kaip atrodys. Jei jis tuos kambarius padarys apvalius. Man nepatiks. Aš jam pasakau, kaip maždaug aš noriu matyt, o jo reikalas, ką jis sumastys ir kaip tai atliks.
            iš kur tu žinai, ką jis padarys ir kas tau nepatiks
            gal proceso metu viskas pasikeis, net ir tavo supratimas apie kambarius...

            Comment


              verslininkai ziures savo babkes, o ne tenkins tavo grozio smprata...

              Parašė syle
              O verslininkai žiurės kad statinys patiktų pirkėjams, eilinems piuliečiams

              Comment


                Parašė syle
                O verslininkai žiurės kad statinys patiktų pirkėjams, eilinems piuliečiams

                eiliniams piliečiams patinka 2000lt už kvadratą, o ar architektūra patinka ar ne jie jau nebegalvoja

                Comment


                  Parašė Mosk
                  reikti architeko ar nereikti ant sio svieto?
                  taigi lietuviams nereikia, lietuvis visu galu meistras, zino kaip brange bulve ishauginti, kurios nereikia, zino kaip namus statyti, zino kaip miestu raida numatyti.visu galu meistras ir ishlavinto skonio gurmanas.

                  Comment


                    plius kai architektams pradeda patikti 2000lt.(kalbu apie gyv. busto pardavimo kaina uz kvadrata jie apie architektura taip pat nebegalvoja ;p

                    Parašė walltschic
                    eiliniams piliečiams patinka 2000lt už kvadratą, o ar architektūra patinka ar ne jie jau nebegalvoja

                    Comment


                      Parašė pjero
                      taigi lietuviams nereikia, lietuvis visu galu meistras, zino kaip brange bulve ishauginti, kurios nereikia, zino kaip namus statyti, zino kaip miestu raida numatyti.visu galu meistras ir ishlavinto skonio gurmanas.

                      teisingai,
                      kolkas reikia minimaliai, bet kai kurie eiliniai jau bręsta...

                      Comment


                        manau tai ne lietuvybe kalta
                        tai paprasciausiai tokia zmogaus prigimtis

                        Parašė pjero
                        taigi lietuviams nereikia, lietuvis visu galu meistras, zino kaip brange bulve ishauginti, kurios nereikia, zino kaip namus statyti, zino kaip miestu raida numatyti.visu galu meistras ir ishlavinto skonio gurmanas.

                        Comment


                          Parašė walltschic
                          eiliniams piliečiams patinka 2000lt už kvadratą, o ar architektūra patinka ar ne jie jau nebegalvoja
                          Jis žiūrės ne tik į kainą bet ir infra struktūrą. O jei negalės pakesti savo namų tai kam jam tokie. Juk nepalieka pastatų apdailos nesutvarkyto ir tikrai ne todėl kad verslininkai neturi kur pinigų dėti

                          Comment


                            Parašė walltschic
                            iš kur tu žinai, ką jis padarys ir kas tau nepatiks
                            gal proceso metu viskas pasikeis, net ir tavo supratimas apie kambarius...
                            Pagal jus, aš pasakau, kad man reik namo ir architektas padaro pagal save kažkokį namą, kuris man visiškai ne prie širdies, bet aš nebaigęs architektūros ir negaliu sakyti, kad tai yra negražu.

                            Comment


                              mes neprate, kad kazkas uz mus gali daugiau ismanyti, kad gali tau padeti, kad esa labiau kompetingesnis... zinom, kad sirdies operacijos neatliksim, bet stai nama tai pastatysim... taip anksciau savo rankomis vyras pasistaydavo sau ir savo seimai nama, bet juk dar taip neseniai zmogelis pats gydesi ir savo ligas ar krauja nuleisdamas, ar zoleliu arbata gerdamas...
                              tad gerbkime kito darba, mielieji.

                              Comment


                                Parašė Mosk
                                mes neprate, kad kazkas uz mus gali daugiau ismanyti, kad gali tau padeti, kad esa labiau kompetingesnis... zinom, kad sirdies operacijos neatliksim, bet stai nama tai pastatysim... taip anksciau savo rankomis vyras pasistaydavo sau ir savo seimai nama, bet juk dar taip neseniai zmogelis pats gydesi ir savo ligas ar krauja nuleisdamas, ar zoleliu arbata gerdamas...
                                tad gerbkime kito darba, mielieji.
                                O tu leistum aukštesnio išsilavinimo architektui pastatyti tau tokį namą kuris tau nepatiktų, nors jis sakytų kad tai gražiausias statinys pasaulyje?

                                Comment


                                  zinai, kaip reikia gerai dirbti architekto darba? ogi susipazinti su tavimi, su tavo seima, iprociais, poreikiais, suzinoti koks jusu dienos ritmas ir t.t. ir pan. o po to projektuoti ir ne uz 4 tukst. ir ne per menesi.

                                  Parašė tech
                                  Pagal jus, aš pasakau, kad man reik namo ir architektas padaro pagal save kažkokį namą, kuris man visiškai ne prie širdies, bet aš nebaigęs architektūros ir negaliu sakyti, kad tai yra negražu.

                                  Comment


                                    Tai apie ką ir šnekam. Dabar eik susipažint su kauniečiais, sužinok jų gyvenimo ritmą ir t.t. O tada projektuok laisvės alėją.

                                    Manau, kad šita tema išsisėmė.

                                    Comment


                                      jei klausimas ar as leisciau kitam architektui suprojektuoti man gyv. nama tai atsakymas taip, nes geras architektas suprojektuos, kad tau patiktu 100 proc.

                                      Parašė syle
                                      O tu leistum aukštesnio išsilavinimo architektui pastatyti tau tokį namą kuris tau nepatiktų, nors jis sakytų kad tai gražiausias statinys pasaulyje?

                                      Comment


                                        Parašė syle
                                        O tu leistum aukštesnio išsilavinimo architektui pastatyti tau tokį namą kuris tau nepatiktų, nors jis sakytų kad tai gražiausias statinys pasaulyje?

                                        kas jus ce pezat?.......
                                        s.m.
                                        www.a2sm.lt

                                        Comment


                                          koks tu keistas...
                                          juk dalyviai butent tai ir atliko.
                                          ne is pirsto gi idejos gimsta

                                          Parašė tech
                                          Tai apie ką ir šnekam. Dabar eik susipažint su kauniečiais, sužinok jų gyvenimo ritmą ir t.t. O tada projektuok laisvės alėją.

                                          Manau, kad šita tema išsisėmė.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X