Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Architektai prieš. nearchitektus

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    #81
    Parašė pjero
    o jei baigi pvz baigi finansus, taj architektas nesikisha kur tau babkes investuoti, nes man atceit taip graziau atrodo ir skamba
    Finansuose gražu-negražu nėra, tai tik verslas.O jei architektas nori kad iš jo kanors pirktų tai projakčiukas turi patikti perkantiems.

    Comment


      #82
      Parašė pjero
      o jei baigi pvz baigi finansus, taj architektas nesikisha kur tau babkes investuoti, nes man atceit taip graziau atrodo ir skamba
      šiaip nesupratau, bet

      M. Fuxas "architektūra niekada neatsiperka"

      Comment


        #83
        visada buna isimciu yra pasaulinio garso meistru ir visiskai nesimokiusiu architekturos...
        skonis yra lavinamas
        o grozis, kaip minejau subjektuvu.

        Parašė syle
        Nori pasakyti, kad tik architektai supranta tikrajį grožį? O jei 8 metus nesimokiai architektūros esi visiškai bukas ir tik kiti turi teise nurodinėti kas gražu?

        Comment


          #84
          Iš bendro išprusimo žinau, kad apendicitą pjauna, kad žmogus liktų gyvas, o kanalus valo, kad neskaudėtų danties. Kur gi čia grožis? Apie ką mes šnekame? Nuo kada žinios kaip suprojektuoti statinį siejasi su "geresniu" grožio supratimu?
          Mano galerija Flickr'yje

          Comment


            #85
            8 metai mokslo, tai nebūtinai 8 metai architektūros fakultete

            Comment


              #86
              O kodėl gerbiami mielieji architektai, tokie kaip mosk, patys nedalyvavo LA architektūriniame konkurse, gal čia Jums per žemas lygis?
              Beto, kaip suprantu, Jūs gyvenate LR. Tai argi labai sunku sėsti į savo Mersą ir atvažiuoti ligi Kauno ir viską apžiūrėt, nelaukiant kol paprasti žmonės atsiųs nuotraukas.
              www.donatas-mazeika.lt

              Comment


                #87
                Parašė syle
                Finansuose gražu-negražu nėra, tai tik verslas.
                architektura irgi juodas verslas, o negrazu ar negrazu. Sprendima priims ne tik architektai bet ir verslininkai.

                Comment


                  #88

                  taip, girdejau, kad jis taip pasake, kai jo paklause ir kada gi atsipirks investicijos padarytos i jo projekta vilniuje...


                  Parašė walltschic
                  šiaip nesupratau, bet

                  M. Fuxas "architektūra niekada neatsiperka"

                  Comment


                    #89
                    walltschic: Nukrypot nuo temos. Manęs daktaras klausia, ar norėčiau narkozės, ar užšaldymo. Aš jam tai pasakau, o kaip operuos, tai jau jo reikalas.

                    Mes nesakom, kad man nepatinka KAIP tu tai padarysi, mes sakom, kad nepatinka KAIP ATRODYS.

                    Comment


                      #90
                      Parašė Mantaz
                      Iš bendro išprusimo žinau, kad apendicitą pjauna, kad žmogus liktų gyvas, o kanalus valo, kad neskaudėtų danties. Kur gi čia grožis? Apie ką mes šnekame? Nuo kada žinios kaip suprojektuoti statinį siejasi su "geresniu" grožio supratimu?
                      norėjau pasakyti, - nesikiškim į svetimas sferas,

                      statinys turi netik stovėti ir nesugriūti (tam tikrai nereikia architekto)

                      Comment


                        #91
                        Na taip.. Bet jei statinys atrodo tragiškai, dauguma praeivių nori jį matyti nugriuvusį
                        Mano galerija Flickr'yje

                        Comment


                          #92
                          o kam ish vis reikalingi tie architektai?

                          Comment


                            #93
                            Parašė Mosk
                            visada buna isimciu yra pasaulinio garso meistru ir visiskai nesimokiusiu architekturos...
                            skonis yra lavinamas
                            o grozis, kaip minejau subjektuvu.
                            Skonis kekvieno asmeninis dalykas neimanoma nustatyti kuris skonis geresnis ir kurio link visi turėtų savę tobulinti
                            , o nuo skonio ir priklauso kas kam gražu

                            Comment


                              #94
                              paimam 20 kaunieciu is gatves, nes zino ko nori ir kaip viskas turi atrodyt, padaro projektus ir visiems bus gerai, nu kam tie architektai.

                              Comment


                                #95
                                Parašė tech
                                walltschic: Nukrypot nuo temos. Manęs daktaras klausia, ar norėčiau narkozės, ar užšaldymo. Aš jam tai pasakau, o kaip operuos, tai jau jo reikalas.

                                Mes nesakom, kad man nepatinka KAIP tu tai padarysi, mes sakom, kad nepatinka KAIP ATRODYS.
                                teisingai:

                                atėjai pas architektą, pasakiai: noriu dviejų aukštų, trijų kambarių.. o toliau pasitikėk jau jo profesionalumu, nepasitiki? (tai gal eini pas halturščikus)

                                Comment


                                  #96
                                  Teisingai, reikia gi į diskusiją įberti rytų filosofijos
                                  Mano galerija Flickr'yje

                                  Comment


                                    #97
                                    oi koks tu mielas...
                                    mosk butent siam konkursui neturejo pajegios komandos ir pats nuo darbu nulinkes...
                                    nes yra du skirtigi dalykai: yra darbas ir yra idejinis konkursas
                                    o mano "mersas" seniai metalolome stovi

                                    Parašė SkeiTeriS
                                    O kodėl gerbiami mielieji architektai, tokie kaip mosk, patys nedalyvavo LA architektūriniame konkurse, gal čia Jums per žemas lygis?
                                    Beto, kaip suprantu, Jūs gyvenate LR. Tai argi labai sunku sėsti į savo Mersą ir atvažiuoti ligi Kauno ir viską apžiūrėt, nelaukiant kol paprasti žmonės atsiųs nuotraukas.

                                    Comment


                                      #98
                                      Parašė Mantaz
                                      Na taip.. Bet jei statinys atrodo tragiškai, dauguma praeivių nori jį matyti nugriuvusį

                                      visiškai teisingai, bet gal tai kad statinys atrodo tragiškai ir kaltas eilinis pilietis, kuriam tas statinys grožio įsikūnijimas

                                      Comment


                                        #99
                                        Parašė walltschic
                                        teisingai:

                                        atėjai pas architektą, pasakiai: noriu dviejų aukštų, trijų kambarių.. o toliau pasitikėk jau jo profesionalumu, nepasitiki? (tai gal eini pas halturščikus)

                                        Man turi patikt, kaip atrodys. Jei jis tuos kambarius padarys apvalius. Man nepatiks. Aš jam pasakau, kaip maždaug aš noriu matyt, o jo reikalas, ką jis sumastys ir kaip tai atliks.

                                        Comment


                                          kur cia filosofija ir dar rytu matai?
                                          tipo grizkime i rytus ar kaip?

                                          Parašė Mantaz
                                          Teisingai, reikia gi į diskusiją įberti rytų filosofijos

                                          Comment

                                          Working...
                                          X