Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

SimCity

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Pas mane taip pat, lygiai toksai pat, tad miestuose nera tiek daug moderniu dangoraiziu, bet atrodo realistiskiau, na bent jau man

    Comment


      nejau nieko neina padayti kad pasiustus pastatus normaliai rodytu, o ne kaip dovanu dezutes, ir gal kas galit pasakyt, ka reik daryt kd traukiniai vaziuotu..Niekaip neiseina man. Is anksto dekoju
      "Klaipėda - Laisvu stiliumi"

      Comment


        Žinau kad ne prie ko, bet kam reikia pagalbos tai apsilankykit http://simcity.ea.com man tai kai kuriais klausimais padėjo. Ir šiaip galima kažko nusidownloadinti.

        Comment


          Mano naujas miestas, o gal tureciau sakyti priemiestis, nedidelis 100000 gyventoju bei siek tiek daugiau komerciniu darbo vietu.


          Bendras vaizdas:

          Bei regiono vaizdas, siai dienai regione gyvena daugiau negu parasyta paveiksliuke- 650000

          Comment


            O kaip tiek daug zemiu turi?
            %)

            Comment


              Gražus miestas Aiwa tik gal tas dangoraižis vienas nesižiuri.

              Comment


                Tas dangoraizis greitu metu turetu buti ne toks vienisas
                Zemiu jau turiu ne tiek mazai , visas regionas dar toli grazu nebaigtas, dar tik pradineje stadijoje. Dabar turi 950000 gyventoju ir atrodo stai taip :

                Comment


                  Siaip ganetinai tikroviskai atrodantis miestas

                  isskirus orouostas miesto centre lektuvams sunkoka turetu buti nepataikyti i ta vieninteli dangoraizi ir kapinaites prie pakilimo tako irgi keistas ziurint

                  Mano Flickr nuotraukos : http://www.flickr.com/photos/ezziukas/sets/

                  --------------------------------------------------

                  Kiek rovė - neišrovė. Kiek skynė - nenuskynė. Todėl, kad tu - šventovė, todėl, kad tu - Tėvynė !!!

                  Comment


                    tai, kad miesto centre nera aerouosto !? Na nebent tame kitame mieste (per viduri) taciau jame jau ne vienas dangoraizis, o ir aerouostas miesto pakrastyje . O is kur matai kapines tai nezinau...

                    Comment


                      Daug cia tu miesto centru ir galima pastebeti kad susisiekimas tarp ju tragiskas turetu buti

                      O cia mano augantis kuklus miestas :



                      kaireje puseje matosi mano miesto orouotas

                      Mano Flickr nuotraukos : http://www.flickr.com/photos/ezziukas/sets/

                      --------------------------------------------------

                      Kiek rovė - neišrovė. Kiek skynė - nenuskynė. Todėl, kad tu - šventovė, todėl, kad tu - Tėvynė !!!

                      Comment


                        O jo, aerouostas tai kaip visas mano didziausias miestas , Kazin ar tokiam miestui reikia tokio, bent jau kol kas . Na o pas mane tai susisiekimas tikrai nera geras, taciau tragiskas taip pat nera

                        Comment


                          Orouostas miestui tai tikrai kelis kartus per didelis, bet cia i ateiti miestas tikrai plesis. O orouosto jau nebereiks plesti manau

                          Mano Flickr nuotraukos : http://www.flickr.com/photos/ezziukas/sets/

                          --------------------------------------------------

                          Kiek rovė - neišrovė. Kiek skynė - nenuskynė. Todėl, kad tu - šventovė, todėl, kad tu - Tėvynė !!!

                          Comment


                            Is kur tiek pinigu isslaikymui tokio didelio oro uosto, tokiame mazame miestelyje?

                            Comment


                              is kur parsisiusti si zaidima?
                              I love INNUENDO!

                              Comment


                                As tai siunciuos is EDonkey, jei siusies tai siuskis "Simcity4 rush hour" nes paprastas sim city4 koki turiu dabar nieko gero...

                                Stai mano naujas miestas, na kolkas kaimas, nes mazai gyventoju, taciau su neblogai atrodanciu centru.

                                Comment


                                  Nzn, man, rodos, cia laiko gaisimas panasi veikla...
                                  Our deepest fear is not that we are inadequate. It is that we are powerful beyond measure. Who are we to be brilliant, gorgeous, talented ? Actually, who are you not to be? As we let our own light shine, we unconsciously give other people permission to do the same.

                                  Comment


                                    o gal kas kaune galetumet pasidalinti SC4 deluxe? arba "rush hour" kuris veikia su American/asia versija, arba gal turit SC4 europine versija?
                                    *censored*

                                    Comment


                                      Gal kas galit man padeti, per simtroolis.com atsisiunciau Commerzbank pastato faila, bet kai as ji pastatau mieste jo ten nerodo, gal zinot ka reikia daryti kad rodytu ta pastata, arba zinot is kur kitur butu galima gauti ta pastata. Man jo ziauriai reikia...
                                      Lithuanian Top 5 tallest buildings
                                      1. Europa Tower 126 m. 33 f.
                                      2. Pilsotas 112 m. 34 f.
                                      3. Arfa 100 m. 29 f.
                                      4. Helios City Tower A 96 m. 27 f.
                                      5. Europe Square Apartments 95 m. 27 f.

                                      Comment


                                        ten nera .dat failo. Pasiskaityk komentarus http://www.simtropolis.com/stex/inde...tr=commerzbank
                                        www.lt-lv-forum.org/

                                        Comment


                                          Ech... Atsisiunčiau per šią naktelę SimCity4 Rush Hour. Pilnas džiaugsmo papusryčiavęs atsisėdu prie kompiuterio ir pasirodo, kad norint jį paleisti reikia dar ir paprasto SimCity4, kad leistų instaliuoti... tai darbar pradėjau siųsti pastarajį Spėju šiandien dar nelemta man pažaist jį

                                          Comment

                                          Working...
                                          X