Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Knygų rekomendacijos

Collapse
Tai svarbi tema.
X
X
 
 • Filtrai
 • Laikas
 • Show
Clear All
new posts

  Parašė bato_usai Rodyti pranešimą

  P.S. 2 metai? Tikrai?.. Ką tamsta su ja veikėte...
  Tai gal ne kasdien skaitė?

  Kad nesikankint su tokių gabaritų knygomis tai paprasčiau būtų susirast audio knygą arba skaitmeninę knygą. Aišku, tai ne tas pats kas čiupinėti knygą kaip daiktą, bet vistiek palengvintų gyvenimą
  You might surprise yourself.

  Miestai.net FB

  Comment


   Parašė spirit Rodyti pranešimą
   Tai gal ne kasdien skaitė?

   Kad nesikankint su tokių gabaritų knygomis tai paprasčiau būtų susirast audio knygą arba skaitmeninę knygą. Aišku, tai ne tas pats kas čiupinėti knygą kaip daiktą, bet vistiek palengvintų gyvenimą
   Konkrečiu atveju tikrai nepalengvintų Kaip ankščiau buvo minėta skaitant labai dažnai nori atsiversti ankstesnius skyrius, kad prisiminti(ar sužinoti) kontekstus, o visas tas keitinėjimas skaitant el. knygas dažnai būna vargas (bent jau man asmeniškai). Be to ten kiekviename puslapyje būna prilipinta pastabų apie įvairiausius atskirus dalykus, tad apskritai būtų painiava, nekalbant jau apie garso įrašą

   Comment


    Audio knygoje tai būtų minusai, bet skaitmeninėje knygoje tu bet kada gali "atsiversti ankstesnius skyrius".
    You might surprise yourself.

    Miestai.net FB

    Comment


     Parašė spirit Rodyti pranešimą
     Audio knygoje tai būtų minusai, bet skaitmeninėje knygoje tu bet kada gali "atsiversti ankstesnius skyrius".
     Aš ir nesakau, kad tai negalima, turėjau omeny, kad pvz mane asmeniškai visi tie laukimai tarp perėjimų visada labai vargina(emocine prasme).
     Skaityti normaliai kaip kokį romaną tikrai nematau jokių problemų, bet ne šitos knygos atveju

     Comment


      Besidomintiems M. K. Radvilos Našlaitėlio 1613 m. LDK žemėlapiu - apie jo sudarymo ir leidybos darbus išleista nauja A. A. Gliožaičio knyga „Lietuvos didžiosios kunigaikštystės žemėlapis ir jo variantai“ Daugiau apie knygą nuorodoje

      Comment


       Parašė J.U. Rodyti pranešimą
       Parskaičiau Knygą. Skaičiau du metus. Jei kas nusipirksite ir pradėsite skaityti, įtariu kad už rekomendaciją galiu gauti per sprandą, dėl vienos vienintelės priežasties. Ne dėl turinio (jis puikus) bet dėl folianto svorio - 2,2 kG. Neįmanoma skaityti gulint (ką paprastai darau) nei rankose laikant. Tik prie stalo ar panašiai kaip viduramžiuose, už specialaus piupitro

       Šiaip idealiu atveju šią Knygą privalomai turėtų išstudijuoti bet kuris nachalas lendantis į Europos šalių parlamentus arba valstybinius postus. Turbūt 4/5 jų Knygos neįveiktų, kaip ne kaip virš 1300 puslapių. Skaitant tenka vis grįžinėti atgal, eiliniam žmogui atsiminti neįmanoma. Kaip autorius sugebėjo tiek prirašyti man nesuvokiama. Sverbiausia, gerai parašė.
       Nedidelis šios Knygos aprašymas:
       http://www.delfi.lt/veidai/archive/n...a.d?id=1833338
       Iš kur ją gavai?

       Comment


        Parašė andyour Rodyti pranešimą

        Iš kur ją gavai?
        Gavau dovanų

        Comment         A.Andriušaitis. „Ekzekutorius“ – šiurpi žudiko išpažintis


         http://alkas.lt/2012/03/17/a-andrius...ko-ispazintis/

         S. Dombskis rašo: Pasibaigus karui daugelį metų bandžiau analizuoti save patį ir galiausiai pripažinau, jog tokį žvėriškumo laipsnį pasiekiau daugiausia dėl mano auklėjimo vaikystėje – perdėtai patriotinėje atmosferoje. Kaip stebėtinai šis prisipažinimas koreliuoja su kitu, dar gerokai iki karo parašytu prancūzo Renė Martelio (René Martel) tekstu: Jau kelinti metai esame priversti būti Lenkijos imperialistinių idėjų atgijimo liudininkais. Tai yra ta pati psichozė, ta pati kitų tautų niekinimo ir naikinimo dvasia, tas pats klaidų ir kvailysčių svaigulys – ką mūsų seneliai švelniai vadino „nesaikingumu“. Vienas labiausiai aliarmuojančių simptomų Lenkijoje yra intelektualinis ir moralinis jaunuomenės nuodijimas knygomis ir vadovėliais, kurie, persunkti lenkų tautos didybės manijomis, sistemingai ardo vaiko sielą, skiepydami jam neapykantos jausmą.
         Paskutinis taisė laimutis; 2018.03.06, 20:13.

         Comment


          Parašė andyour Rodyti pranešimą

          Švedės lyg labiausiai mėgsta savo teises, bei moterų ir vyrų lygybę. Panašu, jos nebenori vienos auginti vaikų ir tvarkyti namų, o vyrai švedai per tūkstančius metų to nedarę tiesiog nemoka. Išsiskirianti vienišų tėčių statistika rodo, kad gana daug kam nepavyksta išvengti šių rūpesčių. Šiaip, tėvo ir motinos meilės nėra tapačios. Taip nebus niekad, kad vyrai augins vaikus.
          Yra gera švedų rašytojos knyga apie tai koks dabar švedų gyvenimo būdas. Apie vyrų infantilizmą ir moterų teises tame tarpe.

          Comment


           Parašė J.U. Rodyti pranešimą

           Yra gera švedų rašytojos knyga apie tai koks dabar švedų gyvenimo būdas. Apie vyrų infantilizmą ir moterų teises tame tarpe.
           Čia dokumentika ar romanas?

           Comment


            Parašė andyour Rodyti pranešimą

            Čia dokumentika ar romanas?
            Nei dokumentika, nei romanas, nei detektyvas nors turi visų šių žanrų bruožų.
            Yra dar kita man patikusi šios autorės knyga, nors retai kuri moters rašyta man patinka. Tai daugiau detektyvas, nors ne visai.

            ***Sibila, vienturtė turtuolių fabrikantų dukra, „neegzistuoja“. Penkiolika metų ji gyvena už visuomenės sistemos ribų. Sibila – viena iš daugelio Stokholmo benamių: taip jai pavyko pamiršti siaubingą praeitį tėvų namuose, tai jai suteikė laisvę puoselėti jaukių savų namų ir vienatvės svajonę... Ilgainiui ji išmoko ne gyventi, o išgyventi iki rytdienos.
            Bet staiga Sibilą tarsi verpetas įsuka klaikus nusikaltimas – ji tampa ieškomiausiu asmeniu Švedijoje. Šis įvykis „jos didžiausią darbą sudaužė į trupinius. Jos jėgą pavertė pamišimu. Jos kuklią būtį – vienišiaus neviltimi“.***
            Labai gerai atskleista šiuolaikė Švedijos visuomenė.

            Comment


             Su dideliu įdomumu prieš kurį laiką perskaičiau:
             http://www.madeinvilnius.com/lt/viln...aus-reliktu/i/
             Knyga įdomi tuo, kad atskleidžia ne tik visiems žinomas vietas, fasadus, bet ir naudojantis ja galima aplandžioti užkaborius, kur nė galvon neateitų nulįsti

             Comment


              Parašė J.U. Rodyti pranešimą

              1982 metais lietuviškai yra išleista prancūzų keliautojo ir etnografo knyga "Kelionės į Mustangą ir Butaną". Mustangas apskritai mažai kam Lietuvoje girdėtas. Tuo metu abi buvo atkampios Himalajų karalystės. Labai įdomiai aprašytas jų gyvenimo būdas, papročiai ir politinė situacija. Rekomenduoju pasiskaityti, jei pavyks gauti.

              Na gauti nėra itin sunku, nuo šiuo metu 8 egzemplioriai nuo 30 ct:

              https://www.sena.lt/dokumentine-lite...anga_ir_butana

              Comment


               Lietuvos leidyklos pradeda atrasti John le Carre, puikių detektyvų autorių, šaltojo karo žinovą.
               https://www.15min.lt/kultura/naujien...je-286-1045904

               Comment


                Click image for larger version Name:	Pusis-kuri-juokesi_large.jpg Views:	1 Size:	15,3 kB ID:	1735106

                Smagus skaitalėlis apie proletarišką 90s Vilniaus jaunuolių gyvenimą.


                https://www.lrt.lt/mediateka/irasas/...18-09-23-16-30

                „Iš tų laikų, ko gero, labiausiai prisimena nuoga tikrovė. Jokios vertikalės, vien horizontalė. Labai keistas laikotarpis“, – sako knygą apie paskutinį XX amžiaus dešimtmetį išleidęs Kęstutis Šapoka. Vilniaus socialektu parašytas ir iš daugybės autentiškų paskutinio XX amžiaus dešimtmečio kasdienybės detalių nuaustas Kęstučio Šapokos apysakų romanas „Pušis, kuri juokėsi“ jau sulaukė nemažai prieštaringų vertinimų. Ir dėl pavadinimo, ir dėl kalbos, ir formos dalykų. Kęstutis Šapoka rašė knygą apie savo kartą ir savo Vilnių, kurio nerado kitų lietuvių autorių knygose. Autorius savotiškai perinterpretuoja Justino Marcinkevičiaus apysaką tuo pačiu pavadinimu. Matomiausia šiuos du kūrinius siejanti gija – miestiečių jaunuolių ieškojimai, tas amžiaus etapas, kai gyvenimas dar neįsispraudė į aiškius ir prognozuojamus siužetus. Tik Kęstučio Šapokos jaunuoliai iš kito socialinio sluoksnio, balansuojantys ant asocialumo ribos, besiverčiantys trumpalaikiais darbais, įsiveliantys į kiemų ir rajonų reikalus. O pats Vilnius ne Katedros aikštė ir Gedimino prospektas, ne turistiniais maršrutai, o atokesni ir niūresni rajonai. Knygos veiksmas vyksta pirmoje dvidešimto amžiaus dešimtojo dešimtmečio pusėje, prisimename kai kuriuos visuomeninius to meto įvykius, bet daug didesnę dalį užima to meto buities, ekonomikos, gyvensenos detalių rekonstravimas. Laidoje su autoriumi kalbėsimės apie tai, kodėl dabar dešimtasis dešimtmetis mums tapo toks svarbus ir įdomus, kodėl jis dažnai atrodo juokingas, kas per tuos metus pasikeitė, o kas išliko nepakitę mūsų visuomenėje. Kuo autoriui patrauklus amerikietiškas „purvinasis realizmas“ ir rusiška „černucha“? Kodėl tas laikas atrodo „tikresnis“, negu šiandiena? Ved. Rimantas Kmita.
                https://kitosknygos.lt/knygos/Pusis-kuri-juokesi

                https://370.diena.lt/2018/04/18/kest...aturos-zanras/
                http://literaturairmenas.lt/proza/ke...-juokesi-pusys
                https://www.15min.lt/kultura/naujien...esi-286-950918

                Paskutinis taisė Eikantas X; 2019.07.13, 11:09.

                Comment


                 Ne knygos rekomendacija kaipo tokia - bet įdomi ataskaita apie knygų rinką, mažėjantį užmokestį autoriams, ir vis didėjantį Amazon vaidmenį.

                 https://www.authorsguild.org/industr...income-survey/

                 Comment


                  Thomas Erikson, švedų autorius, 2 knygos: Aplink mane - vien tik idiotai ir Aplink mane - vien tik psichopatai. Superinės knygos apie tai, ko nė vienas neišvengia gyvenime ir ypatingai darbuose, bet taip pat ir asmeniniame gyvenime: visokios intrigos, žmonių tarpusavio rietenos, noras pasinaudoti, kenkti vienas kitam, pavydas, juodinimas, mobingas, nenormali konkurencija, lipimas per galvas, apkalbos, šmeižtas ir t. t. Gerai išnagrinėta kokie tipažai tuo užsiima, kodėl jie tai daro, kokiais būdais tai daro, ir svarbiausia - kaip su tuo kovoti arba išvengti. Labai svarbūs gyvenimiški dalykai. Sakyčiau, kad būčiau kai kurių dalykų išvengęs gyvenime, jei būčiau perskaitęs anksčiau...
                  Snowflakes will attack U <3

                  Comment


                   Parašė Tomizmas Rodyti pranešimą
                   Thomas Erikson, švedų autorius, 2 knygos: Aplink mane - vien tik idiotai ir Aplink mane - vien tik psichopatai. Superinės knygos apie tai, ko nė vienas neišvengia gyvenime ir ypatingai darbuose, bet taip pat ir asmeniniame gyvenime: visokios intrigos, žmonių tarpusavio rietenos, noras pasinaudoti, kenkti vienas kitam, pavydas, juodinimas, mobingas, nenormali konkurencija, lipimas per galvas, apkalbos, šmeižtas ir t. t. Gerai išnagrinėta kokie tipažai tuo užsiima, kodėl jie tai daro, kokiais būdais tai daro, ir svarbiausia - kaip su tuo kovoti arba išvengti. Labai svarbūs gyvenimiški dalykai. Sakyčiau, kad būčiau kai kurių dalykų išvengęs gyvenime, jei būčiau perskaitęs anksčiau...
                   Nahrem čia skaityti. Konfrontuoji su idiotu ir verbaliai jį sumali į miltus. Dar čia skaityti, terliotis. LOL

                   Comment


                    NahreM.
                    ПТН ПНХ
                    «Русский военный корабль, иди нахуй!»

                    Comment


                     Parašė RokasLT Rodyti pranešimą

                     Nahrem čia skaityti. Konfrontuoji su idiotu ir verbaliai jį sumali į miltus. Dar čia skaityti, terliotis. LOL
                     Tas idiotas gali būti ir tavo viršininku, tada reikia kitų metodų. O sumalti verbaliai irgi ne visi moka, reikia teorijos.
                     Snowflakes will attack U <3

                     Comment

                     Working...
                     X