Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Priekabiavimo skandalai

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Priekabiavimo skandalai

    Metoo tęsiasi

    Konservatorius M.Majauskas stabdo narystę partijoje dėl kaltinimų seksualiniu priekabiavimu

    Skaitykite daugiau: https://www.15min.lt/naujiena/aktual...vimu-56-936388

    #2
    Blemba, nu vėl čia istorijos, kurios vyko kažkada, Kubiliaus laikais... Nežinau. Bet ką galima tokių būdu suvartyti. Neįsivazduoju, kaip tai merginai tai įrodyti, ir kaip Majauskui apsiginti.
    Bet šiaip:

    Anonimė sako:
    „Jis tyliai grįžo iš kito kambario. Apsikabino per liemenį ir pradėjo bučiuoti kaklą, pradėjo atseginėti mano suknelę, pradėjo sakyti, kad manęs nori, kad trokšta, koks gražus kūnas. Mane sukaustė didžiulė baimė ir išgąstis, beprotiškai drebėjau, nieko negalėjau padaryti. Jis turbūt suprato, kad aš baisiai drebu ir jam niekas nepavyks. Jis jau buvo nusirengęs ir bandė temptis į lovą, bet aš buvau suakmenėjusi. Ir nesugebėjau nieko normaliai ištarti. Ir jis tada, lyg ir supratęs, kad neišeis nieko čia padaryti, sako: gerai, gal tu man per tyra“, – kalba mergina. Ji tikina bute nelikusi ir naktį praleidusi pas draugę"
    Nu tai nebuvo sekso, išskyrus bandymą įsitempti į lovą. Kriminalas čia tai, kad ji buvo moksleivė, nepilnametė (?)

    Comment


      #3
      berods 4 metai yra senaties terminas, tai u žšmeižtą paduos, ir išeis kaip laimėtojas...
      No one really knows
      Which way the wind blows

      Comment


        #4
        Parašė R.D. Rodyti pranešimą
        Blemba, nu vėl čia istorijos, kurios vyko kažkada, Kubiliaus laikais... Nežinau. Bet ką galima tokių būdu suvartyti. Neįsivazduoju, kaip tai merginai tai įrodyti, ir kaip Majauskui apsiginti.
        Bet šiaip:

        Anonimė sako:


        Nu tai nebuvo sekso, išskyrus bandymą įsitempti į lovą. Kriminalas čia tai, kad ji buvo moksleivė, nepilnametė (?)
        Čia mano nuomone yra visiškai absurdas. Norėdamas tai ir palaikymą už rankos dabar jau seksualiniu priekabiavimu palaikysi. Juokas juokais, bet kaip tarkim pirmą kartą pabučiuoti merginą? Paklausti "gal pasibučiuokim", nes gi reikalingas sutikimas?

        Aš, aišku, nekalbu apie prievartą, bet tokios istorijos man visiškai nepanašu į prievartą. Du panašaus amžiaus žmonės po baro nueina pas kažkurį į namus. Apie politiką šnekėt, aišku. Kita istorija būtų jeigu jis nebūtų sustojęs po jos žodžių.

        Comment


          #5
          Parašė adebisi Rodyti pranešimą
          berods 4 metai yra senaties terminas, tai u žšmeižtą paduos, ir išeis kaip laimėtojas...
          Ar bent vienas išėjo kaip laimėtojas po to "metoo"? Apdergia žmones, sugadina karjeras, o media po to pamiršta ir naujų skandalų ieško, tik žmonėms gyvenimas jau sugadintas.
          Flickr

          Comment


            #6
            Žinoma, čia, jeigu atmesti, kad tai buvo kažkada net sunku prisiminti, tai Majauskas a) bendravo ir bandė nusitempti nepilnametę į lovą; b) jis visgi nieko išskyrus bučinius jai nepadarė. Tačiau, ką sau galvoja toji mergelė, kuri eina su daug vyresniu vyru į jo namus?
            Vienu žodžiu, miglota istorija. Žinoma, jeigu taip ir buvo, tuomet tai nieko gero ir bjauru, o bet tačiau... Linas Karalius buvo Seimo narys, o jo draugė buvo Gintarė Gurevičiūtė, kurią jis kadrino dar jai esant mokykloje (tik nežinau, ar ji buvo nepilnametė tuo metu). Lygiai tas pats su Sedžiumi, kurio žmona irgi lyg nepilnametė buvo, kai ją paviliojo, bet galiu klysti.

            Comment


              #7
              Parašė R.D. Rodyti pranešimą
              Žinoma, čia, jeigu atmesti, kad tai buvo kažkada net sunku prisiminti, tai Majauskas a) bendravo ir bandė nusitempti nepilnametę į lovą; b) jis visgi nieko išskyrus bučinius jai nepadarė. Tačiau, ką sau galvoja toji mergelė, kuri eina su daug vyresniu vyru į jo namus?
              Vienu žodžiu, miglota istorija. Žinoma, jeigu taip ir buvo, tuomet tai nieko gero ir bjauru, o bet tačiau... Linas Karalius buvo Seimo narys, o jo draugė buvo Gintarė Gurevičiūtė, kurią jis kadrino dar jai esant mokykloje (tik nežinau, ar ji buvo nepilnametė tuo metu). Lygiai tas pats su Sedžiumi, kurio žmona irgi lyg nepilnametė buvo, kai ją paviliojo, bet galiu klysti.
              O kur straipsnyje paminėta, kad ji nepilnametė buvo? Nepastebėjau, gal praleidau?

              Comment


                #8
                Nepasakyta, kad buvo tokia, bet sakoma, kad buvo moksleivė. Jeigu pilnametė, tai 11-12 klasė, bet būna įvairiai.
                Na, kaip ten bebūtų, kadangi patalogiškai nekenčiu visų politinių partijų, ypač socdemų, konservų ir liberalų, tai man tokios žinios sukėlia šypsėną.

                Comment


                  #9
                  Parašė R.D. Rodyti pranešimą


                  Nu tai nebuvo sekso, išskyrus bandymą įsitempti į lovą. Kriminalas čia tai, kad ji buvo moksleivė, nepilnametė (?)
                  O be sekso, tai jau ne nusikaltimas?:

                  52 straipsnis. Seksualinis priekabiavimas

                  1. Tas, kas siekdamas seksualinio bendravimo ar pasitenkinimo vulgariais ar panašiais veiksmais, pasiūlymais ar užuominomis priekabiavo prie pagal tarnybą ar kitaip priklausomo asmens, padarė baudžiamąjį nusižengimą ir
                  baudžiamas bauda arba laisvės apribojimu, arba areštu.


                  Tiesa sakant, stebiuosi per švelniais LR įstatymais.

                  Comment


                    #10
                    Sula, tai suprantama, kad jo elgesys blogas ir su ketinimais pamylėti tą merginą. Bet į visas tas metoo žiūriu labai atsargiai. Ko toji mergaitė trynėsi su vyresniu vyru ir ėjo pas jį į namus. Ko ji ten tikėjosi, šaškėm pažaisti... Galėjo dar bare atsisakyti bendrauti, ar kur nors eiti.

                    Comment


                      #11
                      Parašė R.D. Rodyti pranešimą
                      Sula, tai suprantama, kad jo elgesys blogas ir su ketinimais pamylėti tą merginą. Bet į visas tas metoo žiūriu labai atsargiai. Ko toji mergaitė trynėsi su vyresniu vyru ir ėjo pas jį į namus. Ko ji ten tikėjosi, šaškėm pažaisti... Galėjo dar bare atsisakyti bendrauti, ar kur nors eiti.
                      Aš irgi žiūriu atsargiai. Jei kažkas kažkam įžnybo į užpakalį, tai dar nėra nusikaltimas ar net moralės normų didelis pažeidimas (atsižvelgiant į situaciją).
                      Bet jei šis atvejis tiesa, tai turi aiškius nusikaltimo požymius, jau nekalbu apie moralinę pusę.
                      Šiuo atveju vyresnis vyras, užimantis aukštas pareigas, privalo prisiimti pilną atsakomybę. Net jei ant jo užšoktų nuoga patyrusi ištvirkėlė, privalėjo susilaikyti (jei turi moralines ar religines nuostatas) ar bent kelis kartus paklausti: "ar tu to tikrai nori?"

                      Comment


                        #12
                        Parašė Sula Rodyti pranešimą

                        Aš irgi žiūriu atsargiai. Jei kažkas kažkam įžnybo į užpakalį, tai dar nėra nusikaltimas ar net moralės normų didelis pažeidimas (atsižvelgiant į situaciją).
                        Bet jei šis atvejis tiesa, tai turi aiškius nusikaltimo požymius, jau nekalbu apie moralinę pusę.
                        Šiuo atveju vyresnis vyras, užimantis aukštas pareigas, privalo prisiimti pilną atsakomybę. Net jei ant jo užšoktų nuoga patyrusi ištvirkėlė, privalėjo susilaikyti (jei turi moralines ar religines nuostatas) ar bent kelis kartus paklausti: "ar tu to tikrai nori?"
                        ?

                        Ar santykius rinktis reikės pagal užimamas pareigas?

                        Comment


                          #13
                          Nu tai jeigu esi politikas, dirbi tokiose pareigose, tai galbūt reiktų pagalvoti, kad kadrinti moksleives nėra visai gerai. Ramūną maišė su žemėmis dėl jo tariamų santykių su Greta Kildišiene, bet ta bent ne mokinukė, o subrendusi moteris, o čia...

                          Comment


                            #14
                            Parašė Creatium Rodyti pranešimą

                            Ar santykius rinktis reikės pagal užimamas pareigas?
                            Be abejo, tai reikia įvertinti. Ir ne tik pareigas!

                            Comment


                              #15
                              nu per žinias sakė, kad pilnametė, tai net jei ši istorija ir tikra, tai nėra nė menkiausios galimybės prisikabint, nes jokios prievartos nebuvo, o ir jau senatis suėjus....
                              Paskutinis taisė adebisi; 2018.03.06, 18:48.
                              No one really knows
                              Which way the wind blows

                              Comment


                                #16
                                Tai kad Majausko seksualiniai nuotykiai seniai buvo vieša paslaptis tam tikruose sluoksniuose. Ne viena tokia moksleivė yra ir permiegojusi su juo, nes juk toks gražus ir įtakingas vyras. Ypač tas projektas „Moksleiviai į parlamentą“ tuo pasižymėjo. Dar ir ne vieną studentę yra pasigriebęs. Įdomu, kaip dabar jaustis jo žmonai, vaikams? Negi jis buvo toks kvailas, kad tikėjo, jog tai niekada neišlįs į viešumą? Keistuolis.

                                Šiaip aš labai skeptiškai vertinu patį #Metoo fenomeną, kuris grubiai pažeidžia nekaltumo prezumpciją. Tokie dalykai turi būti tvarkomi teisinėmis priemonėmis, surinkus įrodymus ir pan. Tačiau faktas yra ir tas, kad tomis merginomis tikrai buvo pasinaudota. Kodėl, būdamos pilnametės, jos nesuprato, kaip reikia elgtis, yra pagrindinis klausimas. Tai liudija visišką lytinio ugdymo nebuvimą ir nenorą kalbėtis su paaugliais bei aiškinti jiems apie lytiškumą. Tai visų pirma švietimo sistemos neįgalumas. O kyla jis iš konservatyvios kultūrinės terpės - visuomenė verčiau sušluos viską po kilimu arba apkaltis auką, nei imsis spręsti problemą.
                                Lietuva visiems.

                                Comment


                                  #17
                                  abruo, aš ne kartą esu girdėjęs, kad tokio tipažo vyrutis yra Žilvinas Šilgalis. Nenoriu juodinti jo šiaip neturint jokių įrodymų, bet iš visiškai skirtingų šaltinių esu girdėjęs kažką panašaus į Majausko veiklą. Gal kažką žinote?

                                  Comment


                                    #18
                                    Parašė R.D. Rodyti pranešimą
                                    abruo, aš ne kartą esu girdėjęs, kad tokio tipažo vyrutis yra Žilvinas Šilgalis. Nenoriu juodinti jo šiaip neturint jokių įrodymų, bet iš visiškai skirtingų šaltinių esu girdėjęs kažką panašaus į Majausko veiklą. Gal kažką žinote?
                                    Ne, apie Šilagalį neteko kažko panašaus girdėti. Bet visai gali būti. Tokie gandai neatsiranda be pagrindo.
                                    Lietuva visiems.

                                    Comment


                                      #19
                                      Parašė Sula Rodyti pranešimą
                                      ar bent kelis kartus paklausti: "ar tu to tikrai nori?"
                                      Ir tik tada kontrolinis šūvis ?..
                                      It's just a circle of people talking to themselves who have no f—ing idea what's going on

                                      Comment


                                        #20
                                        Kaip priminė „Info TV“, M. Majauskas buvo vienas aktyviausių Seimo narių, pasisakant prieš smurtą šeimoje. Siūlė įteisinti gydymą medicininėmis kanapėmis. Tarp naujausių siūlymų – keisti donorystės tvarką, leisti be recepto parduoti vaistus nuo erekcijos sutrikimų.
                                        Piktnaudžiavimas pareigomis sprendžiant asmenines problemas

                                        Mergina INFO TV papasakojo, kad jis ją parsivedė namo ir bandė seksualiai pasinaudoti, nors tuo metu jau buvo vedęs ir turėjo vaikų.
                                        Ko tikisi mergina, eidama su vedusiu vyru į jo namus? Parsitempė jėga, surišęs rankas ir užkimšęs burną? Čia "kriminalas" tik tame, kad buvo vedęs. Ir labiausiai dėl to piktintis turėtų žmona, o ne partijos pirmininkas.

                                        Daugiau skaitykite: https://www.lzinios.lt/lzinios/Lietu...o-metoo/261235

                                        Comment

                                        Working...
                                        X