„Bankai priešinosi. Teko netgi grasinti Lietuvos banku. Bankai teigė, kad negaliu uždaryti einamosios sąskaitos, nes ji reikalinga aptarnauti paskolai. O einamoji sąskaita kainuoja. Bet, pagrasinus kreiptis į Lietuvos banką, staiga atsirado galimybė turėti nemokamą paskolą aptarnaujančią sąskaitą. Juk imant paskolą sąskaitos Lietuvoje nekainavo, todėl kaip galima susieti kitus banko produktus ir juos apmokestinti? Bet tai tik parodo bankų nelankstumą ir apetitą. O startuoliai tuo naudojasi“, – aiškino Andrius.
Skelbimas
Collapse
No announcement yet.
Naujos kartos bankai
Collapse
X
-
41 metų vilnietis išsiskyrė su bankais: „nesveiki“ įkainiai pastūmėjo uždaryti visas sąskaitas
-
Mane labiau nervina tokie dalykai kaip: "Prašome atvykti į banką atnaujinti duomenų. To nepadarius nebus galimybės naudotis banko sąskaitomis." Gerai, kad dar pinigai nebus konfiskuoti. Kitas variantas: "Jūs, pasirodo, turite 20 metų nenaudojamą sąskaitą. joje buvo 70 litų, dabar yra minus 100 eurų"
Komentuoti:
-
Parašė Arunasx Rodyti pranešimąpapildant antrą straipsnį, būtų nepatogumas kartais net smulkmenose, kai VVT autobuso bilietą gali apmokėti apsu tik per 3 bankus (DNB ir Nordea rodo iki šiol kaip atskirus). Jokių Payserų, Revolut ir pan.
M.parking isejo o VVT jau N metu nesiseka pakartoti ta pati funkcionaluma..
Komentuoti:
-
Su „Gazprom“ siejamas „Revolut“ vadovas prabilo apie savo tėvą ir ryšius su Kremliumi https://www.lrytas.lt/verslas/rinkos...lami--8965122/
41 metų vilnietis išsiskyrė su bankais: „nesveiki“ įkainiai pastūmėjo uždaryti visas sąskaitas https://www.15min.lt/verslas/naujien...as-662-1091308
papildant antrą straipsnį, būtų nepatogumas kartais net smulkmenose, kai VVT autobuso bilietą gali apmokėti apsu tik per 3 bankus (DNB ir Nordea rodo iki šiol kaip atskirus). Jokių Payserų, Revolut ir pan.Paskutinis taisė Arunasx; 2019.01.23, 09:11.
Komentuoti:
-
„Revolut“ vadovo N. Storonskio tėvas dirba „Gazprom“
Ponas Milneris bendradarbiavo su Rusijos oligarchu Ališeriu Usmanovu, kuris laikomas artimu Rusijos prezidento Vladimiro Putino aplinkai.
Komentuoti:
-
Na taip, Jakeliūnas nelabai gaudosi, kur kokios įstaigos prerogatyvos.
Dabar nuėjo į FNTT is VSD vietoj LB. Grybas.
Komentuoti:
-
Aktualūs, tik, anot Maldeikienės mokinio, Jakeliūnas kreipėsi ne į tas institucijas.
T. Marčiulaitis, FB
Tačiau jei SJ būtų pasielgęs kaip išsilavinęs, finansų pasaulį ir situacijos kontekstą bent kiek suprantantis žmogus, bei vietoj šito cirko su Finminu nuėjęs į Lietuvos Banką ir liepęs LB pateikti rizikos valdymo planus, stress testus, blogiausio atvejo scenarijus ir etc, būčiau pirmoj eilėj stovėjęs ir gynęs tokį sprendimą.
Komentuoti:
-
Bet tai nekeičia fakto, kad Jakeliūno klausimai yra labai aktualūs. Žinoma, jo pasirinktos institucijos nelabai ką turi bendro su jo keliamais klausimais.
- 1 patinka
Komentuoti:
-
Prie Jakeliūno jungiasi Starkevičiūtė. Ir triukšmelį turbūt pradėjo net ne Jakeliūnas, o patys britai - The Guardian.
Ekonomistė M. Starkevičiūtė: „Revolut“ licenciją būtina stabdyti
„Revolut“ būstinė yra Londone, bet ten ši įmonė bankinės licencijos neprašė.
Daugiau skaitykite: https://www.lzinios.lt/Ekonomika/eko...p_r2Yn-r76mQI0
© Lietuvos žinios
Sorry, bet Lietuvos banku labiau pasitikiu nei šituo Seimo biudžeto ir finansų komiteto pirmininku.Paskutinis taisė senasnamas; 2019.01.08, 10:33.
Komentuoti:
-
Parašė sankauskas Rodyti pranešimą
O ką "skiedė" Jakeliūnas?
Su visa nepagarba tam ekonominiam analfabetui, kurie iš jo keliamų klausimų yra netinkami?
Sorry, bet Lietuvos banku labiau pasitikiu nei šituo Seimo biudžeto ir finansų komiteto pirmininku.
Komentuoti:
-
Parašė Lettered Rodyti pranešimąPasirodo Revolut yra saugus ir jokių problemų nekelia, apie ką skiedė Jakeliūnas.
Su visa nepagarba tam ekonominiam analfabetui, kurie iš jo keliamų klausimų yra netinkami?
O kad šiuo metu Revolut veikla nekelia rizikų, tai todėl, kad nepriima indėlių ir nedalųna paskolų.
Valiutos keityklos kioskelis retai kada kelia dideles rizikas. O su bankiniais depozitais reikalai šiek tiek rimtesni.
Komentuoti:
-
Pasirodo Revolut yra saugus ir jokių problemų nekelia, apie ką skiedė Jakeliūnas.
Lietuvos bankas: šiandien „Revolut“ veikla nekelia jokių rizikų
Skiriant licencijas naujiems bankams rizikos yra valdomos, o į procesą įsitraukia įvairios institucijos, sako Lietuvos banko valdybos narys Marius Jurgilas. Jo teigimu, „Revolut“, kuriam gruodį buvo suteikta specializuoto banko licencija, veikla šiuo metu nekelia jokių rizikų.
Skaitykite daugiau: https://www.delfi.lt/verslas/verslas....d?id=80019011
Komentuoti:
-
Minėtame „The Guardian“ straipsnyje prisimenat Islandijos nesėkmę, abejojama, ar mažytė šalis, apsiėmusi saugoti indėlininkų iš visos Europos pinigus, nesėkmės atveju sugebės kompensuoti klientams nuostolius. ES įsikišti negalės, nes jokio formalaus mechanizmo dar nėra – nors „Revolut“ savo pranešime giriasi, kad pinigai sąskaitose bus saugomi pagal EDIS (Europos indėlių draudimo sistemą), ši sistema dar neegzistuoja.
LB ramina, esą Lietuva – ne Islandija, nes dabar jau yra sukurtas euro zonos bankų gelbėjimo mechanizmas. Tačiau mes nežinome, ar jis garantuoja pagalbą visais atvejais ir bet kokiomis sumomis. Nereikėtų pamiršti ir to, kaip Latvijai „pasisekė“ tapti tarpininke tarp NVS šalių klientų ir ES šalių. Arba Estijai su rusų pinigais, plautais per „Danske Bank“.
Suprantama, kad „Revolut“ išduota banko licencija sutvirtins Lietuvos kaip „fintech“ šalies pozicijas, – jau matome „Google“ žingsnius, galbūt iš paskos atkeliaus dar dešimtys kompanijų, sukursiančių Lietuvoje naujų darbo vietų. Tačiau logiška būtų tikėtis iš LB daugiau argumentų nei pasiteisinęs „Liuksemburgo atvirumas“ ar „už mūsų stovi ECB“. Nereikėtų tikėtis, kad visas galimas rizikas bus galima sukrauti tik ant euro zonos bankų gelbėjimo mechanizmų. Taip pat nereikia labai greitai laukti EDIS sukūrimo – kol kas tai tik graži politinė idėja, utopija, kuriai ES senbuvės priešinasi. Galbūt ši sistema ir atsiras, tačiau nežinia, ar visi indėliai bus draudžiami be išlygų vienodai.
Komentuoti:
-
Parašė rmss Rodyti pranešimąKokia patirtis kitiems su Swedbankio NFC mokėjimais? Man įdomu ar čia telefono problema, ar aparatai buginasi, kiek teko bandyti mokėti, tai nuolat nepavykdavo. Iššoksta Swedo appsas su tekstu apmokėjimas nepavyko ar kažkas tokio, o bandant maximos savitarnoj apmokėti, po pirmo nepavykusio mokėjimo užsidega "palaukite konsultanto". Vieną kartą buvau situacijoje, kai turėjau tik telefoną, tai ir žaidžiau bandant apmokėt, neperdedant, pavyko +- kažkur iš 15 karto, tai dabar net nebebandau atsiskaityti NFC.
Komentuoti:
-
Kokia patirtis kitiems su Swedbankio NFC mokėjimais? Man įdomu ar čia telefono problema, ar aparatai buginasi, kiek teko bandyti mokėti, tai nuolat nepavykdavo. Iššoksta Swedo appsas su tekstu apmokėjimas nepavyko ar kažkas tokio, o bandant maximos savitarnoj apmokėti, po pirmo nepavykusio mokėjimo užsidega "palaukite konsultanto". Vieną kartą buvau situacijoje, kai turėjau tik telefoną, tai ir žaidžiau bandant apmokėt, neperdedant, pavyko +- kažkur iš 15 karto, tai dabar net nebebandau atsiskaityti NFC.
Komentuoti:
-
Parašė John Rodyti pranešimą
Todėl kad tai yra lietuviška fintech inovacija ir mes pirmi (nu gerai, gal kokie 25605-i) pasaulyje sugalvojome tokią gerą sistemą ir išvis Lietuva yra technologijų centras ir čia veikia daugiausiai pasaulyje startupų jeeeeee...
Ir kai su fintech produktu įeini į rinką 10 metų pavėlavęs, man būnant tų įmonių valdyboje kiltų rimtų klausimų.
Komentuoti:
-
Parašė sankauskas Rodyti pranešimąMoQ buvo dead in the water nuo pačios pradžios.
Taip ir nesupratau kodėl būčiau turėjęs pereiti nuo Google Pay prie to MoQ. Kažin ar jie patys suprato.
Komentuoti:
-
Parašė mantasm Rodyti pranešimą
Jie patys suprato, kad Google Pay su lietuviškom kortelėm neveikia ir niekam "pereit" nereiks. O sankauskai su migrantinėm kortelėm yra tik menki taškeliai bendroje statistikoje.
O pensininkė Aldona nei Revolut naudoja, nei jai MoQ su QR skaitytuvais aktualu.Paskutinis taisė sankauskas; 2018.12.21, 12:01.
Komentuoti:
-
Parašė sankauskas Rodyti pranešimąMoQ buvo dead in the water nuo pačios pradžios.
Taip ir nesupratau kodėl būčiau turėjęs pereiti nuo Google Pay prie to MoQ. Kažin ar jie patys suprato.
Komentuoti:
-
MoQ buvo dead in the water nuo pačios pradžios.
Taip ir nesupratau kodėl būčiau turėjęs pereiti nuo Google Pay prie to MoQ. Kažin ar jie patys suprato.
Komentuoti:
Komentuoti: