Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Kolekcionavimas ir kiti hobiai

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    #21
    Parašė KitoksBrolis Rodyti pranešimą
    Šiame forume yra visų galų hobistų: lempų kolekcionieriai, viešojo transporto mėgėjai (pvz., aš), fotografai, troliai, rasistai Čia gi normalu Svarbu žmogus turi ką veikti.
    Būtent. Man pavyzdžiui be galo keistas hobis atrodo bėgiojimas paskui VT TP ir fotografavimas iš priekio ir galo Nu keistas hobis ir tiek.

    Comment


      #22
      Parašė KitoksBrolis Rodyti pranešimą
      Šiame forume yra visų galų hobistų: lempų kolekcionieriai, viešojo transporto mėgėjai (pvz., aš), fotografai, troliai, rasistai Čia gi normalu Svarbu žmogus turi ką veikti.
      taip as pvz troliu rasistu kolekcionierius-fotografas. Fotkinu A1 postus . A1, jei skaitai - just kidin, notin personal
      Siaip, jo yra ir daugiau keistenybiu sitam forume pvz 11 psl. tema apie buvusius traukiniu tvarkarascius
      Our deepest fear is not that we are inadequate. It is that we are powerful beyond measure. Who are we to be brilliant, gorgeous, talented ? Actually, who are you not to be? As we let our own light shine, we unconsciously give other people permission to do the same.

      Comment


        #23
        Parašė rat
        Tik nepasakokit moteroms, nes susileis iškarto nuo tokios windswept and interesting antisocialios asmenybės!
        Dar kai papasakoju, su kokiais traukiniais važinėjau ir parodau Google Earth palydovines nuotraukas su geležinkelio stotimis, tai moterys tiesiog vietoje atsiduoda.

        Comment


          #24
          Parašė Irma Rodyti pranešimą
          Na, tai būtų pats laikas prisipažinti ir tau, Lettered
          Neprisipažinsiu, nes tuomet mane greičiausiai išmestų iš forumo

          Parašė John Rodyti pranešimą
          Čia tam tikra prasme kažkiek panašu į lempų kolekcionavimo bajerį

          Atvaizdas


          Paskutinis galėtų būti "Aš esu natrio lempų kolekcininkas"
          Arba "Aš esu bėgių, asfalto ir gelžbetonio statinių mėgėjęs"
          Flickr

          Comment


            #25
            Parašė Lettered Rodyti pranešimą
            Arba "Aš esu bėgių, asfalto ir gelžbetonio statinių mėgėjęs"
            Pasakęs (tik trumpai užsiminęs, kartais ), kad daug žinai apie architektūrą kaip tik sudarai įdomaus intelektualo įspūdį.
            Paskutinis taisė index; 2013.09.25, 21:43.
            Post in English - fight censorship!

            Comment


              #26
              Parašė index Rodyti pranešimą
              Pasakęs (tik trumpai užsiminęs ), kad daug žinai apie architektūrą kaip tik sudarai įdomaus intelektualo įspūdį.
              Viena yra išmanyti senamiesčio architektūrą, istoriją, ir visai kas kitą mėgti fotografuoti greitkelius, taukinius ir dangoraižius. Nors tiesą sakant pažįstu ir tokių, kurioms visa tai patiko
              Flickr

              Comment


                #27
                Parašė Petrozilijus Cvakelmanas Rodyti pranešimą
                Tokie žodžiai labai įdomiai kontrastuoja su tuom, ką esi užsirašęs savo paraše.
                Aš gi nebandau drausti kolekcionuoti lempų, to nekritikuoju (nes tai man netrukdo) ir nebandau to žmogaus atvesti į kažkokį vieną, teisingą kelią. Tiesiog tai, ką jis daro, atrodo kiek juokingai. Bet kokiu atveju, jei žmogui tai suteikia laimės tai aš tikrai nebandysiu atsistoti tarp jo ir jo trokštamos gyvsidabrio lemputės!
                You have your way. I have my way. As for the right way, the correct way, and the only way, it does not exist.

                Comment


                  #28
                  Parašė blitz Rodyti pranešimą
                  ... aš tikrai nebandysiu atsistoti tarp jo ir jo trokštamos gyvsidabrio lemputės!


                  Man tai yra ir suprantama, ir juokinga.

                  Viskas į temą. Visi ten geruliai lempučių gerbėjai susirinkę


                  She said all the best freaks are here
                  She said all the best freaks are here, please stop staring at me
                  So I said all the best freaks are here
                  All the best freaks are here, please stop staring at me


                  (Man patinka visokios prieškario medinės dėžutės)
                  Paskutinis taisė jungengg; 2013.09.26, 09:34.

                  Comment


                    #29
                    Parašė Creatium Rodyti pranešimą
                    Būtent. Man pavyzdžiui be galo keistas hobis atrodo bėgiojimas paskui VT TP ir fotografavimas iš priekio ir galo Nu keistas hobis ir tiek.
                    Nors ir nebėgioju ir nefotografuoju, bet vis tiek įdomu būna pasižiūrėti į fotografijas Visgi žmonės stengiasi, fotografuoja, reikia susipažinti su jų fotografijomis (ypač, kai geros kokybės).

                    Comment


                      #30
                      Parašė Lettered Rodyti pranešimą
                      Viena yra išmanyti senamiesčio architektūrą, istoriją, ir visai kas kitą mėgti fotografuoti greitkelius, taukinius ir dangoraižius. Nors tiesą sakant pažįstu ir tokių, kurioms visa tai patiko
                      Na gal pripažinkim, kad traukiniai, dangoraižiai, greitkeliai ir miestų planavimas nėra visiškai tokiame pačiame "nerdiškumo" lygyje, kaip... lempų kolekcionavimas.

                      Comment


                        #31
                        Parašė John Rodyti pranešimą
                        Na gal pripažinkim, kad traukiniai, dangoraižiai, greitkeliai ir miestų planavimas nėra visiškai tokiame pačiame "nerdiškumo" lygyje, kaip... lempų kolekcionavimas.
                        Nu bet domėjimasis, kuris konkrečiai iš keliasdešimt ar šimto visiškai vienodų to paties modelio troleibusų kokius maršrutus aptarna-uja/audavo(prieš tai), tai irgi ne ką geriau už lempučių kolekcionavimą.

                        Comment


                          #32
                          Parašė kaunaz Rodyti pranešimą
                          Nu bet domėjimasis, kuris konkrečiai iš keliasdešimt ar šimto visiškai vienodų to paties modelio troleibusų kokius maršrutus aptarna-uja/audavo(prieš tai), tai irgi ne ką geriau už lempučių kolekcionavimą.
                          Dėl šito tai turbūt kad sutinku. Autobusistai ir troleibusistai yra legendos.

                          Comment


                            #33
                            Kiekvienas savo hobi gina, tuo paciu ir kita pasiepdamas. Tas maziau juokingas hobis, o tas va jau daugiau, o tas per viduri

                            Comment


                              #34
                              Apie autobusus kalbant, tai atsimenu šita tema kiek panaši buvo (kol nesugadinom jos su John ):

                              http://www.miestai.net/forumas/showthread.php?p=321446

                              Kartais nuoširdžiai pasijuokiu (nepiktybiškai) tokias temas skaitydamas iš tikro
                              Paskutinis taisė blitz; 2013.09.27, 00:58.
                              You have your way. I have my way. As for the right way, the correct way, and the only way, it does not exist.

                              Comment


                                #35
                                Parašė kaunaz Rodyti pranešimą
                                Nu bet domėjimasis, kuris konkrečiai iš keliasdešimt ar šimto visiškai vienodų to paties modelio troleibusų kokius maršrutus aptarna-uja/audavo(prieš tai), tai irgi ne ką geriau už lempučių kolekcionavimą.
                                Juokingas ne pats hobis, bet tai, kaip apie jį kalbama. Pvz. - mano geidžiamiausias yra 4-as maršrutas, kai jį atlieka troleibusas kurio garažinis numeris yra 345
                                It's just a circle of people talking to themselves who have no f—ing idea what's going on

                                Comment


                                  #36
                                  Kalbant apie viešojo transporto temas, ten susirenka žmonės, kurie iš tikrųjų kažką nutuokia (nekalbu apie save ). Nagrinėja tvarkaraščius, kodėl lėtai važiuoja, ką galima būtų pakeisti (kas tikrai yra geriau, nei būti paprastu, visada nepatenkintu keleiviu); natūralu, kad ir domisi autobusais/troleibusais/tramvajais/metro ir t.t.
                                  Jeigu nebus žmonių, kurie domėsis kažkuo ypatingu, tai mes neturėsim kokių nors atradimų Gal šitas lempų kolekcionierius bus antras Tesla

                                  Comment


                                    #37
                                    Dievaž, skaitau ir stebiuosi kas per asilai gali iš žmogaus su hobiu juoktis ar per dantį traukti. Patys be veiklos kaip mėmės sėdit ir komentarus neva "protingus" ir "entelegentiškus" rasot. Tai davai pasipy^&#%jam iš filatelistų, fotografų, alpinistų ir visų kitų. Asilai.
                                    - Kas gi vyksta toje Ukrainoje?
                                    - Rusija su Amerika kariauja.
                                    - Ir ką, kaip ten reikalai?
                                    - Na, Rusija prarado tūkstančius kareivių, šimtus tankų.
                                    - O amerikiečiai?
                                    - Nepatikėsi, jie apskritai kare nepasirodė.

                                    Comment


                                      #38
                                      Parašė DSaulius Rodyti pranešimą
                                      Dievaž, skaitau ir stebiuosi kas per asilai gali iš žmogaus su hobiu juoktis ar per dantį traukti. Patys be veiklos kaip mėmės sėdit ir komentarus neva "protingus" ir "entelegentiškus" rasot. Tai davai pasipy^&#%jam iš filatelistų, fotografų, alpinistų ir visų kitų. Asilai.
                                      Reiktu tokius besišaipančius su baizbolke ar šeip su kokiu pagaliu gerai atidaužyti, kad suprastų, iš ko galima ir iš ko negalima šaipytis. Aš tai taip skaitau.

                                      Comment


                                        #39
                                        Ne nu jūs nerealūs tiesiog Žmogus tiesiog paprašė pagalbos, o jūs jį užsipuolėte dėl jo hobio. Sveikinu ir toliau sėkmingai smukdant forumo įvaizdį.
                                        You might surprise yourself.

                                        Miestai.net FB

                                        Comment


                                          #40
                                          Vieni lemputes kolekcionuoja, kiti - batų raištelius ar kt. Kiekvienas savaip "paplaukęs".
                                          Šiuo atveju labiau juokinga ne tai, kad žmogus kolekcionuoja lemputes, o pats prašymo tekstas.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X