Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

SSC aktualijos (archyvas)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    SSC aktualijos (archyvas)

    Mane isbanijo is SSC. Tiksliai nezinau, uz ka, bet turbut uz tai, kad karts nuo karto pasisakydavau pries "glorious motherland" (Rusija) ir viena veikeja is Maskvos - coth'a (toks fasistuojantis bolshevikas, kuris Baltijos salis vadina "nazi republics" ).
    Padekit vargsui John'ui ir parasykit SSC adminams zinuciu apie tai, koks as geras ir doras pilietis (zodziu prifantazuokit kokiu nors nesamoniu). Busiu labai dekingas

    #2
    Sukursiu tema ssc ir parasysiu adminams, kur geriau kurti S&B ar DLM?

    Comment


      #3

      regis ir as tame scc forume ilgai neuzsibuciau, nes megstu tokiom temelem gan astriai padiskutuot


      Prie ruso man buvo geriau

      Comment


        #4
        @Edd
        Geriau butu sukurti DLM is anksto aciu

        Beje, cia tema ir mano pasisakymas, del kurio mane isbanijo (nuo 30 zinutes) http://www.skyscrapercity.com/showthread.php?t=171045&page=2


        Edit: Mantaz teisus del DLM, bet gal pabandyti verta. Arba galima sukurti tema Eastern European forume.

        Comment


          #5
          KKŽ čia Exarchus pasidarbavo, dabar bandau ieškot nuodėmingųjų John pranešimų

          Beje, kas nors kur nors jau sukūrė temą? (DLM nepatartina, nes De Snor'as dėl tokių temų pyksta)

          Taisyta> "You know, the most ironic thing is another moderator (not Coth) suggested a ban for you by PM and your general behavior. And it was me who saved you and decided to make a sticky warning. Giving you a second chance."

          Įdomu kas čia toks
          Mano galerija Flickr'yje

          Comment


            #6
            beje, gal galetumet pasakyti, kurioj ten tiksliau vietoj (url) diskutuojama apie LT, publikuojami jos projektai, nuotraukos? nes prie estern europe - nieko kas su LT neradau


            Prie ruso man buvo geriau

            Comment


              #7
              Parašė alonso
              beje, gal galetumet pasakyti, kurioj ten tiksliau vietoj (url) diskutuojama apie LT, publikuojami jos projektai, nuotraukos? nes prie estern europe - nieko kas su LT neradau
              Eik ne į Eastern Europe, o Euroscrapers -> Scandinavian & Baltic issues
              Mano galerija Flickr'yje

              Comment


                #8
                Greiciau rasykit ka nors cia: http://skyscrapercity.com/showthread.php?t=172145

                Kol neuzdare temos

                Comment


                  #9
                  Parašė Mantaz

                  Įdomu kas čia toks
                  Klausiau Exharcuso per PM'a, bet nepasake, speju, kad tai De Snor'as. Beje, Exharchus'ui PM'e parasiau, kad nuo siol baigsiu atakuoti coth'a ir jo glorious motherland, tuo lyg viskas ir turejo baigtis, bet va ziuriu, kad jau esu uzbanintas, taigi gali buti, kad cia pasidarbavo musu usuatasis draugas.

                  Comment


                    #10
                    Kaip graziai ten jus apie mane atsiliepiat, net sirdi suspaude
                    Kada nors pastatysiu visiems alaus (jeigu turesiu is ko ).

                    Gal dar parasykit keleta PM'u Jan'ui? Jis tikrai nera pries mane nusistates (bent man susidare toks ispudis) ir turetu greit sutvarkyti tokias problemas

                    Comment


                      #11
                      Hehh.. visi uz viena ir vienas uz visus!

                      Comment


                        #12
                        Siūlau visiem lietuviam į signature įsidėt užrašą "unban John" ar panašiai Manau, būtų nemažas efektas

                        Comment


                          #13
                          Na štai, vienybė ir vėl nuaglėjo

                          Parašė Jan
                          From what I understand, John kept going at it while it was generally being asked to stop bitching. For a newbie that's one way to go, but I considering John has been a long time member I think that this should have been dealt with differently. I unbanned his account and I'll try to find out what caused this to happen. Untill then, thanks for taking it easy.

                          Cheers,
                          Mano galerija Flickr'yje

                          Comment


                            #14

                            Mano Flickr nuotraukos : http://www.flickr.com/photos/ezziukas/sets/

                            --------------------------------------------------

                            Kiek rovė - neišrovė. Kiek skynė - nenuskynė. Todėl, kad tu - šventovė, todėl, kad tu - Tėvynė !!!

                            Comment


                              #15
                              Is pradziu parasiau PM Jan'ui bet jis sake, kad jis nieko nezino ir kad rasyti PM De Snor'ui. Parasiau PM De Snor'ui bet jo kolkas nebuvo, jei jis cia sugalvojo uzbaninti paziuresim ka jis parasys. Bet paskui dar nusiunciau viena PM Jan'ui ir parasiau, kad keli modai savo privilegijas galbut taiko savo asmeniniams interesams ir kad De Snor nesugebes isspresti sios problemos. Tada jauciu nusprende paziureti, bet kazkaip jis tu modu visai nekaltina ir pan. atseit cia taip ir tureju buti ir tik todel, kad John yra senas narys, ji atbanino. Bet kokiu atveju gerai, kad atbanino, ateity gal ilgiau pagalvos pries banindami. Nors is dalies gal John siek tiek ir kaltas, bet netiek, kad butu reikeje ji baninti.

                              Comment


                                #16
                                Kas cia vyksta su siuo forumu, tai veikia, tai vel neveikia.

                                Comment


                                  #17
                                  Parašė Edd
                                  Kas cia vyksta su siuo forumu, tai veikia, tai vel neveikia.
                                  O kas nutiko?
                                  Mano galerija Flickr'yje

                                  Comment


                                    #18
                                    "Critical error" nepavyko prisijungti prie DB ar kazkas panasaus. O siaip tai jau kelis kartus siandien buvo kai nepasikrauna sis puslapis, visa laika rodo "waiting for reply from tinkle.miestai.net", o paskui kai narsyklei "atsibosta laukti" ismeta puslapi, kad nepavyko ... Bet siaip gana retai taip buna.

                                    Comment


                                      #19
                                      Mane jau atbanino. Labai aciu visiems uz tokia parama, tikrai nesitikejau, kad sulauksiu tokio aktyvaus palaikymo tiek is jusu, tiek is uzsienieciu SSC
                                      Jan'ui parasiau ir isdesciau visa savo poziuri i mano "rusofobiskuma" ir priezastis, kodel as esu toks piktas ir negeras dede ir kodel taip piktai juokaudavau apie mano mineta veikeja coth'a (del ko ir buvau isbanintas)
                                      O Exharchus'ui tai buvo didelis pravalas, zinos, ka reiskia pyktis su lietuviais

                                      P.S. del to critical error ir man keliskart buvo.

                                      Comment


                                        #20
                                        Parašė John
                                        Mane jau atbanino. Labai aciu visiems uz tokia parama, tikrai nesitikejau, kad sulauksiu tokio aktyvaus palaikymo tiek is jusu, tiek is uzsienieciu SSC
                                        Jan'ui parasiau ir isdesciau visa savo poziuri i mano "rusofobiskuma" ir priezastis, kodel as esu toks piktas ir negeras dede ir kodel taip piktai juokaudavau apie mano mineta veikeja coth'a (del ko ir buvau isbanintas)
                                        O Exharchus'ui tai buvo didelis pravalas, zinos, ka reiskia pyktis su lietuviais

                                        P.S. del to critical error ir man keliskart buvo.
                                        Čia kažkoks nesusipratimas tas išspyrimas, įdomu kodėl ne į "brigą", o iš kart banint. Savaime suprantama, kad kaltininkas čia De Snor'as, kuris akivaizdžiai simpatizuoja Lenkijai ir Rusijai bei turi teisę banint . Tas veikėjas visai netinka būt moderu, kadangi net pats buvo išbanintas ir ar tik ne dėl lietuvaičių ir lenkų ginčo

                                        Dėl "Critical Error", tai čia aš bejėgis. Tai nutinka dėl per didelės duombazės apkrovos.
                                        Mano galerija Flickr'yje

                                        Comment

                                        Working...
                                        X