Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

SSC aktualijos (archyvas)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė Mantaz
    Pranešiau apie šią temą, tačiau sureagavo tik vienas bulgaras moderatorius, kuris rašo, jog toks dalykas nevertas nei brigo, nei bano
    O šitoks?
    Biuld by Russians ethernal flame to the unknown solders, lithuanian pigs rename it as the flame of freedom.
    http://www.skyscrapercity.com/showth...5&page=2&pp=20
    Kaip po dykumą blaškiausi

    Comment


      Parašė alonso
      siunciau northstarui zinute, kad linkus numestu nuotrauku, taciau ismete man erora:

      North Star has chosen not to receive private messages or may not be allowed to receive private messages. Therefore you may not send your message to him/her.

      cia, kaip suprantu, labai neblogai uzmete kazka ant musu slavu kaimyneliu lenkuciu
      Kaip vytauc minejo, north star yra ne tas pats kas NorthStar77. Ir beje, jis pats yra lenkas, o ten jis nieko blogo neparase, tik primete daug graziu nuotrauku is Lenkijos. Jis jau ne vienoj srity buvo sukures tokia tema "Invitation to Poland" ir ne visiems patinka toks spaminimas.

      Comment


        Pranešiau apie to veikėjo pranešimus Kaliningrado temoje, tačiau nelabai sulaukiau dėmesio iš pagrindinių Euroscrapers moderatorių. Be kita ko, coth gina stl sakydamas, kad jo pasisakymai buvo išprovokuoti John ir Blimio [blitz].
        Mano galerija Flickr'yje

        Comment


          @mantaz: o kaip ten del mano briginimo diskusija? dar tesias?
          You have your way. I have my way. As for the right way, the correct way, and the only way, it does not exist.

          Comment


            Tai, kad ten tas briginimo procesas labai jau lėtas. Gali būt, kad ims ir pamirš Dėl tavęs jau niekas nebediskutuoja
            Mano galerija Flickr'yje

            Comment


              parasiau zinute gothicform'ui del stl ir pasiuliau ji isbaninti, atsakymo dar negavau.

              Comment


                Parašė Edd
                Relax Exarchus, as I said before - you are my greatest mod so I'll be glad if you'll stay as a mod. :cheers1:
                tai kaip suprasti jau nebenorite nuversti Exarchus'o ?

                Mano Flickr nuotraukos : http://www.flickr.com/photos/ezziukas/sets/

                --------------------------------------------------

                Kiek rovė - neišrovė. Kiek skynė - nenuskynė. Todėl, kad tu - šventovė, todėl, kad tu - Tėvynė !!!

                Comment


                  Jo, as irgi sito nesupratau.

                  beje butu labai neblogai jei daugiau forumeriu uztartu Whose Homepage gothicformo threade DLMe "heres the deal part 2". Jos tapimas moderatore butu labai naudingas lietuviu SSC bendruomenei. Tada turetume du "savus" moderatorius. Plius ji nemegsta Exarchuso tad su jus pagalba ji ismesti butu daug lengviau. Cia manau realiausias budas ji ismesti.
                  You have your way. I have my way. As for the right way, the correct way, and the only way, it does not exist.

                  Comment


                    visi kurie cia raso apie scc, prasyciau bent linkus numesti i tas temas, kadangi kad ir del WH - is kur galiu zinoti, kurioj cia vietoj, juk forumas milziniskas, o as paprastai tik scandinavic and baltic countries atsiverciu.


                    Prie ruso man buvo geriau

                    Comment


                      alonso> Čia pamėgink
                      http://www.skyscrapercity.com/showth...&goto=lastpost
                      Mano galerija Flickr'yje

                      Comment


                        Siaip zinau kad labai ngrazu bet kiek WH metu ? ir gal kas turite jos photo ar net nuotrauku is susitikimo praeitais metais vilniuje

                        p.s: nuostabus zmogus ir dar nuostabesnis forumietis

                        Mano Flickr nuotraukos : http://www.flickr.com/photos/ezziukas/sets/

                        --------------------------------------------------

                        Kiek rovė - neišrovė. Kiek skynė - nenuskynė. Todėl, kad tu - šventovė, todėl, kad tu - Tėvynė !!!

                        Comment


                          jozikai, butu grazu paprasyti jos pacios, arba bent jos sutikimo


                          Prie ruso man buvo geriau

                          Comment



                            pastaruoju metu sunku ja sugaudyti bet tiek to paklausiu asmeniskai (bus padoriau )

                            aciu

                            Mano Flickr nuotraukos : http://www.flickr.com/photos/ezziukas/sets/

                            --------------------------------------------------

                            Kiek rovė - neišrovė. Kiek skynė - nenuskynė. Todėl, kad tu - šventovė, todėl, kad tu - Tėvynė !!!

                            Comment


                              Parasykit ka nors gero cia :
                              http://www.skyscrapercity.com/newrep...eply&p=3462634

                              Comment


                                Parašė jozikas
                                tai kaip suprasti jau nebenorite nuversti Exarchus'o ?
                                Ko cia nesuprasti, cia jau nuo seniau as erzinau Exarchus su "great mod" ir pan. Ne viska reikia suprasti tiesiogiai.

                                Comment


                                  As jau parasiau, daug neissipleciau, nes rizikuociau gauti bana arba buti uzbrigintas (ka jau man grasino padaryti uz tai, kad priekaistavau moderatoriams Kaliningrado temoje). Manau reikia testi sita kampanija kol neapsikentes traktorininkas arba pats iesis, arba iskres kokia kvailyste ir bus ismestas kaip atsitiko su vienu usuotu veikeju ne per seniausiai.

                                  Comment


                                    Parašė John
                                    As jau parasiau, daug neissipleciau, nes rizikuociau gauti bana arba buti uzbrigintas (ka jau man grasino padaryti uz tai, kad priekaistavau moderatoriams Kaliningrado temoje). Manau reikia testi sita kampanija kol neapsikentes traktorininkas arba pats iesis, arba iskres kokia kvailyste ir bus ismestas kaip atsitiko su vienu usuotu veikeju ne per seniausiai.
                                    Geriau butu, kad dar kas nors siek tiek neutralesnis nei tu (manau visi tavo nuomone puikiai ten zino ) kazka parasytu apie netinkama jo elgesi.

                                    Comment



                                      nu as tikriausiai nesikisiu nes kaskaip nelabai ir zinau visos situacijos ir aplamai delko ten tokie neramumai

                                      Mano Flickr nuotraukos : http://www.flickr.com/photos/ezziukas/sets/

                                      --------------------------------------------------

                                      Kiek rovė - neišrovė. Kiek skynė - nenuskynė. Todėl, kad tu - šventovė, todėl, kad tu - Tėvynė !!!

                                      Comment


                                        jozai, galetum ka nors tokio neva neutralaus numesti, bent jau tai, kad palaikai WH moderatoriaus kandidatura. Nors aisku butu gerai, kad daugiau zmoniu pasisakytu. Galima butu pasiuntineti PM'u daugiau SSC useriu ir pasiulyti padaryti ta pati

                                        Comment


                                          Haha, jozikai,super gerai pavarei, gal net kiek per smarkiai (del paskutines eilutes), traktoristas tikrai labai supyks

                                          Edit: looolllll, jau supyko, galvoja, kad tik 3 forumeriai jo nemegsta. Koks looseris

                                          Comment

                                          Working...
                                          X