Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Filmų rekomendacijos

Collapse
Tai svarbi tema.
X
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    /\' Trainspottinga pateikiau tik kaip pavizdi. Nesu taip jau suzavetas tuo filmu is tikro.
    Kas del pinigu, tai tikrai ne argumentas. Pvz. paimkime Trainspottinga [], manai tam filmui reikejo daug pinigu? Abejoju. Reikejo tik geros idejos, o butent idejos ir yra tai ko truksta lietuvos rezisieriam. Ideju ir iniciatyvos!

    gerai uzteks cia postringaut, veluoju i paskaita
    You have your way. I have my way. As for the right way, the correct way, and the only way, it does not exist.

    Comment


      Vakar nusipirkau tą naują DVD "Lietuvos krepšinis 1920-2004", kainuoja 50 Lt, bet tikrai vertas tų pinigų Beje, nustebau sužinojęs, kad Windows Media Player DVD leidžia
      Mano galerija Flickr'yje

      Comment


        Mantai, as tavo vietoje buciau palaukes, kol atsiras koks DVD ripas online ir parsisiuntes dykai

        Savaitgali ziurejau labai neitiketina filma "Oldboy". Nors tai korejieciu filmas, bet jis visai nepanasus i kitus Azijos filmus, kuriuos maciau, iskart kilo asociaciju su "Pulp Fiction", tik viskas zymiai "stipriau", baisiau ir geriau
        Kiek zinau sitas filmas siemet buvo apdovanotas Kanu festivalyje ziuri pagrindiniu prizu bei patenka i IMDB top-250 visu laiku geriausiu filmu http://www.imdb.com/title/tt0364569/

        Comment


          Atsidėkojau autoriams už įdėtą darbą Beje, kur tu rasi 7,7 GB DVD ripą?
          Mano galerija Flickr'yje

          Comment


            Parašė John
            Mantai, as tavo vietoje buciau palaukes, kol atsiras koks DVD ripas online ir parsisiuntes dykai
            lietuviskas poziuris, bet tas ripas uzimtu
            nepilnai 9GB
            Miestai ir architektūra - http://www.miestai.net

            Comment


              As kalbu apie DVD ripa perdaryta i divx ar xvid, paprastai uzima 2CD sukisti padoru filma
              nebent ten koks nors grandioziskai ilgas ir didelis movie.

              Del "lietuvisko poziurio" nieko nepadarysi, paskutiniu metu ziurejau tiek daug geru filmu parsisiustu is p2p, kad jeigu buciau pirkes originalius DVD turbut buciau isleides tiek, kiek vargu ar uzdirbciau per visa likusi gyvenima
              Taigi reikia rinktis - vadovautis "lietuvisku poziuriu" arba neziureti filmu

              Comment


                Šiaip ten nėra vientisas filmas. Krepšinio istorija užima gal 2 val, paskiau kokia val apie žvaigždes, dar Mikutavičiaus daina įdėta, įsimintiniausi varžybų momentai ir t.t. ir pan. Beje, paaukot 50 Lt lietuviškam filmui nėra daug, o dėl "lietuviško požiūrio" ir filmai nėra gausiai kuriami
                Mano galerija Flickr'yje

                Comment


                  Parašė John
                  As kalbu apie DVD ripa perdaryta i divx ar xvid, paprastai uzima 2CD sukisti padoru filma
                  nebent ten koks nors grandioziskai ilgas ir didelis movie.

                  aga, ten spec. diskas uzvarytas keliais sluoksniais
                  Miestai ir architektūra - http://www.miestai.net

                  Comment


                    Filmai nekuriami ne del to, kad zmones ju neperka, bet del to, kad nesugeba nieko idomaus sukurti ir isreklamuoti. Vien poziuris "pirk preke lietuviska" neisgelbes musu merdincio kino.

                    Del to DVD, as galvojau, kad ten filmas
                    Tokiu atveju gal 50Lt ir nera tiek daug, svarbu, kad butu kokybiskai ir idomiai viskas padaryta

                    Comment


                      Parašė John
                      Filmai nekuriami ne del to, kad zmones ju neperka, bet del to, kad nesugeba nieko idomaus sukurti ir isreklamuoti. Vien poziuris "pirk preke lietuviska" neisgelbes musu merdincio kino.

                      Del to DVD, as galvojau, kad ten filmas
                      Tokiu atveju gal 50Lt ir nera tiek daug, svarbu, kad butu kokybiskai ir idomiai viskas padaryta
                      Filmai kuriami pelnui uždirbti. Kol nėra pelno, nėra ir dingsties juos kurt. Beje, įdomu kiek "Vienui vieni" užkalė, nes darbas neblogas.

                      Dėl šio DVD, ten dauguma labai kokybiškai ir įdomiai padaryta, išskyrus anglišką versiją, nes užrašai išlieka lietuviški, o vertėjas su akcentu ir garsas prastokas
                      Mano galerija Flickr'yje

                      Comment


                        kai mano mociutes pencija padidins du kartus tada ir as gal nusipirksiu lietuviska DVD uz 50 lt

                        Mano Flickr nuotraukos : http://www.flickr.com/photos/ezziukas/sets/

                        --------------------------------------------------

                        Kiek rovė - neišrovė. Kiek skynė - nenuskynė. Todėl, kad tu - šventovė, todėl, kad tu - Tėvynė !!!

                        Comment


                          Mantai, del to, kad filmai kuriami vien pinigams kalti yra tikrai netiesa. Yra ir nekomercinis kinas, kuriuo nesiekiama uzkalti $, taciau siekiama skleisti tam tikras vertybes ir puoseleti kino mena, butent tokie filmai yra tikrasis kinas

                          Comment


                            21 gram

                            Mano Flickr nuotraukos : http://www.flickr.com/photos/ezziukas/sets/

                            --------------------------------------------------

                            Kiek rovė - neišrovė. Kiek skynė - nenuskynė. Todėl, kad tu - šventovė, todėl, kad tu - Tėvynė !!!

                            Comment


                              Na kai reik galvoti apie gerus visada pasimirsta, bet stai pora mano nuomone Sedevru:
                              1) Fight Club (rekomenduoju knyga perskaityt, unreal)
                              2) American Beuty
                              3) Requem For A Dream
                              4) Green Mile
                              5) School of Rock (linskmas)
                              Kalbant apie muzikinius tai zinoma THE WALL, Led Zeppelin at Madison Square Garden 1974 berods, Deep Purple live koncertai =) AC/DC viskas live ir ne tik
                              mhhmm.. kas dar =/
                              Beabejo neapseisim be Ice Age, Shrek (both)
                              Fantastika: LOTR ir Star Wars istorijos
                              Ir nors ne kinas bet negaliu nepamineti Friends serialo, nes mano manymo nuo kristaus gimimo geriausias daiktas kada nors nufilmuotas

                              Comment


                                specz musu filmu skoniai beveik visiskai sutampa tik va su muzika visiski prasilenkiam

                                Mano Flickr nuotraukos : http://www.flickr.com/photos/ezziukas/sets/

                                --------------------------------------------------

                                Kiek rovė - neišrovė. Kiek skynė - nenuskynė. Todėl, kad tu - šventovė, todėl, kad tu - Tėvynė !!!

                                Comment


                                  Na jei atsiras Threadas toks galesim palygint =) Mano muzika siektiek nesutampa su architektura nes dazniausiai dreba sienos ir poveikis nekoks pastatams

                                  Comment


                                    Parašė specz
                                    Na jei atsiras Threadas...
                                    Feel free to create it

                                    Mano muzikinis skonis kaip tik daugmaž sutinka su specz'o Su filmais irgi labai panašiai

                                    Comment


                                      Vaidai, ir seip dar mokomes vienoj sulioj kiek skaiciau kazkuriam threade Gabijoj tu, jei dar nebaigei

                                      Comment


                                        Jo. Dvyliktokas dabar

                                        Comment


                                          Kiti, senesni, įsimintinesni filmai:
                                          Donie Darko neseniai rodė per Snobo Naktį. Tikrai verta pažiet kelis kartus.
                                          Tamsūs vandenys - japonų mistinis/siaubo filmas
                                          Žmogus iš mėnulio turbūt geriausias/rimčiausias filmas su J. Keriu. Tragikomedija...

                                          Jei yra laiko, galima ir pažiet
                                          www.donatas-mazeika.lt

                                          Comment

                                          Working...
                                          X