Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Filmų rekomendacijos

Collapse
Tai svarbi tema.
X
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts


    Turetu buti neblogas filmas. Kadangi pamatyti neiseis, kada nors veliau parsisiusiu.
    Beje, cia tik tarp kitko, gal kam nors teko matyti A.Kurosawa "Seven Samurai"? Nemaciau sito filmo, bet atsizvelgiant i reitinga ir [ypac] i rezisieriu, tai turetu buti neeilinis filmas.

    Comment


      Kvailas Emule per dvi savaites teparsiuntė 414,16 mb
      Nors 1954 metų filmas, bet tūrėtų būt ypač geras
      www.donatas-mazeika.lt

      Comment


        Jei prisiminet filmus tai turiu pasiulyti 2:
        1) The incredibles. Animacinis kompiuterinis filmas apie superheroju seima. Tikrai linksmas ir nuotaikingas
        2) "SAW". Psichologinis siaubo trileris. 2 vyrukai pabanda tuolete kazkokiam uzdaram priristi grandinemis skirtinguose kampuose, vidury tualeto lavonas. Ne vienas neprisimena kaip cia pateko. Vienam is ju liepta nuzudyti kita iki 6h nes jo seima mirs. Let the game begin! Intriguoja, ne? mane suintrigavo, nepasigailejau. Patariu paziureti

        Comment


          Shark Tale nerealus multikas D Senai tokio laukiau... du kart ziurejau ir juoko tikrai pakako :>

          Comment


            "BAD SANTA" n-18 labai neblogas, koki savaitgali paziuret! Gera juoko doze

            Ispudingiausias filmas kuri iki ziol maciau yra "Forest GUMP" Vertas demesio! neveltui vienas bendraautoriu Lietuvis

            Comment



              per daug banalokas filmas sakyciau

              P.S: as sia savaite ziurejau THE VILLAGE (Kaimas) visai nieko idomu paziuret Shyamalan'as liux rezisierius ir scenaristas

              Mano Flickr nuotraukos : http://www.flickr.com/photos/ezziukas/sets/

              --------------------------------------------------

              Kiek rovė - neišrovė. Kiek skynė - nenuskynė. Todėl, kad tu - šventovė, todėl, kad tu - Tėvynė !!!

              Comment


                is paskutiniu metu ziuretu filmu isskirciau CITY OF GODS ir AMORES PERROS. Abiejuose filmuose veiksmas vyksta pietu amerikoj. Toks ''karshtas'' fonas imho vezha -- nerealus filmai.
                Nors jei rinkciaus ka ziuret antra kart is situ dvieju tai imciau pirmaji.

                Comment


                  norejau paklausti, ka reiskia tas IMHO?


                  Prie ruso man buvo geriau

                  Comment


                    Parašė alonso
                    norejau paklausti, ka reiskia tas IMHO?
                    In My Humble Opinion, IMHO

                    Comment


                      / In My Humble Opinion

                      Comment


                        o as jau maniau, kad dar kazkoks prancuziskas zodis cia isiveles


                        Prie ruso man buvo geriau

                        Comment


                          vos pries kelias valandas grizau is filmo "Constantine". gal jau rodo Lietuvoj?
                          tema - naujuju laiku egzorcizmas. vien tai, kad pagrindiniam vaidmeni Keanu Reaves - zada daug spec efektu ir daug veiksmo. bet idomiausia tai, kaip jie siuolaikiskai pateikia visas tikejimo tiesas, pragaro ir dangaus suvokima, demonus ir angelus. taipo gi gana idomi teorija, jog yra tarpininkas tarp pragaro ir dangaus, padedantis islaiskyti pusiausvyra tarp situ jegu.
                          silpnu nervu zmonems sio filmo ziureti nepatartina. nors tai ir nera siaubo filmas, bet yra keliu tokiu scenu, kur visa sale atsoka keliomis eilemes atgal. zodziu, reikia pamtyti man asmeniskai sitas filmas i topus nepretenduoja, bet dabar siek tiek "prasiblaivius", galiu pasakyti, kad isties idomus.







                          Prie ruso man buvo geriau

                          Comment



                            rodo ir lietuvoj. parsisiust tik reik

                            Comment


                              wauuuu as sito filmo pasirodymo jau antras menesis kaip laukiu

                              Mano Flickr nuotraukos : http://www.flickr.com/photos/ezziukas/sets/

                              --------------------------------------------------

                              Kiek rovė - neišrovė. Kiek skynė - nenuskynė. Todėl, kad tu - šventovė, todėl, kad tu - Tėvynė !!!

                              Comment


                                @alonso ačiū už rekomendacijas, jau pradėjau siųstis, vakare pažiūrėsių ir savo atsiliepimus prirašinėsių čia

                                Comment


                                  @geex

                                  as teikciau pirmenybe kinui, vis delto jei vertinti tokius filmus, reiktu tai pajusti "gyviau". na, bet jei pas tave plazminis ant sienos su dolby suround tai kodel gi ne


                                  Prie ruso man buvo geriau

                                  Comment


                                    Parašė alonso
                                    @geex

                                    as teikciau pirmenybe kinui, vis delto jei vertinti tokius filmus, reiktu tai pajusti "gyviau". na, bet jei pas tave plazminis ant sienos su dolby suround tai kodel gi ne
                                    Dolby suround'as yra O dėl plazminio ant sienos reikėtų pasvajoti.

                                    Šiaip turiu pasakyti, kad aš tikras Lietuvas ir kine mane retai kada pamatysi, tiesa į tuos filmus, kurie man žiauriai patiko žiūrint per PC aš nueinu, vien dėl pojūčio Šiaip ar taip mažai šiais laikais yra gerų filmų (ypač vertinant tai, kad kine rodo tik holiwoodišką š..).

                                    Comment


                                      kas tiesa, tas ne melas


                                      Prie ruso man buvo geriau

                                      Comment


                                        Pastebejau, kad Lietuvoje jau rodomas (mano didziam nustebimui) P.Korejos rezisieriaus Park Chan Wook'o filmas 'Oldboy'. Vienas geresniu tokio zanro (trilerio) filmu. Pernai gavo Kanu kino festivalio ziuri didiji priza ir dar kitokiu apdovanojimu
                                        http://www.cinema.lt/filmoanotacija.asp?3147

                                        O cia dar labai neblogas filmukas tiems, kam patiko "Selinantis tigras, tunantis drakonas" arba "Bevardis" - Zhnag'o Yimou "Skraidanciu Durklu Namai" , jeigu ziuresit kino teatre, ispudziu bus tikrai nemazai
                                        http://www.cinema.lt/Filmoanotacija.asp?3174

                                        Comment



                                          siaip Screener'iu kokybe labai sugadina pacio filmo esme ir atmosfera delto as dazniausiai gerus filmus stengiuosi ziuret kino teatre

                                          Mano Flickr nuotraukos : http://www.flickr.com/photos/ezziukas/sets/

                                          --------------------------------------------------

                                          Kiek rovė - neišrovė. Kiek skynė - nenuskynė. Todėl, kad tu - šventovė, todėl, kad tu - Tėvynė !!!

                                          Comment

                                          Working...
                                          X