Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Filmų rekomendacijos

Collapse
Tai svarbi tema.
X
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė spirit Rodyti pranešimą
    Turbūt vienas kiečiausių praeito dešimtmečio filmų

    Youtube video
    Pažiūrėjau. Nepatiko. Visiškai.
    You have your way. I have my way. As for the right way, the correct way, and the only way, it does not exist.

    Comment


      Nezinau, ar kam nors aktualus "art-house" kinas, bet jei taip, tai turbut teko girdeti apie P.Korejos rezisieriu Kim Ki-Duk

      Kol kas paskutinis sio rezisieriaus filmas "Bi-mong" ("Sapnas"), rodytas ir 2009 Vilniaus "Kino Pavasaryje" bei daugelyje kitu kino festivaliu.

      Gan stiproka doze nervams, bet tikrai privers susimastyti apie kai kuriuos egzistencializmo principus. Daug kur matosi ir uzuominos i Korejietiskaji budizma, kurio zinojimas, ko gero, palengvintu filmo suvokima.


      Comment


        „O kūjis su pjautuvu - juk tai paprastos liaudies, darbininkų ir valstiečių simboliai. Dabar ženkliukus, pirktus Pilies gatvėje, ir kuriuos visą laiką iki uždraudimo nešiodavausi prisisegęs prie kuprinės, turėjau pasidėti į stalčių.“ - Tomizmas

        Comment


          Filmas Zeitgeist pirma dalis,nenaujas bet tikrai vertas dėmesio.Daug įdomių faktų susijusių su Amerikos vyriausybės nešvariais darbeliais,pirmu, antru pasauliniu karu,dvynių bokštų nugriovimą.Filmas tikrai vertas dėmesio kas mėgsta dokumentika.

          Comment


            /\ Pigus mėšlas tas filmas
            You have your way. I have my way. As for the right way, the correct way, and the only way, it does not exist.

            Comment


              Ką tik pažiūrėjau There Will Be Blood (2007). Sakyčiau 8/10, labai neblogai.



              http://www.imdb.com/title/tt0469494/
              You have your way. I have my way. As for the right way, the correct way, and the only way, it does not exist.

              Comment


                Ink 2009
                Rekomenduoju. Vkr žiūrėjau iš LM parsisiuntęs. Vienas iš geriausių matytų filmų. Fantasy-life meening žanras čia pats tokį sugalvojau. Istorija lyg ir paprasta, bet papasakojama nepaprastai. Kitoks filmas. Jaunimui iki 18 metų retam kuriam patiks. Iš trailerio sunku nuspręst ar geras filmas ar ne. Aš jį rimtumu sulyginčiau su "Seven Pounds", tik kaip ir minėjau perteikiama viskas labai labai neįprastai...
                You've got one life! Live it!

                Comment


                  Parašė fredis Rodyti pranešimą
                  Ink 2009
                  Kadangi gripą pasigavau, tai darau filmų peržiūras iš neturėjimo ką veikti. Prisiloginau norėdamas parekomenduot ką tik matytą "Ink", bet kaip matau fredis pirmesnis tai padarė tikrai nuostabus filmas, seniai tokio gero nemačiau. Rekomenduoju!
                  http://www.youtube.com/watch?v=ZBGeErufQdY
                  http://www.imdb.com/title/tt1071804/
                  No one really knows
                  Which way the wind blows

                  Comment


                    Gal jau daug kam ir matytas, bet kas nematet, tai rekomenduoju
                    Vidinei laimei nesušvitus, išorinė laimė - tik kančių šaltinis. - Milarepa

                    Comment


                      Parašė blitz Rodyti pranešimą
                      Ką tik pažiūrėjau There Will Be Blood (2007). Sakyčiau 8/10, labai neblogai.

                      Youtube video

                      http://www.imdb.com/title/tt0469494/
                      Rekomenduočiau "Boogie Nights" to paties režisieriaus
                      „O kūjis su pjautuvu - juk tai paprastos liaudies, darbininkų ir valstiečių simboliai. Dabar ženkliukus, pirktus Pilies gatvėje, ir kuriuos visą laiką iki uždraudimo nešiodavausi prisisegęs prie kuprinės, turėjau pasidėti į stalčių.“ - Tomizmas

                      Comment


                        geriau pasakykit, ar gerai kazlas prikolina tose kukulių lietuose?

                        Comment


                          Parašė Recoiler Rodyti pranešimą
                          Gal jau daug kam ir matytas, bet kas nematet, tai rekomenduoju
                          Youtube video
                          Holivudo klasika

                          Kazkuo panasus i Usual Suspects.

                          Comment


                            Tai va, buvau vakar išankstiniam 2012 seanse. Trumpi pastebėjimai - efektai įspūdingi, siužetas ne ypatingai. Man per daug saldus pasirodė filmas, per daug visiškai nerealių vietų, kai pagrindiniai veikėjai išsigelbėja paskutinėmis sekundėmis, taip pat gal kiek per daug "už širdies griebiančių" momentų - šeimyninės dramos, vaikų ir tėvų santykiai ir t.t. Ir visas filmas šiek tiek pertemptas, trukmė apie 2,5 val. Daug žiovauti neteko, bet kokiu pusvalandžiu sutrumpinti būtų galima Bendras mano vertinimas būtų kokie 8. Tiesiog neblogas pramoginis filmas.

                            Comment


                              Zombieland - pirmas tikrai geras filmas apie zombius! Visiškai nerealūs veikėjai, geras subtilus jumoras, nemažai galvų taškymo, bet visiškai jokio "siaubo", puikūs vaizdai, dialogai. Tiesiog puiki komedija su trupučiu dramos elementų. Rekomenduoju.

                              Treileris:

                              Comment


                                "Watch the world go caput..." http://www.philly.com/philly/enterta...ars_hence.html nebloga recenzja apie 2012. Kritikos nemažai šis filmukas gauna.
                                beg, borrow and steal

                                Comment


                                  Antrinu Valiukui Dar pridėsiu, kad pasivaideno Bill Murray. Ir ta prarūkyto balso turėtoja maloniai skamba. Tik link pabaigos kažkaip nykiai užtempė.

                                  Comment


                                    Na jei jau apie tokio tipo zombinius filmus prasnekot, tai sakyciau simta kartu geresnis(skonio reikalas zinoma ) yra anglu kurtas Shaun of the Dead
                                    http://www.imdb.com/title/tt0365748/

                                    Comment


                                      Filmų savaitgalis pas mane Šį kartą apie Surrogates. Sakyčiau, IMDB reitingas (6,4) yra teisingas. Pats vertinčiau max 7. Idėja nebloga, bet iki galo neišgvildenta, paliekanti daug klaustukų. Siužetas gana paprastas ir nuspėjamas. Žodžiu, įspūdžio nepaliko. Bet tokia ateities vizija man patinka

                                      Comment


                                        Parašė Valiukas Rodyti pranešimą
                                        Tai va, buvau vakar išankstiniam 2012 seanse. Trumpi pastebėjimai - efektai įspūdingi, siužetas ne ypatingai. Man per daug saldus pasirodė filmas, per daug visiškai nerealių vietų, kai pagrindiniai veikėjai išsigelbėja paskutinėmis sekundėmis, taip pat gal kiek per daug "už širdies griebiančių" momentų - šeimyninės dramos, vaikų ir tėvų santykiai ir t.t. Ir visas filmas šiek tiek pertemptas, trukmė apie 2,5 val. Daug žiovauti neteko, bet kokiu pusvalandžiu sutrumpinti būtų galima Bendras mano vertinimas būtų kokie 8. Tiesiog neblogas pramoginis filmas.
                                        Buvau ir aš šiandien tame 2012. Kažkaip dabar pasidarė gaila tų pinigų už bilietą nes be efektų tai nieko daugiau įdomaus ir nebuvo. Siužetas toks gan banalus pasirodė, o ir pats filmas per ilgas (kai pradėjo laipint žmones į tuos laivus tai jau norėjosi miego ). Taigi, atrodė bus kažkas tokio, bet tai yra eilinis efektų prifarširuotas holivudinis kičas. Todėl, jei turit pasirinkimą eiti ar neiti - neikit, nebent labai jau norit pamatyt.
                                        You might surprise yourself.

                                        Miestai.net FB

                                        Comment


                                          Buvau ir aš vakar 2012. Po tokio filmo norisi parašyt į temą "Filmai kurių nerekomenduočiau", o ne į "Filmų rekomendacijos"... Totalus š....
                                          No one really knows
                                          Which way the wind blows

                                          Comment

                                          Working...
                                          X