Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Filmų rekomendacijos

Collapse
Tai svarbi tema.
X
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė rat Rodyti pranešimą
    Pasakykit, kad juokaujat... Galiu pritarti, kad Krysko balsas gerai parinktas, tik tiek.
    Iš mano varpinės 10 balų ir ne kitaip
    Mano nuotraukos @Fotki.com

    Auto Show Millennium 2007
    Retromobile 2007
    "Kova 1". Driftingo čempionatas
    "Foje" Gali Skambėti Kitaip
    Vilniaus žavesys kauniečio akimis: 1 dalis | 2 dalis
    BaltMotorShow 2007, Vilnius: 1 dalis | 2 dalis
    Kauno Marių Regioninis Parkas

    Comment


      Parašė rat Rodyti pranešimą
      Pasakykit, kad juokaujat... Galiu pritarti, kad Krysko balsas gerai parinktas, tik tiek.
      Man asmeniškai originalus įgarsinimas gan blankokas pasirodė. Lietuviškas nėra idealus, bet padirbėta neblogai
      Mano galerija Flickr'yje

      Comment


        Originalus man animacinei komedijai išvis netinkamas pasirodė
        Mano nuotraukos @Fotki.com

        Auto Show Millennium 2007
        Retromobile 2007
        "Kova 1". Driftingo čempionatas
        "Foje" Gali Skambėti Kitaip
        Vilniaus žavesys kauniečio akimis: 1 dalis | 2 dalis
        BaltMotorShow 2007, Vilnius: 1 dalis | 2 dalis
        Kauno Marių Regioninis Parkas

        Comment


          Parašė Andrew Rodyti pranešimą
          Blemba, į Resident Evil tai noriu nueiti.

          Hammer, kiek tau kartų reikia aiškinti- nemokėk 14 lt už kiną. Įsigyk kino akademijos kortelę (3 lt pusmečiui), tada visi bilietai kainuos po 10 lt (10 lt kainuos ir vienam kartu einančiam asmeniui).

          Buvau "Nenugalėta širdis". Padarė nesuvokiamą įspūdį. Tokio gero filmo jau seniai nebuvau matęs. Filmas pagrįstas realiu įvykiu,kuris buvo komentuojamas naujienose. filme netgi rodomi realūs veikėjai (Musšarafas, Kolinas Pauelas) ir t.t. Filmas padeda suprasti, kad už kiekvieno įvykio, į kurį mes žiūrime tik kaip į naujieną, slypi ištisa virtinė likimų ir tragedijų. Kovoje tarp ideologijų, kenčia tūkstančiai žmonių.
          O man "Nenugalėta širdis" pasirodė kažkoks tuščias ar neišbaigtas. Iki "Sirijanos" ("Syriana" 2005) oi oi oi kaip toli. Bet A. Jolie labai gehai suvaidino phancūzę ir šiaip įtikinamai pavarė

          Comment


            O "Ant bangos" manęs visiškai netraukia..

            Comment


              O mane traukia Dabar planuose būtent šis, Kietakiaušiai, Amerikos Gansteris (šio ypač laukiu). bei Hitman'as. Atrodo artimiausiu metu viskas
              Mano nuotraukos @Fotki.com

              Auto Show Millennium 2007
              Retromobile 2007
              "Kova 1". Driftingo čempionatas
              "Foje" Gali Skambėti Kitaip
              Vilniaus žavesys kauniečio akimis: 1 dalis | 2 dalis
              BaltMotorShow 2007, Vilnius: 1 dalis | 2 dalis
              Kauno Marių Regioninis Parkas

              Comment


                Palauksiu kol brolis pažiūrės ir pasiklausysiu kritikos

                Comment


                  Parašė Akela Rodyti pranešimą
                  O "Ant bangos" manęs visiškai netraukia..
                  Didžiausia nesąmonė, kurią pasakiau per pastarąją savaitę!!! Grįžau ką tik iš filmo ir esu beprotiškai fantastiškai patenkinta. Įgarsinimas nepriekaištingas, o tas video, kuris čia buvo įmestas, toli gražu viso jo tikrai neatspindi. Siužetas labai mielas, yra mintis, pamokanti istorija, "lietuviški", kartais "pošli" juokeliai.. Nu žodžiu, 10/10 be abejonės

                  Comment


                    Man angliška "Surf's Up" ("Ant Bangos") versija paliko pačius geriausius įspūdžius. Neabejotinai geresnis už Simpsonus, Šreką ar tą patį Ratatouille. Super geras humoras. Visai normalūs juokeliai, nepasakyčiau, kad labai "pošli" (nepadorūs).

                    Comment


                      Parašė rat Rodyti pranešimą
                      Man angliška "Surf's Up" ("Ant Bangos") versija paliko pačius geriausius įspūdžius. Neabejotinai geresnis už Simpsonus, Šreką ar tą patį Ratatouille. Super geras humoras. Visai normalūs juokeliai, nepasakyčiau, kad labai "pošli" (nepadorūs).
                      Keli mano draugai kai parodžiau Tavo palyginimą pamanė, kad ten labai nevykęs lietuvių bandymas įgarsint angliškai Nu tikrai dar taip netinkamai parinktų balsų nėra tekę matyti originalo kalba
                      Mano nuotraukos @Fotki.com

                      Auto Show Millennium 2007
                      Retromobile 2007
                      "Kova 1". Driftingo čempionatas
                      "Foje" Gali Skambėti Kitaip
                      Vilniaus žavesys kauniečio akimis: 1 dalis | 2 dalis
                      BaltMotorShow 2007, Vilnius: 1 dalis | 2 dalis
                      Kauno Marių Regioninis Parkas

                      Comment


                        Šiąnakt per LTV2:
                        00.40 „Countdown” arba „Tas, kurio nėra”. 2004 m.
                        Rež. Audrius Stonys

                        Comment


                          Aha, sitas tai geras
                          Alternative

                          Comment


                            Gal kas patarsite is kur butu galima parsisiusti nemokamu filmu DVD formate

                            Comment


                              Linkomanija.net Torrent.lt
                              kasalotas.com

                              Comment


                                buvom su broliu šiandien ant bangos nu filme ta prasme tai žinai - radikaliai biče! (radikaliai kirtis ant paskutinės i riestinis, suprasit kaip sako ten, kurie dar nematė) patariu nueiti, man labai patiko, ir prie ko tas radikaliai patys suprasit žodžių pimpagalvis, subinė, gaidiškai ten taip pat yra
                                Paskutinis taisė daktaras; 2007.10.24, 20:20.

                                Comment


                                  Nesenai teko ziureti David Lyncho "Inland Empire". Net nezinau kaip apibudinti. Filmu nesimegavau, ziureti buvo pakankamai sunku, juolab jog trukme 3h, bet vistiek manau jog tai nerealus filmas, tikras sedevras. Skirtas tikrai tik rinktinei publikai, kas supranta mena ir kina (filmo net nesitikekit suprast), taip pat siulau paziureti visiems kas domisi fotografija, su kamera ir sviesa dirbama taip pat fantastiskai. Na jei cia yra Lyncho gerbeju, tai supras apie ka kalbu, o kitiems tikrai siulau si filma, nors ir abejoju ar patiks, nes tikrai ne eiliniam ziurovui.

                                  Comment


                                    Pasirodo ji lietuvos kino teatruose rodo kaiptik siuo metu.

                                    http://www.cinema.lt/filmoanotacija.asp?4763 Aprasymas pasako kiek daugiau nei reikia, nes suprast vistiek nesuprasi nieko, o tik beviltiskai mastyt ir junkt galus privers, ko net nereikia daryti.

                                    "3 valandų psichologinį eksperimentą išgyvenusiems žiūrovams nedavė ramybės svarbiausias klausimas - ar čia įmanoma kažką suprasti?" Visiska tiesa.

                                    2.5h galvojau ka Lynchas vartojo kurdamas, likusi pusvalandi norejau to ka jis vartojo

                                    Comment


                                      Parašė kašalotas Rodyti pranešimą
                                      Linkomanija.net Torrent.lt
                                      Dekui, tik viena problemele:-)))

                                      Sveiki, šis tinklapis yra uždaras. Į tinklapį gali patekti tik registruoti vartotojai. Jeigu esate registruotas - prisijunkite žemiau pateiktoje formoje. Jeigu norite užsiregistruoti - paprašykite jau registruotų draugų, kad jums atsiųstų pakvietimą.

                                      Comment


                                        American Gangster man labai patiko, gaila tik 157 minučių trukmės. Būtų ilgesnis, būtų super geras. Denzel Washington - my man

                                        Comment


                                          Andzej Wajda ,,Katyn''.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X