Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Eurovizija 2012. Baku

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė grustnyj Rodyti pranešimą
    Kiekvienas turi savo nuomonę, o tas, kas pats kažką daro muzikoje - turi ir didesni suvokimą
    Aš muzikuoju tiek su liaudies instrumentu, tiek su šiuolaikiniu ir teigiu, jog šis pasirodymas yra puiki humoro išraiška, tačiau nepuiki daina. Kažkokia nesąmonė tiesa pasakius. Įtariu, jog 90% balsų sudaro žmonės, kurių amžiaus intervalas viršyja 60metų
    Lažinuos- 2017 metais Lietuvos gyventojų skaičius didės.

    Comment


      Parašė SPX Rodyti pranešimą
      Čia tu apie save?
      Galbūt ir taip, galbūt ir ne


      Parašė Aleksas666 Rodyti pranešimą
      Aš muzikuoju tiek su liaudies instrumentu, tiek su šiuolaikiniu ir teigiu, jog šis pasirodymas yra puiki humoro išraiška, tačiau nepuiki daina. Kažkokia nesąmonė tiesa pasakius. Įtariu, jog 90% balsų sudaro žmonės, kurių amžiaus intervalas viršyja 60metų
      O LT United buvo puiki daina? Ne, ten buvo puikus humoras. Va ir gavo 6 vietą, kuri yra labai puiki.

      Comment


        Parašė grustnyj Rodyti pranešimą
        O LT United buvo puiki daina?
        Balsas buvo, o ne pensininkių klykimas.

        Comment


          Parašė LC. Rodyti pranešimą
          Balsas buvo, o ne pensininkių klykimas.
          Ne laikas dabar vertinti šią dainą, Pažiūrėsim, kas bus per Euroviziją. Jei blogai - pasakysiu, kad klydau

          Comment


            Parašė grustnyj Rodyti pranešimą
            Galbūt ir taip, galbūt ir ne




            O LT United buvo puiki daina? Ne, ten buvo puikus humoras. Va ir gavo 6 vietą, kuri yra labai puiki.
            O apie ką jos dainuoja? LT United tekstas pats savaime buvo su humoru, o viso to sąryšis puikus įvertinimai. Šiuo atveju žmonės supras tik tai, kad "kalchozas" išlindo, o žodžių kaip ir nėra. Taip, sutinku, jos užims nepaskutinę vietą, bet tikrai jokių aukštumų nenusimato.
            Lažinuos- 2017 metais Lietuvos gyventojų skaičius didės.

            Comment


              Parašė grustnyj Rodyti pranešimą
              Galbūt ir taip, galbūt ir ne
              Ir kur tu muzikuoji? Per LR varžybas barabaną daužai?

              Comment


                Parašė Aleksas666 Rodyti pranešimą
                O apie ką jos dainuoja? LT United tekstas pats savaime buvo su humoru, o viso to sąryšis puikus įvertinimai. Šiuo atveju žmonės supras tik tai, kad "kalchozas" išlindo, o žodžių kaip ir nėra. Taip, sutinku, jos užims nepaskutinę vietą, bet tikrai jokių aukštumų nenusimato.
                Jei jos neužims 1-10 vietą - pasakysiu, kad klydau. Jos tikrai nebuvo mano favoritės Rusijos finale, bet vis tiek gali kai ką pasiekti.

                Comment


                  Parašė LC. Rodyti pranešimą
                  Ir kur tu muzikuoji? Per LR varžybas barabaną daužai?
                  Į kvailą klausimą su pašaipą neatsakau.

                  P.S. Čia jau mano gyvenimas. Jei aš siekčiau populiarumo - pasakyčiau, bet nesiekiu, todėl ir nesakau.

                  Comment


                    Jooo.... Daina rusų juokinga, bet aš pritariu tiems, kas sako, jog LT United buvo geriau. Vien ką Arnoldo šokis reiškia Jegiu būtų lietuvės, tai galėtų dainuoti "kur mūsų pensijos"...
                    Kodėl "Apylanka"? Todėl, kad "Darbai"...

                    Comment


                      Parašė grustnyj Rodyti pranešimą

                      Kas dėl liaudies muzikos - jos sugebėjo liaudies muziką paversti šiuolaikišku "gabalu".
                      Man atrodo, kad jos išniekino tą liaudies muziką. Nes tokio kvailo "vestuvinio bumčiko" net mūsų "Duokim garo" jau seniai nebeleidžia.

                      Comment


                        Parašė oranger Rodyti pranešimą
                        Man atrodo, kad jos išniekino tą liaudies muziką. Nes tokio kvailo "vestuvinio bumčiko" net mūsų "Duokim garo" jau seniai nebeleidžia.
                        Na jeigu vieną style'ą sujungia su kitu - tai neišniekinimas. Pvz. yra hip hopas, yra rokas. Tačiau Linkin Park propaguojamas rapcore tikrai nėra išniekinimas nei repo, nei roko.

                        Comment


                          Parašė grustnyj Rodyti pranešimą
                          Na jeigu vieną style'ą sujungia su kitu - tai neišniekinimas. Pvz. yra hip hopas, yra rokas. Tačiau Linkin Park propaguojamas rapcore tikrai nėra išniekinimas nei repo, nei roko.
                          Linkin Park negroja kvailo bumčiko, todėl nesupratau palyginimo.

                          Comment


                            Parašė oranger Rodyti pranešimą
                            Linkin Park negroja kvailo bumčiko, todėl nesupratau palyginimo.
                            Yra daug žmonių, kuriems Linkin Park kūryba yra kvaila (man LP patinka).

                            P.S. O aš nesuprantu, kodėl jus jas puolat, dar neprasidėjus Eurovizijai. Svarbu visus apš*kt, pesimistų šalis.

                            Comment


                              Parašė grustnyj Rodyti pranešimą
                              Yra daug žmonių, kuriems Linkin Park kūryba yra kvaila (man LP patinka).

                              P.S. O aš nesuprantu, kodėl jus jas puolat, dar neprasidėjus Eurovizijai. Svarbu visus apš*kt, pesimistų šalis.
                              Tai kas čia "puola"? Sakom savo nuomonę ir tiek. Pagal tavo niką, tu čia didžiausias pesimistas, man atrodo

                              Comment


                                Parašė oranger Rodyti pranešimą
                                Pagal tavo niką, tu čia didžiausias pesimistas, man atrodo
                                Reikia keist į „Vesiolen'kij“. Ir tik tada kritikuot kitus.

                                Comment


                                  Parašė oranger Rodyti pranešimą
                                  Tai kas čia "puola"? Sakom savo nuomonę ir tiek. Pagal tavo niką, tu čia didžiausias pesimistas, man atrodo
                                  Taip pat kaip ir aš išsakau savo nuomonę O jei nežinojai, tie kas sako, jog jie linksmi - su jais visada nelinksma, o kas kalba atvirkščiai, tiesiog kuklinasi


                                  Parašė LC. Rodyti pranešimą
                                  Reikia keist į „Vesiolen'kij“. Ir tik tada kritikuot kitus.
                                  Jokios kritikos čia net ir nebuvo O dėl Веселенький - jau nebeįmanoma pakeisti, nes jau keletą metų toks mano pseudonimas

                                  Comment


                                    Parašė grustnyj Rodyti pranešimą
                                    O jei nežinojai, tie kas sako, jog jie linksmi - su jais visada nelinksma, o kas kalba atvirkščiai, tiesiog kuklinasi
                                    Žinau Labai nemėgstų nenuoširdžių "linksmuolių".

                                    Comment


                                      Parašė oranger Rodyti pranešimą
                                      Žinau Labai nemėgstų nenuoširdžių "linksmuolių".
                                      Kažkaip nukrypom nuo Eurovizijos iki manęs Keičiam temą
                                      Paskutinis taisė grustnyj; 2012.03.08, 21:02.

                                      Comment


                                        Parašė Aleksas666 Rodyti pranešimą
                                        O apie ką jos dainuoja? LT United tekstas pats savaime buvo su humoru, o viso to sąryšis puikus įvertinimai. Šiuo atveju žmonės supras tik tai, kad "kalchozas" išlindo, o žodžių kaip ir nėra. Taip, sutinku, jos užims nepaskutinę vietą, bet tikrai jokių aukštumų nenusimato.
                                        Žodžių nėra Babuškų dainoje? Anu ka jamti žodyną ir kalti udmurtų kalbą!
                                        Snowflakes will attack U <3

                                        Comment


                                          "Prikolai" gerai, bet jie turi būti kokybiški, kas paskutiniu metu daugeliui nelabai išeina. LT United buvo tikrai kokybiškesnis juokelis - daina, nei šitos babulytės.
                                          Kodėl "Apylanka"? Todėl, kad "Darbai"...

                                          Comment

                                          Working...
                                          X