Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Eurovizija 2012. Baku

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė SPX Rodyti pranešimą

    Realiai tai nieko naujo ir nebe sukursi, natų ne tiek ir daug
    Nepaisant to, muzika dabar žymiai įvairesnė ir įdomesnė nei prieš 20-30 metų.

    Comment


      Parašė oranger Rodyti pranešimą
      Nepaisant to, muzika dabar žymiai įvairesnė ir įdomesnė nei prieš 20-30 metų.
      Nu nu, kur jau? Kaip tik suvienodėjus ir banali. Užtenka pasižiūrėti muzikinius kanalus ir viskas aišku pasidaro - bumsai, papai, vakarėliai... Fu...
      Kodėl "Apylanka"? Todėl, kad "Darbai"...

      Comment


        Parašė SPX Rodyti pranešimą
        Nu nu, kur jau? Kaip tik suvienodėjus ir banali. Užtenka pasižiūrėti muzikinius kanalus ir viskas aišku pasidaro - bumsai, papai, vakarėliai... Fu...
        Priklauso nuo to kur žiūri ir ką klausai

        Comment


          Parašė oranger Rodyti pranešimą
          Priklauso nuo to kur žiūri ir ką klausai
          Klausau viską kas sukurta iki 2001m. pastebėjau, kad po tada man muzika kuo toliau tuo blogesnė, čia apie pop. O realiai tai su pop mažai aplamai draugauja mano ausys, todėl ir Eurovizijos nesureikšminu...
          Kodėl "Apylanka"? Todėl, kad "Darbai"...

          Comment


            Parašė SPX Rodyti pranešimą
            Nu nu, kur jau? Kaip tik suvienodėjus ir banali. Užtenka pasižiūrėti muzikinius kanalus ir viskas aišku pasidaro - bumsai, papai, vakarėliai... Fu...
            Muzikiniai kanalai dabar apskritai prarado populiarumą, niekas jų nebežiūri, neveltui brankrutavo MTV Lietuva. Jei jau lyginti, tai lygink anuomentinę TV produkciją su Youtube, pasirinkimas kokybiškos muzikos bus nepalyginamai didesnis ir įvairesnis
            Taip, kad anuometinė muzika dabar atrodo primityvi, nors aišku pasiklausyti smagu ir senų dainų, bet visą dieną klausytis radijo M-1 Plius tikrai nusibostų.
            Paskutinis taisė Lettered; 2012.03.08, 12:30.
            Flickr

            Comment


              Parašė Lettered Rodyti pranešimą
              Muzikiniai kanalai dabar apskritai prarado populiarumą, niekas jų nebežiūri, neveltui brankrutavo MTV Lietuva. Jei jau lyginti, tai lygink anuomentinę TV produkciją su Youtube, pasirinkimas kokybiškos muzikos bus nepalyginamai didesnis ir įvairesnis
              Turiu aš porą gerų muzikinių kanalų per palydovą, to man pakanka pilnai. Ten net ir kažką naujo išvysti galima padoraus, bet nedažnai. O visokios MTV, VIVA ir pan. mane nelabai ir jaudina. Tuštybė ir tiek. Youtube, man aplamai neegzistuoja, kaip muzikinė bazė, turiu aš nemažą DVD koncertų ir klipų kolekciją, kokybė su ta "vaizdo triuba" nepalyginama, tiek garso, tiek vaizdo atžvilgiu. Gal ir kiek senamadiškas esu, bet man tokie dalykai nepakeičiami. Dabar kitokia karta formuojasi, kuriai pakanka vienkartinių dalykų.
              Kodėl "Apylanka"? Todėl, kad "Darbai"...

              Comment


                Parašė SPX Rodyti pranešimą
                Turiu aš porą gerų muzikinių kanalų per palydovą, to man pakanka pilnai. Ten net ir kažką naujo išvysti galima padoraus, bet nedažnai. O visokios MTV, VIVA ir pan. mane nelabai ir jaudina. Tuštybė ir tiek. Youtube, man aplamai neegzistuoja, kaip muzikinė bazė, turiu aš nemažą DVD koncertų ir klipų kolekciją, kokybė su ta "vaizdo triuba" nepalyginama, tiek garso, tiek vaizdo atžvilgiu. Gal ir kiek senamadiškas esu, bet man tokie dalykai nepakeičiami. Dabar kitokia karta formuojasi, kuriai pakanka vienkartinių dalykų.
                Na bet čia Tavo asmeninis reikalas, dauguma žmonių žiūri Youtube, ką rodo tie konalai, ko ten negalima būtų rasti? Nekalbant apie tai, kad gali žiūrėti ką nori, kada nori ir kiek nori kartų. Juolab dabar kūriniai dedami su aukštos kokybės ne tik vaizdu, bet ir garsu. Aš namie pvz. nei kompe nei cd jokios muzikos neturiu, tik youtube ir radijas.
                Flickr

                Comment


                  Parašė SPX Rodyti pranešimą
                  Dabar kitokia karta formuojasi, kuriai pakanka vienkartinių dalykų.
                  Labai klysti. Formuojasi karta, kuri žymiai giliau supranta ir vertina muziką vien jau dėl tos priežasties, kad jiems viskas yra gan nesunkiai prieinama, nuo senovinių menuetų iki dabartinių sintezių. Aš kaip žmogus, kuris būdamas 15-20 metų turėjo nelegaliais būdais ieškoti turguose mylimos muzikos plokštelių, nes kitokio šanso jos paklausyti tiesiog neturėjau, jaučių sveiką pavydą jiems.
                  Paskutinis taisė oranger; 2012.03.08, 12:42.

                  Comment


                    /\ Na, čia ne tas forumas, tai nesiplėsiu. Kiekvienam savo
                    Kodėl "Apylanka"? Todėl, kad "Darbai"...

                    Comment


                      Parašė SPX Rodyti pranešimą
                      /\ Na, čia ne tas forumas, tai nesiplėsiu. Kiekvienam savo
                      Žinoma. Tiesiog nesutinku su tavo "nuosprendžiais" dabartinei Eurovizijai, tuo labiau dabartinei muzikai ir naujai kartai...
                      Buvo ir tada gerų dalykų Eurovizijoje, bet daug ko gero ir nebuvo, pradedant nuo roko ir etno-muzikos krypčių. Žodžiu, ilgas pokalbis būtų...

                      Comment


                        Parašė oranger Rodyti pranešimą
                        Žinoma. Tiesiog nesutinku su tavo "nuosprendžiais" dabartinei Eurovizijai, tuo labiau dabartinei muzikai ir naujai kartai...
                        Buvo ir tada gerų dalykų Eurovizijoje, bet daug ko gero ir nebuvo, pradedant nuo roko ir etno-muzikos krypčių. Žodžiu, ilgas pokalbis būtų...
                        Visiškai teisus esate, bet ir pasaulyje kitos santvarkos egzistavo Nuosprendžio niekur neskaičiau, kaip teisme, čia tik mano nuomonė apie mases. Karta tikrai auga nekokia, ypač daug muzikos su keiksmažodžiais, ir amoraliais dalykais ir to pačio youtube pagalba visą tai į galvas dedasi dar visai vaikai, ko mano laikais dar nebuvo na, o Eurovizija tiesiog dainų konkursas, kuris dujų kainų neįtakoja. O gal?
                        Kodėl "Apylanka"? Todėl, kad "Darbai"...

                        Comment


                          Parašė SPX Rodyti pranešimą
                          Visiškai teisus esate, bet ir pasaulyje kitos santvarkos egzistavo Nuosprendžio niekur neskaičiau, kaip teisme, čia tik mano nuomonė apie mases. Karta tikrai auga nekokia, ypač daug muzikos su keiksmažodžiais, ir amoraliais dalykais ir to pačio youtube pagalba visą tai į galvas dedasi dar visai vaikai, ko mano laikais dar nebuvo na, o Eurovizija tiesiog dainų konkursas, kuris dujų kainų neįtakoja. O gal?
                          Dėl muzikos galima ginčytis ilgai. O štai dėl kartos nesutikčiau. Prasčiausia karta jau seniai užaugo, o štai dabartiniai 14-18 mečiai jau kitokie - laisvi, kūrybingi, plataus akiračio. Ne visi aišku, bet tie, kuriuos matau aplink save, tokie.

                          Gal grįžkime prie Eurovizijos reikalų

                          Comment


                            Parašė oranger Rodyti pranešimą
                            Dėl muzikos galima ginčytis ilgai. O štai dėl kartos nesutikčiau. Prasčiausia karta jau seniai užaugo, o štai dabartiniai 14-18 mečiai jau kitokie - laisvi, kūrybingi, plataus akiračio. Ne visi aišku, bet tie, kuriuos matau aplink save, tokie.

                            Gal grįžkime prie Eurovizijos reikalų
                            Grįžtame, grįžtame...
                            Kodėl "Apylanka"? Todėl, kad "Darbai"...

                            Comment


                              ką manot apie braliukus?
                              Blogas apie mano gyvenimą bei įspūdžius Kinijoje - kiniskai.blogspot.hk

                              Comment


                                /\ Čia latvių atstovai bus šiemet? Jei taip, tai man, kaip Eurovizijos skeptikui, Montvydas geriau...
                                Kodėl "Apylanka"? Todėl, kad "Darbai"...

                                Comment


                                  Parašė Muzungus Rodyti pranešimą
                                  Mane tai užknisa tokie vėpesiai. Jei tu nemoki džiaugtis gyvenimu, tai pradėk vartot vienaskaitą ir kalbėt apie save.
                                  O mane užkniso "pridiros" kaip tu. Viskuo nepatenkinti ***. Nieko asmeniško.


                                  Parašė Vilnietizz Rodyti pranešimą
                                  Na, Бурановские бабушки nors ir man patiko, bet abejoju, kad jiems pasiseks Eurovizijoje. Kažkaip neįsipaišo folkloras ir liaudies muzikos elementai į šiandieninės Eurovizijos "standartus". Kažkaip nepamenu, kada paskutinį kartą šiame konkurse aukštą vietą užimdavo liaudies muziką atliekantys muzikantai. Geriausias variantas Rusijai būtų Vera Brežneva

                                  O iš šiais metais Eurovizijoje dalyvausiančių man kol kas labiausiai patinka Slovėnijos ir Latvijos atstovės.
                                  Labiausias jų pliusas - angliški žodžiai Kiek vakar pražiūrėjau komentarų - Kipras ir Latvija jau duoda 12 balų Kitoms šalims irgi labai patiko. Be abejo, patiems rusams nepatinka... Peikia vargšas močiutes ir keiksnoja jas

                                  Kas dėl liaudies muzikos - jos sugebėjo liaudies muziką paversti šiuolaikišku "gabalu".

                                  Tuo tarpų pas kitus Rusijos favoritus buvo daug broko. Pvz. Bilan su Tatuške - nebuvo tokio BUM, kad daina neužsimirštų. Believe me aš dar ir dabar atsimenu, o šitos jau nebe. Nors ir Julia, ir Dima yra aukštos klasės atlikėjai. Pvz. Timati ir Aida - man truko breiko šokėjų jų pasirodyme (su šokio elementais iš Gatvės šokiai 3D). Žodžių, favoritai patys kalti.
                                  Paskutinis taisė grustnyj; 2012.03.08, 18:02.

                                  Comment


                                    Parašė grustnyj Rodyti pranešimą
                                    Kas dėl liaudies muzikos - jos sugebėjo liaudies muziką paversti šiuolaikišku "gabalu".

                                    Comment


                                      Parašė Tomizmas
                                      Va čia tai jėga, ko gero 2013 metais vėl į Maskvą su gėlėmis važiuosim.

                                      Geležiniai dantys for the win!!!!!!1111

                                      Youtube video
                                      Nu girdėjau, kad Rusija tikra tragedija, bet tikrai net baisiausiame košmare to neišmąstyčiau.
                                      Lažinuos- 2017 metais Lietuvos gyventojų skaičius didės.

                                      Comment


                                        Parašė LC. Rodyti pranešimą
                                        Kiekvienas turi savo nuomonę, o tas, kas pats kažką daro muzikoje - turi ir didesni suvokimą

                                        Comment


                                          Parašė grustnyj Rodyti pranešimą
                                          Kiekvienas turi savo nuomonę, o tas, kas pats kažką daro muzikoje - turi ir didesni suvokimą
                                          Čia tu apie save?
                                          Kodėl "Apylanka"? Todėl, kad "Darbai"...

                                          Comment

                                          Working...
                                          X