Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Naujas reklaminis filmas apie Lietuva

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    #21
    Puikus klipas! Malonu matyt kad parode zmones sikart, nes tam ankstesniam klilpe miestas atrode saltas ir tuscias o cia geras balansas: ir senamiestis, ir nauja architektura ir svarbiausiai gatves gyvenimas. Tik tas balsas su keistu akcentu kazkaip per ausi rezia.

    Comment


      #22
      Parašė batista Rodyti pranešimą
      /\ ar aš sakiau, kad klipas blogas?
      Ne. Or ar aš sakiau kad sakei kad klipas blogas?

      Comment


        #23
        /\ na man lyg taip pasirodė, kad nukirtai šaltai mano nuomonę pasirodo klydau

        Comment


          #24
          Sutikčiau su Varlamu dėl akcento, o šiaip visai neblogai ypač kai toks trumpas. Jei neklystu tai jau antras toks reklaminis filmukas, tikiuosi, kad ir toliau nenustos reklamuotis. Aišku įdomu kiek jie realiai duoda naudos, nors tai įvertinti turbūt sudėtinga.

          Comment


            #25
            Parašė batista Rodyti pranešimą
            /\ na man lyg taip pasirodė, kad nukirtai šaltai mano nuomonę pasirodo klydau



            Parašė Edd Rodyti pranešimą
            Sutikčiau su Varlamu dėl akcento, o šiaip visai neblogai ypač kai toks trumpas. Jei neklystu tai jau antras toks reklaminis filmukas, tikiuosi, kad ir toliau nenustos reklamuotis. Aišku įdomu kiek jie realiai duoda naudos, nors tai įvertinti turbūt sudėtinga.

            Nieks nepasakyks ar padeda, bet gerai kad reklamuojasi.

            Comment


              #26
              O dėl to akcento, tai taip Anglai Vilnius ir taria.

              Comment


                #27
                imho - tenisas, statybos ir segway prastokai nufilmuoti/įkomponuoti į klipą, didžėjus taippat biški ne vietoj įkištas, tačiau muzikinio fono idėja tikrai puiki, kaip ir epizodai su krepšininkais ir Rapolo bažnyčia fone, abiem panoramom su varpu ir Sondeckiu, ir pilies gatve su grojančia moterim... manau tikrai galėjo bent kiek daugiau architektūros parodyt vietoj pradžioj mano išvardintų 'nesusipratimų' - sakyčiau 7/10, geresnis nei praeitas, bet tobulėt dar daug kur

                Comment


                  #28
                  Na gal tik statybų nereikėjo, bet tas DJ su orkestru gale man pasirodė puikiai, geriausia dalis- parodo Vilnius įvairus.

                  Comment


                    #29
                    /\ Statybų kadrais norėjo parodyti, kad yra pristatyta daug naujų, modernių, labai didelio kiekio, žvaigždučių viešbučių Taigi, važiuoti turistauti galima
                    beg, borrow and steal

                    Comment


                      #30
                      klipas labai gražus. bet balsas... ir nemalonus ausiai ir tas akcentas...

                      Comment

                      Working...
                      X