Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Mūsų gyvūnai

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Čia manau tiktų mano kaimyno užrašas ant kiemo vartų: "Nepaims šuo - nušausiu".

    Tad nereik nustebt, jei iš toli pamatai šeimininką su šuniu pririštu ramiai einantį ir jau traukies ginklą, jei ir šeimininkas padaro tą patį

    O jei rimtai, manau joks protingas šuo šiaip sau praeivių neužpuldinėja. O ir šuo tuo atveju nėra kaltas. Jei šeimininkas be smegenų, tai ir šuo neauklėtas. Tad jei matyčiau, kad galiu puolantį šunį geru smūgiu paklot ar bent kažkaip lazda atbaidyt, tai šeimininkui atseikėčiau dvigubai...
    Autoturistai

    Comment


      O man tai atrodo, kad visas gyvūnų agresyvumas ateina iš visuomenės. Nu tikrai, kažkaip gražu žiūrėt buvo kai pačiam Vienos centre, šalia Habsburgų rūmų lakstė gal 20 palaidų šunų, be jokių antsnukių ar pavadėlių, didelių ir mažų, o kartu su jais ten buvo dar kokie 200 žmonių, taip pat ir didelių ir mažų, su vaikais ir net kūdikiais. Tik kažkodėl nei vienas iš tų šunų nei sulojo, nei kažką išgąsdino nei dar kažkas neįvyko. Tokia pati situacija ir kitose labiau išsivysčiusiose šalyse. Tuo tarpu pas mus vis dar šuo vos ne privalo pulti bet ką, kas nėra "savas", o kiekvienas, pamatęs palaidą šunį turi ieškot kokios čia lazdos nusitvert ar už kokių durų pasislėpt, nes palaidas šuo automatiškai reiškia agresiją. Taigi, čia galbūt ne tik konkretaus šuns ir jo šeimininko problema, bet visos visuomenės. VA.

      Comment


        Parašė Valiukas Rodyti pranešimą
        O man tai atrodo, kad visas gyvūnų agresyvumas ateina iš visuomenės. Nu tikrai, kažkaip gražu žiūrėt buvo kai pačiam Vienos centre, šalia Habsburgų rūmų lakstė gal 20 palaidų šunų, be jokių antsnukių ar pavadėlių, didelių ir mažų, o kartu su jais ten buvo dar kokie 200 žmonių, taip pat ir didelių ir mažų, su vaikais ir net kūdikiais. Tik kažkodėl nei vienas iš tų šunų nei sulojo, nei kažką išgąsdino nei dar kažkas neįvyko. Tokia pati situacija ir kitose labiau išsivysčiusiose šalyse. Tuo tarpu pas mus vis dar šuo vos ne privalo pulti bet ką, kas nėra "savas", o kiekvienas, pamatęs palaidą šunį turi ieškot kokios čia lazdos nusitvert ar už kokių durų pasislėpt, nes palaidas šuo automatiškai reiškia agresiją. Taigi, čia galbūt ne tik konkretaus šuns ir jo šeimininko problema, bet visos visuomenės. VA.
        Pas mus suo yra ne draugas, o sargas. blogai

        Comment


          O kaip,jeigu toks užpultų
          (bandau prisegt foto.nelabai sekasi man tai..tad gal pagelbėsite)
          Attached Files

          Comment


            Parašė iris Rodyti pranešimą
            O kaip,jeigu toks užpultų
            (bandau prisegt foto.nelabai sekasi man tai..tad gal pagelbėsite)
            mielas toks

            Comment


              Parašė Tomkis Rodyti pranešimą
              mielas toks
              Bukvaliai raumeningas
              Įdomu,koks jo ūgis

              Comment


                Pasirodom

                Comment


                  Singeri pasiskaityk

                  http://www.miestai.net/forumas/showthread.php?t=1096

                  Comment


                    Comment


                      Gražus!

                      O štai manasis pasipuošęs Kalėdoms
                      دائما الليتوانيه

                      Comment


                        man persiški katinai tokie keisti, na tokie netikroviški, labiau negu kokie ufonautiškieji sfinksai. ir dar jie visada atrodo susiraukę - o kaip iš tiesų charakteris?..

                        Kaziuko tai ir taip aišku - angeliškas

                        Comment


                          Parašė anaiptol Rodyti pranešimą
                          man persiški katinai tokie keisti, na tokie netikroviški, labiau negu kokie ufonautiškieji sfinksai. ir dar jie visada atrodo susiraukę - o kaip iš tiesų charakteris?..
                          Na o argi mano Lucky nuotraukos pačios neatsako?
                          Mieliausias katinas pasaulyje

                          Comment


                            Parašė Nikas Rodyti pranešimą
                            Na o argi mano Lucky nuotraukos pačios neatsako?
                            to aš ir bijojau :]

                            Comment


                              apie miegą:





                              Comment


                                Čia mano:

                                Comment


                                  Zaiza vos nepakliuvo po mano mašinos ratais Kauno "Akropolio" parkingo antrame aukšte. Nuo tada ji gyvena mano ir draugės namuose:





                                  Who is Zaiza?

                                  Comment


                                    Rimti mes esam

                                    xXx. Purvina fantazija. Kai nerūpi niekas, ką sako kiti. Kai paskęsti tyloje, cigaretės dūmuose ar glamonių kvaituly.

                                    Comment


                                      White and Red

                                      You've got one life! Live it!

                                      Comment


                                        Saugaus miego ypatumai



                                        Comment


                                          Mano foto modelis, sildosi sauluteje



                                          Comment

                                          Working...
                                          X