Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Reikia pagalbos...

Collapse
Tai svarbi tema.
X
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    OK, tiksliau visai ne ok. Klausimas pakilo Jums eina prie hattrick prisijungt?

    Atboj, jau viskas čiki
    Paskutinis taisė rat; 2008.06.12, 22:14.

    Comment


      Viešvilė ir jos apylinkės

      Sveiki,norejau paklaust,gal kas esate buve Viesviles miskuose,raketineje bazeje,gal turite kokios informacijos apie ja,nuotrauku,gal yra kokios nuorodos ar zemelapis,kaip ja surasti. Gal atsiras,kas padetu,buciau labai dekingas

      Comment


        Nemanau kad dėl to reikėjo kurt atskirą temą. Galėjai tiesiog paklaust to kurioje kitoje temoje apie miestelius.
        O šiaip tai gal ir galima būtų čia surast ko nori, tik reiktų gerokai paieškot. Plius, gi dar yra visokie google, yahoo. Ten manau irgi rastum kažką
        You might surprise yourself.

        Miestai.net FB

        Comment


          Čia biškį ne į temą, bet gal patiks. Lietuvos branduolinė praeitis.

          Comment


            Aciu uz info,jei galite,istrinkite tema

            Comment


              Gal kas gali patarti, kaip atsikratyti svchost.exe Don't send? Pastoviai suryja procesoriaus darbą ir mėta lenteles, bet čia nieko, paskutiniu metu tai kompe visai neaktyvi Start juosta pasidarydavo...Spaudyk ką nori. Nesu kvailas...googlinau. Taigis įsinstaliavau WSUS 3.0, o poto instaliavau KB927891 (bet išmeta klaidą po instaliacijos), kaip teikia daugelis rekomendacijų google...Bet tas briedas vėl mėto lenteles. Ar aš kažką ne taip darau, ar kažko nesuprantu. Taigi gal galite padėti kolegos, jei žinote, ir pataupyti mano nervus...Gal susidūrėte su ta pačia Windows XP problema?
              Paskutinis taisė tivoli; 2008.12.18, 23:25.
              Kopenhaga/Roskildė / Stokholmas I II III IV
              Dordrechtas/Haarlemas
              Nesebaras/Plovdivas
              Kiolnas

              Comment


                Pamenu tokią bėdą...bet ji labai nesunkiai pataisoma. Vaistas VISTA vadinasi...už lango tuoj 2009-tieji

                Comment


                  Nikai:
                  VISTA tai kaip citrina nuvalyti actą. Kas, jei procesorius neneša, arba ramų trūksta?
                  O va Ubuntu..

                  Comment


                    /\ Čia toks sprendimo būdas? Jo...Man visiškai nepatinka Vista - manau tragiškiausia OS, plius mano XP yra originalūs. Kad ir už lango 2009, nuo to Vista kokybė nepagerėja Realiai užtejtų open SUse ir mesčiau lauk tą patį XP, bet nemažai nepsileidžia man reikalingų statistinių programų.Taigi kolegos...Bėda vis dar išliko...
                    Kopenhaga/Roskildė / Stokholmas I II III IV
                    Dordrechtas/Haarlemas
                    Nesebaras/Plovdivas
                    Kiolnas

                    Comment


                      Parašė tivoli Rodyti pranešimą
                      /\ Čia toks sprendimo būdas? Jo...Man visiškai nepatinka Vista - manau tragiškiausia OS, plius mano XP yra originalūs. Kad ir už lango 2009, nuo to Vista kokybė nepagerėja
                      asmeniškai aš, tai susidūręs su daug windowsinių problemų, instaliavau Ubuntu. Nes, matai, windowsais turi nuolat rūpintis, o linuxais - tik kokias porą pirmų savaičių

                      Comment


                        Na joa...tada svchost.exe x 20. Pas man tas pats būvo.

                        Comment


                          vėl tivoli su kompiuteriu susijusiu klausimu
                          Gal kas susidūrė su viena youtube problema? Man kai kuriuos (tiksliau apie puse) klipų iškraipo ir išmėto, .t.y. kuomet klipas eina- tai kas sekundę sumažėja ir susitraukia vaizdas per pus Flash Player'io ekrane, kitą sekundę vėl per visą ekraną, ir vėl iš naujo. Šiaip ieškojau google, bet nieko neradau doro. Beto, Acrobat player atsinaujinau ir kodekus, ir tas nepadeda. Jau mėnesį gyvenu su šia problema, bet dabar jau užknist pradeda. Naudojamos naršyklės: Opera ir Chrome.
                          Kopenhaga/Roskildė / Stokholmas I II III IV
                          Dordrechtas/Haarlemas
                          Nesebaras/Plovdivas
                          Kiolnas

                          Comment


                            Parašė tivoli Rodyti pranešimą
                            vėl tivoli su kompiuteriu susijusiu klausimu
                            Gal kas susidūrė su viena youtube problema? Man kai kuriuos (tiksliau apie puse) klipų iškraipo ir išmėto, .t.y. kuomet klipas eina- tai kas sekundę sumažėja ir susitraukia vaizdas per pus Flash Player'io ekrane, kitą sekundę vėl per visą ekraną, ir vėl iš naujo. Šiaip ieškojau google, bet nieko neradau doro. Beto, Acrobat player atsinaujinau ir kodekus, ir tas nepadeda. Jau mėnesį gyvenu su šia problema, bet dabar jau užknist pradeda. Naudojamos naršyklės: Opera ir Chrome.
                            Vaizdo plokštes draiveriai ? Tiesiog spėju
                            Kairiarankių klubas - Left.lt

                            Comment


                              o bandei flash player'į tsinaujinti iki naujausios versijos

                              Comment


                                Parašė tivoli Rodyti pranešimą
                                vėl tivoli su kompiuteriu susijusiu klausimu
                                Gal kas susidūrė su viena youtube problema? Man kai kuriuos (tiksliau apie puse) klipų iškraipo ir išmėto, .t.y. kuomet klipas eina- tai kas sekundę sumažėja ir susitraukia vaizdas per pus Flash Player'io ekrane, kitą sekundę vėl per visą ekraną, ir vėl iš naujo. Šiaip ieškojau google, bet nieko neradau doro. Beto, Acrobat player atsinaujinau ir kodekus, ir tas nepadeda. Jau mėnesį gyvenu su šia problema, bet dabar jau užknist pradeda. Naudojamos naršyklės: Opera ir Chrome.
                                Taip nutinka tik su youtube video peržiūra? Ar aplamai su viskuo, kas rodo vaizdą flash technologijos pagalba?
                                Jei tik su youtube, ar tas vyksta youtube.com svetainėje ar kitoje svetainėje, turinčioje youtube vaizdo įskiepius (pvz. šiame forume). Kaip supratau, problema pasireiškia tik žiūrint pilno ekrano režime (fullscreen)? Kokia operacinė sistema? Flash player versija?
                                Miestai ir architektūra - http://www.miestai.net

                                Comment


                                  Parašė 99 Rodyti pranešimą
                                  Taip nutinka tik su youtube video peržiūra? Ar aplamai su viskuo, kas rodo vaizdą flash technologijos pagalba?
                                  Jei tik su youtube, ar tas vyksta youtube.com svetainėje ar kitoje svetainėje, turinčioje youtube vaizdo įskiepius (pvz. šiame forume). Kaip supratau, problema pasireiškia tik žiūrint pilno ekrano režime (fullscreen)? Kokia operacinė sistema? Flash player versija?
                                  Pavyzdžiui su šituo vaizdeliu:


                                  Atsinaujinau Flash player į 11 lygtais. Kolkas problemų su driveriais nebuvo. Kodekai: K-Lite codec pack ir Xp codec player pack. Ar yra su Youtube įskiepiais šiame puslapyje - nežinau, aš paspaudžiu du kartus ant vaizdo kad tiesiogiai man rodytų youtube. Problema tai ne su Fullscreen. Vaizdą taip iškraipo kas sekundę, susitraukia ir vėl grįžta į normalią poziciją, ir taip eina vazdelis kas sekundę:


                                  Kopenhaga/Roskildė / Stokholmas I II III IV
                                  Dordrechtas/Haarlemas
                                  Nesebaras/Plovdivas
                                  Kiolnas

                                  Comment


                                    Man ta pati problema su tuo youtube. Vaizdas kas sekundę susimažina ir pasididina, išsikraipo. Parsisiunčiau naujausią adobe flash player versiją, bet vis tas pats. Tačiau, šiandien pats suradau problemą. Mozilla Firefox. Nežinau kas ten blogai yra, pjaunasi gal ar kas, bet paleidus per Internet Explorer youtube vaizdą, viską tvarkingai rodo.

                                    Comment


                                      Parašė David Rodyti pranešimą
                                      Man ta pati problema su tuo youtube. Vaizdas kas sekundę susimažina ir pasididina, išsikraipo. Parsisiunčiau naujausią adobe flash player versiją, bet vis tas pats. Tačiau, šiandien pats suradau problemą. Mozilla Firefox. Nežinau kas ten blogai yra, pjaunasi gal ar kas, bet paleidus per Internet Explorer youtube vaizdą, viską tvarkingai rodo.
                                      Dėkui. Bet man kažkaip Explorer naudotis...mhmmm... Įdomu, kas per bendra problema tarp Mozzils ir Opera naršyklių, nes naudoju visą laiką pastarąją. Bet dėkui.
                                      Kopenhaga/Roskildė / Stokholmas I II III IV
                                      Dordrechtas/Haarlemas
                                      Nesebaras/Plovdivas
                                      Kiolnas

                                      Comment


                                        Reiktų pagalbos rašant baigiamąjį

                                        Sveiki, iki pavasario turiu parasyti kursini projekta "penkiaaukscio daugiabucio gyvenamojo namo renovacija"
                                        Siam kursiniui reikia seno seno namo, kuriam reikalinga rekonstrukcija projekto.
                                        Gal kas pedetu gauti seno penkiaaukscio gyvenamojo namo projekta? Arba patarti is kur gauti? Miestas nera svarbu

                                        Aciu

                                        Comment


                                          Manau čia tiks.
                                          Nedidelė apklausa apie kelionių agentūras ir panašiai:
                                          http://www.apklausa.lt/f/kelioniu-ag...amumas-8sfqqyw
                                          Reikalingas 1000 atsakymų tai taip kad nesidrovėkit
                                          Paskutinis taisė Duff; 2009.11.17, 12:49.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X