Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Reikia pagalbos...

Collapse
Tai svarbi tema.
X
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    #81
    /\ MANOVA - atlieli ją, kuomet lygini du ar daugiau priklausomų su dviem ar daugiau nepriklausomų kintamųjų dispersijas. Beto MANOVA kontroliuoja 1 rūšies statistinę klaidą, bei atsižvelgia į kovariacines matricas, imčių ir lygių didumus.

    Tai ar atsiras forume išmanačių statistiką?
    Kopenhaga/Roskildė / Stokholmas I II III IV
    Dordrechtas/Haarlemas
    Nesebaras/Plovdivas
    Kiolnas

    Comment


      #82
      Vargu bau ar atsiras. Siūlyčiau dar internete paieškot, nes ten nėra nieko, ko nebūtų. Man kaip su skaičiais nedraugaujančiam, tai čia iš vis pieva. Sorry, nepagelbėsiu.

      Comment


        #83
        A. Kaip tycia siandien SPSS isinstaliavau. O sitas kursas, ryskiai, dar tik kitamet man na, magistranturoj. Tai vadinasi atsiprasau.

        Comment


          #84
          /\ Na internete viską permečiau, ką gali jis pasiūlyti lietuvių, anglų ir italų kalbomis. Ir ką pateikė buvo labai skurdi info. Pasako kas yra Mahalanobis (nors aš iš esmės ir taip žinau kas tai yra), bet kaip jį panaudoti jį gavus tai nulis informacijos. Tad ar atsiras kietų forumiečių su "kiaušais" man paaiškinti?
          Kopenhaga/Roskildė / Stokholmas I II III IV
          Dordrechtas/Haarlemas
          Nesebaras/Plovdivas
          Kiolnas

          Comment


            #85
            Parašė somis Rodyti pranešimą
            A. Kaip tycia siandien SPSS isinstaliavau. O sitas kursas, ryskiai, dar tik kitamet man na, magistranturoj. Tai vadinasi atsiprasau.
            Realiai galiu pasiūlyti, kaip pirmųjų žingsnių vadovėlį suprasti SPSS'ą Pūkėno LKKA SPSS vadovėlį elektroninį...viskas lietuviškai aprašyta, visos bazinės ir pirminės funkcijos. Bet jei norėsi toliau gilintis tarkim į matricų duomenų valdymą ir skaičiavimą, bei sintaksinių failų programavimą tai literatūra praktiškai angliškai.
            Kopenhaga/Roskildė / Stokholmas I II III IV
            Dordrechtas/Haarlemas
            Nesebaras/Plovdivas
            Kiolnas

            Comment


              #86
              Niekaip nerandu kaip reikia įkelti nuotraukas, gal kas galit parašyt kaip tai reikia atlikti, išanksto dėkoju.

              Comment


                #87
                Parašė Remigijus Rodyti pranešimą
                Niekaip nerandu kaip reikia įkelti nuotraukas, gal kas galit parašyt kaip tai reikia atlikti, išanksto dėkoju.
                Įkeli nuotrauką į http://foto.terpe.lt (ar kitą talpyklą) ir tarp tagų parašai kelią iki nuotraukos.
                „Žmogus, nedarantis klaidų, paprastai nedaro nieko" - Bishop W. Magee, 1821-1891.

                Comment


                  #88
                  Sveiki,
                  reikėtų pagalbos atliekant nedidelį tyrimą. Žemiau yra pateikta užduotis, kurios sprendinio paaiškinimo man reikia. Teisingas atsakymas nėra svarbus, čia svarbiau mąstymo eiga, tad būtų puiku jei brūkštelėtumėte savo apmąstymus man į , nes rašant šioje temoje bus neįdomu rašyti, jei kažkas parašys teisingą uždavinio sprendinį.
                  Galim sutarti, kad po savaitės čia parašysiu, kuris pirmasis atsakė teisingai, taip pat parašysiu teisingą sprendinį.

                  Kaip jau minėjau, aktualiau yra jūsų apmastymų eiga, aiškinantis kodėl buvo taip, o ne kitaip, nei teisingas atsakymas.
                  Naudokitės žemiau pateiktu tekstu, galite pasibraižyti kažkokias schemas ir pan.

                  Iš anksto dėkoju nepatingėjusiems parašyti. Labai vertinu jūsų pagalbą. Ačiū.

                  Užduotis:
                  ,,Trys išminčiai susiginčijo – kuris iš jų pats išmintingiausias. Ginčą išspręsti padėjo praeivis, pasiūlęs išmėginti išminčių sumanumą. Jis susodino išminčius po vieną ant trijų laiptelių (žr. Schemą) ir uždraudė jiems atsigręžti.

                  schema:


                  Jūs matote , -tarė jis, - aš turiu 5 kepures: 3 juodas ir 2 baltas. Užsimerkite. Išminčiai užsimerkė. Tada tas žmogus ant kiekvieno išminčiaus galvos užmovė po juodą kepurę, o dvi baltas kepures paslėpė.
                  Galite atsimerkti, - pasakė jis. –Kuris pasakys, kokios spalvos kepurė yra ant jo galvos, tas iš tiesų bus pats išmintingiausias.

                  Taigi aukščiausiai sėdintis išminčius (A) mato dviejų žemiau sėdinčių kepures, išminčius sėdintis ant viduriniojo laiptelio (V) – tik prieš jį sėdinčiojo, o ant žemutiniojo laiptelio sėdintis išminčius (Ž) nemato nė vienos kepurės.

                  Žmogus paklausė aukščiausiai sėdinčiojo išminčiaus (A), kokios spalvos kepurė yra ant jo galvos. Šis atsakė : ,,Nežinau”. Viduryje sėdintis (V) išminčius į šį klausimą irgi atsakė neigiamai.

                  Kai tas pats klausimas buvo užduotas žemiausiai sėdinčiam išminčiui (Ž), šis atsakė : ,,Ant mano galvos juoda kepurė”.

                  Klausimas:
                  Kokiu būdu, neturėdamas prieš akis nė vienos kepurės, o tik išgirdęs dviejų aukščiau sėdinčių išminčių atsakymus, šis išminčius sugebėjo išspręsti uždavinį?”
                  Miestai ir architektūra - http://www.miestai.net

                  Comment


                    #89
                    Sveiki dar kartą, ačiū visiems, kurie atsiuntė atsakymus. Labai pagelbėjot
                    O čia, kaip ir žadėjau, teisingas atsakymas:

                    Ž- samprotavo taip: A atsakys teigiamai tik tada, jei jis matys dvi baltas kepures. Jis pasakė ,,nežinau”, vadinasi bent viena iš dviejų kepurių, kurias jis mato, nėra balta. Tarkim, kad ant mano galvos balta kepurė. Tada V mato baltą kepurę ir, išgirdęs neigiamą A atsakymą, supranta, kad ant jo galvos turi būti juoda kepurė, nes priešingu atveju A matytų dvi baltas kepures ir atsakytų teigiamai, bet jis to nepadarė. Vadinasi, jis mato ant mano galvos juodą kepurę. Taigi mano pirmoji prielaida yra klaidinga – ant mano galvos juoda kepurė.
                    Miestai ir architektūra - http://www.miestai.net

                    Comment


                      #90
                      Reikia pagalbos

                      Mielieji, prireikė Vilniaus oro užterštumo žemėlapio. Gal kas turite, arba žinote kur rasti tokį?

                      Google nieko gero man neduoda.
                      Kaip po dykumą blaškiausi

                      Comment


                        #91
                        /\
                        čia (2006 m.). Atitinkama kitų miestų informacija - čia.
                        Įžvalgos.lt - FB - G+

                        Comment


                          #92
                          Parašė Rodyti pranešimą
                          /\
                          čia (2006 m.). Atitinkama kitų miestų informacija - čia.
                          Ačiū labai
                          Kaip po dykumą blaškiausi

                          Comment


                            #93
                            Parašė vytauc Rodyti pranešimą
                            Ačiū labai
                            Prašom, džiaugiuosi pagelbėjęs

                            Paskutinis taisė ; 2008.05.07, 20:35.
                            Įžvalgos.lt - FB - G+

                            Comment


                              #94
                              Anketa apie aukštybinius pastatus Lietuvoje

                              Sveiki, esu KTU magistrantūros studentas studijuojantis architektūrą ir norėjau paprašyti pareikšti savo nuomonę apie aukštybinius pastatus, anketą rasite adresu:

                              http://www.pharostemplates.com/anketa/

                              prašom užpildyti šią anketą iki 2008 05 21d.
                              Labai ačiū už pagalbą...

                              Pagarbiai,
                              architektas Linas

                              Comment


                                #95
                                Gerbiamasai architekte Linai.
                                Atsidariau Tamstos anketą, ėmiau pildyti pirmus klausimus, tačiau po to sustojau. Daugelyje klausimų man trūksta pasirinkimų arba tiesiog punkto „kita“. O atvirai kalbant, pati aukštybinių pastatų „prastūmimo“ idėja miesto centre / senamiesty, man nepriimtina.
                                Pagarbiai, jR

                                Comment


                                  #96
                                  Užpildžiau, statyk butelį

                                  Beje, pritariu jRamkei, kodėl nėra pasirenkamo varianto kad išvis nepritariu aukštuminių pastatų statybai miesto centre?

                                  Comment


                                    #97
                                    Dekui už pastabas, bandysime pakoreguoti.

                                    Beje, jeigu nepritariate aukštybiniams pastatams miesto centre tiesiog nepildykite tolimesnių klausimų, mano duomenų bazėje tai kuo puikiausiai matysis.
                                    aciū už pagalbą.

                                    Comment


                                      #98
                                      Nelabai prie Linuko anketos, bet šis tekstas gali "liesti" reikalo esmę:
                                      http://www.bernardinai.lt/index.php?url=articles/73767

                                      Jeigu kiltų kokia nors diskusija, reiktų atskiros temos. Pažiūrėkim, gal čia bus forumiečių "lakmuso popierėlis".

                                      Comment


                                        #99
                                        Vienas forumo dalyvis pasiklydo temose, tad jam pagelbėsiu įdėdamas jo pagalbos prašymą čia (labiau atitinkaknčioje temoje, labiau operatyvesnėje temoje, plius labiau akį rėžiančioje temoje dėl savo pavadinimo ). Jo prašymas:
                                        Klausykit, gal galit padėt, tokią kvailą problemą turiu, su Excel'iu nesusišneku. Turi Excel'is tokią tupą savybę - kai iš kur nors paste'ini, tarkim, tam tikrą skaičių seką (tarkim, daug eilučių su daug skaičiukų), jam ten kažkur susišviečia ir jis automatiškai įrašo ne tą skaičiuką, bet datą, pvz., vietoj 08.03 rašo 03.Rgp. O jei per "Format Cells" nustatau, kad ten būtų "General" arba "Number", tai jis tada tą datą pakeičia į 39663. Dabar įsivaizduokit, tarkim darot kokį tyrimą ir bandot kokius statistinius duomenis įsikelt į excel'į, pvz., iš interneto. Ir tarp kokių 200 eilučių atsiranda kokios 7 "datos" skirtingose vietose. Tada reik viską iš naujo peržiūrėt ir ieškot kokia gi ta tikroji reikšmė ten turi būt. Žodžiu, vėžį varo tokie dalykai, kaip ten ką ten išjungt?
                                        Atsakymą rašyti Valiukui asmeniškai, arba į City Cafe temą.
                                        Kopenhaga/Roskildė / Stokholmas I II III IV
                                        Dordrechtas/Haarlemas
                                        Nesebaras/Plovdivas
                                        Kiolnas

                                        Comment


                                          Forumiečiai reikia pagalbos:

                                          Reikalinga Klaipėdos miesto aikštės (buvusi Lenino aikštė) nuotrauka kuo geresnės kokybės. Nuotrauka turi būti sovietinio laikmečio - joje turi stovėti Leninas. Šiuo metu turimos nuotraukos kokybė netenkina. Jeigu kam neaišku ko reikia, prisegu pvz.



                                          Nuotrauka bus naudojama spaudoje.

                                          Jeigu atsirastų galinčių pagelbėti, parašykite prašau asmeninę žinutę su kontaktais.

                                          Ačiū!
                                          nuo.ma >>>

                                          Comment

                                          Working...
                                          X