Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Reikia pagalbos...

Collapse
Tai svarbi tema.
X
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Sveiki, gal kas galetumete padeti? Rasau referata apie didziuju miestu metropolitenus ir reiketu duomenu apie bilietu kainas ir pervezamu keleiviu skaiciu. Gal kas neseniai kur lanketese ir zinote vienkartinio bilieto kainas tokiuose miestuose kaip: Varsuva, Berlynas, Maskva, Milanas, Londonas, Niujorkas ir Tokijas? ir kiek daug maz pervera zmoniu per metus siu miestu metro?

    Dekui is anksto

    Comment


      Bilietų kainų paieškok oficialiuose tų miestų metro puslapiuose. Arba miesto VT koordinuojančios įstaigos ar įmonės puslapyje. Beje, Niujorke yra dvi metro sistemos.
      Pervežamų keleivių skaičių taip pat galima rasti oficialiuose puslapiuose. Be to net Vikipedijoje yra štai sąrašas pagal metinį keleivių skaičių.
      http://en.wikipedia.org/wiki/Metro_s...assenger_rides
      Ten yra ir šaltiniai.

      Comment


        Gal žinot, kodėl 2003-ų MS Office lygiuojant pagal kraštus atitraukia visą puslapį, o ne pažymėtą fragmentą?

        Comment


          Labas vakaras, forumiečiai.
          Parengiau prezentaciją aplinkosaugos tema 'Ethanol as a biofuel: environmental issues', tačiau jai trūksta "kabliuko", t.y. gražaus ir tvarkingo fono skaidrėms, kuris bent iš dalies atitikų kontekstą bei neužgoštų pateikiamos informacijos. Norėčiau pasiteirauti Jūsų, ar nežinote šaltinių internete, kuriuose galima rasti MS Powerpoint programai skirtų fonų ekologijos/aplinkosaugos tematika?
          Ačiū už betkokią pagalbą.
          Paskutinis taisė Silber418; 2011.11.15, 23:19.

          Comment


            Pridek betkokiu gamtos nuotrauku, ypac zalesniu, ir bus gerai
            You might surprise yourself.

            Miestai.net FB

            Comment


              Parašė spirit Rodyti pranešimą
              Pridek betkokiu gamtos nuotrauku, ypac zalesniu, ir bus gerai
              Dalis pristatymo yra įvairių aplinkosaugos problemų iliustracijos, bet yra ir skairdių be fono. Kol kas mano rasti, jau paruošti fonai, buvo sugadinti nereikalingais užrašais.

              Comment


                Tai as ir sakau. Susirask tinkamu nuotrauku be jokiu uzrasu ir padaryk jas kaip fona
                You might surprise yourself.

                Miestai.net FB

                Comment


                  Zervynos

                  Sveiki.

                  Vis grasinausi aplankyti Zervynas, reikia paskubėti, kol dar orai geri. Bet va iškilo grynai turistinis klausimas: ką ten veikti? :-)

                  Situacija tokia, kad kelionė bus traukiniu. Tarp kelionės pirmyn ir atgal gaunasi 5 valandų tarpas. Gal kas esate lankęsi Zervynose, ar ten bus kuom užsiimti 5 valandas? Labai jau norisi tą garsųjį kaimą aplankyti, bet iš informacijos internete neaišku, kokie ten lankomi objektai be paties kaimo.

                  Comment


                    Yra forume tema apie etnografinius kaimus, tame tarpe ir Zervynas.

                    http://www.miestai.net/forumas/showthread.php?t=1574

                    Esu ten kažkada buvęs tai tikrai nemanau, kad penkiom valandom ten veiklos atsiras, ypač tokiu metų laiku.
                    Got sun in my face, sleeping rough on the road

                    Comment


                      Ačiū už nuorodą, paieškoje nebuvo man išmetę. Pasiskaitysiu.

                      Comment


                        Gal kas, sakau, be manęs, naudoja Mezon su Seowon SWC-5200W modemu ir negali prisijungt prie jo valdymo?

                        Comment


                          Sekmadienį ketinu apsilankyti Ignalinoje. Atrodo, yra autobusas neblogu laiku į Palūšę, reiks jau vietoje pasitikrinti, tai bus 'dvi varnos vienu akmeniu numuštos' :-) Oro prognozė nekokia, žada lietaus, bet aš esu pasiryžusi keliauti.

                          Comment


                            Kelionės ir žiema

                            Sveiki.

                            Norėjau pasiteirauti labiau patyrusių forumiečių keliautojų, ką verta ir galima pamatyti Lietuvoje žiemą, o ką geriau atidėti šiltajam sezonui. Kokie privalumai ir trūkumai tokių žiemos kelionių?

                            Esu pradedanti keliautoja, nedaug dar kur buvusi (stengiuosi dabar tą klaidą ištaisyti!), todėl visi patarimai labai laukiami.

                            Comment


                              Žiemos šarmas vienintelis pliusas. Kuomet aplinkui pusnys, šerkšnu apšalę medžių šakos, užšąlę upės ir panašios žiemos grožybės. Miestuose kita kalba. Gatvės papuoštos lemputėmis, Kalėdinės eglutės ir kiti šventiniai džiaugsmai.

                              Comment


                                Pernai berods per žinias rodė Palangoje (pataisykit jeigu klystu) buvo tarptautinė Kalėdų eglučių paroda, tai žmonių buvo gausiai. Man žiemą didelis minusas yra šaltis, aš baisi šalčmirė.

                                Tai iš principo jeigu ne mieste tai didelio skirtumo kur važiuoti žiemą nėra, gamta vienodai graži visur?

                                Comment


                                  Labai ačiū už šitą temą, rytoj (jeigu akmenim nelis) planuoju į Ignaliną, ten pabandysiu užlipti į apžvalgos bokštą.

                                  Klausimas: kai kuriose foto lipimas užtvertas ir draudžiamas. Čia tik atokiose vietose ir reikia suderinti su kokia administracija?

                                  Comment


                                    Parašė Kootvela Rodyti pranešimą
                                    Labai ačiū už šitą temą, rytoj (jeigu akmenim nelis) planuoju į Ignaliną, ten pabandysiu užlipti į apžvalgos bokštą.

                                    Klausimas: kai kuriose foto lipimas užtvertas ir draudžiamas. Čia tik atokiose vietose ir reikia suderinti su kokia administracija?
                                    Jau buvai Palūšėj? Jei ne, siūlyčiau iš Ignalinos eiti pėstute. Kelias eina Gavio ežero pakrante ir šiaip vietos vaizdingos. Apžvalgos bokštas yra Vilkakalnyje ir lipti galima -- tam jis ir pastatytas (nors paskutinį kartą buvau tik užpraeitą vasarą). Jį galima pasiekti einant Žiemos sporto centro kryptim -- yra rodyklės, tik ŽSC yra pakalnėje, o bokštas ant kalno.

                                    Comment


                                      Parašė r08n Rodyti pranešimą
                                      Jau buvai Palūšėj? Jei ne, siūlyčiau iš Ignalinos eiti pėstute. Kelias eina Gavio ežero pakrante ir šiaip vietos vaizdingos. Apžvalgos bokštas yra Vilkakalnyje ir lipti galima -- tam jis ir pastatytas (nors paskutinį kartą buvau tik užpraeitą vasarą). Jį galima pasiekti einant Žiemos sporto centro kryptim -- yra rodyklės, tik ŽSC yra pakalnėje, o bokštas ant kalno.
                                      Palūšėje buvau. Važiavau mikriuku iki jos, o atgal jau pėsčia palei ežerą. Prisikvėpavau pušynais mmm!!! Man, cemento vaikui, kaip narkotikas

                                      Vilkakalnio apžvalgos bokštas užrakintas, net spyna kabo. O kelias iki jo iš serijos 'per kelią per rugius', taigi pirma ką suradau buvo telelvizijos bokštas, į kurį būčiau užsikeberojusi, jeigu ne laimingas atsitiktinumas

                                      Comment


                                        Turiu klausimą. Vilniaus autobusų stoties internetiniame tinklalapyje ieškant tarpmiestinių autobusų maršrutų, paieškos sistema išmeta maršrutus, o apačioje galima pažymėti, jeigu turi "Būk arčiau" lojalumo kortelę. Visagalis Google kol kas paieškoje tokios kortelės neranda. Ar čia nauja lojalumo schema autobusams?

                                        Comment


                                          Rinkodaros kursinio darbo anketa

                                          Sveiki, nežinau ar čia galima talpinti tokius prašymus, bet būtų labai malonu, jei skirtumėte kelias minutes dėmesio anketos klausimams Padėkite studentams tobulėti ir šviestis Žinau galbūt ne tokios specializacijos forumas, bet tam tikrų sąsajų yra - reklamuoti galima ir NT ir su juo susijusius reikalus
                                          Esu KU trečio kurso studentas ir rašau rinkodaros kursinį darbą apie reklamos poveikį vartotojo elgsenai. Norint gerai įvertinti vartotojų elgseną, reikalingos vartotojų nuomonės anketoje pateiktais klausimais. Duomenys bus anoniminiai ir panaudoti tik statistiniams skaičiavimams. Ačiū už atsakymus!
                                          http://apklausa.lt/f/reklamos-poveik...swers/new.html

                                          Comment

                                          Working...
                                          X