Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Šiaip linksma

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė spirit Rodyti pranešimą
    Ką reiškia "greitai ir visapusiškai orientuotis" pagal tave? Man matematika mokykloje prastai sekdavosi ir aš nemokėdavau tų formulių, bet tai man netrukdo gerai orientuotis situacijose.
    Orientuotis situacijoje ne visai tikslus apibūdinimas, labiau skatinti loginį, analitinį, sisteminį mąstymą.
    Flickr

    Comment


      Parašė Lettered Rodyti pranešimą
      Orientuotis situacijoje ne visai tikslus apibūdinimas, labiau skatinti loginį, analitinį, sisteminį mąstymą.
      Bet visos tos diflygtis, integralai (su visais išvedžiojimais) tikrai neskatina loginio mąstymo, o tik lavina regiamąjį atmintį arba įsiklalimo procesą.
      Visi forumų moderatoriai yra forumo balastas.

      Comment


        Matematika įdomus mokslas, tik nerekomenduočiau jos mokytis "iškalimo" būdu.

        Comment


          Sakyčiau, kad ne matematika lavina protą, o geram protui sekasi matematika...

          Comment


            Parašė mindakas Rodyti pranešimą
            Sakyčiau, kad ne matematika lavina protą, o geram protui sekasi matematika...
            Gero proto nebūna, jeigu jo nelavina. Net genijus būtų kvailys, jeigu jis nesimokytų.
            Lažinuos- 2017 metais Lietuvos gyventojų skaičius didės.

            Comment


              Dėl proto ir matematikos visi esate savaip ir teisūs, ir neteisūs. Įgimtos proto galimybės labai svarbu: imbecilą nepavyks labai ką išmokyti. Tačiau tarkime turime du visiškai vienodus protus. Vienas mokosi matematikos, šachmatų, kitas į tai žiūri pro pirštus. Galbūt tam tikrą analitinio mąstymo reikalaujančią užduotį jie abu išspręs, tačiau lažinčiausi, kad "mokytajam" prireiks kur kas mažiau laiko. Kodėl? Mokymosi metu smegenyse susidaro naujos įvairios neuronų jungtys, taigi žinoma, greitesnis bus tas, kurio mintys laksto autostradomis, o ne vieškeliais. Vėlgi, smegenys labai sudėtinga struktūra, ir šį pavyzdį ir pats galėčiau smarkiai sukritikuoti, tačiau viso labo bandau parodyti principą.

              Comment


                Tauro apygarda (Stirnos rinktinė)| 立陶宛

                Comment


                  Labai juodo humoro mėgėjams
                  Daugiau mano nuotraukų >>
                  Mano rajonas ir apylinkės >>

                  Comment


                    Parašė ssnaiperis Rodyti pranešimą
                    Labai juodo humoro mėgėjams
                    Youtube video
                    man nepatiko...

                    Comment


                      Laikraštis „Diena“ 1934 m. gruodžio 23 d.

                      Paskutinis taisė AutoLiet; 2012.12.31, 07:34.

                      Comment


                        Parašė ssnaiperis Rodyti pranešimą
                        Labai juodo humoro mėgėjams
                        Youtube video
                        Kas šitam idiotui pasakė, kad jis moka anekdotus pasakot? Be to visi jo anekdotai senai visiems žinomi ir atsibodę, nieko naujo, nieko juokingo, ypač dar kai toks degradas savo zonskiniu balsu pasakoja.

                        Comment


                          Kodėl visokie tešlagalviai taip įkyriai rodo savo debilumą ir kažkokį savo "tikrą gyvenimą"? Suprantu, ne visiems pakanka smegeno įsikirsti į tikrus mokslus, kaip ir ne kiekvienas gali būti balerina, ir normalūs žmonėms jums, humanitarpalaikiams ir šiaip vabybinkėliams, to neprikaišioja, bet didžiuotis tai čia tikrai nėra kuo.

                          Comment


                            Parašė r08n Rodyti pranešimą
                            Suprantu, ne visiems pakanka smegeno įsikirsti į tikrus mokslus
                            Nu. Kitiems užtenka proto į juos nesikirsti.
                            Got sun in my face, sleeping rough on the road

                            Comment


                              Šitas neblogas.
                              Parašė Pilaitis Rodyti pranešimą
                              Už 3,300 mlrd. litų galima būtų įgyvendynti mano vizualiaciją plius atnaujinti dalį kelių. Likusius pinigus galima būtų panaudoti genių populiacijos dauginimui. Tai ne šiap sau, o medžių saugumui - Maskvos apylinkėse genių labai mažai, tad rodė per TV, kiek ten sergančių medžių.

                              Comment


                                Parašė r08n Rodyti pranešimą
                                Kodėl visokie tešlagalviai taip įkyriai rodo savo debilumą ir kažkokį savo "tikrą gyvenimą"? Suprantu, ne visiems pakanka smegeno įsikirsti į tikrus mokslus, kaip ir ne kiekvienas gali būti balerina, ir normalūs žmonėms jums, humanitarpalaikiams ir šiaip vabybinkėliams, to neprikaišioja, bet didžiuotis tai čia tikrai nėra kuo.
                                Čia tu?:



                                Primink, koks buvo tavo matematikos pažymių vidurkis, laido riteri?
                                Paskutinis taisė spirit; 2012.12.31, 12:58.
                                You might surprise yourself.

                                Miestai.net FB

                                Comment


                                  Parašė Petrozilijus Cvakelmanas Rodyti pranešimą
                                  Nu. Kitiems užtenka proto į juos nesikirsti.
                                  Vienok tie, kuriems neužteko proto nesikirsti, sukūrė heterosandūras, Gano diodus, Nordhaimo--Faulerio difuziją, Lavalio tūtą... idant jums, lameriams, nereiktų kvaršintis. Todėl, išvydę Navje--Stokso ir kitas gyvenime reikalingas lygtys, turėtumėtute mintyse atsistoti, užsisegti klyną, nusišnypšti nosį ir pajusti užtarnautą pagarbą

                                  Primink, koks buvo tavo matematikos pažymių vidurkis, laido riteri?
                                  Nes kadangi pažymių vidurkis (mano ir ne mano) yra esminis parametras, nusakantis atAtinkamos disciplinos reikalingumą tikrame gyvenime?

                                  Comment


                                    O ką tu sukūrei?
                                    N N N

                                    Comment


                                      Parašė r08n Rodyti pranešimą
                                      Nes kadangi pažymių vidurkis (mano ir ne mano) yra esminis parametras, nusakantis atAtinkamos disciplinos reikalingumą tikrame gyvenime?
                                      Kažkaip tu prieštarauji pats sau. Sakei, kad žmonės neišmanantys tiksliųjų mokslų neturėtų tuo didžiuotis ir išvadinai visus tokius tešlagalviais (tame tarpe ir mane). Tai jei tu savęs nelaikai tešlagalviu, tai tau gerai sektis tikslieji mokslai. O dabar sakai, kad tiksliųjų mokslų išmanymo lygis nėra svarbu. Kažkaip aš čia nelabai suprantu tavęs
                                      You might surprise yourself.

                                      Miestai.net FB

                                      Comment


                                        Matematykos ir kitu mokslu gali nesimokyti jai tau napatinka isvis gali nieko nedaryti. Bet vadinti tai nepanaudojamomis nesamonemis butu drasu, arba tiesiog zmogus isreiske savo emocijas kai jam kas nesiseka. Beje matematika yra labai kurybiskas mokslas formuliu atsiminimas ir ju taikymas tai labai primityvi matematikos dalis.

                                        Beje visiem geru naujuju metu!

                                        Comment


                                          Parašė spirit Rodyti pranešimą
                                          Kažkaip tu prieštarauji pats sau. Sakei, kad žmonės neišmanantys tiksliųjų mokslų neturėtų tuo didžiuotis ir išvadinai visus tokius tešlagalviais (tame tarpe ir mane). Tai jei tu savęs nelaikai tešlagalviu, tai tau gerai sektis tikslieji mokslai. O dabar sakai, kad tiksliųjų mokslų išmanymo lygis nėra svarbu. Kažkaip aš čia nelabai suprantu tavęs
                                          1) Tešlagalviai yra ne tie, kurie kažką išmano ar neišmano, o tie, kurie didžiuojasi savo neišmanymu.
                                          2) Kažkieno išmanymas arba neišmanymas apie kažkokią sritį nebūtinai rodo tos srities reikalingumą ar nereikalingumą.
                                          Pvz., aš nieko neraukiu apie neurochirurgiją ir galėčiau paminėti, kad man jos niekad neprireiks tikrame gyvenime... Kažkada univere atlaikiau privalomus humanitarinius kursus, tokius kaip filosofijos įvadas ir pan., nors mano specialybė labai tiksli ir technokratinė. Tada dar buvau jaunas, gražus ir 2rnas, todėl tie niekada gyvenime neprisireiksiantys humanitariniai mokslai mane erzino, bet dabar, kai jau esu subrendęs, tebegražus ir išmintingas , suprantu, kad tai buvo veikiau papildomos fyčės, negu našta -- panašiai kaip lipimas laiptais (vs važiavimas liftu) yra papildoma fizkultūra.
                                          Atsakant į pirmykštį klausimą: taip, tikslieji mokslai sekėsi ir tai tapo mano pagrindiniu užsiėmimu. Matematikos vidurkio neatsimenu.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X