Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Šiaip linksma

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Silent Night

    Comment


      Comment


        Parašė Nikas Rodyti pranešimą
        Kaip žinome, norint prajuokinti dievą, tereikia jam pasakyti savo planus.
        Peržvelgęs Darbo partijos programą, dievas vergdamas iš juoko, dvi paras vartesi ant grindų.



        -

        Įprastai Dievas juokiasi, bet tik ne šiuo atveju; jis gavęs traumą mus paliko Uspaskio valiai
        Lažinuos- 2017 metais Lietuvos gyventojų skaičius didės.

        Comment


          Pats būdamas suinteresuotoji pusė, tu kaip ir to video herojus, negali visko vertinti savo taip mėgstamu "sveiku protu", nes tai prieštarauja jūsų instinktams. Bet visiems kitiems žmonėms, didžiąjai daugumai, užtenka to tiesiog NE argumento prieš, lygiai taip pat kaip ir užtenka suvokti, kad pvz. išmatos neskirtos maistui ir tam nereikia jokių papildomų argumentų.

          Comment


            Parašė rat
            Dar pora metų ir bus vienintelis maistas Lietuvoje.
            Bet tai kaip mes "kakosim", jei mažiau valgysim?
            Daugiau mano nuotraukų >>
            Mano rajonas ir apylinkės >>

            Comment


              Parašė kaunaz Rodyti pranešimą
              Pats būdamas suinteresuotoji pusė, tu kaip ir to video herojus, negali visko vertinti savo taip mėgstamu "sveiku protu", nes tai prieštarauja jūsų instinktams. Bet visiems kitiems žmonėms, didžiąjai daugumai, užtenka to tiesiog NE argumento prieš, lygiai taip pat kaip ir užtenka suvokti, kad pvz. išmatos neskirtos maistui ir tam nereikia jokių papildomų argumentų.

              Šiaip, jei ką, tai čia tema "šiaip linksma" ir šitą video čia įdėjau, nes jis pasirodė esąs juokingas (nors Jon Lajoie turi ir geresnių). O tai, kas kam prieštarauja ir kokie ten kieno argumentai prieš ar už, man yra visiškai px.
              Taip kad prašom postinti ką nors juokingo arba susilaikyti nuo replikų.

              Comment


                Katinas prieš save

                Comment


                  Parašė John Rodyti pranešimą
                  Pagaliau galima nusipirkti Užkalniaus puodelį

                  Atvaizdas
                  Konkurentai nesnaudžia

                  Comment


                    Seems legit
                    考纳斯, 立陶宛

                    Comment


                      Parašė John Rodyti pranešimą
                      Konkurentai nesnaudžia

                      Atvaizdas
                      Kadangi Andrius Užkalnis ignoravo mano prašymą parduoti tokį patį raudonąjį puodelį tik gerokai pigiau, aš nusprendžiau veikti savaip. Susiradau seniai nebenaudotą briaunuotą stiklinę, megztinio rankove nuvaliau nuo jos dulkes, ir violetiniu flamasteriu užsirašiau „Dūskit pavidolei“. Na, kaip pirmą kartą neblogai — užrašas šiek tiek kyla aukštyn, bet mano kaimynė blondinė Liuba to nesupranta. Cha, ji tikrai galvoja, kad šitą stikl... eee, puodelį, man padovanojo pats Užkalnis. Dabar kone kas vakarą mes abudu iš šio puodelio kaštavojame 'Šaltupys', 'Versmė', 'Varpų aidai' ir kitus tauriuosius gėrimus į AU sveikatą.
                      I'm worse at what I do best and for this gift I feel blessed...
                      Parama Siaurojo geležinkelio klubui

                      Comment


                        [vimeo]9184674[/vimeo]
                        You might surprise yourself.

                        Miestai.net FB

                        Comment


                          Pasirodo aplinkelius taip stato ne tik Vilniuje

                          guardian.co.uk

                          A house sits awkwardly in the middle of a newly built road in Wenling, Zhejiang province in China. An elderly couple refused to sign an agreement to allow their house to be demolished. They say that compensation offered is not enough to cover rebuilding costs. Photograph: China Daily/Reuters

                          Comment


                            Parašė Wycka Rodyti pranešimą
                            Kadangi Andrius Užkalnis ignoravo mano prašymą parduoti tokį patį raudonąjį puodelį tik gerokai pigiau, aš nusprendžiau veikti savaip. Susiradau seniai nebenaudotą briaunuotą stiklinę, megztinio rankove nuvaliau nuo jos dulkes, ir violetiniu flamasteriu užsirašiau „Dūskit pavidolei“. Na, kaip pirmą kartą neblogai — užrašas šiek tiek kyla aukštyn, bet mano kaimynė blondinė Liuba to nesupranta. Cha, ji tikrai galvoja, kad šitą stikl... eee, puodelį, man padovanojo pats Užkalnis. Dabar kone kas vakarą mes abudu iš šio puodelio kaštavojame 'Šaltupys', 'Versmė', 'Varpų aidai' ir kitus tauriuosius gėrimus į AU sveikatą.
                            O kas per gėrimas yra 'Varpų Aidai'?

                            Comment


                              Parašė John Rodyti pranešimą
                              O kas per gėrimas yra 'Varpų Aidai'?
                              Pigiausias vynas iš bambalių, maximoje galima papramogauti skaitant pavadinimus Man labiausiai kolkas patiko "Krantai" pavadinimas ;D

                              Comment


                                Post in English - fight censorship!

                                Comment


                                  Parašė Arius Rodyti pranešimą
                                  Pigiausias vynas iš bambalių, maximoje galima papramogauti skaitant pavadinimus Man labiausiai kolkas patiko "Krantai" pavadinimas ;D
                                  Vienas kaimynas "X failus" geria. Paskui sako, kad žalia akyse darosi ir mašinų pradeda bijot, todėl negali pereit per gatvę dasipirkt.

                                  Comment


                                    Palike'kinkit jei nesunku. Atsiprašau už offtopic'a
                                    http://www.facebook.com/photo.php?fb...type=1&theater
                                    Paskutinis taisė groundzer; 2012.11.23, 19:15.

                                    Comment




                                      Negalioja dzonui, nes krutine per didele

                                      Comment


                                        Ištisos dvi minutės juoko....
                                        Tauro apygarda (Stirnos rinktinė)| 立陶宛

                                        Comment


                                          Ar galėtų zombiai gyventi tarp mūsų? Norėdami tai išsiaiškinti, pakeitėme keletą niujorkiečių
                                          I'm worse at what I do best and for this gift I feel blessed...
                                          Parama Siaurojo geležinkelio klubui

                                          Comment

                                          Working...
                                          X