Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Šiaip linksma

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Nors šiaip esi teisus. Į "12 Kėdžių", ko gero, buvo įdėta daugiau darbo, nei į tuos komiksus su katėmis. Šiaip, pagalvojus, toks tavo pasaymas tikrai skamba kažkaip juokingai: "...buvo įdėta nepalyginamai daugiau darbo, nei kažkokio nevispročio sukurtame paveiksle..."... na šiaip jo, ko gero, kad taip. Gal kokį milijoną kartų daugiau (rimtai).

    Comment


      Ginčytis dėl to, kas linksma, na, na... Baikit offtopint, visose šalyse yra ir gero humoro, ir blogo. Per daug subjektyvus dalykas tas humoras, kad galima būtų pasakyti, kuris geriausias.
      O dėl angliško rusiško humoro irgi taip pat. Senasis sovietinės eros žydiškai rusiškas humoras buvo aukščiausios prabos IMHO. Viek Žvaneckio frazė apie TSRS, kad tai "amžinai žalių pomidorų šalis" ko verta (salė plojo atsistojusi, o aš klausydamasis raičiojausi po stalu žvengdamas kaip išprotėjęs), Antra vertus, skaitydamas sero Terio Pratčeto Disko pasaulio (Diskworld) knygas irgi esu ne kartą žviegdamas nutekėjęs nuo fotelio. Nuo to laiko labai mėgstu ir anglišką humorą. Ir bet kokios kitos šalies gerą humorą. Gerą man, atitinkantį mano pomėgius, požiūrį ar išsilavinimą. Čia jau kiekvienam savo.
      Birth, school, METALLICA, death

      Comment


        Parašė Romas Rodyti pranešimą
        Kažkaip kitaip įsivaizdavau tas nanotechnologijas
        Atvaizdas

        http://medveputa.net/gallery/demotiv...gii-p3580.html
        Aiškini kitiem, kad jie blogai daro dedami angliškus juokus, o pats dedi rusiškus kurių deja aš ir manau ne vienas aš nesuprantu, tai kaip suprast?

        Comment


          Parašė John Rodyti pranešimą
          Tačiau John atveju juokimasis vyksta ne iš turinio, bet iš proceso, kuris turėjo įvykti kažkam kuriant šitą piešinuką. Juokas apima tuomet, kai bandai įsivaizduoti, kas, kodėl ir per kiek laiko sugalvojo būtent tokią istorjos seką ir kas tuo metu dėjosi to žmogaus galvoje: ar jis buvo blaivus, koks jo IQ, amžius, išsilavinimas, kur jis tuo metu buvo (gal darbe?) ir t.t.
          Bandai įsigilinti į piešiančiojo asmenybę? Koks to tikslas? Į psichinius ligonius irgi giliniesi?

          Tikrai suprantu, kad galima juoktis iš absurdiškumo, bet čia tiek primityvu, kad gaila laiko. Beje, pati visada mėgau juodą humorą, tokių dalykų prisigalvodome, pripiešdavome, kad.. Gal nepatyrūs to tam tikrame amžiuje kai kuriems tai pasireiškia vėliau.. ? Tai vaikiško lygio piešinukai, nenustebčiau, kad juos piešia paaugliai, jei vyresni - man jų nuoširdžiai gaila.. užstrigę laike, žodžiu, savotiška debilizmo forma

          P.S. Man tai kažkodėl susidaro įspūdis, kad juokingiau jiems dėti tokį "mianą", kai įsivaizduoja mūsų visų reakciją: "Cha Cha kokią šlykštynę įdėsim, pažiūrėsim ką sakys ".
          Paskutinis taisė Irma; 2011.02.08, 10:36.
          *******
          Miestai.net Fb

          Comment


            Parašė Irma Rodyti pranešimą
            Bandai įsigilinti į piešiančiojo asmenybę? Koks to tikslas? Į psichinius ligonius irgi giliniesi?

            Tikrai suprantu, kad galima juoktis iš absurdiškumo, bet čia tiek primityvu, kad gaila laiko Beje, pati visada mėgau juodą humorą, tokių dalykų prisigalvodome, pripiešdavome, kad.. Gal nepatyrūs to tam tikrame amžiuje kai kuriems tai pasireiškia vėliau.. ? Tai vaikiško lygio piešinukai, nenustebčiau, kad juos piešia paaugliai, jei vyresni - man jų nuoširdžiai gaila.. užstrigę laike, žodžiu, savotiška debilizmo forma

            P.S. Man tai kažkodėl susidaro įspūdis, kad juokingiau jiems dėti tokį "mianą", kai įsivaizduoja mūsų visų reakciją: "Cha Cha kokią šlykštynę įdėsim, pažiūrėsim ką sakys ".
            Flickr

            Comment


              /\ +1

              Comment


                Parašė John Rodyti pranešimą
                Nors šiaip esi teisus. Į "12 Kėdžių", ko gero, buvo įdėta daugiau darbo, nei į tuos komiksus su katėmis. Šiaip, pagalvojus, toks tavo pasaymas tikrai skamba kažkaip juokingai: "...buvo įdėta nepalyginamai daugiau darbo, nei kažkokio nevispročio sukurtame paveiksle..."... na šiaip jo, ko gero, kad taip. Gal kokį milijoną kartų daugiau (rimtai).
                Nekorektiškas lyginimas. Dvylika kėdžių (ar knyga, ar filmas) ar tas pats Šurikas - dideli, profesionaliai sukurti kūriniai. Dvylika kėdžių apskritai šedevras ir mano nuomone geriausias Gaidajaus darbas.

                Bet galim palygint tas tavo peckeliones su mėgėjišku Rusijoje sukurtu humoru:



                Biškį kitas lygis, tiesa? Aš nekalbu tarkim apie Goblino sukurtą Žiedų valdovo parodiją, kur turint gan griežtus rėmus iš rimto, tegul ir fantastinio filmo buvo padaryta puiki devynių valandų trukmės parodija. Aišku, daugeliu atveju tam, kad suprasti rusišką humorą reikia žinoti kontekstą ir pačios Rusijos realijas (Šurikas čia išimtis), bet tas nereiškia, kad prastas yra pats humoras.
                Got sun in my face, sleeping rough on the road

                Comment


                  Va čia tai aš suprantu. Jezusėliau, net frazes iš filmo pritaikė masiškai. Va čia tai gerulis
                  Birth, school, METALLICA, death

                  Comment


                    Comment


                      Parašė Irma Rodyti pranešimą
                      Man tai kažkodėl susidaro įspūdis, kad juokingiau jiems dėti tokį "mianą", kai įsivaizduoja mūsų visų reakciją: "Cha Cha kokią šlykštynę įdėsim, pažiūrėsim ką sakys ".
                      O nuo kada šlykštynės nėra juokinga? kaip tik tai, kas šlykštu, ir yra juokingiausia - nes kasdieniame gyvenime šlykštumas nepriimtinas, o humoro rėmuose jis tampa savo vietoje ir tikrai gerai prajuokina. Geriausias pavyzdys čia yra Ramanauskas - geriausias iš geriausių. Na kaip nesijuokti, kai jis varo dešrą į puodą, o tas "naparnykas" guli kampe ir ziuri paklaikusiomis akimis, lyg pamatęs antikristą? Vien situacija ko verta



                      Beje, kažkada gavau daug neigiamų įverčių, kai šioje temoje įdėjau snargliais čiaudėjantį girtuoklį (gerus šniūrius paleido ten ), kas man pasirodė išties keista - aš jį pamatęs kvatojausi griūdamas nuo kėdės.
                      Snowflakes will attack U <3

                      Comment


                        Parašė Big Cat Rodyti pranešimą
                        O man asmeniškai šita nuotrauka pasirodė linksmiausia per pastaruosius kelis temps puslapius

                        Comment


                          Apokaliptarka - jėga! O ypač, kai atlieka Metallic'os Creeping death.
                          Draugas seniai seniai apie šitą bajerį pasakojo, tik dabar pamačiau. Net asašėlė ištriško. Ačiū Čikupakui.
                          Birth, school, METALLICA, death

                          Comment


                            Parašė Irma Rodyti pranešimą
                            Bandai įsigilinti į piešiančiojo asmenybę? Koks to tikslas? Į psichinius ligonius irgi giliniesi?

                            Tikrai suprantu, kad galima juoktis iš absurdiškumo, bet čia tiek primityvu, kad gaila laiko. Beje, pati visada mėgau juodą humorą, tokių dalykų prisigalvodome, pripiešdavome, kad.. Gal nepatyrūs to tam tikrame amžiuje kai kuriems tai pasireiškia vėliau.. ? Tai vaikiško lygio piešinukai, nenustebčiau, kad juos piešia paaugliai, jei vyresni - man jų nuoširdžiai gaila.. užstrigę laike, žodžiu, savotiška debilizmo forma

                            P.S. Man tai kažkodėl susidaro įspūdis, kad juokingiau jiems dėti tokį "mianą", kai įsivaizduoja mūsų visų reakciją: "Cha Cha kokią šlykštynę įdėsim, pažiūrėsim ką sakys ".
                            +1

                            Comment


                              Parašė Silber418 Rodyti pranešimą
                              +1
                              Jo kai dėjo Irma, tai dėjo. ir visiškai pritariu. Tie paveiksliukai ir bandymas suprast "bajerį" juose, praktiškai lygu su vaško spaudimu iš Š

                              Comment


                                Comment


                                  Parašė Irma Rodyti pranešimą
                                  Bandai įsigilinti į piešiančiojo asmenybę? Koks to tikslas? Į psichinius ligonius irgi giliniesi?

                                  Tikrai suprantu, kad galima juoktis iš absurdiškumo, bet čia tiek primityvu, kad gaila laiko. Beje, pati visada mėgau juodą humorą, tokių dalykų prisigalvodome, pripiešdavome, kad.. Gal nepatyrūs to tam tikrame amžiuje kai kuriems tai pasireiškia vėliau.. ? Tai vaikiško lygio piešinukai, nenustebčiau, kad juos piešia paaugliai, jei vyresni - man jų nuoširdžiai gaila.. užstrigę laike, žodžiu, savotiška debilizmo forma

                                  P.S. Man tai kažkodėl susidaro įspūdis, kad juokingiau jiems dėti tokį "mianą", kai įsivaizduoja mūsų visų reakciją: "Cha Cha kokią šlykštynę įdėsim, pažiūrėsim ką sakys ".
                                  Kalbi kaip mano mociute jai dabar virs 80 metu Tik, kad ji internetu nesinaudoja, nes niekaip nesuveda captcha ir neprisijungia prie emailo ))

                                  Comment


                                    Comment


                                      http://www.viddler.com/failblog/videos/1825/

                                      Comment


                                        Parašė tadux Rodyti pranešimą
                                        Kalbi kaip mano mociute jai dabar virs 80 metu Tik, kad ji internetu nesinaudoja, nes niekaip nesuveda captcha ir neprisijungia prie emailo ))
                                        "Jaunuoli", beveik atspėjai, man jau 90, na bent ne 12, tai tikrai
                                        Visada labai žaviuosi tokiais "argumentais" kai peikiama vakarietiška mada, taaaip viskas laabai modernu kas iš ten ateina
                                        Žinai, girdėjau, kad db labai populiaru darosi iš balkono šokinėti.. gali jau eiti ruoštis..
                                        *******
                                        Miestai.net Fb

                                        Comment


                                          Parašė Irma Rodyti pranešimą
                                          "Jaunuoli", beveik atspėjai, man jau 90, na bent ne 12, tai tikrai
                                          Visada labai žaviuosi tokiais "argumentais" kai peikiama vakarietiška mada, taaaip viskas laabai modernu kas iš ten ateina
                                          Žinai, girdėjau, kad db labai populiaru darosi iš balkono šokinėti.. gali jau eiti ruoštis..
                                          /\ Kam taip žiauriai?

                                          Comment

                                          Working...
                                          X