Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Šiaip linksma

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Tas kakojimas buvo perfomansas, kaip gali nepatikti?

    Comment


      San Fransiske aktyvistai „minutėlei“ blokuoja pirmą juostą, kad dviratininkai galėtų saugiai pravažiuoti tol, kol pasitrauks jų taką užblokavęs automobilis.

      Comment


        Parašė Ångstrom Rodyti pranešimą
        San Fransiske aktyvistai „minutėlei“ blokuoja pirmą juostą, kad dviratininkai galėtų saugiai pravažiuoti tol, kol pasitrauks jų taką užblokavęs automobilis.

        Dviračių juostos nelaimi prieš dviračių taką, kad ir vienpusį. Užvažiuos automobilis, paliks. Visi liks susierzinę, reikia protestų.

        Kas liečia patį tokio pobūdžio protestą, tai įsivaizduoju LT valdžiai ir specams galva plyštų nuo vaizdų
        Mane baugina gal tik tos protestuojos rėkimas, bijočiau važiuot ta gatve su dviračiu
        Nors mano svajonė, o jeigu po kokio dešimtmečio SF primins Olandijos miestus pagal dvir. takų infrastruktūrą? Gal nereiks ir tokių protestų.

        Comment


          Sakyčiau, čia ir yra daugelio tokių protestų esmė: darykit taip, kad nieko nereikėtų daryti – statykit tinkamą infrastruktūrą, taigi – normalius dviračių takus, arba prašom – bent prižiūrėkit tai, ką sukūrėt, kad viskas veiktų, kaip turi veikti.

          Reikia kritinės masės (ne, ne to, dažnai, išsigimusio renginio) žmonių, kurie važinėtų dviračiais – tada bus ir daugiau protestų. Lietuvoje kol kas tik pavieniai aktyvistai (ir tik Vilniuje), kurie labai retai kažką savo iniciatyva padaro.

          Comment


            Parašė Ångstrom Rodyti pranešimą
            Reikia kritinės masės (ne, ne to, dažnai, išsigimusio renginio) žmonių, kurie važinėtų dviračiais – tada bus ir daugiau protestų. Lietuvoje kol kas tik pavieniai aktyvistai (ir tik Vilniuje), kurie labai retai kažką savo iniciatyva padaro.
            Urbanistika laisvalaikiu domėtis, tai čia kaip Dievo dovana ir prakeiksmas viename. Retam duota, bet jauti kaip nešantis sunkų akmenį, dar bandai laviruoti tarp pilna visokių nuomonių ir šiaip neišsilavinimo, ir dar pas mus yra šiek tiek to būdingo sovietizuoto nehumaniško taupymo.
            Paskutinis taisė PoDV; 2022.08.27, 19:20.

            Comment


              Parašė PoDV Rodyti pranešimą

              Urbanistika laisvalaikiu domėtis, tai čia kaip Dievo dovana ir prakeiksmas viename. Retam duota, bet jauti kaip nešantis sunkų akmenį, dar bandai laviruoti tarp pilna visokių nuomonių ir šiaip neišsilavinimo, ir dar pas mus yra šiek tiek to būdingo sovietizuoto nehumaniško taupymo.
              Manau, įvairiai prieinama prie domėjimosi urbanistika: vieniems tai tiesiog įdomu, kitiems darbas su tuo susijęs, o man domėjimasis urbanistika tas pats, kas gyvenančiam tarp banditų domėtis kriminalistika, t. y., pradėjau domėtis ne šiaip iš neturėjimo ką veikti ar per didelės fantazijos, bet dėl to, kad man tai pradėjo tiesiogiai kenkti. Oi kaip norėčiau nesidomėti urbanistika... Bet čia jau būtų toks fatalistinis susitaikymas.

              Buvo du katalizuojantys faktoriai, iš kurių vienas pasyvus (aš nieko nedariau ir nekeičiau), o kitas aktyvus (keičiau savo įpročius).

              Pasyvus faktorius buvo toks, kad mano gana rami gatvelė Klaipėdoje po ~2005 m. nuosekliai pradėjo virsti tranzitinio eismo gatve (nors vis dar yra D kategorijos) dėl to, kad ja pasidarė patogu pravažiuoti plačiosioms naujos suburbijos masėms.

              Aktyvus faktorius: pradėjau naudoti dviratį susisiekimui (enough said). Kas bandė važinėti – normaliai važinėti, o ne kelis kartus metuose pasismaginimui ar savo supuvusios sąžinės nuraminimui – supras, apie ką aš.

              Comment


                Parašė Ångstrom Rodyti pranešimą

                Manau, įvairiai prieinama prie domėjimosi urbanistika: vieniems tai tiesiog įdomu, kitiems darbas su tuo susijęs, o man domėjimasis urbanistika tas pats, kas gyvenančiam tarp banditų domėtis kriminalistika, t. y., pradėjau domėtis ne šiaip iš neturėjimo ką veikti ar per didelės fantazijos, bet dėl to, kad man tai pradėjo tiesiogiai kenkti. Oi kaip norėčiau nesidomėti urbanistika... Bet čia jau būtų toks fatalistinis susitaikymas.

                Buvo du katalizuojantys faktoriai, iš kurių vienas pasyvus (aš nieko nedariau ir nekeičiau), o kitas aktyvus (keičiau savo įpročius).

                Pasyvus faktorius buvo toks, kad mano gana rami gatvelė Klaipėdoje po ~2005 m. nuosekliai pradėjo virsti tranzitinio eismo gatve (nors vis dar yra D kategorijos) dėl to, kad ja pasidarė patogu pravažiuoti plačiosioms naujos suburbijos masėms.

                Aktyvus faktorius: pradėjau naudoti dviratį susisiekimui (enough said). Kas bandė važinėti – normaliai važinėti, o ne kelis kartus metuose pasismaginimui ar savo supuvusios sąžinės nuraminimui – supras, apie ką aš.
                Kad pradėjom, tai ir aš pasipasakosiu

                Kažkaip po truputį pradėjau domėtis.
                Pradžioj dar vaikystėj šiaip įdomu man buvo keliais, gatvėmis važinėti. Įdomu pervažiuot kokia nauja gatve, nauju keliu, aplankyt naują miestą, etc. Ar bent jau važiuot seniai nevažiuotu keliu, gatve, etc.
                Paskui nuvariau į pokomunistinę Vidurio Europą ir buavu nustebintas tvarkos, kad ten palyginus su mumis labiau jautėsi Vakarų Europa. Tiesiog labiau prižiūrėti keliai, gatvės. Dar pridėčiau ženklinimas malonesnio dizaino, daugiau V. Europai būdingų krypčių rodyklių. Norėjosi kažko panašaus ir LT.
                Džiaugiausi po 2009 m. priežiūra bendrai pagerėjo bent jau Kaune, padaugėjo perasfaltuojamų gatvių ir šaligatvių. Realiai norėjosi tiesiog, kad kuo daugiau priežiūros būtų. Tada dar negalvojau apie super duper infra kaip kai kuriuose V. Europos šalyse. Ne tas lygis.
                Su rimtesne kritika mūsų urbanistikai susipažinau apie 2017 m. šiam forume. Susipažinau kaip kokybiškai įrengti infrastruktūrą miestuose. Pats pradėjau kritiškiau žiūrėti į tam tikrus elementus. Tiek, kad esu bendrai mažai buvęs užsienyje, juolabiau ir negyvenęs, tai daugiau susipažįstu per šį forumą ir Google Street View. Kiek tenka retom progom būt užsienyje, tai rezultatus pastebiu (perimetrinis užstatymas, siauros juostos ir pan.).

                Važinėju dviračiu dažnai, bet nedepresuoju, kažkiek jaučiu reikalai yra ir mano rankose, suprantu, kad burtų lazdele tvarkos neįvesiu. Dirbt, kalbėtis reikia. Pačiam irgi reik suprast, kad lengva bet kam padaryt klaidą, net kažką siūlant valdžiai.

                Comment


                  Kova prieš ru propagandą.

                  Comment


                    Parašė liutass Rodyti pranešimą
                    300.000€?
                    Viso labo tik 30.000 EUR, o jei jau visai tiksliai tai 28.817,19 EUR arba 99,5 tūkst. litų. Šūdas kai pagalvoji, dabar už tiek nepastatytum

                    Comment


                      Eidamas 92-us metus, mirė paskutinis Sovietų Sąjungos lyderis Michailas Gorbačiovas, antradienį pranešė Rusijos žiniasklaida
                      Skaitykite daugiau: https://www.delfi.lt/news/daily/worl....d?id=91107047

                      Comment


                        Panašu, kad rusams Gorbačiovas nelabai patiko su savo eksperimentais ir perestroikom. Todėl ir vėl Rusiją valdo tvirta kgb ranka, o raudonasis teroras toliau siautėja ne tik Rusijoje, bet ir už jos ribų.

                        Comment


                          Parašė Čikupakas Rodyti pranešimą
                          Panašu, kad rusams Gorbačiovas nelabai patiko su savo eksperimentais ir perestroikom. Todėl ir vėl Rusiją valdo tvirta kgb ranka, o raudonasis teroras toliau siautėja ne tik Rusijoje, bet ir už jos ribų.
                          Dabar pagalvojus, o kažkam jis patiko?
                          Nebent jaučiu PR Vakarų Europoje/JAV, kad va Gorbis susiprato, etc.

                          Comment


                            Parašė PoDV Rodyti pranešimą

                            Dabar pagalvojus, o kažkam jis patiko?
                            Nebent jaučiu PR Vakarų Europoje/JAV, kad va Gorbis susiprato, etc.
                            Nemažai daliai vakariečių patiko. Netgi Nobelio premiją yra gavęs.

                            Comment


                              Taigi vienas iš geresnių Rusijos imperatorių buvo. Kartu si antruoju Mikalojumi. Tikiuosi, ir Putinas prisidės prie šio klubo.

                              Comment


                                Parašė Ångstrom Rodyti pranešimą
                                Taigi vienas iš geresnių Rusijos imperatorių buvo. Kartu si antruoju Mikalojumi. Tikiuosi, ir Putinas prisidės prie šio klubo.
                                Manau, kad per 18 jo valdymo metų jau visi pamatėme ir supratome, kad tai yra ne tokio tipo "imperatorius".

                                Comment


                                  Turiu omenyje teritorijų praradimą.

                                  Paskutinis taisė Ångstrom; 2022.08.31, 01:23.

                                  Comment


                                    Parašė Čikupakas Rodyti pranešimą
                                    Manau, kad per 18 jo valdymo metų jau visi pamatėme ir supratome, kad tai yra ne tokio tipo "imperatorius".
                                    Kuris valdė 18 metų? Nelabai aišku.

                                    Comment


                                      Parašė Sula Rodyti pranešimą

                                      Kuris valdė 18 metų? Nelabai aišku.
                                      Na, kuris prezidentu iš viso jau yra 18 m. ir kuris vadovavo tik apie 6m.?

                                      Comment


                                        Parašė PoDV Rodyti pranešimą

                                        Dabar pagalvojus, o kažkam jis patiko?
                                        Nebent jaučiu PR Vakarų Europoje/JAV, kad va Gorbis susiprato, etc.
                                        Tai jis labiausiai ir nepatiko visokiai vatai ir putleristams.

                                        Comment


                                          Parašė Tikras architektas Rodyti pranešimą

                                          Tai jis labiausiai ir nepatiko visokiai vatai ir putleristams.
                                          Nelabai geroj šviesoj jis yra 1991 m. įvykių reikaluose.
                                          Tai neatrodo, kad ir Baltijos šalyse labai mėgiamas būtų.

                                          Nors sutinku, kad prisidėjo prie SSRS atvėrimo išoriniam pasauliui.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X