Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Šiaip linksma

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    /\ Bet jau ne pirmą tokį video matau. Žiūriu, Lenkijoj imperialistinės nuotaikos paplitusios.

    Comment


      Optimistai lenkai....
      Tauro apygarda (Stirnos rinktinė)| 立陶宛

      Comment


        Nepatinka dirbti už mažai? Dirbk už daug.

        Comment


          Parašė Gytaz Rodyti pranešimą
          /\ Bet jau ne pirmą tokį video matau. Žiūriu, Lenkijoj imperialistinės nuotaikos paplitusios.
          Gal Pinkis ir Makaulė lenkai

          Comment




            Pats gerumas antroj pusėj video Tik reikia bent biški suprasti rusų kalbą

            Comment


              1.40min Cia ar ne LT?
              Tauro apygarda (Stirnos rinktinė)| 立陶宛

              Comment




                Comment


                  Amerika , dega mokykla, vienas ugnegesys meto vaikus per langa kitas apacioje gaudo, po pusvalandzio gelbejimo, tas is virsaus sako apatiniam, : E! O kodel tu negru negaudai? Apatinis atsako: Eik tu naxui , galvojau sudege...

                  Comment


                    Ot duoda babcia


                    Panašiame stiliuje
                    Snowflakes will attack U <3

                    Comment


                      Parašė HAMMER Rodyti pranešimą
                      5as Nasha Russia sezonas lenkia visus buvusius Gaila nerandu įkelto epizodo paskutinės laidos iš ligoninės, atspindi ir mūsų nūdieną kuo puikiausiai
                      http://video.i.ua/user/1488319/51438/274534/
                      Labai specifinis humoras, kaip ir visa rusų kultūra...

                      Comment


                        Durnių ir bažnyčioje muša, yra tokia patarlė. Gali vėl prisižaisti, kol juos padalins, pvz. Vokietija ir Ukraina

                        Comment


                          Comment


                            Parašė Kaifas
                            Visos nuorodos nuotraukos

                            3) Studenttai per paskaitas Slovakijoje http://i.imgur.com/AhT0f.jpg
                            Grynai kaip pas mus per informatikos paskaitas buvo
                            You might surprise yourself.

                            Miestai.net FB

                            Comment


                              Parašė spirit Rodyti pranešimą
                              Grynai kaip pas mus per informatikos paskaitas buvo
                              Pas mus taip pradėjom kapotis per vieną paskaitą, kad darėm CS 8x8 tarp 2 grupių . Aišku mes laimėjom.

                              Comment


                                Ir aš dar tokiems studentams savo pinigus atiduodu...Net nematau, kuom čia didžiuotis.
                                Nepatinka dirbti už mažai? Dirbk už daug.

                                Comment


                                  Parašė bebop Rodyti pranešimą
                                  Ir aš dar tokiems studentams savo pinigus atiduodu...Net nematau, kuom čia didžiuotis.
                                  Dabar aš atiduodu, tai ką? O kurie per daug užsižaidė, gan greit iškrito.

                                  Comment


                                    Parašė Smauglys Rodyti pranešimą
                                    Pas mus taip pradėjom kapotis per vieną paskaitą, kad darėm CS 8x8 tarp 2 grupių . Aišku mes laimėjom.
                                    Dabar jau tikriausiai būsiu pamiršęs kaip lošti CS tinkle, bet pas mus irgi buvo susiskirstoma grupėmis arba kiekvienas už save
                                    You might surprise yourself.

                                    Miestai.net FB

                                    Comment


                                      Parašė Smauglys Rodyti pranešimą
                                      tai ką?
                                      Jeigu tu mėgsti, kad tavo pinigus vėjais paleidžia - tai nieko Geriau tuos pinigus švietimo sistemai, kuriuos man išskaičiuoja, man atiduotų. Žymiai geriau juos panaudočiau.
                                      Nepatinka dirbti už mažai? Dirbk už daug.

                                      Comment


                                        Parašė bebop Rodyti pranešimą
                                        Jeigu tu mėgsti, kad tavo pinigus vėjais paleidžia - tai nieko Geriau tuos pinigus švietimo sistemai, kuriuos man išskaičiuoja, man atiduotų. Žymiai geriau juos panaudočiau.
                                        Matyt tavo sunkūs studentavimo laikai buvo, jei aplamai buvo.

                                        Comment


                                          Parašė Smauglys Rodyti pranešimą
                                          Matyt tavo sunkūs studentavimo laikai buvo, jei aplamai buvo.
                                          Net neįsivaizduoju, kaip sugebėjai padaryti, tokį apibendrinimą
                                          Nepatinka dirbti už mažai? Dirbk už daug.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X