Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Šiaip linksma

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė spirit Rodyti pranešimą
    LOTR'o gerbėjams:

    Atvaizdas
    Kiek tame yra tiesos? Tikrai kažkas buvo rasta?

    Comment


      Parašė Resutas Rodyti pranešimą
      Kiek tame yra tiesos? Tikrai kažkas buvo rasta?
      Visiška tiesa, prieš kokias dvi savaites rodė net per žinias.
      Lažinuos- 2017 metais Lietuvos gyventojų skaičius didės.

      Comment


        Parašė Resutas Rodyti pranešimą
        Kiek tame yra tiesos? Tikrai kažkas buvo rasta?
        It's real!

        Radinys Valdovų rūmuose archeologams užminė mįslę
        http://www.zinios.lt, 2014.12.06

        Comment


          Parašė Gator Rodyti pranešimą
          Kuo čia dėtas pasaulis jei ši tema skirta būtent lietuviams?
          Nusišnekėjai ir smarkiai jau antrą kartą
          Bandžiau eilinį kartą išniekinti Kauno Žalgirį ir, tuo pačiu, Kauną.
          Man atrodo, aš esu kažkada minėjęs, kad Kauno niekinimas yra mano mėgstamas užsiėmimas, tai nusprendžiau nepraleisti progos. Watch this space.

          Comment


            Smagiam vakarui

            Švedai sukūrė filmuką vaikams: suaugusieji šoke

            Comment


              Tik Švedijai ir tekurt.

              Comment


                Parašė Egiuxz Rodyti pranešimą
                Tik Švedijai ir tekurt.
                Video jau sulaukė žiniasklaidos dėmesio ne tik Lietuvoje, bet ir Norvegijoje, Anglijoje, JAV, Australijoje, kt.

                Comment


                  Švedams gal čia ir kažkas tokio. Pas mus ant sienų dar geriau nupiešdavo, su sparnais, pavyzdžiui.

                  Comment


                    Parašė balietis Rodyti pranešimą
                    Švedams gal čia ir kažkas tokio. Pas mus ant sienų dar geriau nupiešdavo, su sparnais, pavyzdžiui.
                    Gal ne 3-7 metų vaikai piešė, kurie šiuo atveju tikslinė publika.

                    Comment


                      3-5 metų vaikams tos birkos yra totaliai по пенису и до фаллоса (liet. būtų "pochuj"). Šiek tiek vyresni jau pradeda domėtis, kaip kas atrodo, bet abejoju, ar šitas filmukas kuo nors galėtų pagelbėti. Greičiausiai maži vaikai žiūri, nes jiems tiesiog spalvos patinka, o suaugę kraupsta, kaip čia taip.
                      Paskutinis taisė balietis; 2015.01.14, 08:19.

                      Comment


                        Esu giliai pasipiktinęs! Šitokioje tolerantiškoje valstybėje propaguojami heteroseksualūs santykiai, pasibjaurėtina! Reikalaujame filmuko apie pimpaliuko ir kito pimpaliuko meilę bei vaginutės ir kitos vaginutės meilę, taip pat pimpaliuko istorijos apie jo tapimą vaginute ir atvirkščiai

                        Comment


                          Labiau reiktų rūpintis ne dėl tokių filmukų, bet dėl to, kad Švedijoje gali būti de facto įvesta šariato teisė.

                          Comment


                            Parašė Silber418 Rodyti pranešimą
                            Video jau sulaukė žiniasklaidos dėmesio ne tik Lietuvoje, bet ir Norvegijoje, Anglijoje, JAV, Australijoje, kt.
                            Man patiko, vien dėl to, kad meilė skatinama tarp mergaičių ir berniukų, o ne tos pačios lyties asmenų. Nors prieš žiūrint galvojau bus atvirkščiai
                            *******
                            Miestai.net Fb

                            Comment


                              Parašė Monteq Rodyti pranešimą
                              Esu giliai pasipiktinęs! Šitokioje tolerantiškoje valstybėje propaguojami heteroseksualūs santykiai, pasibjaurėtina! Reikalaujame filmuko apie pimpaliuko ir kito pimpaliuko meilę bei vaginutės ir kitos vaginutės meilę, taip pat pimpaliuko istorijos apie jo tapimą vaginute ir atvirkščiai
                              Kartais juk reikia įvairovės.

                              Comment


                                You might surprise yourself.

                                Miestai.net FB

                                Comment


                                  Comment



                                    Comment


                                      Kaip jums tokia miesto idėja? http://skaitalas.lt/unikalus-miestel...ienu-stogu-546

                                      Comment


                                        Pasaulio žiniasklaidos dėmesio sulaukęs švedų sukurtas lytinio švietimo filmukas vaikams su šokančiais ir dainuojančiais lytiniais organais bus išleistas singlo pavidalu. Klipo muzikinio takelio autorius Johan Holmström patikino, jog anglakalbė ir pilna dainos versija bus išleista po kelių savaičių.
                                        Šiuo metu daina įtraukta švediškoje muzikos perklausos svetainėje Spotify bei YouTube.

                                        Šaltinis: Swedish 'genital' video gets remade in English

                                        Comment


                                          /\ Žiauru...

                                          Comment

                                          Working...
                                          X