Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Šiaip linksma

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts


    ---

    ---

    ---

    ---

    Comment


      Tie mėmes man pradeda patikt

      Comment


        Man - Ne

        Nors taiklių tikrai yra, tačiau yra labai daug neskoningų, šiame forume gal tik pora mačiau kurios dar dar.. o kitos.. nenoriu įžeisti

        Čia tas pats, kad jei kokia daina patinka, nereiškia, kad ta grupė tampa mano mėgstama ir pradedu klausyti visų jų kūrinių

        *******
        Miestai.net Fb

        Comment


          Paprastas uždavinys.
          Mama vyresnė už savo sūnų 21 metais. Po šešių metų ji bus penkis kartus vyresnė už jį.
          Klausimas:
          Kur tėtė?
          Life is a game that no one wins

          Comment


            Modernus atsakymas. Tėtės nėra, sūnus pradėtas mėgintuvėlyje...

            Comment


              Tėčio nėr, nes 1 nelygu 5?

              Comment


                Parašė Kartmen Rodyti pranešimą
                Paprastas uždavinys.
                Mama vyresnė už savo sūnų 21 metais. Po šešių metų ji bus penkis kartus vyresnė už jį.
                Klausimas:
                Kur tėtė?
                Parašė Al1 Rodyti pranešimą
                Modernus atsakymas. Tėtės nėra, sūnus pradėtas mėgintuvėlyje...
                Tėtis laboratorijoje, palinkęs virš mėgintuvėlio...
                I'm worse at what I do best and for this gift I feel blessed...
                Parama Siaurojo geležinkelio klubui

                Comment


                  Va tokį radau vieno puslapio mano profilio svečių knygoj

                  Man tai linksma, o jums kaip - nežinau

                  Comment


                    Parašė Tomizmas
                    /\ Kad čia nėra nieko linksmo,viskas taip ir yra.
                    O, tik dabar atkreipiau dėmesį į tavo avatarą. Negi jau taip stengies maištauti prieš mainstream'ą, kad net į islamą atsivertei?

                    Comment


                      Jei jums nepatinka mėmės, tai jūs jas tiesiog ignoruokit. Man jos taip pat, anksčiau, kai tik čia pasirodė, nepatikdavo, bet kuo toliau, tai tuo labiau pradeda patikt
                      You might surprise yourself.

                      Miestai.net FB

                      Comment


                        Parašė Gytaz Rodyti pranešimą
                        O, tik dabar atkreipiau dėmesį į tavo avatarą. Negi jau taip stengies maištauti prieš mainstream'ą, kad net į islamą atsivertei?
                        Atsiversti tai aš į nieką neatsiverčiau, iš esmės, tam nėra net jokio reikalo - kas pasidomi kažkiek giliau, tie žino, kad abi šios religijos yra tos pačios kilmės, turi tas pačias vertybes, tą pačią bibliją laiko savo šventa knyga, o tie religiniai "nesutarimai" yra tas pats, kas seniau vykę grybų karai tarp katalikų ir stačiatikių, ar katalikų ir protestantų. Čia toks nukrypimas nuo linksmos temos į religinę.
                        Paskutinis taisė Tomizmas; 2017.06.23, 10:24.
                        Snowflakes will attack U <3

                        Comment


                          Parašė Tomizmas Rodyti pranešimą
                          Atsiversti tai aš į nieką neatsiverčiau, iš esmės, tam nėra net jokio reikalo - kas pasidomi kažkiek giliau, tie žino, kad abi šios religijos yra tos pačios kilmės, turi tas pačias vertybes, tą pačią bibliją laiko savo šventa knyga, o tie religiniai "nesutarimai" yra tas pats, kas seniau vykę grybų karai tarp katalikų ir stačiatikių, ar katalikų ir protestantų.
                          Man atrodo, jei taip pasakytum kur nors Paskistane, liktum nesuprastas. Jei ne akmenimis užmėtytas...

                          Comment


                            /\



                            ->

                            Tomizmas

                            ->

                            Comment


                              Būkit geri, iškelkit visas mėmes į atskirą temą, nes ši tema visai nebelinksma darosi. Tegul jos ten atskirai veisiasi ir nekliūna tiems, kam nepatinka

                              Comment


                                Parašė Gytaz Rodyti pranešimą
                                Man atrodo, jei taip pasakytum kur nors Paskistane, liktum nesuprastas. Jei ne akmenimis užmėtytas...
                                Nebūtum. Gana nemažos krikščioniškos bendruomenės yra daugybėje musulmoniškų šalių (Sirijoje, Egipte apie 10%), ir jų niekas dar neišpjovė ir nesiruošia to daryti. Tame pačiame Irane krikščionybė yra viena iš oficialiai valstybės pripažintų legalių religijų.
                                Paskutinis taisė Tomizmas; 2017.06.23, 10:23.
                                Snowflakes will attack U <3

                                Comment


                                  Kažkur Ukrainoje...

                                  Comment


                                    Paveikslėlio kampe parašius "Are you serious?" galėtų būti naujoviška mėmė.

                                    Comment


                                      Parašė Kartmen Rodyti pranešimą
                                      Paprastas uždavinys.
                                      Mama vyresnė už savo sūnų 21 metais. Po šešių metų ji bus penkis kartus vyresnė už jį.
                                      Klausimas:
                                      Kur tėtė?
                                      Tete dabar kartu su mama, nes vaikas tik pradedamas.

                                      Tomizmai> jau paaiskino ta tavo bajeri su duotum, sakiau, kad sitas dar pakenciamas, nes turi kazkokia minti kur turi but juokinga. O pvz kaip paaiskintum ta bajeri su smalsia kate ir jos apslapinimu?

                                      Comment




                                        Čiut ašara neištryško

                                        Comment


                                          Parašė Tomizmas Rodyti pranešimą
                                          Nebūtum. Gana nemažos krikščioniškos bendruomenės yra daugybėje musulmoniškų šalių (Sirijoje, Egipte apie 10%), ir jų niekas dar neišpjovė ir nesiruošia to daryti. Tame pačiame Irane krikščionybė yra viena iš oficialiai valstybės pripažintų legalių religijų. O dabartinę priešpriešą vakarai patys provokuoja savo elgesiu, beje, labai svarbus dalykas yra tas, kad iš musulmonų perspektyvos, šiais laikais jie žiūri į vakarus ne kaip į krikščionis, o kaip į bedievius ateistus, nes kaip dauguma gerai žinome, vakarų civilizacijoje krikščionybė yra beveik mirusi.
                                          Tarė ateistas ir nuėjo savais keliais.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X