Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Šiaip linksma

Collapse
X

• Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

Parašė sankauskas Rodyti pranešimą
    Pirikup life

Click image for larger version  Name:	FB_IMG_15736292501367795.jpg Views:	1 Size:	179,5 kB ID:	1761996

Matosi pagal veido išraišką, o ne tai, kad aplinką, kas atrodo tvirtesnis ir turi daugiau šansų pasirūpint moterimi
    1) atrodo, kad nesusitvarko su savimi, kaip jis pasirūpins moterimi? Beje, už svajojimą kotedžiuko Pilaitėje nelabai siekčiau kažko išmokt iš tokių žmonių (ar imt į galvą) ir ką jie sužino iš "asmeninio tobulėjimo" knygų.
    2) atrodo užtikrintas, tam nebūtina būt pirikūpu. Galiu stipriai pagirt pirikūpą, kad patriotas, reiškia nuotaikos negadins tam tikrais klausimais Bet pagal užrašus atrodo, kad pats toks "skraidantis", atsipūtęs ir truputį įkalęs Reiškia taip pat didėja tikimybė, kad moteriai patiks, nes iš gero gyvenimo taip
    Paskutinis taisė PoDV; 2019.11.13, 12:57.

Comment

Šitas bičas parodo visą buvusios SSRS esamą veidą. Kadangi čia buvo įdėti vaizdai apie čečėnų vestuves, pas jį galima surasti ir Čečėniją (tik ką įdėjo apie jos kasdienybe video). O dabartiniame video įdėjo apie Machačkalą Dagistane. Man tai primena Lietuvos miestus 90-taisiais, pagal pastatų, gatvės būklę ir sovietinius inkliuzus (žinoma ne su Stalinu ). Kaukaziečiai mėgsta griežtą ranką, užsikasdami žuvimi ir užgerdami alkoholiu.
      Paskutinis taisė RokasLT; 2019.11.13, 16:29.

Comment

Parašė Sula Rodyti pranešimą

O taip:
        Juokas juokais, bet kai kurių merginų sugebėjimas užsikabinti už sėdinčių, irgi yra "handicap principle" apraiška. Jeigu patinas išgyveno ekstremaliomis sąlygomis (o kokios sąlygos kalėjimuose - dauguma manau girdėjo, patirti tų dalykų nelinkėčiau net priešui) tai jis suvokiamas kaip "geros genetikos ir stiprus patinas". Aišku, jos turbūt taip nuosekliai nemąsto ir nedėlioja minčių būtent taip, bet jaučia tai pasąmonės ir instinktų lygiu. Gal net nesugebėtų logiškai paaiškinti, kuo būtent tai ją patraukė, ir netgi neigtų visokiais racionalizavimais "jis geras žmogus, viskas per klaidą, aš jį myliu dėl kitų dalykų" ir t. t.

Pavojingų profesijų atstovai irgi dėl to susilaukia didesnio dėmesio. Aišku, šiais laikais tame logikos nėra, kai net lėktuvo pilotavimas yra technologizuotas ir maksimaliai saugus, bet čia ne logika svarbu.

Pirikup life
        Geras šitas. Aišku, pilnai tikiu kad jis daug kam kerta per labai jautrią vietą (iš dalies man irgi, nes esu arčiau "gerų berniukų"), bet sugebėti pripažinti natūralius dėsnius yra geriau, negu tikėtis nežinia ko ir svarstyti "kodėl aš toks geras ir niekam neįdomus". Viskas veikia taip kaip veikia, patinka tai kam nors ar ne.

Beje, tokie tipažai kaip Nr. 2 nelabai pastebimi MGTOW forumuose, tuo tarpu Nr. 1 yra dominuojantis tipažas ten.
        Paskutinis taisė Tomizmas; 2019.11.13, 16:39.
        Gimtoji Nalšia: Švenčionėliai | Švenčionys
        Mielosios Grigiškės

Comment

Parašė Tomizmas Rodyti pranešimą

Juokas juokais, bet kai kurių merginų sugebėjimas užsikabinti už sėdinčių, irgi yra "handicap principle" apraiška. Jeigu patinas išgyveno ekstremaliomis sąlygomis (o kokios sąlygos kalėjimuose - dauguma manau girdėjo, patirti tų dalykų nelinkėčiau net priešui) tai jis suvokiamas kaip "geros genetikos ir stiprus patinas". Aišku, jos turbūt taip nuosekliai nemąsto ir nedėlioja minčių būtent taip, bet jaučia tai pasąmonės ir instinktų lygiu. Gal net nesugebėtų logiškai paaiškinti, kuo būtent tai ją patraukė, ir netgi neigtų visokiais racionalizavimais "jis geras žmogus, viskas per klaidą, aš jį myliu dėl kitų dalykų" ir t. t.

Pavojingų profesijų atstovai irgi dėl to susilaukia didesnio dėmesio. Aišku, šiais laikais tame logikos nėra, kai net lėktuvo pilotavimas yra technologizuotas ir maksimaliai saugus, bet čia ne logika svarbu.

Geras šitas. Aišku, pilnai tikiu kad jis daug kam kerta per labai jautrią vietą (iš dalies man irgi, nes esu arčiau "gerų berniukų"), bet sugebėti pripažinti natūralius dėsnius yra geriau, negu tikėtis nežinia ko ir svarstyti "kodėl aš toks geras ir niekam neįdomus". Viskas veikia taip kaip veikia, patinka tai kam nors ar ne.
          Man juokingiausia kai tokios vištos, kaip iš TVpagalbos, gelbėja moteris nuo smurtaujančių vyrų per TV, o pačios apsvaigsta nuo kaleimininkų (viena jau užbombinta).
          Exhibit 1:
          https://www.tv3.lt/naujiena/lietuva/...nesnes-bausmes
          Exhibit 2:
          https://www.15min.lt/vardai/naujiena...se-1050-533820

Comment

O aš sugalvojau tinkamą pavadinimą galimai temai. Kaip būna laidos "Gyvūnijos pasaulyje", tai čia galėtų būti "Žmonių pasaulyje" (vis tiek turinys mažai skiriasi nuo laidų apie gamtą)
            Mielosios Grigiškės

Comment

O aš sugalvojau tinkamą pavadinimą galimai temai. Kaip būna laidos "Gyvūnijos pasaulyje", tai čia galėtų būti "Žmonių pasaulyje" (vis tiek turinys mažai skiriasi nuo laidų apie gamtą)
              Gyvūnai šiais laikai turi daugiau proto negu žmonės. Žmonija, bent jau vakaruose, gyvena kažkokioje nulaužtos matricos simuliacijoje su daug bugų, errorų, trojanų... Tad laida "ŽMONIŲ PASAULYJE" būtu kažkoks postmodernistiškai infantiliškas jovalas, skirtas dar didesniam žiūrinčiųjų degradavimui.

Gyvūnai turi bent jau kažkokias taisykles, kurias lemia instinktai, o žmonės sukūre tiek skirtingų taisyklių, ideologijų, identitetų... kad jau patys nebežino kaip gyventi ir elgtis. ANTIFA, KOMUNISTAI, LGBTQKLNLVGRNL... prieš TRUMPATIERIUS, REDNECKUS, NEO-NACIUS; koncervatizmas prieš socializmą; 48 ar BBŽ kiek identitetų prieš BIOLOGINES LYTIS.......

VIENAS IŠ PVZ., KURIUOS MAN IŠMETĖ YT, NES KARTS NUO KARTO PASIŽIŪRIU JO PODCASTĄ:
              Paskutinis taisė RokasLT; 2019.11.13, 19:25.

Comment

Parašė RokasLT Rodyti pranešimą
                Šitas bičas parodo visą buvusios SSRS esamą veidą. Kadangi čia buvo įdėti vaizdai apie čečėnų vestuves, pas jį galima surasti ir Čečėniją (tik ką įdėjo apie jos kasdienybe video). O dabartiniame video įdėjo apie Machačkalą Dagistane. Man tai primena Lietuvos miestus 90-taisiais, pagal pastatų, gatvės būklę ir sovietinius inkliuzus (žinoma ne su Stalinu ). Kaukaziečiai mėgsta griežtą ranką, užsikasdami žuvimi ir užgerdami alkoholiu.
                Man jo video padeda geriau suprasti posovietinę erdvę ir netgi Lietuvą. Mes esam, sakyčiau, toks mišinukas tarp tų dviejų pasaulių: Rytų ir Vakarų Vietomis situacija nepakitusi nuo tų pačių 90s ir primena Rytus, o kai kur jau esam daugmaž Vakarai.
                Paskutinis taisė PoDV; 2019.11.13, 23:06.

Comment

Comment

Šį kartą alpha male kovos iš kiek kitos pasaulio vietos, už Čečėniją pažangesnės: Švedai vs. Danai Kaip supratau, danai (raudoni manau yra danai?) pilnai uždominavo švedus. Pabaigoje sutriuškintieji dar kažką rėkauja, būtų įdomu sužinoti ką

Paskutinis taisė Tomizmas; 2019.11.20, 01:08.
                    Mielosios Grigiškės

Comment

Parašė Arunasx
                      Kaip perp.stų tam selui tai užsivožtų. Ramus papuolė durneliui:
                      Juokingiausia, kad RC Cola šitą snukį spausdina ant visų savo butelių. Vos tik pamačiau parduotuvėj iš kart atgal padėjau ir nusipirkau kitokios kolos (nors jai ir buvo vienintelei akcija).
                      Moralas? Nežinau, nebūkit tokie durni kas marketinge dirbat.

Comment

Šį kartą alpha male kovos iš kiek kitos pasaulio vietos, už Čečėniją pažangesnės: Švedai vs. Danai Kaip supratau, danai (raudoni manau yra danai?) pilnai uždominavo švedus. Pabaigoje sutriuškintieji dar kažką rėkauja, būtų įdomu sužinoti ką
                        Visgi šiaurietiški papročiai nesiskiria. Šį kart kaukaziečiai (ŽIAURIAI) duoda prikuryt rusams:

Comment

Parašė Arunasx
                          Kaip perp.stų tam selui tai užsivožtų. Ramus papuolė durneliui:
                          Fake
                          If a lion could speak, we could not understand him.

Comment

Parašė Evier Rodyti pranešimą

Juokingiausia, kad RC Cola šitą snukį spausdina ant visų savo butelių. Vos tik pamačiau parduotuvėj iš kart atgal padėjau ir nusipirkau kitokios kolos (nors jai ir buvo vienintelei akcija).
                            Moralas? Nežinau, nebūkit tokie durni kas marketinge dirbat.
                            Kai esi ne vierchas, o tik pieška, tai pavidi rimtam žmogui.
                            Flickr || 2014 in retrospect: Minsk|Wien|Bangkok|Hong Kong|Shenzhen|Shanghai|Beijing|Guangzhou

Comment

Kaip skiriasi aukščiau pateikta danų kova prieš švedus nuo kaukaziečių kovos prieš rusus. Danų kova truko trumpai, jie priešininko nebemušdavo, vos tik jis pargriūdavo ar šiaip susvyruodavo pastumtas. Priešininkai kovėsi, bet matėsi, kad kova vyksta etiškai, pagal principą "gulinčio nemuša". O kaukaziečių kova tik ir prasidėjo išguldžius priešininkus. Nugalėtieji buvo dar ilgai spardomi iki sąmonės netekimo, vėl statomi ir vėl spardomi. Net eilė buvo sustojusi paeiliui įspirti ir pažeminti nebesipriešinantį oponentą.

Gerai, kad mes esame šioje Europos sienos pusėje. Norisi tikėti, kad XXI a muštynės Lietuvoje vyksta pagal skandinaviškas taisykles, o ne rusiškas.

Comment

Parašė John Rodyti pranešimą

Kai esi ne vierchas, o tik pieška, tai pavidi rimtam žmogui.
                                Ne toks ir rimtas, esu matęs ir rimtesnių vierchų... Maybach 420

Comment

Parašė Dovydas Rodyti pranešimą
                                  Kaip skiriasi aukščiau pateikta danų kova prieš švedus nuo kaukaziečių kovos prieš rusus. Danų kova truko trumpai, jie priešininko nebemušdavo, vos tik jis pargriūdavo ar šiaip susvyruodavo pastumtas. Priešininkai kovėsi, bet matėsi, kad kova vyksta etiškai, pagal principą "gulinčio nemuša". O kaukaziečių kova tik ir prasidėjo išguldžius priešininkus. Nugalėtieji buvo dar ilgai spardomi iki sąmonės netekimo, vėl statomi ir vėl spardomi. Net eilė buvo sustojusi paeiliui įspirti ir pažeminti nebesipriešinantį oponentą.

Gerai, kad mes esame šioje Europos sienos pusėje. Norisi tikėti, kad XXI a muštynės Lietuvoje vyksta pagal skandinaviškas taisykles, o ne rusiškas.
                                  Tai parodo ir kitą dalyką, kol Putka Kadirovo klanui siūs pinigus, ir jis atrodys kaip tikras vierchas - tol nebus jokio didesnio sujudimo Kaukaze. Galvoji rusai nebijo Kaukazo (retorinis)? Žinoma kad bijo. Daugiau negu pusę RUS pro-kovotojų (MMA, BOX) iš Kaukazo, tad ir pakeista taktika, kad tik kaukazietis kaukazietį gali sutramdyti.
                                  Paskutinis taisė RokasLT; 2019.11.20, 12:45.

Comment

Dabar man tampa aišku, kodėl Stalinas (kaukazietis) ištrėmė čečėnus...

Comment

Parašė Dovydas Rodyti pranešimą

Šiaip antropologiniu požiūriu tai rusų video žymiai įdomesnis.
                                      Noras pažeminti nugalėtus pruešininkus, ir be šiaip pažeminti, bet reikalavimas garsiai pasakyti "ja - abizjana". Akivaizdu kad čia skausmingas kauziečiams reikalas. Čia didžiausias įžeidimas, būti pavadintu beždžione, nes tiesa žeidžia. Neliepė rusams sakyti "aš - debilas", arba "aš - piderasas". Bet maždaug, štai, jus sumušėme, jr dabar žiauriai pasityčiosime, versime sakyti - "aš beždžionė".

Kitas įdomus momentas, vienas iš kaukaziečių vaikšto su ROSSIJA bliuzonu. Įdomu kaip ten su tautiniu identitetu? Ar jie neįdentifikuoja savęs kaip anti-rusai? Kažkoks jungiškas dualizmas - tuo pačiu eini kartu su gentainiais muštis prieš rusus, bet tuo pačiu save iš esmės laikai rusu. Juk jei hipotetiškai galotume apie lietuvių nacionalistų vs rusus muštynes, tai neitum.apairengęs su RUSIJA marškinėliais.

Comment

Parašė RokasLT Rodyti pranešimą
                                        Daugiau negu pusę RUS pro-kovotojų (MMA, BOX) iš Kaukazo
                                        Tiems lochams pasisekė kad jie dar nesutiko Selo.

Comment

Kitas įdomus momentas, vienas iš kaukaziečių vaikšto su ROSSIJA bliuzonu. Įdomu kaip ten su tautiniu identitetu? Ar jie neįdentifikuoja savęs kaip anti-rusai? Kažkoks jungiškas dualizmas - tuo pačiu eini kartu su gentainiais muštis prieš rusus, bet tuo pačiu save iš esmės laikai rusu. Juk jei hipotetiškai galotume apie lietuvių nacionalistų vs rusus muštynes, tai neitum.apairengęs su RUSIJA marškinėliais.
                                          "Savi šaudo į savus".

Flickr

Comment

Working...
                                          X