Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

"Eurovizija" 201. Diuseldorfas

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    "Eurovizija" 201. Diuseldorfas

    na ką gi artėja ir 2011 metų Eurovizija, kuri vyks Diuseldorfe, Vokietijoje. Įdomi naujiena, kad Italija sugrįžta į Euroviziją po 14 metų pertraukos

    Šveicarai išrinko savo atstovus:


    kaip ir Armėnija:
    Blogas apie mano gyvenimą bei įspūdžius Kinijoje - kiniskai.blogspot.hk

    #2
    /\ Kam ši tema reikalinga, jeigu ir taip jau yra mažiausiai 3 Eurovizijai skirtos temos?
    http://www.miestai.net/forumas/showt...t=6253&page=24
    http://www.miestai.net/forumas/showt...t=9508&page=11
    http://www.miestai.net/forumas/showt...t=2163&page=16
    I'm worse at what I do best and for this gift I feel blessed...
    Parama Siaurojo geležinkelio klubui

    Comment


      #3
      O ne, negi jau nuo gruodzio prasides temos apie tai, uztenka, kad jau koki kova visi forumai uztvindyti temomis apie sita nevykusiu dainu pernelyg sureiksminta konkursa.

      Comment


        #4
        Vakar prasidėjo nacionalinė atranka į "Eurovizijos" konkursą Lietuvoje. Pirmąjame pusifnalyje dalyvavo 14 atlikėjų (tarp kurių buvo daug scenos naujokų), o iš jų į konkurso finalą televizijos žiūrovų bei komisijos balsų dėka pateko 3 altikėjai ("LRT" dar galės deleguoti 5 atlikėjus po visų pasirodymų keliuose pusfinaliuose).
        Iš pirmojo pusfinalio į finalą pateko šie atlikėjai:

        Monika Linkytė - „Days go by“ (žiūrovų balsai: 12 (1432) | 8 (komisijos balai) | viso: 20):



        „The Independent“ - „7th bus“ (7 (722) | 10 | 17):



        Sasha Song - „The slogan of our nation“ (4 (224) | 12 | 16):



        Kitas pusfinalis vyks kitą šeštadienį.

        Comment


          #5
          Taip pat vakar Luleo miestelyje vyko pirmasis Švedijos festivalio "Melodifestivalen" etapas. Jo metu savo kūrinius pristatė 8 atlikėjai, tarp kurių buvo ir labiau žinomi atlikėjai Danny, Dilba, Jenny Silver ir Pernilla Andersson.
          Į konkurso finalą pateko du altikėjai:

          Danny — „In The Club“: http://dai.ly/gWtfO8

          ir reperis iš JAV, Swingfly — „Me and my drum“: http://dai.ly/f76oC3

          Antrojo šanso konkurse dalyvaus:

          Jenny Silver — „Something In Your Eyes“: http://dai.ly/ij8wJy <-- 'ABBA' 2011? beje, dainos bendraautorius yra Thomas G:son, kurio kūrinys, atliktas dueto iš Danijos "Eurovizijos" konkurse praėjusiais metais, užėmė 4 vietą.

          ir country altikėja Pernilla Andersson — „Desperados“: http://dai.ly/g4ZI9S

          Kitas atrankos pusfinalis vyks kitą šeštadienį. O sekančiuose etapuose pasirodys ir labiau žinomi Christian Walz, Sanna Nielsen, Eric Saade, Linda Bengtzing, Shirley Clamp, "Eurovizijos" veteranė Elisabeth Andreassen (kuri konkurse dalyvavo 5 kartus ir buvo pelniusi pergalę Norvegijai), taip pat dalyvaus žymi grupė "Melody club", Anders Fernette su grupės "Westlife" kūriniu, ir nauja merginų grupė 'Love Generation', kuriai kūrinį sukūrė Lady Gaga prodiuseris RedOne.
          Paskutinis taisė Silber418; 2011.02.07, 00:36.

          Comment


            #6
            Kolkas geriausia daina iš pirmojo pusfinalio yra "The Independent" daina. Tiek Monikos, tiek Sashos dainos yra gal ir neblogos, bet perdaug depresyvios.
            You might surprise yourself.

            Miestai.net FB

            Comment


              #7
              Sashos Song daina nebloga, bet labai jau jis pats nesimpatiškas.

              Comment


                #8
                „The Independent“ - „7th bus“

                Man ši daina patiko. Įdomu, ten natūralūs plaukai, ar ne?

                Parašė oranger Rodyti pranešimą
                Sashos Song daina nebloga, bet labai jau jis pats nesimpatiškas.
                Visai ne eurovizijos formato daina. Vėl liksim nesuprasti (?), taip pačiai, kaip nutiko ir Maskvoje.

                Comment


                  #9
                  Parašė oranger Rodyti pranešimą
                  Sashos Song daina nebloga, bet labai jau jis pats nesimpatiškas.
                  Bet gėjams patiks

                  Comment


                    #10
                    Parašė innuendo Rodyti pranešimą
                    Bet gėjams patiks
                    Kam tuos gėjus prikišt?

                    Comment


                      #11
                      Parašė LC. Rodyti pranešimą
                      Kam tuos gėjus prikišt?
                      Visi žinom, kokia publika labiausiai mėgsta Euroviziją ir kad Sasha nelabai tiesus yra

                      Comment


                        #12
                        Parašė innuendo Rodyti pranešimą
                        Visi žinom, kokia publika labiausiai mėgsta Euroviziją ir kad Sasha nelabai tiesus yra
                        Man patinka eurovizija. Tai ką man dabar daryt?

                        Comment


                          #13
                          Parašė LC. Rodyti pranešimą
                          Man patinka eurovizija. Tai ką man dabar daryt?
                          Mažiau nervinkis Man irgi patinka, bet iš proto dėl šio konkurso nesikraustau, jau geriau Premier League .

                          Aš už 7th bus

                          Comment


                            #14
                            Man irgi atrodo, kad gėjai čia visai ne prie ko.

                            Comment


                              #15
                              Parašė LC. Rodyti pranešimą
                              Visai ne eurovizijos formato daina. Vėl liksim nesuprasti (?), taip pačiai, kaip nutiko ir Maskvoje.
                              Tas "formatas" - tai pasakos. Turi būti gera daina ir geras pasirodymas. Kai tas atsitinka - pasikeičia ir formatas.

                              Comment


                                #16
                                Parašė oranger Rodyti pranešimą
                                Tas "formatas" - tai pasakos. (...)
                                Žmonės susirenka prie televizorių žiūrėti eurovizijos ne dėl to, kad paklausytų pagrabinių giedojimų. Giesmė laimi tik tokiu atveju, jei tai būna pateikta nepriekaištingai ir su charizma. Arba mūsų Lietuvėlėj tokių žmonių nėra, arba jų yra labai mažai.

                                Comment


                                  #17
                                  Parašė oranger Rodyti pranešimą
                                  Man irgi atrodo, kad gėjai čia visai ne prie ko.
                                  Sorry, viešą paslaptį išplepėjau

                                  Comment


                                    #18
                                    Parašė innuendo Rodyti pranešimą
                                    Sorry, viešą paslaptį išplepėjau
                                    Tai visi žino, kad gėjai mėgsta šį konkursą. Bet iš to neišplaukia, kad "Eurovizija - gėjų konkursas".

                                    Comment


                                      #19
                                      tipo, bitlus siųst į ESC? o dėl gėjų, tai čia jau matyt kam kas rūpi, tas tą mato ir akcentuoja Net nežinojau, kad jau atranka vyksta...na jei ką įdomaus išrinks pažiūrėsiu gal, o jei ne...tada tik balsavimą

                                      Comment


                                        #20
                                        Užtenka Sashai, leiskime jam pailsėti. Daina nepatiko, negraži ir toli gražu neprilygsta tai pirmąjai, kuri Eurovizijoje nieko nepasiekė. Tokia mano nuomonė. Drebantis balsas man bišky igrysti pradėjo.

                                        Comment

                                        Working...
                                        X