Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

artėja rinkimai

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    #21
    Parašė Rokas
    Parašė John
    Gali buti tokia situacija, kad Socdemams, Konservams ir Libcentristams teks sudaryt koalicija, t.y. jeigu Darbo partija ir Libdemai gaudu daug balsu ir butu pajegus sudaryt koalicijas su kitais. Cia kiltu klausimas, ka rinktusi Socdemai (kurie bet kokiu atveju gaus nemazai) - Uspaskio partija ir libdemus, ar konservatorius su Libcentrais? Sita prognozuoti sunku.
    Kad valdzioj koalicija bus,tai sto balov, tik vat kas...? Oi, oi, oi...jeigu LDP ir LLD, tai as emigruoju
    Aš irgi
    Mano galerija Flickr'yje

    Comment


      #22
      Jei valdzioj bus LDP ir LLDP, tai LT nacionalinis patiekalas butu: rauginti agurkeliai, stolichnaja, lasinukai ir juoda duona

      Comment


        #23
        Na as tai liksiu istikimas Liberalcentristams Manau, kad su tokiu zhmogum kaip Zuokas, Lietuva tikrai galetu pakilti. O tai, kad dabar vyskta tox kilimas tikrai nera LSDP laimejimas. Ir nereiktu uzh juos balsuoti, vien del to, kad nelaimetu uspaschiko partija, nes vistiek bus koalicija ir nemanau, kad joje dalyvaus uspaskichas. Ir manau, kad liberalams yra shansu joje buti, del to ir reiktu uzh juos balsuoti.


        P.S. cia kaip ir mano pirmas postas taj sveiki visi!

        Comment


          #24
          Alone
          Mano galerija Flickr'yje

          Comment


            #25
            Idomia diskusija tamstos isvystete Kazkaip jauni zmones visa laika nusiteike liberaliai, bet pagalvokit, ar nepradetu Zuokas ligoniniu privatizuot i valdzia atejes? Galimi du variantai:
            1)suorganizuos LT paskolu, kurias sukish i +- abejotinus projektus, imsis tokiu pertvarku kurios sugriaus musu runkeliska valstybe ir atves Murza
            2) Klausytusi Kubiliaus su Gentvilu (dievinu abu) derintu interesus ir uzmojus, o savo genialumo deka vykdytu apgalvotas reformas bei pateiktu planu taip iseksploatuot ES, kad si issigastu ---> su musu Geo padetim, su tuo kaip musu zmones dirba ir su zmoniu noru gyvent geriau turetume pavyzdine liberalia valstybe su GDP kaip JAV per 30m.

            BET Neturi Liberalcentristai svertu savo rankose uoooj neturi. Ziurekit, pakele LDDP pensijas pora litu, atlyginimus dar pora litu ir turi 20 %. O dar laiko yra ir patikekit, jie tikrai sumastys kaip itikt tu, kurie daug , o issiciuchine sumasto ir balsuot nueiti, balsui.

            PS: Labai gaila, kad Paulauskas, tik suspejes tapti padoriu politiku, jau leks uzmarstin. Tokiu zmoniu mums labai reikia

            Comment


              #26
              Eik jau, iš kur jau tas Paulauskas geras politikas atsirado, juk jis iš vis nelabai spėjo kaip pasireikšt, o seimo pirmininko pareigos nevaldo valstybės, jis tėra seimo posėdžių vedlys B-) Be to daug šneka ir jo socialliberalai č**lp**

              Bet visa kita neblogai pas tave išdėstyta
              Mano galerija Flickr'yje

              Comment


                #27
                Nu nzn, galima gincytis, bet per tuos 7 metus, nuo tada, kai atejo su vln brigados pinigais i politika, jis pasikeite 800 laipsniu

                Comment


                  #28
                  Parašė RGG
                  Nu nzn, galima gincytis, bet per tuos 7 metus, nuo tada, kai atejo su vln brigados pinigais i politika, jis pasikeite 800 laipsniu
                  Jo truputį pastambėjo, veidas išpurto
                  Mano galerija Flickr'yje

                  Comment


                    #29
                    Paulauskas dabar is tikruju yra vienas rimciausiu LT politiku, kazkas (nepamenu kas) pasake mazdaug taip "Paulauskas ir Valionis siuo metu - Lietuvos demokratines Vakaru krypties garantai". Paulausko nuvertint nereikia

                    Comment


                      #30
                      Na jau abejoju juo kaip geru politiku, nelabai prisimenu, ką jis tokio padarė žymaus
                      Mano galerija Flickr'yje

                      Comment


                        #31
                        Parašė Mantaz
                        Na jau abejoju juo kaip geru politiku, nelabai prisimenu, ką jis tokio padarė žymaus
                        suorganizavo apkalta Paxiui

                        Comment


                          #32
                          Ai, čiuju už kokį Terlecką balsuosiu. Vat, vargšus palaiko, žino ką reik atleist, kad LT gyvenimas pagerėtu. Nafig tie NATO, ES, juk čia pati didžiausia blogybė ir be jų mes puikiai tvarkysimes. Arba va, Uspaskichas, žada ten pensijas dvigubai pakelt, gyvenima žymiai pagerinti. Na, tiesiog nusiperki alaus, sėdi prie TV, o babkės pačios pas tave randa kelia. O jūs čia dar visokius Zuokus, Kubilius palaikot. Nesąmonė. Nedurniuokit, vyrai. Vat, kuo Paksas blogas,a? Kad atskleidė neteisybę Lietuvoje,a? Jau geriau karti tiesa, negu saldus melas, o visi tik puola ant jo, visokias erezijas skelbia. Man rods teks imt šake ir varyt seima paleist. Visi mafijozai belmba susėdę, valstybę stekena. Arba reik eit kelius blokuot vat, kad pensijų, stipendijų nekelia. Patys tik vagia, o ant kitų viską verčia. Vat dar reiks įstot į Murzos sargybos būrį. Vat policija nesugeba nieko padaryt, tai teks patiems darbo imtis. Gal kas nors žinot Mažono adresa,a? Labai maladec vyras. Kokia vien jo uniforma verta. Tokia reikšminga simbolika. Reiktų uniformas visiems politikams įvest. Vienu žodžiu mažai tokių šalies gynėjų yra Vyai, palaikom Murzos partiją per rinkimus. Gal į premjerus pateks, tai nors Lietuvoj pagaliau tvarką įves.

                          Comment


                            #33
                            Čia ironijos nereikai

                            Kas už tai kad Roką metam lauk?
                            Mano galerija Flickr'yje

                            Comment


                              #34
                              Parašė Mantaz
                              Čia ironijos nereikai
                              sakyciau cia greiciau sarkazmas nei ironija buvo

                              Comment


                                #35
                                Parašė John
                                Parašė Mantaz
                                Čia ironijos nereikai
                                sakyciau cia greiciau sarkazmas nei ironija buvo
                                Tas pats biesas
                                Mano galerija Flickr'yje

                                Comment


                                  #36
                                  Parašė Mantaz
                                  Čia ironijos nereikai

                                  Kas už tai kad Roką metam lauk?
                                  Ei, vyrai, vyrai...aš čia tik pajuokavau

                                  Comment


                                    #37
                                    Parašė Rokas
                                    Parašė Mantaz
                                    Čia ironijos nereikai

                                    Kas už tai kad Roką metam lauk?
                                    Ei, vyrai, vyrai...aš čia tik pajuokavau
                                    Kažkas ten neseniai irgi pajuokavo, kad lėktuve bomba
                                    Mano galerija Flickr'yje

                                    Comment


                                      #38
                                      Juras Požėla toks netgi... Pamenu iš mero skandalo Vilniuj, jis tada ten aktyvus buvo.

                                      O per rinkimus balsuosim už liberalus ir centrą. Tam, kad Gentvilo ir Glavecko vedinoj Lietuvoj vėl uždainuotų kranai!

                                      Comment


                                        #39
                                        Nors balsuoti dar negaliu bet mano tevai balsuos uz liberalcentristus

                                        Comment


                                          #40
                                          As kaip ir Jonas. Svyruoju tarp libcentristu ir konservu. Paskutiniu metu linkstu labiau link konservu. Bet dar neapsisprendziau. Gal kas nors is forumo dalyviu man gali padeti apsispresti?

                                          Comment

                                          Working...
                                          X