Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Lietuviška muzika

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Lietuviška muzika

    Ka manote apie lietuvišką muziką? Atvirai "skelbkit" savo nuomonę.
    Ar jos klausotes? Jei taip, tai kokių atlikėjų/grupių? Jeigu ne, tai kodėl ne?
    Tauro apygarda (Stirnos rinktinė)| 立陶宛

    #2
    paklausom paklausom kartais, yra ką klausytis tikrai

    Comment


      #3
      Parašė daktaras Rodyti pranešimą
      paklausom paklausom kartais, yra ką klausytis tikrai
      Daktare - nuoširdžiai klausiu - ką klausai? Nes aš be Anties, Skylės, Inculto ir kelių pan. grupių bei kelių dainininkų nieko lietuviško tame, kas pas mus grojama, nematau, t.y. negirdžiu. Gal ką praleidau, ko nors negirdėjau?
      Birth, school, METALLICA, death

      Comment


        #4
        nu tai tamstos pavardinti, kartu su sel, mamontovu, jurga, g&g man puikiai sueina

        Comment


          #5
          G&G ir Sel - ne mano skonio, bet to, prisimenu, kaip Sel pradėjo (neskanu buvo). Mamontovas, aišku, profas, bet jau dinozauras. Jurga jei klausyti keletą dainų - Ok., bet ilgiau gal nereikia. Yra dar keli geri balsai "ant šios žemės", bet ir tie dažniausiai ne savo daineles dainuoja. Liūdna su mūsų muzika, oi, liūdna.
          Birth, school, METALLICA, death

          Comment


            #6
            Na jei kalbėti apie balsus...., tai p.Kaušpėdas į tuos geruosius balsus niekaip neįsipaišo...
            www.tomflagman.com

            Comment


              #7
              na turbūt nuo skonio priklauso, bet dar galima išskirt: Pieno Lazeriai, Leon Somov & Jazzu, Suicide DJs, Liūdni Slibinai.
              P.

              Comment


                #8
                Sioje diskusijoje reikia isskirti du dalykus, skonis ir muzikos kokybe. Jei muzika skonio atzvilgiu nepatinka, nereiskia kad ji nera kokybiska.
                O jei ziurint kokybes atzvilgiu tai manau kokybiskos ir tuo paciu populiarios muzikos sarasas butu toks: Skamp, Mamontovas, Inculto, SEL, G&G, Seidukyte, Skyle su Smilgeviciute, Antis, Mikutavicius, Jazzu, Saules kliosas, Pieno lazeriai, Happyendless, Biplan ... gal dar ka pamirses busiu. Tarp studentu populiaru ir kokybiska Skyders, Isjunk Sviesa (groja cestuskes bet atleika profesionaliai)...tarp vyresniu Studija, Arina, Road band ir pan.... Sciogolovaites, Pilvelytes atlikimas gan profesionalus.
                Na ir aisku kruva undergroundo, kuriu dalis tikrai gerai groja, tieisog ta muzika nera skirta masems.

                O daugumai nera klausyti ka, nes visi prodiuseriai orientuojasi i zemo isprusimo publika ir eina lengviausiu keliu, kepa pigius popsus ir vaziuoja maziausiom sanaudom, o musu runkeline visuomene ta su pasigradziavimu valgo.
                Paskutinis taisė taspac; 2010.09.23, 12:06.

                Comment


                  #9
                  Parašė FlagMan Rodyti pranešimą
                  Na jei kalbėti apie balsus...., tai p.Kaušpėdas į tuos geruosius balsus niekaip neįsipaišo...
                  Ponas Kaušpėdas geras ne balsu, o kuriama muzika ir savo charizma bei aura. Tokios profesionalios muzikos kaip Antis, Lietuvoje mažai kas dar kuria.
                  Birth, school, METALLICA, death

                  Comment


                    #10
                    manau yra viena geresniu Lt grupių
                    tai pat viena iš senų ir vis dar man bent jau geriausių grupių yra
                    Biplan
                    taip pat visų gerbiamas ir mylimas beabejo jų dar galėčiau vardinti ir vardinti, tačiau manau reikia ir kitiem pasireikšti

                    Comment


                      #11
                      Igoris Kofas (Lemons Joy) visai kokybišką muziką kuria.
                      Aš tikrai myliu Lietuvą!

                      Comment


                        #12
                        Lietuviški DJ'ai pastebimai gerėja ir tobulėja, kiekvienam pagal skonį. Grupė tik viena (man ) - SEL, atlikėja tik viena - Jazzu Aišku ir G&G gerai užsuka. O gerbti reikia tuos kurie gyvai groja per koncertus, o ne žiopčioja
                        You've got one life! Live it!

                        Comment


                          #13
                          įdomu, kiek laiko reikia knistis po forumo archyvus, juos katologizuoti, kad sukurti naują dar nepaliestą temą - tipo mėgstamiausia batų raištelių spalva.
                          Silpnoji lytis stipresnė už stipriają dėl stipriųjų silpnybės silpnajai

                          Comment


                            #14
                            Lietuvoje, manau, yra keletas stiprių muzikos srovių: etno, elektroninė eksperimentinė, bardų muzika, džiazas ir avangardas be abejo.

                            Mano mėgiamiausi lietuvių muzikantai yra: Atalyja, Donis, Avaspo (šių metų atradimas), Alina Orlova, Skylė, Pievos, Siela, Girnų Giesmės,...daug bardų yra gerų (Olegas Ditkovskis, Kostas Smoryginas, Giedrius Arbačiauskas, Ieva Norkutė ir kiti), na ir aišku iš roko tai Mamontovas, Biplan, Jurga.
                            Paskutinis taisė oranger; 2010.09.23, 17:32.

                            Comment


                              #15
                              Oranger- vienas pastabėlė - Jurga ne rokas. Anksčiau dar Muskatuose buvo rokelis, bet dabar jau nebe. Nors vis tiek paklausoma. O Biplan irgi užskaitau. Labai fainai eina live.
                              Birth, school, METALLICA, death

                              Comment


                                #16
                                Nera Lietuvoje muzikos. Nera stiliu ivairoves. Mamontovas nusibodes, visi kiti...hm... kokybes nera. Sakot Inculto kokybiska muzika groja? Nesutikciau. Ziurejau ju ta reklamini tura po balkanus , pries pat eurovizija, tai Slovenijoj gatves muzikantai ,kuriuos Inculto kalbino, zymiai geriau grojo. Pas mus labai ispletota ir ispopuliarinta pop "muzika" , tiksliau dirbtines zvaigzdes .
                                Pamenu laikus kai buvo Foje, buvo Requiem, buvo Merlin...bent jau kazkas rocka grojo. Dabar visur tik ir girdim...69 , Zvonkai ...uzkniso juodai ! Jei nori paklausyt muzikos , reikia siustis, pirkt cd, iskot koncertu... Radijas ir TV uzpilta kazkokiomis srutomis. Isijungi TV3 - koncertas. Dalyvauja Tarasovai, Zvonkai, 69 ir panasiai.. perjungi kitakanala ....vel tie patys. Kur muzika ?

                                Apibendrinant galiu pasakyt,kad jeigu ir yra muzika Lietuvoje , tai ji garaziukuose. Placiosios mases yra tiesiog apipilamos visuo tuo meslu, ka kazkas vadina muzika.
                                KAd ir kiek ponas ROMAS vaidintu teisingaji tolerasta, bet tikrai RUSAI - GALVIJU tauta ,kuri N amziu aklai seka savo apsisaukelius lyderius, turi N turtu, bet is meslo taip ir neislipa. Kada rusai gyveno gerai? Jeigu uz pasakyma "galviju tauta" uzdraudet diskutuot temon apie Ukraina, ismeskite mane visai . :)

                                Comment


                                  #17
                                  Parašė Aidzius Rodyti pranešimą
                                  Nera Lietuvoje muzikos. Nera stiliu ivairoves.

                                  . Radijas ir TV uzpilta kazkokiomis srutomis. Isijungi TV3 - koncertas. Dalyvauja Tarasovai, Zvonkai, 69 ir panasiai.. perjungi kitakanala ....vel tie patys. Kur muzika ?

                                  Tai gal ne ten ieškai? Opus 3 bandei klausyti? Aišku po finansavimo apkarpymo sumažėjo pas juos vedėjų, sumažėjo laidų, bet muzika visada super. Beje labai daug lietuviškos....
                                  Mano blogas

                                  Comment


                                    #18
                                    Man kaip metalistui Lietuvoje yra pakankamai geros ir kokybiškos muzikos.
                                    Lažinuos- 2017 metais Lietuvos gyventojų skaičius didės.

                                    Comment


                                      #19
                                      Aš klausau tik „Antį“...

                                      Comment


                                        #20
                                        Rokas yra miręs









                                        ir t.t. toliau patys ieškokites.
                                        Paskutinis taisė music; 2010.09.23, 20:54.
                                        http://m.lrytas.lt/-1308629241130735...ms-belieka.htm

                                        Comment

                                        Working...
                                        X