Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Lietuviška muzika

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Mano vaikystės dainos. Kažkada beprotiškai jas mėgau. Nors ir dabar jas labai mėgstu










    http://www.music.lt/Ten-daina-99231.html
    Paskutinis taisė spirit; 2011.02.19, 21:25.
    You might surprise yourself.

    Miestai.net FB

    Comment


      Dauguma keistuolių dainų perdainuotos, bet vistiek nuostabu.
      Tauro apygarda (Stirnos rinktinė)| 立陶宛

      Comment



        Tauro apygarda (Stirnos rinktinė)| 立陶宛

        Comment






          senas geras!

          Proud to be lithuanian.

          Comment


            "Nesakyk mamai" tai mano kasrytinė daina iškarto asikeliu
            Tauro apygarda (Stirnos rinktinė)| 立陶宛

            Comment


              Mano pirmas pirktas albumas legaliai buvo Mario Basanov & Vidis, ir ko gero daugiau legalaus nieko nesu turėjas.
              Tauro apygarda (Stirnos rinktinė)| 立陶宛

              Comment


                Kai sužinojau, kad ši daina lietuvių darbas, tai reakcija tokia woow buvo

                Proud to be lithuanian.

                Comment


                  Seni geri
                  Nepatinka dirbti už mažai? Dirbk už daug.

                  Comment


                    Dar vienas jų gabaliukas
                    Nepatinka dirbti už mažai? Dirbk už daug.

                    Comment


                      O kaipgi be Kernagio


                      Siūliau pažiūrėti filma "Maža išpažintis"
                      Paskutinis taisė Sefas210; 2011.03.09, 21:28.
                      Tauro apygarda (Stirnos rinktinė)| 立陶宛

                      Comment


                        Dar vienas puikus lietuvių kurinys

                        Comment


                          Labai gera daina gražiam pavasariui
                          Jei neklystu tai čia Kostas Smoriginas


                          Ir dar keletas iš "AKTORIŲ TRIO"


                          Paskutinis taisė Sefas210; 2011.03.18, 14:09.
                          Tauro apygarda (Stirnos rinktinė)| 立陶宛

                          Comment


                            Ankstyva ikimokyklinė vaikystė ir tikrai patys geriausi prisiminimai.








                            Snowflakes will attack U <3

                            Comment


                              Išskridę paukščiai į namus
                              Sugrįš pavasarį saulėta.

                              Comment


                                kaifas buvo matyti pilną halę vakar per SEL koncertą kaip gerai, kad egis užrišo "prastą veiklą" ir pradėjo kaip reikalas muzikuot

                                Comment


                                  Parašė daktaras Rodyti pranešimą
                                  kaifas buvo matyti pilną halę vakar per SEL koncertą kaip gerai, kad egis užrišo "prastą veiklą" ir pradėjo kaip reikalas muzikuot
                                  Sel'o renesansas.
                                  ______________
                                  The Division Bell

                                  Comment


                                    Labai dažna nuomonė apie lietuviška muzika,
                                    (Komentaras iš plačiūjų interneto platybių) neklausau nesamone nepatinka, briedas ta lietuviska muzika, o labiausiai nervuoja koki kanala beisijungtum savaitgali dainuoja ir dainuoja, isvis tada isjungiu tv ir tyloj sedziu, erzina mane lietuviska muzika
                                    išgirdus tokius žodžius norisi atskaityti gera morala žmogui, galėtų gyvenime neapsistoti ties siauru lietuviškos muzikos ratu "YVA" "69 danguje" ir panašios muzikos, tegu išlenda iš namų ir pamatys tikrai nuostabios lietuviškos muzikos, ir nebūtina net išlysti iš namų parodo ir per televizorių geros lietuviškos muzikos koncertų.
                                    Tauro apygarda (Stirnos rinktinė)| 立陶宛

                                    Comment


                                      O as pasakyciau panasia nuomone, taciau ne del to, kad teigiu kad nera geros LT muzikos. Tieisog as augau ir mano skonis formavosi 1990-2004 metais (vadinkim amzius nuo mokyklos ausktesniuju klasiu iki universiteto baigimo) kada aktyviausiai domejausi muzika. Niekada nebuvau tas alternatyviosios kulturos megejas, tad linkau prie vadinkim kokybisko popso, bei siek tiek gitaru ir roko, bet irgi ne undergroudinio. Tada valde pradzioje Foje, SEL, BIX, Naktines Personos, XXL, Bovy islisdavo vienetiniai projektai kaip Turboreanimacija ir pan, veliau izenge SKAMP, Mamontovas (solo), Marijonas (solo), ZAS, G&G Sindikatas ir pan. Sie atlikejai ir labiausiai trauke mano ausi. Vadinkim tai yra atlikejai, kurie galbut pagal standartus groja popsova muzika, bet juos laikau kurejais, kurie kuria muzika del muzikos ir nera kazkokie pinigu ar prodiuseriu projektai.
                                      Taciau po to atejo nauja realybes sou, prodiuseriu ir projektu era. Kai pradejo lysti pigaus (mano nuomone) popso grupeles, projketeliai ir atlikejai. Kas visiskai man nelimpa prie ausies ir ju neklausau. Deja ir kol kas jie laiko savo fronta. Ir kaip tas komentatorius paminejo, jei anksciau isijunges telika matydavau savo minetas grupes, dabar matau tik tuos "projektelius". Todel is dalies ir pritariu tam komentarui. As esu is tos visuomenes dalies kurie nelinke eiti i rusius ar spec klubus ieskoti muzikos, anksciau man patinkanti muzika pati mane susirasdavo (o gal ir suformavo mano skoni), o dabar tie saltinia per kuriuos ji ateidavo groja visai ka kita. O listi i alternatyvuji pasauli as nelinkes.

                                      P.S. sita tema butent labaiu isivazduociau tokiom diskusijom, o ne tieisog youtube klipuku dejimui. Pradzioje panasiai ir buvo, bet nekurie dalyviai labai nesugebejo atskirti diskusijos ir nuomnes skirtumu nuo skonio skirtumu. Noretusi diskusijos is esmes, o ne mazdaug "man labiau patinka tokia muzika, del to tu neteisus".
                                      Paskutinis taisė taspac; 2011.03.19, 22:13.

                                      Comment


                                        Parašė taspac Rodyti pranešimą
                                        O as pasakyciau panasia nuomone, taciau ne del to, kad teigiu kad nera geros LT muzikos. Tieisog as augau ir mano skonis formavosi 1990-2004 metais (vadinkim amzius nuo mokyklos ausktesniuju klasiu iki universiteto baigimo) kada aktyviausiai domejausi muzika. Niekada nebuvau tas alternatyviosios kulturos megejas, tad linkau prie vadinkim kokybisko popso, bei siek tiek gitaru ir roko, bet irgi ne undergroudinio. Tada valde pradzioje Foje, SEL, BIX, Naktines Personos, XXL, Bovy islisdavo vienetiniai projektai kaip Turboreanimacija ir pan, veliau izenge SKAMP, Mamontovas (solo), Marijonas (solo), ZAS, G&G Sindikatas ir pan. Sie atlikejai ir labiausiai trauke mano ausi. Vadinkim tai yra atlikejai, kurie galbut pagal standartus groja popsova muzika, bet juos laikau kurejais, kurie kuria muzika del muzikos ir nera kazkokie pinigu ar prodiuseriu projektai.
                                        Taciau po to atejo nauja realybes sou, prodiuseriu ir projektu era. Kai pradejo lysti pigaus (mano nuomone) popso grupeles, projketeliai ir atlikejai. Kas visiskai man nelimpa prie ausies ir ju neklausau. Deja ir kol kas jie laiko savo fronta. Ir kaip tas komentatorius paminejo, jei anksciau isijunges telika matydavau savo minetas grupes, dabar matau tik tuos "projektelius". Todel is dalies ir pritariu tam komentarui. As esu is tos visuomenes dalies kurie nelinke eiti i rusius ar spec klubus ieskoti muzikos, anksciau man patinkanti muzika pati mane susirasdavo (o gal ir suformavo mano skoni), o dabar tie saltinia per kuriuos ji ateidavo groja visai ka kita. O listi i alternatyvuji pasauli as nelinkes.

                                        P.S. sita tema butent labaiu isivazduociau tokiom diskusijom, o ne tieisog youtube klipuku dejimui. Pradzioje panasiai ir buvo, bet nekurie dalyviai labai nesugebejo atskirti diskusijos ir nuomnes skirtumu nuo skonio skirtumu. Noretusi diskusijos is esmes, o ne mazdaug "man labiau patinka tokia muzika, del to tu neteisus".
                                        Visiškai pritariu. Pastaruosius ~7 metus lietuviškos muzikos kokybės kreivė dramatiškai smuko žemyn. Atsirado toki fenomenai kaip: Yva, Naujieji lietuviai, 69 danguje ir t.t. ir t.t. Muzikos kūrimas tapo verslu, atsirado nevykę rusiško popso klonai.
                                        To pasekoje tenka kapstytis senose dainose, ieškoti kažko pamiršto ir dar visiškai neatsibodusio.

                                        Comment


                                          Parašė Čikupakas Rodyti pranešimą
                                          Visiškai pritariu. Pastaruosius ~7 metus lietuviškos muzikos kokybės kreivė dramatiškai smuko žemyn. Atsirado toki fenomenai kaip: Yva, Naujieji lietuviai, 69 danguje ir t.t. ir t.t. Muzikos kūrimas tapo verslu, atsirado nevykę rusiško popso klonai.
                                          To pasekoje tenka kapstytis senose dainose, ieškoti kažko pamiršto ir dar visiškai neatsibodusio.
                                          Oi netiesa. Gal ir atsirado dar daugiau šlamšto, bet atsirado ir daugiau kokybiškos muzikos. Ypač prašviesėjo elektroninės-klubinės muzikos scena. Taip kad sakyčiau atvirkščiai, jei tiesiog ignoruosi visą šlamštą (nematau priežasių, kodėl to negalima daryti), pamatysi, kad geros muzikos Lietuvoje šiandien yra daug, kaip niekad anksčiau.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X