Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Tavo fotoaparatas

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Klausiu tikrai žinančių. Nikon d7000 (DX) su nikor 35mm f1,8 (DX) cropins vaizdą ar ne? Bus tie patys 35mm?

    Comment


      Vaidai, LR dar tik is dalies palaiko raw, taigi spaudai ar outdoorams dar turbut nesiryzciau daryt labai rimto kazka. Mjso, nebus 35mm, padaugink dar is 1.5.

      Comment


        Visgi nuo fotografijos nelengva pabėgt. Po metų agonijos be Olympus, pagaliau..Išaušo ta diena.

        Comment


          Sveikinimai!
          Estijos, Latvijos, Lenkijos, Lietuvos, Nyderlandų, Vokietijos keliai pro automobilio langą
          Naujas video: Niedersachsen, NL - Bremen, 126 km, 29 May 2012

          Comment


            Na va, pagaliau ir mano kieme šventė Ilgai galvojęs pasirinkau ne skaitmeninį, o DSLR Tikrai nesigailiu, aišku dar toli gražu iki visko perpratimo... Bet mano Canon EOS1000D man labai patinka

            Comment


              Parašė Tfmachine Rodyti pranešimą
              ...Ilgai galvojęs pasirinkau ne skaitmeninį, o DSLR ...
              ... kuris irgi skaitmeninis
              Sveikinu su nauju zaisliuku!
              Estijos, Latvijos, Lenkijos, Lietuvos, Nyderlandų, Vokietijos keliai pro automobilio langą
              Naujas video: Niedersachsen, NL - Bremen, 126 km, 29 May 2012

              Comment


                Parašė Mørtã Rodyti pranešimą
                ... kuris irgi skaitmeninis
                Sveikinu su nauju zaisliuku!
                Ačiū! Na taip, nuo skaitmeninio amžiaus nepabėgsi...

                Comment


                  Parašė Mjso Rodyti pranešimą
                  Klausiu tikrai žinančių. Nikon d7000 (DX) su nikor 35mm f1,8 (DX) cropins vaizdą ar ne? Bus tie patys 35mm?
                  nesupratau klausimo, d7000 turi APSC matricą, tai su bet kuriuo objektyvu "kropins", 35mm f/1,8 jam tinka ir viskas ok, tai yra geras universalus derinys. gal nelabai portretams, bet 35 ant DX galima net naudoti kaip pagrindinį ir vienintelį objektyvą o portretams, jei ką, patarčiau 50 ar 85mm.

                  p.s. pats turiu ir d7000 ir 35/1,8
                  Paskutinis taisė [sp]; 2012.11.09, 00:07.
                  Reikia fotografo?

                  Comment


                    Parašė Mjso Rodyti pranešimą
                    Visgi nuo fotografijos nelengva pabėgt. Po metų agonijos be Olympus, pagaliau..Išaušo ta diena.

                    Atvaizdas
                    Sveikinam, tik kas Olympus atsitiko?
                    Flickr

                    Comment


                      Parašė [sp] Rodyti pranešimą
                      gal nelabai portretams, bet 35 ant DX galima net naudoti kaip pagrindinį ir vienintelį objektyvą o portretams, jei ką, patarčiau 50 ar 85mm.
                      O man ant DX'o 35 mm buvo žymiai mielesnis objektyvas portretams, negu 50 mm. Galbūt 50 mm f/1.4 būtų ir nieko dėl siauresnio DOF, bet kompozicijos prasme man buvo ypač sunku naudoti 50-uką.
                      Net ant FX'o šitas objektyvas yra visai smagus daikčiukas. Nors pristabdžius vinjetuoja ypač smarkiai, ant f/1.8 vinjetavimas ne tik netrukdo, bet ir suteikia nuotraukoms šiokio tokio šarmo, kurį šiais laikais daug kas mėgsta imituoti photoshop'u

                      Comment


                        Parašė Vaidas Rodyti pranešimą
                        O man ant DX'o 35 mm buvo žymiai mielesnis objektyvas portretams, negu 50 mm. Galbūt 50 mm f/1.4 būtų ir nieko dėl siauresnio DOF, bet kompozicijos prasme man buvo ypač sunku naudoti 50-uką.
                        <...>
                        palygink headshot'o geometriją 35vs50vs85 ir dar pilnu ūgiu palygink tuos pačius 35 portretams geresnis tik kai nori parodyti daugiau "erdvės", perspektyvos.

                        beje, irgi naudoju 35/1,8 ant juostos patogu nešiotis ir universalu.
                        Reikia fotografo?

                        Comment


                          Na, čia tikriausiai priklauso nuo mėgstamo fotografijos stiliaus
                          Kurį laiką turėjau ir 35 mm, ir 50 mm, bet pastebėjau, kad 50 mm tiesiog dulkėjo nenaudojamas. Kai nusipirkau 85 mm, "perleidau" savo 50-uką broliui.

                          Comment


                            Sveikinu, laukiu kol kas man iš jūsų nupirks ar atiduos fotoaparatą. Mano jau man nusibodo ir galimybių nėra daug kol kas jį pakeisti.
                            DINGĘS MIESTAS - MERKINĖ <<

                            Comment


                              Ar esi bandęs fotografuoti juosta?
                              Nežinau, kur senų fotoaparatų būtų galima rasti Lietuvoje, tačiau angliškame eBay arba šiaip turgeliuose galima rasti senų juostinių aparatų su 50mm f/1.8 objektyvais už kokius 100-150 Lt.
                              Kai kuriais atžvilgiais (netgi daugeliu), tokia kombinacija tau tikrai leistų padaryti geresnes nuotraukas, nei tas pats 1000D su 18-55 kit objektyvu

                              Comment


                                Parašė Lettered Rodyti pranešimą
                                Sveikinam, tik kas Olympus atsitiko?
                                Dėkui Oly seniai pardavęs, nes mano poreikiam pasidarė per silpnas, o ir su Sigma nenusisekė. Turėjo back fokusą nors ir garantinis atvežė NAUJĄ. Dabartiniu visiškai patenkintas.

                                Comment


                                  Parašė Mjso Rodyti pranešimą
                                  Visgi nuo fotografijos nelengva pabėgt. Po metų agonijos be Olympus, pagaliau..Išaušo ta diena.

                                  Atvaizdas
                                  Pražiopsojau... The big day
                                  *******
                                  Miestai.net Fb

                                  Comment


                                    Parašė Irma Rodyti pranešimą
                                    Pražiopsojau... The big day
                                    Problema, kad nėr kada panaudot

                                    Comment


                                      Parašė Mjso Rodyti pranešimą
                                      Problema, kad nėr kada panaudot
                                      Nepamiršk savo fotkes papostint ir čia! Man patinka tavo darbai.. Pirmyn į trasą ;D
                                      *******
                                      Miestai.net Fb

                                      Comment


                                        Sveiki,

                                        išsiparduodu, gal ką domins... Nuotraukų pavyzdžių yra mano fotografijos temoje.

                                        Galima dėrėtis.

                                        Sony objektyvai, Sony A700, kuprinė ir kt.


                                        Sony A700.
                                        Semi-Pro klasės idealus ir labai ergonomiškas, tiesa, jau kelerių metų senumo modelis. 22 jungikliai. Ambicingam pradedančiajam ar pažengusiam. Pilnas komplekas. Papildoma orginali Sony baterija. Kroviklis. Optinis ieškiklis DK-21M Magnifying Eyepiece ir Nikon DK-16 apvadas. Du distanciniai: belaidis RMT-DSLR1 ir laidinis. Dangtelis. Dėžutė. Made in Japan. Kortelės: 8GB CF Lexar UDMA 300x, 4GB CF Lexar 133x, 4GB Lexar MS Pro Duo. Kortelių skaitytuvas. Knyga Gary Friedman's book on the Sony A700. 1000 Lt.

                                        Sony DT 11-18mm F4.5-5.6.
                                        Idealus. + UV filtras. Blenda, dangteliai. Made in Japan. 1000 Lt.

                                        Sigma 17-70mm F2.8-4 DC Macro.
                                        Idealus. + Hoya firminis filtrų komplektas su dėklu: UV, poliarizacinis ir šildantis. Blenda, dangteliai. Made in Japan. Fokusas tikslus. 850 Lt


                                        Soligor 100mm F3.5 Macro
                                        Plastic fantastic. + Orginalus adapteris 1:1 didinimui. dangteliai. Made in Japan. 400 Lt.

                                        Minolta 50mm F1.7
                                        Ištraukiama blenda. Dangteliai. Metalinis. Puikios Minolta spalvos. Made in Japan. 300 Lt.

                                        Blykstė Metz 48 AF-1. Firmware atnaujinta. Yra USB jungtis. Idealus. 400 Lt.

                                        Kuprinė Vanguard UP-Rise 45. Ideali. Talpi (telpa visa kas išvardinta), patogi. Kokybiška. Visai nedaug naudota. 200 Lt.

                                        Sony A - M42 adapteris M42-a/MAF Focus Confirm Adapter--M42-L4B. AF patvirtinimas. Taip pat yra užprogamuoti 4 objektyvų ilgiai, kad Sony vibracijos kompensacija (Anti-shake) suprastų koks objektyvas uždėtas (50mm, 85mm, 135mm,200mm). 100 Lt.

                                        Perkant daugiau nuolaidos.

                                        Visko kaina ~3600



                                        Vilnius, kartais Panevėžys, Pasvalys, Biržai.

                                        http://www.skelbiu.lt/skelbimai/sony...-17283309.html

                                        Comment


                                          Pinga, kas liko
                                          Parašė jungengg Rodyti pranešimą
                                          Sveiki,

                                          išsiparduodu, gal ką domins... Nuotraukų pavyzdžių yra mano fotografijos temoje.

                                          Galima dėrėtis.

                                          Sony objektyvai, Sony A700, kuprinė ir kt.


                                          Sony A700.
                                          Semi-Pro klasės idealus ir labai ergonomiškas, tiesa, jau kelerių metų senumo modelis. 22 jungikliai. Ambicingam pradedančiajam ar pažengusiam. Pilnas komplekas. Papildoma orginali Sony baterija. Kroviklis. Optinis ieškiklis DK-21M Magnifying Eyepiece ir Nikon DK-16 apvadas. Du distanciniai: belaidis RMT-DSLR1 ir laidinis. Dangtelis. Dėžutė. Made in Japan. Kortelės: 8GB CF Lexar UDMA 300x, 4GB CF Lexar 133x, 4GB Lexar MS Pro Duo. Kortelių skaitytuvas. Knyga Gary Friedman's book on the Sony A700. 1000 Lt. -30%


                                          Blykstė Metz 48 AF-1. Firmware atnaujinta. Yra USB jungtis. Idealus. 400 Lt. -15%

                                          Sony A - M42 adapteris M42-a/MAF Focus Confirm Adapter--M42-L4B. AF patvirtinimas. Taip pat yra užprogamuoti 4 objektyvų ilgiai, kad Sony vibracijos kompensacija (Anti-shake) suprastų koks objektyvas uždėtas (50mm, 85mm, 135mm,200mm). 100 Lt. -50%

                                          Perkant daugiau nuolaidos.

                                          Vilnius, kartais Panevėžys, Pasvalys, Biržai.

                                          http://www.skelbiu.lt/skelbimai/sony...-17283309.html
                                          Paskutinis taisė jungengg; 2014.01.07, 10:22.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X