Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Tavo fotoaparatas

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė Mørtã Rodyti pranešimą
    Jis nėra waterpoof, todėl negali buti alternatyvinis... na ir kampas 135 laipsniai toli ne toks kurio reikia...
    Tai ir gorpo nėra waterproof be dėklo. ContourHD irgi atskirai dėklas po vandeniu nardyt skirtas. Matymo kampas mažesnis, bet lygiai toks pat ir neturi būt. Be to 170 laipsnių kampu, bent hero mato tik ant 720 raiškos. hero2 jau kitas reikalas.

    Comment


      Parašė Mjso Rodyti pranešimą
      Tai ir gorpo nėra waterproof be dėklo.
      Jis be kevalo nenaudojamas, kevalas yra jo sudėtinė dalis, nes tvirtimą turi tik jis, nuoga kamera tvirtinimo mazgo neturi.
      ContourHD irgi atskirai dėklas po vandeniu nardyt skirtas. Matymo kampas mažesnis, bet lygiai toks pat ir neturi būt.
      Tai ir yra jo minusas.
      Be to 170 laipsnių kampu, bent hero mato tik ant 720 raiškos. hero2 jau kitas reikalas.
      Kadangi aš filmuoju tik antru video režimu (720), man šis rodiklis kaip tik.
      Estijos, Latvijos, Lenkijos, Lietuvos, Nyderlandų, Vokietijos keliai pro automobilio langą
      Naujas video: Niedersachsen, NL - Bremen, 126 km, 29 May 2012

      Comment


        Parašė Mørtã Rodyti pranešimą
        Jis be kevalo nenaudojimas, kevalas yra jo sudėtinė dalis, nes tvirtimą turi tik jis, nuoga kamera tvirtinimo mazgo neturi.Tai ir yra jo minusas.Kadangi aš filmuoju tik antru video režimu (720), man šis rodiklis kaip tik.
        Nesakau, kad countor pranašesnis už gopro, bet kaip mini fullhd galima sakyt alternatyva GoPro.

        Comment


          Na palauk, alternatyva turi tureti lygiavertes galimybes. Jei nusileidžia funkcionalumu tai koks čia konkurentas? Jei taip žiurėti tai visos kitos kameros yra alternatyvos, kad ir ta iš tavo pateikto klipuko...
          Estijos, Latvijos, Lenkijos, Lietuvos, Nyderlandų, Vokietijos keliai pro automobilio langą
          Naujas video: Niedersachsen, NL - Bremen, 126 km, 29 May 2012

          Comment


            Pagal tave lygiavertė kamera, yra jos kopija

            Comment


              /\ Funkcionaliai, taip.
              Estijos, Latvijos, Lenkijos, Lietuvos, Nyderlandų, Vokietijos keliai pro automobilio langą
              Naujas video: Niedersachsen, NL - Bremen, 126 km, 29 May 2012

              Comment


                Va šitas neblogas.....buvo



                Comment


                  Parašė Specas Rodyti pranešimą
                  Va šitas neblogas.....buvo...
                  Todel kad jo senesnis brolis buvo kopija "Leika II"...
                  Estijos, Latvijos, Lenkijos, Lietuvos, Nyderlandų, Vokietijos keliai pro automobilio langą
                  Naujas video: Niedersachsen, NL - Bremen, 126 km, 29 May 2012

                  Comment


                    O, aš įsigijau Canon EOS 50D. labai tuo džiaugiuosi.

                    Comment


                      Parašė zydrunasss Rodyti pranešimą
                      ...labai tuo džiaugiuosi.
                      Tai ir yra svarbiausias dalykas perkant bet ką. Nesvarbu koks pirkinis, svarbu tai kad jis atneša pirkėjui džiaugsmą.
                      Sveikinu su nauju žaisliuku!
                      Estijos, Latvijos, Lenkijos, Lietuvos, Nyderlandų, Vokietijos keliai pro automobilio langą
                      Naujas video: Niedersachsen, NL - Bremen, 126 km, 29 May 2012

                      Comment


                        Morta, šis žaisliukas tikrai ne bet kas, tai kokybiškas ir labai geras fotoaparatas.

                        Comment


                          Parašė zydrunasss Rodyti pranešimą
                          ...tai kokybiškas ir labai geras fotoaparatas.
                          Savaime aišku kad geras, "bet kas" mano kontekste nereiškia prastas...
                          Estijos, Latvijos, Lenkijos, Lietuvos, Nyderlandų, Vokietijos keliai pro automobilio langą
                          Naujas video: Niedersachsen, NL - Bremen, 126 km, 29 May 2012

                          Comment


                            Dar tik kelias savaites aiškinuosi canon t3i galimybes. Labai smagus fotoaparatas.

                            Comment


                              Parašė EdvinasB Rodyti pranešimą
                              Dar tik kelias savaites aiškinuosi canon t3i galimybes. Labai smagus fotoaparatas.
                              Sveikinam įsigijus puikų fotoaparatą
                              Flickr

                              Comment


                                Tuo tarpu aš po gan ilgo laiko tarpo nusprendžiau pasakyti riebų "NE" DSLR fotoaparatams ir "atsikračiau" saviškiu bei objektyvais. Vietoj to planuoju įsigyti sisteminį fotoaparatą, kolkas nusižiūrėjau šį:


                                Domėjausi, bet kolkas tai atrodo geriausias variantas. Gera APS-C dydžio matrica, kurią taip pat deda ir į tokius DSLR kaip Pentax k5, Nikon D7000, ir kuri puikiai tvarkosi su triukšmais prie aukštų ISO... Ką manot? Gal turit kokių kitų pasiūlymų?

                                Comment


                                  Parašė Edd Rodyti pranešimą
                                  Tuo tarpu aš po gan ilgo laiko tarpo nusprendžiau pasakyti riebų "NE" DSLR fotoaparatams ir "atsikračiau" saviškiu bei objektyvais. Vietoj to planuoju įsigyti sisteminį fotoaparatą, kolkas nusižiūrėjau šį:
                                  Atvaizdas


                                  Domėjausi, bet kolkas tai atrodo geriausias variantas. Gera APS-C dydžio matrica, kurią taip pat deda ir į tokius DSLR kaip Pentax k5, Nikon D7000, ir kuri puikiai tvarkosi su triukšmais prie aukštų ISO... Ką manot? Gal turit kokių kitų pasiūlymų?
                                  Tai, kad šitas irgi su keičiamais objetyvais, tad jų vis tiek reiks. O dėl kainos, kažin ar kažką pavyks sutaupyti, nors nelabai žinau koks optikos (svarbiausias komponentas kokybei) pasirinkimas ir kokia kaina, bet kažin ar geresnė nei brandinių dslr. Na nebent labai svarbu dydyje kiekvienas mm.
                                  http://www.fotofabrikas.lt/items/Son...jektyvais.html
                                  Flickr

                                  Comment


                                    Parašė Lettered Rodyti pranešimą
                                    Tai, kad šitas irgi su keičiamais objetyvais, tad jų vis tiek reiks. O dėl kainos, kažin ar kažką pavyks sutaupyti, nors nelabai žinau koks optikos (svarbiausias komponentas kokybei) pasirinkimas ir kokia kaina, bet kažin ar geresnė nei brandinių dslr. Na nebent labai svarbu dydyje kiekvienas mm.
                                    http://www.fotofabrikas.lt/items/Son...jektyvais.html
                                    Taip, objektyvų reikės. Daugiausiai fotografuoju kur nors keliaudamas ir noriu mažesnio, lengvesnio fotoaparato, kad nereiktų tampytis sunkios kuprinės. Tačiau tai nereiškia, kad man kokybė visai nesvarbi ir užtenka muilinės. Palyginkim du fotoaparatus su vienodom matricom ir panašia nuotraukų kokybe (nors Pentax šiek tiek ir daugiau išspaudžia iš tos pačios matricos, nei Sony, bet skirtumas nežymus):
                                    Pentax k5 vs Sony nex 5n

                                    Svoris (tik body): Pentax k5 - 740g, Sony nex 5n - 269g. Nex 5n apie 3 kartus lengvesnis nei k5. Nex 5n objektyvai taip pat lengvesni ir kažkiek mažesni.
                                    Dydis:


                                    Kaina su kitiniu objektyvu: Pentax k5 - 3 399 Lt, Sony nex 5n - 2 299 Lt

                                    Aš neneigiu, kad k5 ir kiti DSLR turi pranašumų (pvz., patogesnis valdymas, kūnelyje įbuildintas SR, optinis vaizdo ieškiklis...), tačiau man tai nėra taip svarbu. Pvz., fotografuoju dažniausiai pasirinkęs aperture priority ir keisdamas diafragmą, iso, o viskas kitkas keičiama rečiau (pvz., "metering mode", fokuso taškas (dažniausiai pas mane nustatytas centrinis ir kadravimą atlieku po to kai vaizdas buvo sufokusuotas), "white balance", EV...).

                                    Manau, kad kur nors einant tiesiog dažniau kils noras pasiimti nex 5n su savim (ypač su kokiu mažu objektyvu, fiksu), nei kokį nors DSLR ir tai atpirks jo trūkumus. Aišku galvojau ir apie variantą "DSLR + kokia maža muilinė", bet galiausiai nusprendžiau, kad mano poreikiams turėtų užtekti sisteminio.
                                    Paskutinis taisė Edd; 2012.03.14, 20:31.

                                    Comment


                                      Parašė Edd Rodyti pranešimą
                                      Taip, objektyvų reikės. Daugiausiai fotografuoju kur nors keliaudamas ir noriu mažesnio, lengvesnio fotoaparato, kad nereiktų tampytis sunkios kuprinės. Tačiau tai nereiškia, kad man kokybė visai nesvarbi ir užtenka muilinės. Palyginkim du fotoaparatus su vienodom matricom ir panašia nuotraukų kokybe (nors Pentax šiek tiek ir daugiau išspaudžia iš tos pačios matricos, nei Sony, bet skirtumas nežymus):
                                      Pentax k5 vs Sony nex 5n

                                      Svoris (tik body): Pentax k5 - 740g, Sony nex 5n - 269g. Nex 5n apie 3 kartus lengvesnis nei k5. Nex 5n objektyvai taip pat lengvesni ir kažkiek mažesni.
                                      Dydis:
                                      Atvaizdas


                                      Kaina su kitiniu objektyvu: Pentax k5 - 3 399 Lt, Sony nex 5n - 2 299 Lt

                                      Aš neneigiu, kad k5 ir kiti DSLR turi pranašumų (pvz., patogesnis valdymas, kūnelyje įbuildintas SR, optinis vaizdo ieškiklis...), tačiau man tai nėra taip svarbu. Pvz., fotografuoju dažniausiai pasirinkęs aperture priority ir keisdamas diafragmą, iso, o viskas kitkas keičiama rečiau (pvz., "metering mode", fokuso taškas (dažniausiai pas mane nustatytas centrinis ir kadravimą atlieku po to kai vaizdas buvo sufokusuotas), "white balance", EV...).

                                      Manau, kad kur nors einant tiesiog dažniau kils noras pasiimti nex 5n su savim (ypač su kokiu mažu objektyvu, fiksu), nei kokį nors DSLR ir tai atpirks jo trūkumus. Aišku galvojau ir apie variantą "DSLR + kokia maža muilinė", bet galiausiai nusprendžiau, kad mano poreikiams turėtų užtekti sisteminio.
                                      Na čia jau nuo prioritetų priklauso, jei užtenka to fikso, tada patogus variantas. Bet pvz. pas mane vienas objektyvas sveria virš 800g, tai su tokiu fotoaparatu tiesiog nusvirtų žemyn laikant ir labai nepatogu būtų.
                                      Beje, šiais laikais ir telefonai turi geros sensorius, šviesią optiką bei daro puikias nuotraukas ir filmuoja, tad tradicinių muilinių ir videokamerų laukia bankrotas (ką ir rodo pastarųjų metų pardavimų tendencijos):
                                      http://www.gsmarena.com/nokia_808_pu...-news-3905.php
                                      Paskutinis taisė Lettered; 2012.03.14, 21:04.
                                      Flickr

                                      Comment


                                        Noriu paklausti nuomonės apie šį variantą: PANASONIC Lumix DMC-G2 Micro Four Thirds Camera + 14-42mm. Ar gali jis atstoti veidrodinį aparatą? Pats fotografuoju tik megėjiškai, nesinori nusipirkti kažko prasto bei nesinori pirkti "mandro" esant žaliam fotografui... bei daug sumokėti, ar geriau pataupyti ant kokio Canon 600D?

                                        Comment


                                          Parašė Tomkis Rodyti pranešimą
                                          Noriu paklausti nuomonės apie šį variantą: PANASONIC Lumix DMC-G2 Micro Four Thirds Camera + 14-42mm. Ar gali jis atstoti veidrodinį aparatą? Pats fotografuoju tik megėjiškai, nesinori nusipirkti kažko prasto bei nesinori pirkti "mandro" esant žaliam fotografui... bei daug sumokėti, ar geriau pataupyti ant kokio Canon 600D?
                                          Sensorius nemažas (skirtingai, nei muilinių), bet visvien maženis už paprastus DSLR'us.

                                          Palygink snapsort. Net nelginu su 600D, bet su senesniu 500D...
                                          http://snapsort.com/compare/Canon_EO...c_Lumix_DMC-G2

                                          Iš svarbesnių 500D pranašumų minima geresnė nuotraukų kokybė (tikriausiai dėl didesnio sensoriaus), geresni rezultatai su aukštesniu ISO.


                                          Arba netgi palygink su 350D
                                          http://snapsort.com/compare/Canon_EO...c_Lumix_DMC-G2

                                          350D turi geresnę nuotraukų kokybę (velgi didesnis sensorius) ir mažiau triukšmo su aukštu ISO.

                                          G2 privalumas prieš 350D nebent tas, kad jis gali daryti video. Bet jei tai nesvarbu ir rūpi tik nuotraukos kokybė, tai net ir senukas 350D yra geresnis pasirinkimas... Na ir aišku dar yra 400D ir 450D, 1000D, 1100D ir tikriausiai tokia pati krūva Nikon analogų. Taip kad pasižiūrėk kainas ir jei gali bent už tokią pačią kainą imti kokį senesnį Canon/Nikon entry level DSLR variantą, taip ir padaryk.

                                          G2 tikriausiai verta rinktis tik tuo atveju, jei jis tikrai smarkiai pigesnis. Arba jei galima įsigyti pigių objektyvų, iš kurių galima išspausti kažką įdomaus.
                                          Paskutinis taisė John; 2012.03.15, 22:59.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X