Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Tavo fotoaparatas

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė Daliuss Rodyti pranešimą
    Maniškis D50 pilnai sukomplektuotas

    Atvaizdas
    Tai ar reikalingas tas Vertical Gripas - vertikali rankena (?)?

    Comment


      Butinas nera, bet tikrai naudingas. Tiek del akumuliatoriu gyvavimo laiko prapletimo, bet dar labiau del patogumo.

      Comment


        jap. daznai ir nuo naudojamo stiklo. uzdejus tele objektyva fotikas pasidaro "gleznas" be gripo. pats dazniau naudoju savaji visgi "lengvuoju" rezimu. nors uzsidejus blica jau noretusi daugiau atsvaros is body.
        www.tomflagman.com

        Comment


          Plius jei vertikala fotografuoji, tai nerealiai gebeja

          Comment


            po visokiu blaskymusi, rinkimusi.... gavau dovanu Nikon D40.
            dar nevisiskai tikiu, kad jis mano ir as ji turiu, bet yra kaip yra
            pradesiu zengti pirmuosius zingsnius su veidrodiniu

            Comment


              Sveikinimai!

              Comment


                Parašė Daliuss Rodyti pranešimą
                Maniškis D50 pilnai sukomplektuotas

                ]Atvaizdas
                Ar man tik atrodo, ar iš tikrųjų grip'as turi užrakto paleidimo mygtuką? Kokiu principu jis "komunikuoja" su D50?

                Comment


                  manasis gripas irgi turi mygtuka. bet deja priversti ji veikti nepavyko. speju del neoriginalaus gripo.
                  www.tomflagman.com

                  Comment


                    Del D50 tai nzn, manau turi, kaip ir visi. Labai patogus dalykas vertikaliam fotografavimui, nereik ranku lauzyt, daug patogiau kadruoti etc. Canonai dar ir ratuka viena turi, tai ant AV ar TV mode`u isvis nagu kisti nereik prie fotiko virsaus, gali ramiai fotografuoti ir keisti parametrus vienu pirstu, stabiliai laikydamas fotika vertikalioje padetyje.

                    Comment


                      Sony žengė dar toliau (du ratukai ir kita). Tik nežinau ar verta 1/3 kainos (A700 atveju). Man VG kažkaip asocijuojas su aukštesne už maną lygį klase, na jaučiu nepabandžius - nenuspręsi.

                      Comment


                        Parašė FlagMan Rodyti pranešimą
                        manasis gripas irgi turi mygtuka. bet deja priversti ji veikti nepavyko. speju del neoriginalaus gripo.

                        Pas mane irgi neveikia

                        Comment


                          Parašė Daliuss Rodyti pranešimą
                          Pas mane irgi neveikia
                          O paciam fotoaparato meniu ijungei MBD50 kad naudojamas ? nezinau ar tiksliai taip parasiau bet su D200 taip reikia padaryti, ir veikia mygtukas
                          Pamišimas... Tų pačių dalykų darymas tikintis kitokių rezultatų.

                          Comment


                            /\ Nikonas D50, D70, D40(x) ir D60 niekada negamino ir (tikriausiai) neplanavo gaminti grip'ų, dėl to, kaip suprantu, tuose modeliuose tiesiog nėra galimybės naudoti mygtukus ant grip'o (dėl to nebus ir atitinkamo meniu punkto). Kai kurie neoficialūs grip'ai tą galimybę suteikia naudodami optinį kabelį, einantį iki IR imtuvo. Daliaus nuotraukoje jokio optinio kabelio nesimato, dėl to man ir kilo klausimas, ar tas mygtukas veikia
                            Paskutinis taisė Vaidas; 2008.12.11, 01:35.

                            Comment


                              Įsiterpsiu į rimtus pokalbius su savo pirmagimiu:




                              Tikiuosi, to užteks, kol nuspręsiu, ar man iš tiesų reikia galingesnio aparato

                              Taip, vaizdo ieškiklio ir man buvo gaila... bet niekas nėra tobulas...

                              Comment


                                Parašė Kecal Rodyti pranešimą
                                Įsiterpsiu į rimtus pokalbius su savo pirmagimiu:




                                Tikiuosi, to užteks, kol nuspręsiu, ar man iš tiesų reikia galingesnio aparato

                                Taip, vaizdo ieškiklio ir man buvo gaila... bet niekas nėra tobulas...
                                As to daikto ieskikliu nepavadinciau... tai nieko ir nepraradai
                                Neišmeskite spalvų

                                Comment


                                  Pagaliau pagaliau turiu ir aš naują žaisliuką Kalėdų senelio prašiau Olympus SP-560 UZ, bet vietoj to gavau SP-570 (ačiū mano brangiausiąjai)!!! Trumpai - 10 MPix, 20x zoom'as (močnas reikalas) ir t.t. Ta proga - keletas bandomųjų fotkių su belenkokiais nustatymais

                                  1. Berods, AUTO režimas. Matot inkilą nuotraukos vidury?


                                  2. Štai ir 20x optinis zoom'as Fotkinta iš rankos.


                                  3. Pro kitą langą. Lempa.


                                  4.


                                  5. Super Makro. Spalva čia tokia ir buvo iš tiesų, pro raudonas užuolaidas saulė švietė.


                                  6. Keli naktiniai Panevėžio vaizdai pro uošvių langus. Matot Panevėžio katredrą dešiniau?


                                  7. O dabar?


                                  Nu ir pabaigai dar keli šiaip vaizdeliai

                                  8.


                                  9.


                                  10.


                                  11.


                                  Tai va. Rezultatais esu baisiausiai patenkintas Tuo labiau, kad čia viskas fotkinta arba AUTO režimu, arba tiesiog pasirinkus naktinio fotkinimo "sceną", be jokių papildomų nustatymų. Photoshopo irgi tik sumažinimui naudota. Žodžiu, esu be galo laimingas ir dabar užversiu šitą forumą naujom nuotraukom

                                  Comment


                                    svarbu, kad pats patenkintas
                                    Neišmeskite spalvų

                                    Comment


                                      geras pavyzdys, kad nebutina pirkti DSLR'a. labai daznai uztenka ir gero ultrazoomo galimybiu. o paskui jau ateitis parodys ar norima pereiti prie kazko rimciau, ar uztenka to kas yra. sveikinu su pirkiniu
                                      www.tomflagman.com

                                      Comment


                                        Nebutina pirkti SLR, kol nesuvoki jo tiesiogines naudos sau paciam
                                        Neišmeskite spalvų

                                        Comment


                                          Gera dovana! Laukiame aibes puikiu nuotraukų šiame forume...

                                          Comment

                                          Working...
                                          X