Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Tavo fotoaparatas

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Zydrunasss dėkui. O išsirinkau jį, nes Like No Other
    Turbūt labiau idėjinis pasirinkimas, priedo už tokią kainą gauni neapkarpytą aparatą su smagiom funkcijom, pvz integruota optinį stabilizavimą.
    www.donatas-mazeika.lt

    Comment


      Parašė zydrunasss Rodyti pranešimą
      ir svarbiausia palyginus su kitu firmu pvz. canon, nikon, pentax ir t.t optika, kaina kosmine....
      Na juk Sony veidrodiniai tai Konica-Minoltas pratęsimas. Eina ir tie patys Sigmos objektyviai + Sony + Konica-Minolta.
      www.donatas-mazeika.lt

      Comment


        stebiuosi tavo entuziastinga ideja...

        Comment


          ...juk kazkam ir pentaxai ir net olimpus patinka!
          www.tomflagman.com

          Comment


            Čia panašiai kaip su automobiliais. Na neįrodysi kai kuriems žmonėms, kad geras automobilis gali būti ne tik Audi
            Flickr

            Comment


              Sony pirkau ne Lietuvoje, o JAV. Ten tiesiog radau gerą kainą, 600 $ už komplektą su dviem objektyvais. Patraukė tai, kad Nikonų ar Canonų nemačiau panašių pasiūlymų. Galbūt pasakysite, kad pralošiau tam tikrais atžvilgiais, bet aš kol kas pirkiniu patenkintas.

              Comment


                Parašė Vytautas_LT Rodyti pranešimą
                ...bet aš kol kas pirkiniu patenkintas.
                ..ir tai yra svarbiau uz bet kokius komentarus/kritika. Jei tavo pinigai atnese tau laime - pirkinys yra vertas tu pinigu!

                Comment


                  idomu kaip susijes iPhone 3g su fotoaparatu? ar cia toks didelis noras pasirodyti, pasipuikuoti?
                  www.tomflagman.com

                  Comment


                    Parašė FlagMan Rodyti pranešimą
                    idomu kaip susijes iPhone 3g su fotoaparatu?
                    Turi fotografavimo galimybe, jei dar nezinai...
                    ar cia toks didelis noras pasirodyti, pasipuikuoti?
                    Tai gi as tik tam ir pirkau ji, kad cia pasirodyti, pasipuikuoti... ir dar tu man padedi tai atlikti...

                    Comment


                      reiks ir man savo darbine nokia "dasirasyti" prie fotoaparatu saraso
                      www.tomflagman.com

                      Comment


                        Parašė FlagMan Rodyti pranešimą
                        reiks ir man savo darbine nokia "dasirasyti" prie fotoaparatu saraso
                        o kodel ne? John jau seniai taip padare... ir ne vien jis...

                        Comment


                          nes prie aifoun dabar yra madinga kabinetis ir tiek
                          www.tomflagman.com

                          Comment


                            as zinau kad madinga... ir ne vien prie iPhone, bet ir prie visu kitu Apple gaminiu.... o jis pas mane jau dešimtas...
                            beja fotkina neypatingai... negeriau uz samsungus...

                            Comment


                              tas, kad tu pamini ta fakta, jog jis pas tave desimtas, dar labiau mane prajuokina
                              nu as irgi turiu kelis apple gaminius. ir tai nera aipuodas ar aifounas. tai negi dabar as tureciau rasyti salia Nikon d70s dar ir macbook pro vien todel, kad jis turi kamera?
                              mane visada zavejo apple savininkai tuom, jog yra entuziastai, taciau santurus. o dabar kaikurie pasidare ir izulus ir net pizoniski. nemanau, jog supranti apie ka as cia vistiek...

                              Parašė x21 Rodyti pranešimą
                              as zinau kad madinga... ir ne vien prie iPhone, bet ir prie visu kitu Apple gaminiu.... o jis pas mane jau dešimtas...
                              beja fotkina neypatingai... negeriau uz samsungus...
                              www.tomflagman.com

                              Comment


                                /\
                                http://www.miestai.net/forumas/showp...&postcount=973

                                Comment


                                  Nemėgstu Apple/MAC...

                                  Comment


                                    bet kokiu atveju, jie fototechnikos dar negamina. ir teisingai daro.


                                    Parašė Vytautas_LT Rodyti pranešimą
                                    Nemėgstu Apple/MAC...
                                    www.tomflagman.com

                                    Comment


                                      as irgi pagal nauja mada
                                      Neišmeskite spalvų

                                      Comment


                                        Pagaliau Užsitarnavau tai ko man jau REIKĖJO...
                                        Taigi jau ketvirta diena iš rankų nepaleidžiu Nikon D60 Nors tai nieko įpatingo jums, bet man
                                        xXx. Purvina fantazija. Kai nerūpi niekas, ką sako kiti. Kai paskęsti tyloje, cigaretės dūmuose ar glamonių kvaituly.

                                        Comment


                                          vaikeli, reiktu ir pamiegot ir nusipraust. padek tu ta nikona i sali bent pusdieniui


                                          Parašė ievutu Rodyti pranešimą
                                          Pagaliau Užsitarnavau tai ko man jau REIKĖJO...
                                          Taigi jau ketvirta diena iš rankų nepaleidžiu Nikon D60 Nors tai nieko įpatingo jums, bet man
                                          www.tomflagman.com

                                          Comment

                                          Working...
                                          X