Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Tavo fotoaparatas

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    saunus aparatas Vaidai tai lauksim pirmuju kadru su nauju aparatu

    Comment


      Dėkui Ryt tikriausiai važiuoju į Liverpool, tad nuotraukų jau greitai bus

      Comment


        O ple Vaidai laimingas zmogus esi gera kamera As savo (Canon EOS 20D) dar gausiu palaukt - pirksiu tik liepa - rugpjuti.Anyway laimingos keliones ir parvezk daug foto is Liverpool'io

        Comment


          Parašė Vaidas
          Nikon D50 turbūt jau populiariausias fotoaparatas forume

          Mano naujas pirkinys:
          Sveikinu Dar vienas rimtesnis foto aparaciukas surado seimininka is sio forumo Tuoj galesime LT Nikon'istu kluba kurti
          Ir su objektyvu gerai padarei Sis daug bus naudingesnis ir kokybiskesnis, nei standartiniam komplekte.

          Beto nepamirskit UV filtru objektyvams. Saugoti juos vertetu, o ir filtra vos ne i maikute galima valyti, ko nerekomenduociau daryti su objektuvu

          Nauja mano svetaines versija: -
          Atnaujinta senoji svetaines versija - naujas foto albumas Zamość (Lenkija)

          Comment


            /\ Filtrą nusipirksiu tikriausiai antrą dieną grįžęs į Lietuvą (čia kažko jie baisiai brangūs ), o iki tol pusantros savaitės teks objektyvą saugot vos ne kaip savo akį

            Comment


              Šiandien mano technikos padaugėjo, dabar turiu tris ZENITus(E,ET,TTL). kelis naujus filtrus ir visą analoginę fotolaboratoriją.

              Comment


                Parašė Nikas
                Šiandien mano technikos padaugėjo, dabar turiu tris ZENITus(E,ET,TTL). kelis naujus filtrus ir visą analoginę fotolaboratoriją.
                Atsimenu ir aš buvau pasinešęs nuotraukas pats daryti Turėjau didintuvą- tokį baisingą gargarą pagaminta dar kokiais ~1950, bet jis labai gražiai ir kompaktiškai susipakuodavo į "čemodaniuką"
                Su soda ir spiritu valydavau savo langą ir ant jo džiovindavau gliancines nuotraukas
                Kaip po dykumą blaškiausi

                Comment


                  Pats naudoju "Hoya HMC Super UV" 77mm filtrą, rekomenduoju

                  Comment


                    Parašė vytauc
                    Atsimenu ir aš buvau pasinešęs nuotraukas pats daryti Turėjau didintuvą- tokį baisingą gargarą pagaminta dar kokiais ~1950, bet jis labai gražiai ir kompaktiškai susipakuodavo į "čemodaniuką"
                    Su soda ir spiritu valydavau savo langą ir ant jo džiovindavau gliancines nuotraukas

                    Tai gana moderni ekipiruote lyginant su pirmuju fotografu irankiais: pradedant Niepsu, Dageru ar Talbotu, kurie vargsai turejo tampyti baisingus svorius Nuo 1827 m., kaip ir nuo 1950 m. toli pazengeme

                    Comment


                      O tai moderni ekipiruotė???

                      Comment


                        oho klasika
                        You might surprise yourself.

                        Miestai.net FB

                        Comment


                          Nuvažiavęs į Alytų, įsigyjau naują objektyvą.
                          VIVITAR 100-200mm 1:4 CLOSE FUCUSING AUTO ZOOM, ir aišku M42
                          Ir kas sakė, kad ZENITas tai ne kamera?

                          Comment


                            Parašė Nikas
                            Nuvažiavęs į Alytų, įsigyjau naują objektyvą.
                            VIVITAR 100-200mm 1:4 CLOSE FUCUSING AUTO ZOOM, ir aišku M42
                            Ir kas sakė, kad ZENITas tai ne kamera?
                            Gal visgi būtų buvę geriau pasitaupyti ir nusipirkti geresnį DSLR?
                            Mano galerija Flickr'yje

                            Comment


                              Aš megstu nuotraukas ant popieriaus. Aš turiu skaitmeną.
                              Ir kai nuims aparatą nuo kojos, planuoju NIKON D70 ar CANON 350D.
                              O kol kas tikrai malonų kontroliuoti visą fotografavimo procėsą, ypač kai tik mokausi fotografijos pagrindus. Nes man foto, tai ne tik nuspausti mygtuką.

                              Comment



                                Su skaitmeniniais fotoaparatais irgi galima ne tik "nuspausti mygtuką"

                                Mano Flickr nuotraukos : http://www.flickr.com/photos/ezziukas/sets/

                                --------------------------------------------------

                                Kiek rovė - neišrovė. Kiek skynė - nenuskynė. Todėl, kad tu - šventovė, todėl, kad tu - Tėvynė !!!

                                Comment


                                  Bet kai pagalvoji, visi tie veidrodiniai fotikai su daug megapikselių ir už didžiules kainas daro blogesnės kokybės nuotraukas nei visi tie seni zenitai, kievai ir pan.

                                  Comment


                                    Parašė Edd
                                    Bet kai pagalvoji, visi tie veidrodiniai fotikai su daug megapikselių ir už didžiules kainas daro blogesnės kokybės nuotraukas nei visi tie seni zenitai, kievai ir pan.
                                    Teko kalbėt su fotografu prancūzu tai jis prieš visus skaitmeninius fotikus, turi kažkokį agregatą kur šiaip pažiūrėjus net į fotiką nepanašus ir sakė kad skaitmeniniai fotikai ne profesionalams.
                                    Ar skaitmeninių fotikų yra profesionalių ir kiek tame tiesos nežinau.

                                    Comment


                                      Parašė Llinass
                                      Teko kalbėt su fotografu prancūzu tai jis prieš visus skaitmeninius fotikus, turi kažkokį agregatą kur šiaip pažiūrėjus net į fotiką nepanašus ir sakė kad skaitmeniniai fotikai ne profesionalams.
                                      Ar skaitmeninių fotikų yra profesionalių ir kiek tame tiesos nežinau.
                                      Canon EOS 5D, 1D serija vadinami profesionaliais. Tokie ir yra. Tiems seniems profesionalams, nusiteikusiems prieš skaitmeninę fotografiją, labiausiai nepatinka nuotraukų apdorojimas kompiuteriu, kad tai yra nenatūrali sintetika. Bet kokiu atveju, juostelių gamyba vis mažėja arba yra visai stabdoma, tad greitai neskaiteminė fotografija taps itin retu reiškiniu...

                                      Comment


                                        Parašė Aug1z
                                        Canon EOS 5D, 1D serija vadinami profesionaliais. Tokie ir yra. Tiems seniems profesionalams, nusiteikusiems prieš skaitmeninę fotografiją, labiausiai nepatinka nuotraukų apdorojimas kompiuteriu, kad tai yra nenatūrali sintetika. Bet kokiu atveju, juostelių gamyba vis mažėja arba yra visai stabdoma, tad greitai neskaiteminė fotografija taps itin retu reiškiniu...
                                        Gal mūsų "anglai" patvirtins arba paneigs: girdėjau gandą, kad Boots (didžiausias kasdienio naudojimo šlamšto parduotuvių tinklas UK) nustojo prekiauti fotojuostomis?
                                        Kaip po dykumą blaškiausi

                                        Comment


                                          Jis naudojo kažką panaušaus. Plačiajuostį foto aparatą tik naujesnį.

                                          Edit: Beja jis nėra senas profesionalas. Jam apie 27 metus.
                                          Paskutinis taisė deep'as; 2006.05.30, 12:27.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X