Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Foto krepšiai

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Foto krepšiai

    Sveiki,

    Pastaruoju metu, ieskau isigyti koki nors foto kerpsi. Smalsu kokius jus turite ir kokie jusu atsiliepimai apie juos.

    #2
    Aš turiu Tamrac 5534.

    Telpa D50 su 18-70mm + 50mm + 70-300mm + 10-20mm, filtrų dėklas bei valymo priemonės.

    Šiaip gana patogu viską pasiekti, tik kartais tenka perkelti krepšį ant kito peties, jei nemažą svorį tenka tampytis visą dieną

    Taip pat turiu Lowepro CompuDayPack, kurį naudoju tik skrydžiuose, kai reikia vežtis fotoįrangą bei nešiojamą kompą.

    Comment


      #3
      nodoju sita labai patogu ant kupros nesioti






      galima persidaryt i mazesne su keliom rankenom
      Paskutinis taisė Bolidas; 2008.03.23, 17:04.
      Studija8...

      Comment


        #4
        Heh, labai ilgai kankinausi, kokį krepšį išsirinkti, nes pasirinkimas didelis, o poreikiai išties neaiškūs... Labai žavėjo National Geographic serija, tačiau gyvai juos pačiupinėjus atkrito. Tuomet pajamiau:

        http://products.lowepro.com/product/...AW,1973,20.htm

        Į kurį telpa EOS400D su televyku, kitu ir 50 prime'u be vargo!

        Comment


          #5
          Seniau naudojau Red Rock Mini-Rucksack 440430 . Geras daiktas, bet atejo laikas , kai visa mano iranga pradejo netilpti i viena kuprine. Dabar guli nenaudojama.

          Mano pagrindine tara siuo momentu yra LowePro Mini Trekker AW kuprine. Labai patogi ir talpi. Daug apgalvotu smulkmenu.

          Kai keliauju ne pilnai prisikroves, naudoju Lowepro SlingShot 200 AW. Labai patogi, nes nesioji kaip kuprine, bet fotika gali istraukti greitai nenusiimant pacios kuprines.

          Dabar galvoju apie si daikta.

          S_P
          S_P

          Meninė fotografija
          www.sp-foto.lt

          Comment


            #6
            Naudoju sia: http://products.lowepro.com/product/...ck,1922,16.htm

            Idealus variantas kai tenka keliauti, skraidyti ar tiesiog iseiti i miesta pafotografuoti. Suderinta viskas ko man reikejo: skyrius SLR, kur telpa body su nedideliu stiklu plius dar keli itemai (2as objektyvas, blykste etc,), skyrius kompiuteriui iki 17` ir atskiras skyrelis asmeniniams daigtams, ar noretum isimesti drabusiu prastesniam orui, ar buteli mineralinio, ar sukisti visus foto/pc kabelius. Puikiai saugo nuo dregmes, kaina taip pat nedidele, daugumoje kurkas pigesne uz panasias kuprines, apie 170lt berods.

            Comment


              #7
              Parašė Cholerikas Rodyti pranešimą
              Naudoju sia: http://products.lowepro.com/product/...ck,1922,16.htm

              Idealus variantas kai tenka keliauti, skraidyti ar tiesiog iseiti i miesta pafotografuoti. Suderinta viskas ko man reikejo: skyrius SLR, kur telpa body su nedideliu stiklu plius dar keli itemai (2as objektyvas, blykste etc,), skyrius kompiuteriui iki 17` ir atskiras skyrelis asmeniniams daigtams, ar noretum isimesti drabusiu prastesniam orui, ar buteli mineralinio, ar sukisti visus foto/pc kabelius. Puikiai saugo nuo dregmes, kaina taip pat nedidele, daugumoje kurkas pigesne uz panasias kuprines, apie 170lt berods.
              Tokia pat pas mane tik as 260lt mokejau.
              R. Dichavičius: „Turi būti alkanas fotografijos“

              Comment


                #8
                o kur yra galima neminint vilbros pasiziureti, paliesti ir pasimatuoti foto krepsius?

                Comment


                  #9
                  www.sergita.lt , akropolyje elektromarkte ir fotoprekiu parduotuve salia ledo arenos.

                  Comment


                    #10
                    Gaila, kad nera Sergitos Kaune...

                    Comment


                      #11
                      Gal kas naudoja sia kuprine?
                      SlingShot 200 AW




                      Atrodo gana patogi. Ypac kai as megstu su dviraciu pasivezinti. Bet ziurint i netolima ateiti, ar tilptu 70-200 televykas?
                      www.tomflagman.com

                      Comment


                        #12
                        Parašė FlagMan Rodyti pranešimą
                        Gal kas naudoja sia kuprine?
                        SlingShot 200 AW



                        Atrodo gana patogi. Ypac kai as megstu su dviraciu pasivezinti. Bet ziurint i netolima ateiti, ar tilptu 70-200 televykas?
                        As turiu sia kuprine. Labai patogi, kai iseinu lengvai "apsiginklaves". Fotikas greitai pasiekiamas, nereikia nusiimti norint istraukti fotika. Ilgiau nesiojant neskauda peciu ar nugaros. Abi rankos laisvos.
                        70-200 priskiriu prie sunkiosios altilerijos, todel i sia "tara" kisti nebandziau. Namuose pabandysiu. Su 100 mm Macro, kuris pakankamai ilgas telpa ir lieka vietos keliems filtrams priekyje.

                        Beje, mano 70-200 su F4. F2,8 yra didesnis. Pas tave kuris?

                        S_P
                        S_P

                        Meninė fotografija
                        www.sp-foto.lt

                        Comment


                          #13
                          dar pastarojo neturiu bet sekantis pirkinys nusimato 70-200 f/2.8
                          vat as pats sia kuprine jau ziurinejau gyvai. atrodo labai patogi bet noreciau kad tilptu ir nikonas su gripu ir ant jo uzmautas tamronas 17-50 ir beplanuojamas televykas.
                          www.tomflagman.com

                          Comment


                            #14
                            Parašė FlagMan Rodyti pranešimą
                            dar pastarojo neturiu bet sekantis pirkinys nusimato 70-200 f/2.8
                            vat as pats sia kuprine jau ziurinejau gyvai. atrodo labai patogi bet noreciau kad tilptu ir nikonas su gripu ir ant jo uzmautas tamronas 17-50 ir beplanuojamas televykas.
                            Paziurejau, kad Canon televikas telpa. Nezinau kokio didzio yra Nikono televikas.

                            S_P
                            S_P

                            Meninė fotografija
                            www.sp-foto.lt

                            Comment


                              #15
                              Nauja mano fotoaparato kuprinė.. Lowepro - SlingShot 200 AW.


                              Comment


                                #16
                                as irgi ja isigyjau. manau bus patogu naudoti
                                www.tomflagman.com

                                Comment


                                  #17
                                  Sveikinu,

                                  taciau man kazkaip atrodo, kad ji tokia gan ilgoka... ar tik nuotruakoje man rodosi?

                                  Comment


                                    #18
                                    as pasirinkau '200'. tai vidutinio dydzio is visu parduodamu tos rusies tasiuku. seip ilga ji tikrai nera tik gal sudaro toki ispudi nes gana siaura.
                                    www.tomflagman.com

                                    Comment


                                      #19
                                      ir vis del to issirinkau pagaliau Lowepro ,,Mini Trekker AW" :
                                      http://www.amazon.com/Lowepro-Mini-T.../dp/B00009R864

                                      Comment


                                        #20
                                        Gal kas turi is Vanguard seriju krepsi?:
                                        http://www.vilbrafoto.lt/index.php?id=641

                                        Comment

                                        Working...
                                        X