Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Zenit

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Zenit

    sveiki
    taigi susidomejau fotografija, bet kadangi normaliam fotoaparatui pinigu neuzhtenka o turimas neturi daugelio rankiniu nustatymu tai paemiau i rankas namie rasta zenit fotoaparata bet deje jis kazhkur kiauras ir apsisviecia juostele... taipogi islaikymas (jeigu taip vadinasi ) gal kas isivaizduoja kiek tai galetu kainuoti? isanksto dekeju uz atsakymus

    #2
    Tiksliai nepasakysiu, nes nuo konkrečios problemos priklauso, bet tikrai nebrangiai

    Zenitą, kaip matai iš aprašo, naudoju ir aš, kaip "second-hand camera" fotkinti su juosta

    Comment


      #3
      Turiu 4 ZENIT`us
      Vienoje vietoje Vilniuje yra žymi taisykla.
      Užuolaidėlės remontas kainuos maždaug 30litų.
      Tfiu tfiu, pats netaisiau.

      Comment


        #4
        aciu uz informacija reiks ryt bandyt nest taisyt... viena beda kad as is moletu...

        Comment


          #5
          Parašė Nikas Rodyti pranešimą
          Turiu 4 ZENIT`us
          Vienoje vietoje Vilniuje yra žymi taisykla.
          Užuolaidėlės remontas kainuos maždaug 30litų.
          Tfiu tfiu, pats netaisiau.
          Sveiki, kaip tik man reiktų Zenit fotiko, gal turite parduoti ? Ar kas nors kitas ?

          Nepykit už off-topic, tiesiog nesinorėjo naujos temos tam kūrti ;-)

          Comment


            #6
            skelbiu.lt skelbimai.lt muge.lt google.lt ir t.t. Nemanau kad čia kas nors turės pardavimui, nebent su Niku tarkis...

            Comment


              #7
              na kadangi tema apie zenitus tai paklausiu čia. kiek maždaug dabar butu verti zenit'ai?

              Comment


                #8
                ziurint stovis, modelis, objektyvas. Siaip orientacine kaina imk 40-50lt manau.

                Comment


                  #9
                  Sveiki. Mano draugui iškilo klausimas ir kadangi pats padėti negaliu tai nusprendžiau paklausti jūsu. Taigi jis turi Zenit-ET ir Zorky-4. ir dabar svarsto kurį iš jų labiau apsimoka remontuoti (aišku jei išvis verta remontuoti) ir kuriuo geriau mėginti fotografuoti. Abiejų bėdos tos pačios su užuolaidėle...

                  Comment


                    #10
                    Na originalus ET(ne Vileikos), tai gan neblogas fotikas, atitinkantis menininko poreikius.
                    O vat "Зоркий" - tai legenda. Aišku ne super, užtat tai istorija, kuri dar gali tarnauti žmogui.

                    Comment


                      #11
                      zinau, kad tikrai nevienas cia naudoja senuosius zenitus et. toki turiu ir pats. bet vis nesiryztu kisti juostos i ji. o taip yra todel, kad dar nevisai suprantu sio fotoaparato nustatymus. konkreciai noriu paklausti apie "ratuka" kaireje. ant jo yra pernelyg daug skaiciu, kuriu rikmes as noreciau suprasti. jei kas padetu, butu labai liux
                      www.tomflagman.com

                      Comment


                        #12
                        Pats siandien pasiemiau zenita, ir nusipirkau juostos, bent ant mano E modelio tai tas ratukas kaireje skirtas nustatyti exponometra.
                        Jedi power!

                        Comment


                          #13
                          pagaliau ir aš galiu bent šiektiek padėti
                          1.pirmas ratukas kuris yra įšorėja skirtas reguliuoti apšvietimą... jei nesugedes eksponmetras prie to ratuko turi būti kaip ir rodyklytė kuri slankioja priklausomai nuo apšvietimo. tai reikia nustatyti taip kad tas burbuliokas nūtu ant tos rodyklytės
                          2. antrasis ratukas man rodos skirtas nustatyti juostelės jautrumui... kairėja tarp esančių skaičiu nusistatai maždaug toki koks tavo jaustos jautrumas.
                          Tai tiek iš manes... dėl informacijos patikimumo nesu tikras

                          Comment


                            #14
                            kaip operatyviai sulaukiau pagalbos eksponometras kaip suprantu yra toks stiklinis lenktas .... kazkas kurio viduje yra toks rutuliukas, kuris slankioja pirmyn atgal sukiojant ta didyji ratuka. po tuo ratuku kraste matau dar kazkoki siuliuka. tik jis nejuda niekur.
                            vidurinis ratukas pas mane issitraukia i virsu. kaip suprantu atidaryti galine dali ir susukti juosta. o po tuo issitraukianciu ratuku yra ISO DIN nustatymas. per pastarojo ratuku "ispjovas" sone matomi dar kitokie skaiciai nuo 15 iki 400. tai cia ir yra didziosios misles apskritai nelabai suprantu kur yra ta zyma, kuri parodo kokie nustatymai yra nustatyti duotuoju momentu. sukiot sukioji bet kiek ko nustatai neaisku
                            www.tomflagman.com

                            Comment


                              #15
                              galimas ir toks atvejis kad pas tave tas siuliukas nejuda nes eksponmetras sugedes. nusinešk prie lempos ir pamėgink nukreipt į ją/nuo jos.
                              ta kairė išpjova tai jautrumui juostos o dėl dešiniosios nesu tikras... norimą skaičių reikia nustatyti per išpjovos centrą (pas mane ant vieno irgi brukšniukas nusitrynęs)

                              Comment


                                #16
                                visgi tas siuliukas vaiksto. tik kazkaip keistai ir nepastoviai. prikisus prie sviesos atsiduria viduryje, kiek nuleidus nuo lempos pakripsta i kaire, o paskui staiga krenta i desine.
                                www.tomflagman.com

                                Comment


                                  #17
                                  hm... šiaip kai tamsiausia jis turi būt dėšinėj pusiai, kai šviesu atvirkščiai. o šiaip jei kažkas su juo negerai tai visada yra rankinis eksponmetras jį gauti nesunku ir jis pigus

                                  Comment


                                    #18
                                    manau kad jis veikia. tik yra gan man neiprastai jautrus. visgi sedziu kambaryje su gana blankia sviesa. ir beveik visada jis yra desineje puseje. nukreipus i lempa objektyva jis atsistoja per viduriuka.
                                    beje kokia juosta rekomenduotumet pasizaidimui man?
                                    www.tomflagman.com

                                    Comment


                                      #19
                                      aš tai jamu pigesnias... fujicolor superia. su zenit'u tik irgi žaidžiu tai to man užtenka. ar tau užteks nežinau, bet manau kaip pirmai juostai tai turėtu. tai tiek iš mano pusės jei dar bus klausimu su zenit'ais kiek žinosiu mėginsiu padėti

                                      Comment


                                        #20
                                        man dabar kyla klausimas. jei gana tamsu, ir as ta rutuliuka nustumiu max i desine, vadinais gaunasi didelis islaikymas, ir as nezinau koks. ir velgi ar foto nesigaus susiliejusi ( kas seip turetu nutikti ). as tiesiog nesuprantu koki islaikyma nustatau skaitmenimis. pripratimas prie skaitmeninio daikto...
                                        www.tomflagman.com

                                        Comment

                                        Working...
                                        X