Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Objektyvai

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė dts Rodyti pranešimą
    nusipirkai pentaxa
    vis geriau nei sigmą be to, konkrečiai šis objektyvas yra labai gerai vertinamas, skirtingai nei dauguma (jei ne visi) tokina stiklai.
    aišku, Nikkor 14-24 f/2.8 geresnis, bet įvertinant ir kaina...
    Reikia fotografo?

    Comment


      Parašė Lettered Rodyti pranešimą
      Žinau, dėl to tą Pentax'ą ir pirkau, nes jis geresnis už Canon, Nikon ir Sigma analogus, kiek visur žiūrėjau testus
      neblogai pasirodo tik af su graztu..
      Neišmeskite spalvų

      Comment


        Parašė dts Rodyti pranešimą
        neblogai pasirodo tik af su graztu..
        Na aš nesu kokios nors firmos vergas, būčiau tikrai pirkęs Canon'ą, nors jis ir brangesnis, bet nelabai privalumų radau, tiek testuose, tiek gyvai išbandęs
        Flickr

        Comment


          Parašė Lettered Rodyti pranešimą
          Atsinaujinau pagaliau savo fotoaparato stiklų arsenalą plačiakampiu objektyvu, kol kas tikrai nenusivyliau, geras vaizdas aštrumas visame plote, taip pat spalvos. Korpusas bent vizuoliai atrodo tvirtai sudėtas, metalinis, tik aišku sunkus, jei tai trūkumas. Platus kampas smagus dalykas, galima pastatus prie pat fotografuoti, labai trūko šio dalyko kol kas. Trūkimas objektyvo kol kas tik trumpas zūmas, bet galima su kojomis šį darbą atlikt

          .JPG]Atvaizdas


          .JPG]Atvaizdas
          Nerealus daiktas, siuo metu ji naudoju draugas paskolino. Prie 2.8 muilina siektiek, bet daiktas isties vertas demesio. Idomumo deliai kiek kainavo sis zveriukas?
          R. Dichavičius: „Turi būti alkanas fotografijos“

          Comment


            oooo! baltas pavydas. grazutis mielutis stikliukas
            www.tomflagman.com

            Comment


              Parašė _Bead_ Rodyti pranešimą
              Nerealus daiktas, siuo metu ji naudoju draugas paskolino. Prie 2.8 muilina siektiek, bet daiktas isties vertas demesio. Idomumo deliai kiek kainavo sis zveriukas?
              Jo, bet gerai, kad yra 2.8, nes praverčia labai kokiuose nors vakarėliuose, o ir trikojį ne visada į miestą vakare pasiimu. Dar pastebėjau šiek tiek CA, bet jos man nemaišo. O kainavo kiek ir kainuoja Lietuvoje, tik nuolaidą šiokią tokią padarė ir filtrą padovanojo.
              Flickr

              Comment


                ar išeitų šitą http://www.fotofabrikas.lt/items/Ray...i-Fisheye.html. Ar išeitų jį pritvirtint prie fuji finepix s1500?

                Comment


                  Sveiki,
                  Papasakokit ispudzius kurie esat dirbe su Canon EF 85mm f/1.2L USM.
                  Aciu
                  Mano foto http://hasidas.deviantart.com/gallery/

                  Comment


                    Gražiai paišo, viskas gerai, tik kad laaaabaaaaiiii lėėėėėtaaaas..........

                    Parašė balvonas Rodyti pranešimą
                    Sveiki,
                    Papasakokit ispudzius kurie esat dirbe su Canon EF 85mm f/1.2L USM.
                    Aciu

                    Comment


                      Turiu klausima:

                      Esme, kad vis dar planuoju artimiausioje ateityje nusipirkti Nikon D90, bet pakolkas tenka naudotis senuoju geruoju Nikon D50. Beda, kad sulauziau savo kitini nikor 18-55 ED DX objektyva. Tai pagalvojau ar apsimoka nusipirkti Nikon D50-am D90-o kitini Nikor 18-105 VR DX objektyva ? Kokia jo kokybe palyginti su D50 kitiniu. Suprantu, kad turetu buti geresnis objektyvas, bet kiek smarkiai geresnis ? Ir apskritai ar jis tinkamas D50 fotikui ?

                      Mano Flickr nuotraukos : http://www.flickr.com/photos/ezziukas/sets/

                      --------------------------------------------------

                      Kiek rovė - neišrovė. Kiek skynė - nenuskynė. Todėl, kad tu - šventovė, todėl, kad tu - Tėvynė !!!

                      Comment




                        o gal geresnis variantas ? : Sigma 18-50mm f2.8-4.5 DC OS HSM Lens for Nikon Digital SLR Cameras with APS C Sensors . Patarkite ekspertai !?!?!

                        Mano Flickr nuotraukos : http://www.flickr.com/photos/ezziukas/sets/

                        --------------------------------------------------

                        Kiek rovė - neišrovė. Kiek skynė - nenuskynė. Todėl, kad tu - šventovė, todėl, kad tu - Tėvynė !!!

                        Comment


                          Parašė Ežiukas Rodyti pranešimą


                          o gal geresnis variantas ? : Sigma 18-50mm f2.8-4.5 DC OS HSM Lens for Nikon Digital SLR Cameras with APS C Sensors . Patarkite ekspertai !?!?!
                          jeigu nereikia labai plataus kampo yra tamron 28-75, toks irgi puse velnio
                          Neišmeskite spalvų

                          Comment


                            Parašė dts Rodyti pranešimą
                            jeigu nereikia labai plataus kampo yra tamron 28-75, toks irgi puse velnio
                            Deja, bet reikia kaip tik plataus kampo

                            Mano Flickr nuotraukos : http://www.flickr.com/photos/ezziukas/sets/

                            --------------------------------------------------

                            Kiek rovė - neišrovė. Kiek skynė - nenuskynė. Todėl, kad tu - šventovė, todėl, kad tu - Tėvynė !!!

                            Comment


                              buvo kurjeris uzsukes siandien
                              Studija8...

                              Comment


                                megstu as sitos rusies kurjerius
                                Neišmeskite spalvų

                                Comment


                                  18-200 VR jei nori universalaus, tikrai neblogas tokios klasės ultrazoomas... Ir filmuojant VR praverčia

                                  Parašė Ežiukas Rodyti pranešimą


                                  o gal geresnis variantas ? : Sigma 18-50mm f2.8-4.5 DC OS HSM Lens for Nikon Digital SLR Cameras with APS C Sensors . Patarkite ekspertai !?!?!

                                  Comment


                                    Patarkit

                                    Sveiki, noriu pirkti objektyva. Turiu Nikon d3000, su kitiniu objektyvu, taciau buvau uzsidejes tele objektyva(Sigmos) ir man lb patiko. Gal galit patarti koki geriau pirkti, jis turetu but su fokusavimo varikliuku objektyvo viduje, ir noreciau kad diafragma butu kokie f2,8.... laukiu patarimu

                                    Comment


                                      Parašė mingusas Rodyti pranešimą
                                      Sveiki, noriu pirkti objektyva. Turiu Nikon d3000, su kitiniu objektyvu, taciau buvau uzsidejes tele objektyva(Sigmos) ir man lb patiko. Gal galit patarti koki geriau pirkti, jis turetu but su fokusavimo varikliuku objektyvo viduje, ir noreciau kad diafragma butu kokie f2,8.... laukiu patarimu
                                      na jei su 2.8 skyle tai imk arba fix'ą AF-S NIKKOR 300mm f/2.8G ED VR II arba zoom'ą AF-S NIKKOR 70-200mm f/2.8G ED VR II
                                      tik gana keistai kai atrodo kai ant ne FX kūnelio ieškai tokių parametrų linzių. Jei turi pinigų tokiom linzėm tai siūlau pasikeisti ir kūnelį į rimtesnį.
                                      Architektūros fotografija: http://www.garbacauskas.com

                                      Comment


                                        Parašė xxl Rodyti pranešimą
                                        na jei su 2.8 skyle tai imk arba fix'ą AF-S NIKKOR 300mm f/2.8G ED VR II arba zoom'ą AF-S NIKKOR 70-200mm f/2.8G ED VR II
                                        tik gana keistai kai atrodo kai ant ne FX kūnelio ieškai tokių parametrų linzių. Jei turi pinigų tokiom linzėm tai siūlau pasikeisti ir kūnelį į rimtesnį.
                                        Pirma manau reiktų išsiaiškint ar tikrai reikia 2.8.
                                        Flickr

                                        Comment


                                          Parašė Lettered Rodyti pranešimą
                                          Pirma manau reiktų išsiaiškint ar tikrai reikia 2.8.

                                          na žmogus paklausė aš atsakiau
                                          Architektūros fotografija: http://www.garbacauskas.com

                                          Comment

                                          Working...
                                          X