Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Kokį fotoaparatą pirkti?

Collapse
Tai svarbi tema.
X
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Ačiū labai,.nusipirkau canon, nekantrauju išbandyt

    Comment


      Sveikinu, tikrai super pirkinys. Ypac padeda kai sviesos truksta kitiems stiklams.

      Comment


        Ruošiuosi pirkti veidrodinį Canon'ą gal galite patarti koks maždaug geresnis (už 490 - 600 eurų)? Kiek teko skaityti įvairiuose fotografijos forumuose, tai nėra tokio bendro nusistatymo, gal kiek efoto.lt naudingos info pateikia, tai apie matricas, diafragmas, jau manau esu kiek nusimanantis. Nors šiaip man dabar svarbiausia, kad aparatas gebėtų ,,išplauti" foną, nes maniškis canon'as to nelabai geba, nors instrukcijos ir nurodo, kad jis šitai gali. O be to norėčiau fotoaparato, kuris būtų skirtas peizažų (tiek gamtos, tiek urbanizacijos) bei gyvūnijos fotografimui. Tai jeigu suteiksite info būčiau labai dėkingas...
        Paskutinis taisė Raelis; 2015.11.30, 14:12.
        ,, - Il parait que monsieur est decidement pour les suivantes.
        - Que voulez-vous, madame? Elles sont plus fraiches."

        Comment


          Parašė Raelis Rodyti pranešimą
          Ruošiuosi pirkti veidrodinį Canon'ą gal galite patarti koks maždaug geresnis (už 490 - 600 eurų)? Kiek teko skaityti įvairiuose fotografijos forumuose, tai nėra tokio bendro nusistatymo, gal kiek efoto.lt naudingos info pateikia, tai apie matricas, diafragmas, jau manau esu kiek nusimanantis. Nors šiaip man dabar svarbiausia, kad aparatas gebėtų ,,išplauti" foną, nes maniškis canon'as to nelabai geba, nors instrukcijos ir nurodo, kad jis šitai gali. O be to norėčiau fotoaparato, kuris būtų skirtas peizažų (tiek gamtos, tiek urbanizacijos) bei gyvūnijos fotografimui. Tai jeigu suteiksite info būčiau labai dėkingas...
          Foną išplauti gali tik objektyvai su didele diafragma.
          Už šitą kainą geriausias variantas manau Canon 750D.
          Flickr

          Comment


            Kuris maždaug geresnis sunku pasakyti, tokiam kainų lygyje jie daug maž vienodi, reikia žiūrėti kuris geriau rankoj guli, yra patogesnis ir pan.
            Foną plauna ne tiek aparatas, kiek objektyvai. čia reik daugiau skaityt apie diafragmą, židinio nuotolį bei derinti su atstumu iki fotografuojamo objekto.
            Taip pat ir apie fotoaparato paskirtį, čia vėl labiau objektyvai įtakoja. Vienintelis aparato parametras būtų atsparumas drėgmei ar dulkėms (nežinau ar tokių Canon'ų yra).
            Dėl gamtos peizažų reikės labiau trumpo židinio objektyvo, urbanizacijai gali būti įvairiai. O va gyvūnų tai reikės gero zoom'o (t.y. ilgesnio židinio nuotolio, pvz 135-300 mm). Fix'ai ilgo židinio geri, kainuoja brangiai.
            Panašu, kad reikalingas objektyvas būtų su kintamo židinio nuotoliu, pvz 18-105 mm ar koks 28-70 mm ir pan.
            Taip pat visada geriau investuoti daugiau į gerą objektyvą, nei į kūnelį, nes kūneliai visi daugiau mažiau tą patį atlieka.
            Didesnę dalį lemia objektyvai ir fotografas.

            Comment


              Parašė Raelis Rodyti pranešimą
              Ruošiuosi pirkti veidrodinį Canon'ą gal galite patarti koks maždaug geresnis (už 490 - 600 eurų)? Kiek teko skaityti įvairiuose fotografijos forumuose, tai nėra tokio bendro nusistatymo, gal kiek efoto.lt naudingos info pateikia, tai apie matricas, diafragmas, jau manau esu kiek nusimanantis. Nors šiaip man dabar svarbiausia, kad aparatas gebėtų ,,išplauti" foną, nes maniškis canon'as to nelabai geba, nors instrukcijos ir nurodo, kad jis šitai gali. O be to norėčiau fotoaparato, kuris būtų skirtas peizažų (tiek gamtos, tiek urbanizacijos) bei gyvūnijos fotografimui. Tai jeigu suteiksite info būčiau labai dėkingas...
              Veidrodiniai fotikai visi dabar fotkina tik labai gerai. Tad svarbiausias kriterijus man būtų ergonomika.
              O dėl fono plovimo - tik objektyvo funkcija tai.
              O be to norėčiau fotoaparato, kuris būtų skirtas peizažų (tiek gamtos, tiek urbanizacijos) bei gyvūnijos fotografimui.
              Čia yra priešingi pageidavimai, vienu atveju labiau tinka platus kampas (mažai mm), kitą - siauras (daug mm - didelis priartinimas).
              Tad gal racionalu būtų pirkt pigesnį fotiką (dėvėtą gal) ir daugiau investuot į stiklus.
              Tiek teorinių banalių pamąstymų.

              Comment


                Parašė Raelis Rodyti pranešimą
                Ruošiuosi pirkti veidrodinį Canon'ą gal galite patarti koks maždaug geresnis (už 490 - 600 eurų)? Kiek teko skaityti įvairiuose fotografijos forumuose, tai nėra tokio bendro nusistatymo, gal kiek efoto.lt naudingos info pateikia, tai apie matricas, diafragmas, jau manau esu kiek nusimanantis. Nors šiaip man dabar svarbiausia, kad aparatas gebėtų ,,išplauti" foną, nes maniškis canon'as to nelabai geba, nors instrukcijos ir nurodo, kad jis šitai gali. O be to norėčiau fotoaparato, kuris būtų skirtas peizažų (tiek gamtos, tiek urbanizacijos) bei gyvūnijos fotografimui. Tai jeigu suteiksite info būčiau labai dėkingas...
                Kaip rase anksciau tai del fono isplovimo ziurek ne instrukcija o fotoaparato parametrus. Tau reikia kuo maziau F.
                Fono isplovimas peizazams nelabai reikalingas. turbut kad peizazams apskritai nera kazkokiu spec reikalavimu viskas priklauso nuo situacijos tai geriau turet viska
                Jei kalbam apie gyvunus tai turbut kad tau reikes kuo siauresnio objektyvo tai yra kuo daugiau milimetru. Paprastai visi nori to didleio zoomo bet dazniausiai tai yra maziausiai naudojamas objektyvas.
                Visam tam tau turbut reikes kaip minimum dvieju objektyvu. Nors pati mintis pirkti veidrodini ir tureti viena objektyva yra gan absurdiska. Tada geriau pirkti kompaktini foto aparata jei nesi didelis profas tai nuotrauku kokybeje net nepastebesi skirtumo, kas man labiausiai nepatinka kompaktiniuose tai valdymas, as pats dabar naudojuosi kompaktiniu nors esu iprates prie veidrodinio tai kiekviena karta keisdamas nustatymus keikiuosi, kam reikedavo sekundziu daliu dabar reikia spoksoti i ekrana ir ten kazka pasirinkineti.

                Comment


                  Parašė Raelis Rodyti pranešimą
                  Ruošiuosi pirkti veidrodinį Canon'ą gal galite patarti koks maždaug geresnis (už 490 - 600 eurų)? Kiek teko skaityti įvairiuose fotografijos forumuose, tai nėra tokio bendro nusistatymo, gal kiek efoto.lt naudingos info pateikia, tai apie matricas, diafragmas, jau manau esu kiek nusimanantis. Nors šiaip man dabar svarbiausia, kad aparatas gebėtų ,,išplauti" foną, nes maniškis canon'as to nelabai geba, nors instrukcijos ir nurodo, kad jis šitai gali. O be to norėčiau fotoaparato, kuris būtų skirtas peizažų (tiek gamtos, tiek urbanizacijos) bei gyvūnijos fotografimui. Tai jeigu suteiksite info būčiau labai dėkingas...
                  Visi šitie išvardinti dalykai nuo paties fotoaparato priklauso labai nedidele dalimi. Esminis dalykas šitam pasiekti yra objektyvai ir, pagal tavo poreikius, matyt kad ne vienas. Kuom išplaut foną nėra lengva pasakyt: tą gali padaryt ir šviesus vidutinio židinio nuotolio objektyvas, ir makro objektyvas ir teleobjektyvas - tačiau visi jie skirti skirtingoms nuotraukoms daryti. Peizažams tradiciškai eina plataus kampo objektyvai, gyvūnijai - priešingai, televykai. Bet kuris iš jų jau nesunkiai perlipa 600 eurų sumą, jei nežiūrėt į pačius pigiuosius variantus.

                  Apskritai pats kūnelis fotoaparate yra ir pigesnioji, ir mažiau svarbi dalis, dėl ko manau, kad turint nedidelį biudžetą racionaliausia yra imt galimai pigesnį body ir galimai geresnį objektyvą pagal savo fotografavimo poreikius.
                  Got sun in my face, sleeping rough on the road

                  Comment


                    Šiaip kiek teko orientuotis, tai daugelis siūlė šitą

                    https://www.topocentras.lt/fotoapara...-55is-stm.html

                    arba šį

                    http://www.elektromarkt.lt/Foto-Vide...oaparatas.html

                    O dėl objektyvų tai žinoma, aš suprantu, kad su vienu nieko gero nebus, o prisipirkti bent jau tris kažkaip į bankrotą turbūt nueičiau, tai kaip sakoma, viskas yra su laiku.
                    Paskutinis taisė Raelis; 2015.11.30, 15:10.
                    ,, - Il parait que monsieur est decidement pour les suivantes.
                    - Que voulez-vous, madame? Elles sont plus fraiches."

                    Comment


                      Parašė Raelis Rodyti pranešimą
                      Ruošiuosi pikrti veidrodinį Canon'ą gal galite patarti koks maždaug geresnis (už 490 - 600 eurų)? Kiek teko skaityti įvairiuose fotografijos forumuose, tai nėra tokio bendro nusistatymo, gal kiek efoto.lt naudingos info pateikia, tai apie matricas, diafragmas, jau manau esu kiek nusimanantis. Nors šiaip man dabar svarbiausia, kad aparatas gebėtų ,,išplauti" foną, nes maniškis canon'as to nelabai geba, nors instrukcijos ir nurodo, kad jis šitai gali. O be to norėčiau fotoaparato, kuris būtų skirtas peizažų (tiek gamtos, tiek urbanizacijos) bei gyvūnijos fotografimui. Tai jeigu suteiksite info būčiau labai dėkingas...
                      Čia turbūt fotografijos žinios ir baigiasi Turiu nuliūdinti ir kartu nudžiuginti, kad naujo fotoaparato jums galbūt pirkti ir nereikės, nes "išplautą foną" arba dar kitaip tariant siaurą DOF (Depth of field) suteikia ne pats fotoaparatas, o objektyvas. Yra du būdai fono "išplaukimui" išgauti: 1. Ilgo židinio nuotolio objektyvas (teleobjektyvas) 2. "Šviesus" objektyvas (tas, kurio diafragmą galima kuo labiau atverti).

                      Jei kalbėtume apei tobulą rezultatą, tai būtų abiejų paminėtų objektyvų tipų mišinys ("šviesus" teleobjektyvas), kurio kaina, galėtų prilygti ir gero automobilio kainą

                      Objektyvas, kuris būtų tinkamas tiek peizažams, tiek laukinių (?) gyvūnų fotografavimui stipriai priartinus bei atitiktų jūsų kainos ribas - egzistuoja, tačiau bijau, kad jūsų lūkesčių jis gali ir nepateisinti, nes universalus daiktas kaip taisyklė būna netinkamas nei tam, nei tam, tad siūlyčiau žvalgytis dviejų objektyvų - plataus kampo objektyvo (peizažams, pastatams), bei zoom tipo objektyvo (pvz. kokio 70-200mm). Žinoma, norint gero daikto, reikia atitinkamai ir investuoti

                      Comment


                        Gal kas esat naudoję Canon 700D? Ar tikrai toks prastas, kaip sako britai, jog tinka tik pradedantiesiams ir nekokia rezoliucija?

                        http://www.photographyblog.com/revie...s_700d_review/
                        ,, - Il parait que monsieur est decidement pour les suivantes.
                        - Que voulez-vous, madame? Elles sont plus fraiches."

                        Comment


                          Pradedantiesiams profesionalams. Tau per akis.

                          Comment


                            Parašė agnette Rodyti pranešimą
                            Pradedantiesiams profesionalams. Tau per akis.
                            Jau supratau, kad man jo per akis... Nes nuspirkau šiandien ir kažkaip dar bandau prie jo priprasti...
                            ,, - Il parait que monsieur est decidement pour les suivantes.
                            - Que voulez-vous, madame? Elles sont plus fraiches."

                            Comment


                              Sveikinu!
                              Pas mane analogiskas… bet daaaaug senesnis… 450d… ir nesiruosiu keisti kol nesuges nepataisomai, arba sukurs kazko visiskai kosminio…
                              Kitas reikalas stiklai… ju pas mane dabar astuoni… dar pora ir jubiliejinis…

                              Comment


                                Parašė agnette Rodyti pranešimą
                                Sveikinu!
                                Pas mane analogiskas… bet daaaaug senesnis… 450d… ir nesiruosiu keisti kol nesuges nepataisomai, arba sukurs kazko visiskai kosminio…
                                Kitas reikalas stiklai… ju pas mane dabar astuoni… dar pora ir jubiliejinis…
                                Bet jie kažkokie reti pasidarė, paskutinį gavau vos, vos....Šiaip, dabar kiek žiūrinėju labai priprasti sunkiai einasi po mano senučiuko.
                                ,, - Il parait que monsieur est decidement pour les suivantes.
                                - Que voulez-vous, madame? Elles sont plus fraiches."

                                Comment


                                  jam jau 2,5 metai… jau islesti 750/760… pries 10 men….

                                  Comment


                                    Parašė agnette Rodyti pranešimą
                                    jam jau 2,5 metai… jau islesti 750/760...
                                    Kiek skaičiau, jau 760 laikomas atgyvena pagal anglus....taip sakant, kas mėnesį po naujovę.
                                    ,, - Il parait que monsieur est decidement pour les suivantes.
                                    - Que voulez-vous, madame? Elles sont plus fraiches."

                                    Comment


                                      Nieko naujesnio tarp Canon veidroduku dar nera… tegul tie anglai nusiramina….
                                      http://www.dpreview.com/products/can...goryId=cameras

                                      Comment


                                        Sveiki.
                                        Noriu pasiteirauti, kokį veidrodinį Canoną imt: 100d ar 700d? Kokie tarp jų ryškesni skirtumai (kurio akumas talpesnis, kiek kadrų per sekundę ir kiek laiko kadrų akumuliatorius)?
                                        Prieš tai turėjau Canon SX150
                                        Žinoma, planuoju imti ne su standartiniu objektyvu, o atskirai kūnelį (body) ir dairytis objektyvo su didesniu židinio nuotoliu (kad ir 18-135 ar 24-70 mm). Save priskirčiau prie pradedančiojo vartotojo su veidrodine technika.

                                        Tad, profesionalai, ką patartumėte rinktis?
                                        Paskutinis taisė ssnaiperis; 2016.07.18, 22:19.
                                        Daugiau mano nuotraukų >>
                                        Mano rajonas ir apylinkės >>

                                        Comment


                                          Parašė ssnaiperis Rodyti pranešimą
                                          Sveiki.
                                          Noriu pasiteirauti, kokį veidrodinį Canoną imt: 100d ar 700d? Kokie tarp jų ryškesni skirtumai (kurio akumas talpesnis, kiek kadrų per sekundę ir kiek laiko kadrų akumuliatorius)?
                                          Prieš tai turėjau Canon SX150
                                          Žinoma, planuoju imti ne su standartiniu objektyvu, o atskirai kūnelį (body) ir dairytis objektyvo su didesniu židinio nuotoliu (kad ir 18-135 ar 24-70 mm). Save priskirčiau prie pradedančiojo vartotojo su veidrodine technika.

                                          Tad, profesionalai, ką patartumėte rinktis?
                                          O kam tas griozdas? Pažiūrėk į sisteminius.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X