Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Kokį fotoaparatą pirkti?

Collapse
Tai svarbi tema.
X
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė LBP Rodyti pranešimą
    Tai nusipirk ant to pačio D300 šviesų objektyvą ir viskas. Dabar mėtaisi kaip mergelė... Nebent neturi kur pinigų dėti.
    Aš minėjau, kad reikia dar vieno aparato. T.y. antro.

    Comment


      Teko šiek tiek bandyti NEX-6, kuris paliko tikrai labai gerą įspūdį. Tvirtas korpusas, tokio dydžio aparatui puikus valdymas. NEX-ai turi "focus peaking" funkciją, kuri paryškina kontrastingas linijas ir labai padeda fokusuojant rankiniu būdu. Mano Samyang 85mm objektyvą naudoti su NEX'u buvo žymiai smagiau, negu su D90.
      Nors OM-D naudoti neteko, kiek mačiau apžvalgų, nuomonės taip pat labai teigiamos. Nors tuo labai nesidomėjau, atrodo, kad 4/3 objektyvų pasirinkimas (kol kas) geresnis nei NEX, ypač dėl puikaus Panasonic 20mm f1.7. Kita vertus, 4/3 turi 2x crop factorių, tuo tarpu NEX - 1.5x, taigi jeigu fotografuosi portretus, su Olympusu foną "išplauti" bus sunkiau.

      Comment


        Sveiki, kolegos Norėčiau pasiklausti, kuo skiriasi:
        Canon EOS 1100D 18-55IS nuo Canon EOS 1100D 18-55 III?
        Iš pažiūros jie ir vienodi, bet kaina - skiriasi.
        Daugiau mano nuotraukų >>
        Mano rajonas ir apylinkės >>

        Comment


          Parašė ssnaiperis Rodyti pranešimą
          Sveiki, kolegos Norėčiau pasiklausti, kuo skiriasi:
          Canon EOS 1100D 18-55IS nuo Canon EOS 1100D 18-55 III?
          Iš pažiūros jie ir vienodi, bet kaina - skiriasi.
          Pas pirmą objektyvas geresnis, su vaizdo stabilizatoriumi.
          Flickr

          Comment


            Parašė Lettered Rodyti pranešimą
            Pas pirmą objektyvas geresnis, su vaizdo stabilizatoriumi.
            Bet pas abu, jei neklystu, keičiami objektyvai..
            Daugiau mano nuotraukų >>
            Mano rajonas ir apylinkės >>

            Comment


              Parašė ssnaiperis Rodyti pranešimą
              Bet pas abu, jei neklystu, keičiami objektyvai..
              Taip, keičiami.
              Flickr

              Comment


                Parašė Lettered Rodyti pranešimą
                Pas pirmą objektyvas geresnis, su vaizdo stabilizatoriumi.
                Nesutinku kad geresnis besalygiskai. Jei stabo nereikia, tai antras geresnis, nes pigesnis. O stabo nereikia ant trumpo fokuso. Siaip abu jie tik tam kad i dezute dulkiu nepripustu.
                Estijos, Latvijos, Lenkijos, Lietuvos, Nyderlandų, Vokietijos keliai pro automobilio langą
                Naujas video: Niedersachsen, NL - Bremen, 126 km, 29 May 2012

                Comment


                  Parašė Mørtã Rodyti pranešimą
                  Nesutinku kad geresnis besalygiskai. Jei stabo nereikia, tai antras geresnis, nes pigesnis. O stabo nereikia ant trumpo fokuso. Siaip abu jie tik tam kad i dezute dulkiu nepripustu.
                  Tas su IS ir optiškai geresnis.
                  Flickr

                  Comment


                    Parašė Lettered Rodyti pranešimą
                    Tas su IS ir optiškai geresnis.
                    Taip, geresnis, bet jam vistiek iki normalaus stiklo kaip iki Pekino. As kai pirkau savo fotika, toks buvo prisuktas, bet dabar jau kokius tris metus nenaudojamas ir vargu ar bus kada? Butu daug racionaliau pirkti body, bet tada as tai nezinojau. Krc, mokamas mokslas ir tiek...
                    Estijos, Latvijos, Lenkijos, Lietuvos, Nyderlandų, Vokietijos keliai pro automobilio langą
                    Naujas video: Niedersachsen, NL - Bremen, 126 km, 29 May 2012

                    Comment


                      Kartais tie prie kameros būnantys objektyvai beveik nepadidina komplekto kainos, lyginant su body only versija. Aš kai savo pirkau pamenu labai simboliškai už komplekta su objektyvu papildomai sumokėjau, nei kad tik pats fotoaparatas kainavęs būtų. Neverta net ir to simbolinio mokesčio mokėti, kai tiksliai žinai ko reikia arba apskritai jau turi objektyvus. Jei tai tavo pirmas normalesnis foto aparatas tada gerai iškart turėti kažkokį objektyvą, kurie dažnai būna gana universalūs ir žaidžiant su tokiu išsiaiškinti ko tikrai reikia ir tada investuoti į padoresnį obejtyvą.

                      Comment


                        Parašė pauliaK Rodyti pranešimą
                        ...žaidžiant su tokiu išsiaiškinti ko tikrai reikia ir tada investuoti į padoresnį obejtyvą.
                        Palaikau, as irgi tokios nuomones. Mano posto ideja buvo parodyti kad neverta rinktis tarp tu abieju varinatu, abu jie nekokie, o jei taip, tai imti reikia pigiausia, nes iki kitu kriteriju jiems dar oj-oj kaip toli...
                        Estijos, Latvijos, Lenkijos, Lietuvos, Nyderlandų, Vokietijos keliai pro automobilio langą
                        Naujas video: Niedersachsen, NL - Bremen, 126 km, 29 May 2012

                        Comment


                          /\
                          Sutinku. Ypač žinant, kad parduoti tokius objektyvus ir atgauti kažką atgal yra beveik neįmanoma, todėl investuoti į 'geresnį' nėra prasmės. Geriau atsidėti sutaupytus pinigus ateičiai, rimtesniam objektyvui, kai jai žinosis ko norisi.

                          Comment


                            Parašė pauliaK Rodyti pranešimą
                            /\
                            Sutinku. Ypač žinant, kad parduoti tokius objektyvus ir atgauti kažką atgal yra beveik neįmanoma, todėl investuoti į 'geresnį' nėra prasmės. Geriau atsidėti sutaupytus pinigus ateičiai, rimtesniam objektyvui, kai jai žinosis ko norisi.
                            Kaip tai žinosis ko norisi jei nieko pats nebūsi išbandęs? Aš pvz. nusipirkau Canon EOS 1000D su kitinuku už 800 lt.. Dabar jau pusmetį naudoju, supratau kame yra esmė ir ką reikia dasipirkti, kad rezultatai būtų geresni. O jūs sakot taupyk ant geresnio. Visų pirma reikia pačiam per praktiką pajaust kas yra tas "geresnis".

                            Comment


                              Parašė Tfmachine Rodyti pranešimą
                              ...Visų pirma reikia pačiam per praktiką pajaust kas yra tas "geresnis".
                              Mes apie viena, tu apie kita. Skaityti moki?
                              Estijos, Latvijos, Lenkijos, Lietuvos, Nyderlandų, Vokietijos keliai pro automobilio langą
                              Naujas video: Niedersachsen, NL - Bremen, 126 km, 29 May 2012

                              Comment


                                Parašė Mørtã Rodyti pranešimą
                                Mes apie viena, tu apie kita. Skaityti moki?
                                Ne, šiaip atėjau, kad parašyčiau ką nors ne į temą. O tu perskaityti moki prieš mano komentarą ėjusį pasisakymą, kurį citavau? Čia aš gal agresyviai, bet kažkaip nejaučiu, jog būčiau kažką "ne į temą" parašęs.
                                Paskutinis taisė Tfmachine; 2013.05.25, 12:50.

                                Comment


                                  Parašė pauliaK Rodyti pranešimą
                                  /\
                                  Sutinku. Ypač žinant, kad parduoti tokius objektyvus ir atgauti kažką atgal yra beveik neįmanoma, todėl investuoti į 'geresnį' nėra prasmės. Geriau atsidėti sutaupytus pinigus ateičiai, rimtesniam objektyvui, kai jai žinosis ko norisi.
                                  Šiais laikais ir tokie objektyvai gamini pakankamai geri, dedami tokie lęšiai ir specialios dangos, kurie seniau tik į pro klasės objektyvus buvo dedami. Galų gale fotoaparatas pabangsta tik kokiu 100-200Lt su tokiu objektuvu ir už panašią kainą vėliau nėra sunku jį parduoti.
                                  Pvz. nuotraukos darytos su Canon 18-55mm IS II:

                                  http://www.flickr.com/groups/2182430@N23/pool/
                                  Paskutinis taisė Lettered; 2013.05.25, 13:31.
                                  Flickr

                                  Comment


                                    Parašė Tfmachine Rodyti pranešimą
                                    Ne, šiaip atėjau, kad parašyčiau ką nors ne į temą.
                                    Ir tau puikiai pavyko tai.

                                    O tu perskaityti moki prieš mano komentarą ėjusį pasisakymą, kurį citavau?...
                                    Todel ir parasiau. Matau visai is temos iskritai.
                                    Estijos, Latvijos, Lenkijos, Lietuvos, Nyderlandų, Vokietijos keliai pro automobilio langą
                                    Naujas video: Niedersachsen, NL - Bremen, 126 km, 29 May 2012

                                    Comment


                                      Parašė Mørtã Rodyti pranešimą
                                      Ir tau puikiai pavyko tai.

                                      Todel ir parasiau. Matau visai is temos iskritai.
                                      Ačiū, prajuokinai bent, tai diena šviesesnė net pasidarė. Tik patarčiau savo komentarus dar kartą persiskaityti ir sau atsakyti į klausimą ar jie yra "į temą" ar ne, nes bent man juos perskaičius visiškai nepasidaro aišku kurį Canoną geriau būtų pirkti Įdomu tai, kad prieš perkant pigų fotoaparatą daug kas pataria jo nepirkti, o geriau įsigyti brangesnį ir atitinkamai geresnį, betgi vėl - pasikartosiu, bet manau, jog viską reikia pačiam išbandyti. Dėl stabilizatoriaus, tai gal ir neblogas daiktas iš rankos paveiksluojant, bet jo nebuvimą gana lengvai ištaiso štatyvas. Tai vėl - pačiam rinktis. Jeigu daugiau iš rankos paveiksluosi - tai manyčiau, būtų geriau su IS pirkti.
                                      Paskutinis taisė Tfmachine; 2013.05.25, 17:50.

                                      Comment


                                        Na mes juk niekur nesakėm, kad reikia iškarto pirkti labai gerą objektyvą. Aš sakiau ir man rodos Mørtã buvo tokios pat nuomonės, jog iš pradžių geriau nusipirkti normalų body, tačiau nepulti pirkti jo komplektuojamo su šiek tiek geresniais objektyvais ar keletu jų. Nors tokie rinkiniai dažniausiai nebūna daug brangesni, bet tai vistiek nėra labai gera investija. Mes lygiai taip pat niekur nesakėm, kad kitiniai objektyvai visiškai beverčiai - ne, taip nėra, tačiau skirtumas lyginant su normaliu objektyvu - milžiniškas. Todėl man kaip jau praėjusiam šį pažinties etapą ir norisi patarti įsigyti padorią kamerą, o ją jau išsirinkus tiesiog pirkti pigiausia komplektą. Jame bus paprastas univsalus objektyvas, kurio pagalba bus galima pasibandyti fotografavimą įvairiomis situacijomis ir po pusmečio ar metų, vis dar fotografuojant jau žinosis kada ir ko norėtųsi daugiau, kur ir kokiomis aplinkybėmis, ką fotografuojant, kokiomis sąlygomis esant daugiausia forografojama ir tada jau bus kur kas paprasčiau išsirinkti kitinio objektyvo pakaitalą. O pasikeitus objektyvą, kokybiniu atžvilgiu atrodys, kad naują kamerą įsigyjai iš naujo .

                                        Comment


                                          Kokios firmos fotoaparatai geresni kainos/kokybės santykiu?

                                          Taigi turiu dilemą, okios firmos fotoaparatai geresni kainos/kokybės santykiu? Išskirsčiau dvi firmas - tai Canon ir Nikon. Žinau, kad jie lenktyniauja, ir nevalia vertinti, nes tiek viena, tiek kita barikadų pusė turi vienodą kiekį pliusų ir minusų. Bet noriu paklausti kokios firmos fotikai ar kita įranga gali būti pigesni už konkurentus ir pan. Na ir kokie kokybiškesni?

                                          Comment

                                          Working...
                                          X