Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Kokį fotoaparatą pirkti?

Collapse
Tai svarbi tema.
X
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Pagal populiarumą tarp forumo narių K100D tuoj pralenks, jei dar nepralenkė, Nikon D50

    Svečiui > pritariu Hunte-r, praėjusią savaitę teko bandyti Fuji F31 - nereali muilinukė Nuotraukų kokybė prietemoje (pub'e) fotkinant su dideliu jautrumu beveik prilygo maniškiam D50 (tiesa, gana aiškiai matėsi nemažas noise-reduction, dėl ko nuotraukos buvo šiek tiek "išplaukusios"), taigi tikrai abejoju, kad kuri nors kita "muilinė" jam bent iš tolo prilygsta Fuji F serijai fotografuojant tokiomis salygomis - net stabilizatorius čia vargiai pagelbėtų...

    Comment


      K100D ir nikon D50 trbt populiariausi DSLR siame forume o del fuji biski nesupratau kaip ten siejasi triuksmai ir stabilizatorius. nebent tai kad fotkinti ilgesniais islaikymais su maziau blury o man teko su savuoju k100d gaudyti katina kambaryje kuris labai jau silpnai apsviestas buvo.. va cia jau pasireiskia iso kelimo reikalingumas kai dar fotkini su F/ 3.5~4

      p.s. vistiek tas fuji sluosto nosytes visiems savo draugams paciam ciupineti neteko, bet atsiliepimai puikus
      Neišmeskite spalvų

      Comment


        Šiaip Pentax'ai yra tikriausiai vieni seniausių analoginių ir perspektyvūs skaitmeninių aparatų gamyboje.Pats rinkčiausi arba šią,arba Canon firmą.Kitokių nepripažįstu
        Mano darbai deviantart'e

        Comment


          Parašė dts Rodyti pranešimą
          K100D ir nikon D50 trbt populiariausi DSLR siame forume o del fuji biski nesupratau kaip ten siejasi triuksmai ir stabilizatorius. nebent tai kad fotkinti ilgesniais islaikymais su maziau blury o man teko su savuoju k100d gaudyti katina kambaryje kuris labai jau silpnai apsviestas buvo.. va cia jau pasireiskia iso kelimo reikalingumas kai dar fotkini su F/ 3.5~4

          p.s. vistiek tas fuji sluosto nosytes visiems savo draugams paciam ciupineti neteko, bet atsiliepimai puikus
          Mažas ISO = ilgas išlaikymas
          Ilgas išlaikymas = blurry nuotrauka
          Didelis ISO = dideli triukšmai = trumpas išlaikymas

          Tai jei nėra nei stabilizatoriaus, nei štatyvo, teks tenkintis paplaukusia (bet be triukšmų) nuotrauka. O jei neturi nei stabilizatoriaus, nei štatyvo, bet užkeli ISO turi nepaplaukusią, bet "triukšmingą" nuotrauką.

          Comment


            beje, yra naujas fuji f40, bet per naujas, kad butu jau daug atsiliepimu, matrica didesne, bet beveik neliko rankiniu nustatymu, taip, kad kitiems f31 lieka geresne, paieskokite kokiu bandymu... As toki radau http://www.lesnumeriques.com/duels.p...5&p2=1412&ph=2 labai geras psl, daug fotiku gali palyginti. O dar apie fuji, jis pirmuja butent del triuksmu nebuvimo, kitose srityse ir atsilieka...
            O jei apie k100d tai didziausias jo minusas, problemos su fokusu, ar didesne prietema, o jei dar lygus pavirsius, viskas...... Labai nervuoja... Dabar kartais is vis nefokusuoja, spaudi ir nieko, tada ilendi i meniu ar ka nors pamaigai, pradeda fokusuot, nu uzknisa kartais o kitur vien pliusai, garantija dar daugiau kaip puse metu, jei ka pasikeisiu, dar yra ir sudegusiu tasku pora, bet jie siaip netrukdo, gal zinot kiek ju turi but kad jau keistu?

            Comment


              Kai ieskojau fotiko, gavau nuoroda i sita tinklapi. Tai buvo mano biblija kuri laika. Gal pravers??

              http://www.dpreview.com/reviews/
              Linkėjimai,
              Akvilė

              Comment


                Parašė Paulius Rodyti pranešimą
                Mažas ISO = ilgas išlaikymas
                Ilgas išlaikymas = blurry nuotrauka
                Didelis ISO = dideli triukšmai = trumpas išlaikymas

                Tai jei nėra nei stabilizatoriaus, nei štatyvo, teks tenkintis paplaukusia (bet be triukšmų) nuotrauka. O jei neturi nei stabilizatoriaus, nei štatyvo, bet užkeli ISO turi nepaplaukusią, bet "triukšmingą" nuotrauką.

                situos dalykus as puikiai suprantu, bet jei reikia sugauti kazka judancio nlb geroje sviesoje tai jokie IS nepagelbes reikia butinai kelti iso
                Neišmeskite spalvų

                Comment


                  Parašė Reptilias Rodyti pranešimą
                  Klausimas tiems kas turi fujifilm S6500.Koki dekla fotoaparatui pirkote ir is kur?
                  Mano dėklas - Švyturio šaltkrepšis kolkas
                  Mano nuotraukos @Fotki.com

                  Auto Show Millennium 2007
                  Retromobile 2007
                  "Kova 1". Driftingo čempionatas
                  "Foje" Gali Skambėti Kitaip
                  Vilniaus žavesys kauniečio akimis: 1 dalis | 2 dalis
                  BaltMotorShow 2007, Vilnius: 1 dalis | 2 dalis
                  Kauno Marių Regioninis Parkas

                  Comment


                    Hammeri, tu ziaurus DDDDDD
                    O jei rimtai, apsimoka kokia tase uz 50 lt pirkt ar man irgi teks nusipirkt koki saltkrepsi ar i adiala isukus nesiotis?
                    Pasaulį reikia susprogdint, kad žmonės būtų laisvi, nes tada visos sienos išlėks į orą.

                    Comment


                      as i adiala isukes nesiojuosi
                      Neišmeskite spalvų

                      Comment


                        Parašė Reptilias Rodyti pranešimą
                        Hammeri, tu ziaurus DDDDDD
                        O jei rimtai, apsimoka kokia tase uz 50 lt pirkt ar man irgi teks nusipirkt koki saltkrepsi ar i adiala isukus nesiotis?
                        Su vienu vieninteliu esu susidūręs - kažkurioj e-parduotuvėj. Ten jam siūloma į komplektą, bet kaina ~100Lt. Žinok visai geras tas šaltkrepšis Vasarą neperkais, o dar ir bonką, kad nuotraukos gražesnės gautus gali įsidėt
                        Mano nuotraukos @Fotki.com

                        Auto Show Millennium 2007
                        Retromobile 2007
                        "Kova 1". Driftingo čempionatas
                        "Foje" Gali Skambėti Kitaip
                        Vilniaus žavesys kauniečio akimis: 1 dalis | 2 dalis
                        BaltMotorShow 2007, Vilnius: 1 dalis | 2 dalis
                        Kauno Marių Regioninis Parkas

                        Comment


                          Parašė HAMMER Rodyti pranešimą
                          Su vienu vieninteliu esu susidūręs - kažkurioj e-parduotuvėj. Ten jam siūloma į komplektą, bet kaina ~100Lt.
                          nesu tikra, nes ziurejau paveikleliuose , bet man regis, kad tas Fuji fotikas panasaus dydzio kaip mano Panasonic FZ30. Tai saviskiam as krepsi pirkau maximoj uz 60Lt, ir dar su salyga, kad jei bus mazas, atnesiu atgal bet tiko
                          Linkėjimai,
                          Akvilė

                          Comment


                            Netyčia net radau palyginima Tavojo, ir... na ne S6500, bet kažkas panašaus (S9500)
                            Mano nuotraukos @Fotki.com

                            Auto Show Millennium 2007
                            Retromobile 2007
                            "Kova 1". Driftingo čempionatas
                            "Foje" Gali Skambėti Kitaip
                            Vilniaus žavesys kauniečio akimis: 1 dalis | 2 dalis
                            BaltMotorShow 2007, Vilnius: 1 dalis | 2 dalis
                            Kauno Marių Regioninis Parkas

                            Comment


                              reikia nestisn fotika i parduotuve ir matuoti
                              Linkėjimai,
                              Akvilė

                              Comment


                                Na aš žiūriu mėgstu kokią nesąmonę iškrėst Komentarą parašiau, o linką pridėt ne į galvą

                                http://www.cameralabs.com/reviews/Pa...ji9500_top.jpg
                                Mano nuotraukos @Fotki.com

                                Auto Show Millennium 2007
                                Retromobile 2007
                                "Kova 1". Driftingo čempionatas
                                "Foje" Gali Skambėti Kitaip
                                Vilniaus žavesys kauniečio akimis: 1 dalis | 2 dalis
                                BaltMotorShow 2007, Vilnius: 1 dalis | 2 dalis
                                Kauno Marių Regioninis Parkas

                                Comment


                                  Parašė Reptilias Rodyti pranešimą
                                  Hammeri, tu ziaurus DDDDDD
                                  O jei rimtai, apsimoka kokia tase uz 50 lt pirkt ar man irgi teks nusipirkt koki saltkrepsi ar i adiala isukus nesiotis?
                                  Tai nueik į bet kurią didesnę kameromis ir fotoaparatais prekiaujančią parduotuvę ir prisiderinsi. Ar tau būtinai firminio reikia?

                                  Comment


                                    pvz panevezyje tokiu nera kur galeciau nueiti paciupineti... K100D pirkau aklai, net nelietes
                                    Neišmeskite spalvų

                                    Comment


                                      /\
                                      Šiauliuose situacija labai panaši, specializuotos fotoaparatų parduotuvės nėra, man reikia blendos, bet nėra kur pirkt

                                      Comment


                                        Parašė dts Rodyti pranešimą
                                        pvz panevezyje tokiu nera kur galeciau nueiti paciupineti... K100D pirkau aklai, net nelietes
                                        na tai susiorganizuok kelione i kita miesta gis ir pasivaiksciosi.... ir pafotkinsi... pvz., dts Vilniuje
                                        Linkėjimai,
                                        Akvilė

                                        Comment


                                          Butinai pasinaudosiu tavo pasiulymu
                                          Neišmeskite spalvų

                                          Comment

                                          Working...
                                          X