Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

SLR-like

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    #21
    Manau visi patarinėja pasitaupyti veidrodiniam fotoaparatui ne šeip sau. Ir aš manau, kad geriau pakentėk iki rudens, nei dabar nusipirkęs galiausiai vistiek pradėsi svajotį apie DSLR, bet tada jau reiks laukti kur kas ilgiau nei iki spalio IMHO

    Mano Flickr nuotraukos : http://www.flickr.com/photos/ezziukas/sets/

    --------------------------------------------------

    Kiek rovė - neišrovė. Kiek skynė - nenuskynė. Todėl, kad tu - šventovė, todėl, kad tu - Tėvynė !!!

    Comment


      #22
      Suprantama kad nebereikalo patarineja. Visai kita klase.

      Comment


        #23
        Parašė S_P
        S3 man truputeli nesilygina su DSLRais.

        Jeigu nenori isleisti daug pinigu DSLRui ir objektyvams, bet nori aukstesnes kokybes nuotrauku ir platesniu galimybiu, patarciau atkreipti demesi i tokius fotikus:
        Panasonic FZ30
        Nikon Coolpix 8800
        Canon Powershot Pro1

        Jie kainuoja truputeli pigiau ne veidrodis, bet sutaupysi ant objektyvu. Be to siuos fotikus galima "auginti" priedais kaip ir DSLR, ir funkciju jie turi artimu profiniams fotikams.
        Nuotrauku kokybe gali ispausti tokia pacia kaip su vedrodziu.

        S_P

        P.S. Bet vistiek paskui noresi veidrodinio fotiko
        IMO pats blogiausias sprendimas. Ko jau ko, o kokybės geresnės jie tikrai neduos, nebent nenaudojamų "navarotų"...
        - Zoom -

        Comment


          #24
          Parašė specz
          Jeigu as tureciau tuos 3000lt as neabejodamas imciau veidrodi Taciau dabar as susideliojau ko noriu ir laukiu kol bus lesu, kadangi as nedirbantis tai gali uztrukti iki spalio ar daugiau. Campact butu tai ka as dabar galeciau sau leisti ir nevarzomai fotografuoti. Kokybes suolis mane tenkintu, nes dabar naudojuosi minolta z1 arba juostiniais neypatingais veidrodukais. Samot, jei S3 prilygsta dydziu d50, man tai tik pliusas. Mano didelese rankose paprasta muiline nekaip jauciasi, svorio trukumas, nestabili laikysena. 12x zumas tai ko man reikia, platus kampas taip pat neprastas, macro galimybes tikrai placios. Vienintelis ryskus trukumas tai triuksmai jau prie neaukstu ISO.
          Tureciau geresni, didesni fotoparata nei vidutinis kompaktinis taciau nereiketu tampytis atskiru objektyvu. Taip pat kiek skaiciau nemazai dslr vartotoju ima juos kaip antrini varianta, kai nera kaip tampytis body ir 2-3 stiklu ar keliaujant i zygi. Is atsiliepimu jie daznai praktiskai nenusileidzia dslr, beabejo kur ne kur pralaimi nelygia kova taciau kartais ir darba atlieka geriau.
          Geriau jau pakentek siek tiek. Pasitaupyk ir nusipirk geresni fotika. Nei viduriuka. Jei veliau sugalvosi parduoti, tai su sios klases fotikais prastai. Gausi puse sumos kuria sumokejai salone. Tai kazin ar smagu, jei per toki trumpa laika nuverteja per puse kainos. Su veidrodukais ir objektyvais siek tiek kitaip, manau sita zinai ir aiskinti nereikia.

          Nauja mano svetaines versija: -
          Atnaujinta senoji svetaines versija - naujas foto albumas Zamość (Lenkija)

          Comment


            #25
            Parašė Zoom
            IMO pats blogiausias sprendimas. Ko jau ko, o kokybės geresnės jie tikrai neduos, nebent nenaudojamų "navarotų"...

            As ir nesakiau, kad kokybe bus geresne. Triuksmu lygis didesnis negu pas DSLR. Greicio irgi truksta. Bet jeigu paskaiciuodi kiek kainuoja objektyvai DSLRui nuo makro iki 200 ar net 420 mm, kainos skirtumas pasidaro akivaizdus.

            O kokybe gali palyginti cia:
            http://www.luminous-landscape.com/re...rnatives.shtml

            S_P

            P.S. Siap man visiskai pofig kas su kokiu fotiku fotkina ir ka galvoja. As maciau fantastisku nuotrauku, darytu su G5 ir visisko slamsto fotkinto su Markais II. Svarbiausia fotografas.
            S_P

            Meninė fotografija
            www.sp-foto.lt

            Comment


              #26
              Kaip ir Samot minėjo, nebūtina pirkti Lietuvoje iš parduotuvės, kaip Vilbra ar Sergita. Tik 17-40L stiklą pirkau parduotuvėje. 350D pirkau iš rankų, parsiųstą iš Amerikos, tad kol pas mus jis kainuoja 3000lt, nusipirkau už 2500lt. Tai tik pavyzdys, kad variantų yra daug ir visokių. Tikrai patariu veidrodį, kitaip vėliau gali gailėtis. Bet spręsti, aišku, tau.

              Comment


                #27
                Panašu, kad žmonėms pradedant susiprasti, jog megapixeliai nebėra lemiamas parametras nuotraukų kokybei, įsibėgėja zoom'o "karas"

                Kodak unveils Z980 with 24x zoom
                http://www.dpreview.com/news/0901/09...980mseries.asp

                Olympus announces SP-590UZ with 26X zoom
                http://www.dpreview.com/news/0901/09...pussp590uz.asp

                26-676mm (equiv.)!

                Comment

                Working...
                X